Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vânzare
1
10

De vânzare

Se vinde casă bătrâneasca cu teren aproximativ 2000 mp la poalele parcului Național munți Măcin in comuna Greci județul Tulcea strada bujorului. Locație de vis pentru casă de vacanță sau pensiune deoarece zona este in plină dezvoltare turistică. Preț 20 mp

800 EUR/m2 | 50 m2

Greci, Tulcea

Promovat
Ofer spre închirie apartament cu 3 camere cu centrala proprie pe gaz
5
2

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere , zona Alunișului , apartamentul deține centrală proprie pe gaz , aer condiționat și are îmbunătățiri . Se află la etajul 4 cu pod .

55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
vand teren zona case
7
2

vand teren zona case

Detalii teren: Suprafață: 400 mp Teren intravilan Certificat de urbanism valabil Situat într-un lot de case deja construite Zonă liniștită, ideală pentru locuință, str.Prislav Preț: 22.000 euro (negociabil) Ideal pentru construcția unei case, investiție sau locuință de familie! Pentru mai multe ...

400 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Spațiu comercial de vânzare   Tulcea, parter stradal
10

Spațiu comercial de vânzare Tulcea, parter stradal

Vând spațiu comercial situat în municipiul Tulcea, la intersecția străzilor Spitalului cu 1848, la parterul blocului A1, nr. 12. Spațiul este poziționat foarte bine, are ieșire la stradă, acces stradal, intrare separată și rampă de acces prin spate, fiind potrivit pentru diverse activități comerciale. Suprafața ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare
8
1

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere, cartier E3, izolat interior și exterior, încălzire centrala gaz, aer condiționat, geamuri termopan, suprafață utila 52mp. Etaj 4 cu pod izolat. Preț 68000 euro

1385 EUR/m2 | 52 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Garsoniera Vest
4
1

Garsoniera Vest

De inchiriat garsoniera Vest , et 3 . Mobilata 700 ron

10 m2

Tulcea, Tulcea

 ocazie rară   garsonieră cât un apartament + boxă generoasă, tulcea
9
1

ocazie rară garsonieră cât un apartament + boxă generoasă, tulcea

Dacă îți dorești mai mult decât o simplă garsonieră, ai ajuns unde trebuie! Îți propunem spre vânzare o locuință practică și surprinzător de spațioasă, situată în Tulcea, pe Aleea Cristina (blocuri MApN), la parter ideală pentru locuit sau investiție. Detalii principale: Suprafață utilă garsonieră: ...

1365 EUR/m2 | 48 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Casa D+P+2E+M zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea
7
1

Casa D+P+2E+M zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea

Casa zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea, avand suprafata construita de 740 mp,regimul de inaltime D+P+2E+M si suprafata terenului de 2000 mp. Infrastructura este alcatuita din fundatii continue si pereti din beton armat in timp ce suprastructura este alcatuita din zidarie portanta de BCA de 30 cm, ...

905 EUR/m2 | 580 m2

Tulcea, Tulcea

teren extravilan 9

teren extravilan

vând teren extravilan în localitatea somova suprafață 15000mp preț 8000 euro/ha

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare
7
5

Casa de vanzare

Oferim spre vânzare casa locuibila, amprenta casa 149mp, 4 camere, construcții anexa 24mp, teren suprafață totală 389mp, apa, curent, canalizare, beci, bazin colectare apa de ploaie, acoperiș casa din tabla. Șosea asfaltata, cu iluminat stradal in fata porții, locuința se află la 100m de port și la 100m ...