Casa zona Pacii
14
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 85000 euro,tel.0747698898

850 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
3

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Teren intravilan Somova
1

Teren intravilan Somova

Teren 4000 mp Somova parcelabil, ideal construcții Vând teren intravilan în Somova, cu suprafață totală de 4000 mp, ideal pentru construcție casă sau investiție. Terenul este parcelabil (loturi de 1000 mp, 1300mp 1500mp) 16 euro mp Acces facil la drum Zonă liniștită, în dezvoltare Ideal ...

4,000 m2

Somova, Tulcea

Promovat
Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere
6

Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere

Dobrogea Imobiliare va prezinta spe vanzare un teren situat in zona Str. Gloriei. Terenul are suprafata de 500 mp cu deschidere stradala de 32 ml. Pe teren se afla o constructie demolabila. Proprietatea dispune de urmatoarele utilitati: curent electric, apa, canalizare. ❗️❗️Va așteptam la vizionare! ...

500 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vănzare Jud. Tulcea loc. Babadag
5

Casă de vănzare Jud. Tulcea loc. Babadag

Vând casă situată in jud. Tulcea, oraș Babadag , localizata in apropierea Padurii Babadag. Casa este formată din parter, etaj si posibilitate de mansardare. Imobilul este decomandat, fiind prevazut cu scara interioară, parterul având un living generos cu semineu , hol , 1 dormitor , baie si o bucatarie. ...

486 EUR/m2 | 288 m2

Babadag, Tulcea

Teren 2000 mp Delta Dunarii - Dunavatul de  Jos !!!
9
1

Teren 2000 mp Delta Dunarii - Dunavatul de Jos !!!

De vanzare teren 2.000 mp in loc Dunavatul de Jos(la intrarea in localitate pe partea stanga-langa statia Peco). Deschidere la sosea - 50 ML Se vinde cu tot cu proiect care consta in pensiune cu 13 camere+bucatarie+restaurant(vezi proiectul in imaginile atasate) Foarte important !!! - Terenul nu este ...

Tulcea, Tulcea

 De vânzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frecatei, Tulcea
2
1

De vânzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frecatei, Tulcea

Se oferă spre vânzare un teren intravilan generos cu construcții, situat în sat Posta, comuna Frecăței, județul Tulcea, ideal pentru locuire permanentă sau casă de vacanță. Localizare: Comuna Frecăței, Județul Tulcea Suprafață totală teren: 5000 mp (conform măsurătorilor cadastrale), deschidere pe ...

5,000 m2

Posta, Tulcea

Teren agricol Chilia Veche 8

Teren agricol Chilia Veche

1,7 ha teren agricol, in com Chilia Veche jud Tulcea, 12750 euro ( 7500 euro ha). Terenul este format din 3 parcele, 2 de cate 6000 mp și 1 de 5000 mp. Se pot vinde și separat.

Babadag, Tulcea

casă vinzare
5
2

casă vinzare

casă vinzare(balabancea,tulcea)zonă superbă,satul inconjurat de pădure,casa cu 3 camere plus dependinte,mai multe detalii la

14 EUR/m2 | 110 m2

Balabancea, Tulcea

De vanzare
10
61

De vanzare

Vand casa compusa din 5 camere +teren extravilan 3000mp din care 1500mp este cu vita de vie iar 1500mp este teren liber. (preț teren 3,500euro) Localitatea Rachelu județul Tulcea.

22 EUR/m2 | 716 m2

Rachelu, Tulcea

Apartament 4 camere,str.1848,etaj 2
12

Apartament 4 camere,str.1848,etaj 2

Apartament 4 camere , decomandat , cu 2 bai , situat pe str.1848 , zona E3 , la etajul 2 . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Suprafata utila 82,5 mp , suprafata totala 88,8 mp . Detine balcon in suprafata de 6,3 mp . Apartamentul este , liber si nu prezinta imbunatatiri . PRET 90000 EURO , NEG. Va ...

1098 EUR/m2 | 82 m2

Tulcea, Tulcea

Închiriez apartament 2 camere oraș Babadag
5

Închiriez apartament 2 camere oraș Babadag

Apartament 2 camere mobilat și utilat complet in orașul Babadag judetul Tulcea

50 m2

Babadag, Tulcea

Vand Casa de vacanta In inima Deltei Dunarii
7

Vand Casa de vacanta In inima Deltei Dunarii

Această casă mobilă,de vacanță mobilata si utilata redefinește conceptul de locuință compactă, oferind confort și funcționalitate într-un design modern și elegant amplasata pe un teren in suprafata de 400 m in inima DELTEI DUNARII . Spațiu inteligent, confort maxim conectata la utilitati : Apa ,Curent, ...

1633 EUR/m2 | 30 m2

Partizani, Tulcea

 ID 343 Apartament cu 3 camere # INCHIRIERE!!!
10

ID 343 Apartament cu 3 camere # INCHIRIERE!!!

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Vă doriți o locuință unde vă puteți relaxa după o zi lungă? LUX Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere unde predomină confortul și mult spațiu. Este situat la parter, in Cartier C5. Locuința are suprafata de 74 mp si o compartimentare optimă, pentru ...

74 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere zona e3
16
1

Apartament 4 camere zona e3

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona e3,etaj 2,suprafata totala 88,8mp,suprafata utila 82,5mp,decomandat,centrala gaz,fara imbunatatiri,pret 90000 euro neg.tel.0747698898

1084 EUR/m2 | 83 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare
6
1

Casă de vânzare

Vând casă în comuna Valea Nucarilor județul Tulcea compusă din 3 dormitoare, bucătărie, hol,baie,dependințe + anexe suprafața 125mp. Teren 4000mp. Număr de contact

304 EUR/m2 | 125 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

 Teren de vanzare Tulcea - 70000 euro
1
1

Teren de vanzare Tulcea - 70000 euro

Teren de vanzare situat pe strada Dianei, langa Complex, suprafata 458 mp si deschidere 19.67 m. Terenul este pregatit pt construire, este finalizata demolarea vechilor corpuri de casa, actualizat cadastrul. Este obtinuta anul acesta autorizatia de constructie pt casa P+1, in stil nordic (locuinta, garaj ...

Tulcea, Tulcea

Vand Teren 1000mp Tulcea
5
1

Vand Teren 1000mp Tulcea

Vand teren cu suprafata de 1000mp in Tulcea Terenul este intravilan cu toate utilitatile la limita de proprietate (canalizare,apa,gaze) Terenul se afla la strada principala Issaciei( vis a vis de Petrom

1,000 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Apartament cu 2 camere in Tulcea pret 57000 euro negociabil
9
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat, cu suprafata utila de 34 m2, zona Neptun , etaj 2 din 4,Apartamentul este dotat cu boiler, calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, jalujele verticale, frigider, televizor, usile sunt din termopan ,mobilat, proaspat ...

1676 EUR/m2 | 34 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central
12

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , situat Ultracentral , str.Marasesti , la etajul 4 , cu hidroizolatie . Suprafata totala 77 mp . Detine boxa in proprietate in suprafata totala de 30 mp . Dispune de 1 balcon generos si 2 bai . Apartamentul este liber , debransat de la caldura ...

1104 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Spatiu comercial ,cu vad Ultracentral
9

Spatiu comercial ,cu vad Ultracentral

Oferim spre inchiriere Spatiu comercial , cu vad , situat in zona Ultracentrala . Suprafata totala 50 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz . Spatiul este renovat , este compus din 2 camere , 1 grup sanitar, bucatarie , debara si hol . PRET 550 EURO + Garantie Va asteptam la vizionare !

50 m2

Tulcea, Tulcea

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE
15
1

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE

Oferim spre vanzare o frumoasa gospodarie situata in satul Iulia, Com. Izvoarele, jud. Tulcea la 30 de km distanta de oras. Proprietatea are o suprafata totala de teren de 2900 mp, o suprafata construita de 90 mp si o deschidere de 40 de mL. Este racordata la reteaua de apa potabila, detine fantana ...

467 EUR/m2 | 90 m2

Iulia, Tulcea

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala
12

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , cu o compartimentare frumoasa , situat Ultracentrala, la etajul 4 cu pod. Suprafata totala 85 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz. Dispune de vedere stradala . Detine 2 bai . Nu prezinta imbunatatiri . PRET 73000 EURO Va asteptam la ...

859 EUR/m2 | 85 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp
7

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , compartimentat frumos , situat pe str.Podgoriilor , zona Restaurant Corsar , la etajul 4 . Suprafata totala 63 mp . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Apartamentul este izolat exterior si se vinde mobilat +utilat . Dispune de 2 balcoane . PRET 65000 ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona E3,219 mp
11

Casa zona E3,219 mp

Oferim spre vanzare casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior situata in zona E3. Suprafata totala 219 mp , suprafata construita 100 mp , deschidere 5 ml . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Este compusa din 3 camere, baie , bucatarie , hol . PRET 70000 EURO , NEG. Va asteptam la ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala
9

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , nedecomandat , situat Ultracentral , la etajul 3 din 4 . Suprafata totala 50 mp , cu balcon . Detine izolatie exterioara . Incalzire proprie,centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat! Ocupabil imediat ! Pret 68000 Euro Va asteptam la vizionare !

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp
10

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp

Oferim spre vanzare Casa P+E , situata intr-o zona buna, zona Victoriei . = Suprafata totala teren 355 mp , deschidere 18 ml , amprenta la sol 100 mp . = Constructie BCA 2001 , izolata exterior , acoperis tigla ceramica . = Parterul este compus din living+bucatarie open space , baie , hol, casa ...

1420 EUR/m2 | 176 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere,Str.Babadag,parter
12

Apartament 3 camere,Str.Babadag,parter

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , pozitionat stradal , pe str.Babadag , la parter cu 2 balcoane . Suprafata utila 76 mp , suprafata totala 88 mp . Incalzire proprie: centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat . Detine 3 balcoane si 2 bai . Pretabil cabinet medical sau sediu ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Tulcea, Tulcea

Casa P+1 Malcoci
18

Casa P+1 Malcoci

EXCLUSIVITATE'' Oferim spre vanzare o frumoasa proprietate P+1, in loc. Malcoci jud. Tulcea. Detine o suprafata de teren de 2000 mp. Casa este finalizata in anul 2018, este construita cu autorizatie de constructie si proiect receptionat finalizat. Ca structura de constructie avem fundatie beton armat, ...

1053 EUR/m2 | 170 m2

Malcoci, Tulcea

Vând casă bătrânească
9
5

Vând casă bătrânească

Vând casă bătrânească în Sălcioara pretul este negociabil. Suprafață totală 2566 Mp

13 EUR/m2 | 2,566 m2

Salcioara, Tulcea

Imobilele(constructii si terenuri) 2

Imobilele(constructii si terenuri)