Imobiliare Tulcea

Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Piata Veche, 13 camere pt muncitori, centrala termica
11

Piata Veche, 13 camere pt muncitori, centrala termica

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa amenajata pentru muncitori situata in zona Piata Veche. Casa este construita pe un teren cu suprafata de 500 mp si este compartimentata in 13 camere (30 de locuri), fiecare camera beneficiind de baie proprie. Incalzirea casei se face prin centrala ...

517 EUR/m2 | 474 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU
15
1

ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere, amplasat într-un bloc nou cu lift, situat lângă Kaufland o locație excelentă, aproape de tot ce ai nevoie! Apartamentul este nou și se predă la cheie, cu finisaje moderne: gresie, faianță, parchet, uși interioare din lemn, baie complet ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
10

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , situat pe str. Babadag , bloc CORAL PLAZA , la etajul 5 , cu lift .Suprafata totala 76 mp . Este compus din living cu bucatarie open space , 1baie , 2 dormitoare si hol . Gaz la usa . Se poate prelua cu chiriasul existent , pret chirie 500 ...

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
ID 3624 EXCLUSIVITATE   Apartament 3 camere   Strada Babadag
20

ID 3624 EXCLUSIVITATE Apartament 3 camere Strada Babadag

LUX IMOBILIARE vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Babadag, într-una dintre cele mai bine conectate și apreciate zone din Tulcea. Zona este ideală pentru familii sau investiție, fiind aproape de magazine, școli, stații de autobuz și alte puncte de interes. Apartamentul ...

1190 EUR/m2 | 71 m2

Tulcea, Tulcea

Oportunitate Ideală pentru Producție și Logistică
5
1

Oportunitate Ideală pentru Producție și Logistică

Spații comerciale de închiriat în Tulcea Soluția perfectă pentru depozite sau producție. Ai nevoie de un spațiu generos pentru activitatea ta de producție sau depozitare, dar nu găsești o locație flexibilă, accesibilă și bine utilată? Spațiile mici și costisitoare pot limita dezvoltarea afacerii ...

8,600 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 8252 EXCLUSIVITATE Lux Imobiliare   Ultracentral
16
2

ID 8252 EXCLUSIVITATE Lux Imobiliare Ultracentral

Agentia LUX Imobiliare vă propune spre ÎNCHIRIERE un spațiu comercial ULTRACENTRAL amplasat pe Strada Isaccei lângă Mini Farm, fostul magazin Vodafone. Imaginează-ți afacerea ta într-unul dintre cele mai vizibile și dinamice puncte din oraș. Situat pe strada Isaccei, într-o zonă cu trafic pietonal ...

116 m2

Tulcea, Tulcea

ID 495  Apartament 4 camere ULTRACENTRAL
12

ID 495 Apartament 4 camere ULTRACENTRAL

Dacă ai deja o familie numeroasă sau îți dorești mai mult spațiu pentru cei dragi, Lux Imobiliare îți propune spre închiriere un apartament cu 4 camere, situat la etajul 3, în zona ultracentrală a orașului. Poziționarea excelentă a imobilului oferă acces rapid către numeroase puncte de interes: teatru, ...

100 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Ceatalchioi, loc Plauru/Tulcea
3

Teren intravilan Ceatalchioi, loc Plauru/Tulcea

Vă prezentăm un teren intravilan situat în localitatea Plauru, comuna Ceatalchioi, pe Strada Salciilor nr. 4C – o zonă cu potențial turistic ridicat, aflată foarte aproape de Dunăre. Proprietatea are o suprafață totală de 4.400 mp și beneficiază de aproximativ 52 metri liniari deschidere la Strada Salciilor, ...

4,400 m2

Plauru, Tulcea

Promovat
Spațiu industrial de 5,000mp de vânzare TULCEA 24.000MP intravilan
17

Teren generos situat în satul Niculițel, județul Tulcea, cu acces direct la drum comunal asfaltat. Proprietatea cuprinde un ansamblu de hale și platforme industriale, fiind destinată anterior activităților de service auto și zonelor de producție/depozitare. Pe parcelă există structuri construite, ceea ...

30 EUR/m2 | 5,000 m2

Niculitel, Tulcea

vand teren agricol
2
8

vand teren agricol

vând 2000 mp teren agricol, acces auto, în loc Nufaru. se află la circa 200 m de Dunăre. Se poate vinde în rate lunare.

Ilganii de Jos, Tulcea

Vand teren arabil Dunavatu de jos-in rate 17

Vand teren arabil Dunavatu de jos-in rate

Vand teren extravilan in Dunavatu de jos, vecinatate padure, 1.55 Hectare, deschidere la drum 30 metri liniari Tarlaua 75 Parcela A546 . Terenul se afla in spatele satului, pe drumul negru, cu o latura aproape de sat . Acceptam plata in rate. Nu percepem comision.

15,500 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

vand teren intravilan sfistofca si in rate!
1
33

vand teren intravilan sfistofca si in rate!

vand 1700 mp teren intravilan in Sfistofca, deschidere pe 3 laturi la 3 strazi, pretabil pentru orice constructie sau chiar lotizare. Accesul se face doar cu barca, nu exista acces auto. Se poate vinde si pe loturi mai mici, si in rate . proprietar persoana fizica.

Sfistofca, Tulcea

Garsoniera de vanzare zona Vest-Tulcea
6

Garsoniera de vanzare zona Vest-Tulcea

VIZIONARE RAPIDA -CHEILE LA AGENTIE Agentia Europa va prezinta Garsoniera de vanzare situata in zona Vest -Tulcea, disponibila la etajul 1 , in suprafata totala de 12 mp. Imobilul prezinta imbunatatiri precum: gresie, faianta, parchet, usa metalica la intrare. Garsoniera este compusa din: - ...

1375 EUR/m2 | 12 m2

vest, Tulcea, Tulcea

Promovat
IULIU MANIU-  GARSONIERA CONFORT 1 , ETAJ 3,CENTRALA GAZ, RENOVATA RECENT
9

IULIU MANIU- GARSONIERA CONFORT 1 , ETAJ 3,CENTRALA GAZ, RENOVATA RECENT

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o garsoniera confort 1, etaj 3, situata in zona spitalului. Garsoniera spațioasă ,35 MP ,cu balcon, renovata complet anul acesta, totul nou, complet mobilata si utilată. Incalzire prin centrala pe gaz Va așteptam la vizionare! Ne puteți vizita la sediul ...

1600 EUR/m2 | 35 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6607 EXCLUSIVITATE - Casă lângă Tribunal
15
1

ID 6607 EXCLUSIVITATE - Casă lângă Tribunal

LOCAȚIE PREMIUM TRIBUNAL | #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Cauți o proprietate centrală, gata de utilizare, într-o zonă de prestigiu? LUX Imobiliare îți prezintă o oportunitate rară pe Strada Aureliana, chiar lângă Tribunalul Tulcea! De ce să alegi această proprietate? + Locație strategică: Situată în ...

1413 EUR/m2 | 92 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

Agentia LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, unde spațiul generos și confortul sunt la ordinea zilei. Imobilul este situat la etajul 3, într-o zonă liniștită, dar aproape de principalele puncte de interes ale orașului. Detalii locuință: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 8266 6088 Ai nevoie de spațiu pentru afacerea ta? 85 mp ULTRACENTRAL
9
2

Cauți spațiu comercial? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre ÎNCHIRIERE VÂNZARE, în EXCLUSIVITATE, un spațiu comercial situat ULTRACENTRAL, cu vad excelent și acces stradal. Detalii spațiu: Suprafață totală: 85,38 mp Terasa: 10,62 mp Compartimentare: terasă, sală de vânzare, depozit și grup sanitar. Rampa ...

90 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3
10
2

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3

Apartament 2 camere , decomandat , situat in zona Piata Noua , str.Gavrilov Corneliu , la etajul 3 . Suprafata toala 54 mp . Detine living cu bucatarie open space .Incalzire : debransat gaz la usa . Apartamentul este liber ,ocupabil imediat . PRET 65000 EURO Va asteptam la vizionare !

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7864 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan - Mineri
4

ID 7864 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan - Mineri

Lux Imobiliare vă oferă în #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE un teren intravilan situat pe STRADA PELINULUI, Sat MINERI, Comuna Somova, la doar 7 km (7 minute) de Tulcea și 300 m de DN22 - Str. Brăilei - E87!! - Suprafață: 811 mp - 2 FRONTURI STRADALE: 7,23 ml la Str. Pelinului și 65,22 ml la Str. Culturii - ...

811 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Big
8
3

Apartament 3 camere zona Big

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Big,etaj 4 cu hidroizolatie,suprafata totala 46 mp,semidecomandat,izolat exterior,instalatie electrica sanitara schimbate,centrala gaz,partial mobilat(bucataria si dormitorul ,matrimonial raman mobilate),aparat aer conditionat,pret 61000 ...

1326 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL
20
1

ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE PREȚ BOMBA: 83.000 EURO SUB 1.000 EURO mp o oportunitate rară pentru o locație ULTRACENTRALĂ! LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare exclusivă o proprietate cu potențial extraordinar, situată pe Str. Mircea Vodă nr. 20C, una dintre cele mai căutate zone din Tulcea. Locație ...

847 EUR/m2 | 98 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 2,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,mobilat,centrala gaz,pret 62000 euro,tel.0747698898

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea