Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Pensiune amenajata de vanzare, 10 camere, 10 bai, 2 bucatarii, Delta Dunarii
20
3

Oportunitate rara in Delta Dunarii – Crisan Reprezentare EXCLUSIVA, Comision 0 fata de cumparator! Pensiune premium de vanzare in Delta Dunarii – afacere la cheie cu brand, prezenta online si portofoliu clienti activi. Proprietatea este listata in continuare pe Booking, iar noul proprietar va beneficia ...

1417 EUR/m2 | 300 m2

Crisan, Tulcea

Promovat
C5- Liceul Pedagogic, 2 camere + mansarda locuibila, centrala gaz
12
2

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere in zona C5, aproape de Liceul Pedagogic. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 53 mp, situat la etajul 4 si este compartimentat astfel: sufragerie, dormitor, hol, baie, bucatarie si balcon, plus beneficiaza de o ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Inchiriez spatiu comercial zona Str.Spitalului
1

Inchiriez spatiu comercial zona Str.Spitalului

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza Spatiu Comercial Zona Str.Spitalului,suprafata totala 80 mp,2 bai,vitrina 7 ml,pretabil farmacie,cabinet medical,etc.pret 1700 euro plus o luna garantie,tel.07 arata numarul

80 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez spatiu comercial zona Str.Isaccei
17

Inchiriez spatiu comercial zona Str.Isaccei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza spatiu comercial zona ultracentrala,suprafata totala 80 mp,vitrina 8 m,imbunatatit, 1 baie,centrala gaz noua,intrare spate,pretabil farmacie ,cabinet medical,etc.pret 800 euro plus o luna garantie,tel.07 arata numarul

80 m2

Tulcea, Tulcea

ID 542 Apartament 2 camere - Strada Babadag - DE INCHIRIAT
6

ID 542 Apartament 2 camere - Strada Babadag - DE INCHIRIAT

Agentia LUX Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat CENTRAL, pe Strada Babadag. Locuinta este decomandata si compartimentata astfel: hol, living spatios, modern mobilat, cu acces in balcon, bucatarie complet utilata, dormitor si grup sanitar. Incalzirea este furnizata ...

50 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Kaufland
8
1

Apartament 2 camere zona Kaufland

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere bloc nou,zona Kaufland,etaj 2,suprafata totala 57 mp,suprafata utila 46 mp,centrala gaz,lift,pret 76000 euro ,tel.

1652 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Spitalului
15

Apartament 2 camere zona Spitalului

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Spitalului,etaj 4 cu pod,suprafata totala 63 mp,decomandat,renovat total ,mobilat utilat,centrala gaz,boxa pe palier,pret 92000 euro,tel.0747698898

1460 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona Mircea Voda
18

Apartament 3 camere zona Mircea Voda

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona centrala ,etaj 4,decomandat,surafata totala 75,2 mp,suprafata utila 65,mp,fara imbunatatiri,boxa la subsol de 6 mp in proprietate,debransat caldura,gaz la usa,pret 60000 euro neg.tel.0747698898

923 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Casa Sat.Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea
12
3

Casa Sat.Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa in Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu,Jud.Tulcea, din chirpic ,tencuita,suprafata teren 4612 mp,suprafata construita 125 mp, decomandata ,1 hol mare ,sufragerie ,3 dormitoare ,plus anexa formata din 1 bucatarie ,plus 2 camere,imbunatatita cu termopane ,gresie ...

280 EUR/m2 | 125 m2

Lastuni, Tulcea

Apartament 2 camere zona Victoriei
20

Apartament 2 camere zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Victoriei ,etaj 5,suprafata totala 80,7 mp,suprafata utila 65,7 mp,decomandat,centrala gaz,aer conditionat,2 bai,boxa privata la parter,pret 78000 euro,tel.0747698898

1182 EUR/m2 | 66 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona E3,etaj 2
17

Apartament 3 camere zona E3,etaj 2

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere cartier E3,etaj 2,suprafata totala 70 mp,decomandat,mobilat utilat,2 bai,gaz la usa,pret 85000 euro,tel.0747698898

1308 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere Str.Sabinelor
17

Apartament 3 camere Str.Sabinelor

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere Str.Sabinelor,etaj 8 10.lift nou,decomandat,suprafata totala 70 mp,renovat complet,centrala gaz,pret 78000 euro .tel.0747698898

1114 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3429 Apartament de 3 camere * Str Eternitatii
8

ID 3429 Apartament de 3 camere * Str Eternitatii

Vă doriți o locuință unde vă puteți relaxa după o zi lungă? Avem noi solutia !!!! Lux Imobiliare va propune spre vanzare, apartament cu 3 camere situat la etajul 1, pe strada Eternitatii. - Spatiul de 61 mp al apartamentului este perfect pentru a crea caminul dorit. - Locuința este semidecomandata ...

1164 EUR/m2 | 61 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.1848,64 mp
11

Apartament 2 camere,str.1848,64 mp

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat pe str.1848 , la etajul 3 din 4 . Imobilul a fost transformat in 3 camere . Detine incalzire proprie si se vinde mobilat+utilat . Pozitie excelenta , zona foarte bine cotata pe piata imobiliara . PRET 83500 EURO Va asteptam la vizionare ...

1305 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

ID 8025 Spatiu ULTRACENTRAL de inchiriat
4

ID 8025 Spatiu ULTRACENTRAL de inchiriat

Agentia LUX Imobiliare propune spre inchiriere un spatiu comercial format dintr-o camera si grup sanitar. Imobilul are o suprafata de 16 mp si este amplasat la etajul 1, cu intrare separata, intr-o cladire situata in zona centrala a orasului Tulcea. Spatiul beneficiaza de incalzire prin centrala termica ...

16 m2

Tulcea, Tulcea

ID 8138 SPATIU BIROURI de inchiriat Central
6

ID 8138 SPATIU BIROURI de inchiriat Central

Agenția LUX Imobiliare vă oferă spre închiriere un spațiu comercial, ideal pentru birou sau diverse activități, situat în centrul orașului Tulcea. Spațiul este compus din 2 camere și un grup sanitar, având o suprafață de 40 mp. Acesta este amplasat la etajul 2 al unei clădiri și dispune de intrare separată. Beneficiază ...

40 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20017 EXCLUSIVITATE - Apartament 2 camere - De VÂNZARE
14

ID 20017 EXCLUSIVITATE - Apartament 2 camere - De VÂNZARE

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă prezintă o nouă oportunitate imobiliară situată în Cartier Neptun, Str. I.L. Caragiale (Bloc B3). Un apartament primitor, situat la un PARTER ÎNALT (cu boxe la demisol), oferind intimitate și o barieră termică excelentă față de sol. DETALII ȘI COMPARTIMENTARE: SUPRAFAȚĂ: ...

1125 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 2
12
1

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat situat pe str. Mircea Voda , la etajul 2 . Incalzire proprie, centrala pe gaz. Suprafata totala 60 mp . Se vinde conform pozelor , mobilat +utilat . Apartamentul este liber , ocupabil imediat . Detine parcare auto . PRET 85000 EURO , NEG . Va ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere de vanzare zona C5 Tulcea
8

Apartament 2 camere de vanzare zona C5 Tulcea

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT - CARTIER C5 TULCEA - PRET REDUS Europa Imobiliare va prezinta o oportunitate excelenta de investitie sau locuit in cartierul C5 din Tulcea, o zona linistita si cautata. Proprietatea beneficiaza de o reducere substantiala de pret, de la 55.000 euro la 50.000 euro, fiind ...

1042 EUR/m2 | 48 m2

c5, Tulcea, Tulcea

ZONA ALEXANDRU CEL BUN  -  CASA 4 CAMERE ,TEREN 216 MP
15
1

ZONA ALEXANDRU CEL BUN - CASA 4 CAMERE ,TEREN 216 MP

Agentia Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa construcție din ceamur, tencuita exterior, acoperis azbest, ferestre: tamplarie pvc cu geam termopan. in zona Alexandru Cel Bun. Compartimentare: sufragerie, 3 dormitoare, bucatarie, baie si balcon. Dispune de doua intrari Suprafață construită: ...

814 EUR/m2 | 86 m2

Tulcea, Tulcea

Cladire de vanzare in zona ultracentrala Tulcea
11
1

Cladire de vanzare in zona ultracentrala Tulcea

EXCLUSIVITATE Cladire istorica situata in zona ultracentrala Tulcea Agentia imobiliara Europa va propune spre vanzare o proprietate deosebita, situata in zona ultracentrala a orasului Tulcea intr-un perimetru cu valoare istorica si acces excelent catre toate punctele de interes. Cladirea, construita ...

417 EUR/m2 | 360 m2

ultracentral, Tulcea, Tulcea

Teren Intravilan DUNAVATUL DE SUS
1

Teren Intravilan DUNAVATUL DE SUS

Agentia Imobiliara Europa va prezinta  Teren intravilan de vanzare in Delta Dunarii, situat in localitatea Dunavatul de Sus, comuna Murighiol, avand o suprafata de 5755 mp , format din doua parcele: Prima parcela este in suprafata de 3000 mp, iar cea de-a doua este in suprafata de 2755 mp, ambele au ...

5,755 m2

Dunavatu de Sus, Tulcea

C5 - 3 camere, renovat complet, mobilat si utilat, parcare privata
6
1