Promovat
Apartament 4 camere Str.Babadag
18

Apartament 4 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Ultracentrala,Etaj 4 cu hidroizolatie noua,decomandat,suprafata totala 86,22 mp,suprafata utila 79,18mp,renovat total,partial mobilat,centrala gaz,izolat exterior,bloc reabilitat total,boxa la subsol,pret 120000 euro neg.tel.07476988 ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casă de Vânzare 2000 mp
5
17

Casă de Vânzare 2000 mp

Vând Casă la Munte, are curent electric, racordat la ApaCanal și fântână în propria curte, apa din fântână este de o calitate foarte bună de băut, prin grădină curge Râul Slava... Suprafața teren Total 2000mp. Casă cu o suprafața utilă de 121mp. cu 4 camere si Hol. Casa necesită renovare! Deschidere ...

165 EUR/m2 | 121 m2

Slava Rusa, Tulcea

Promovat
ID 3624 EXCLUSIVITATE   Apartament 3 camere   Strada Babadag
20

ID 3624 EXCLUSIVITATE Apartament 3 camere Strada Babadag

LUX IMOBILIARE vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Babadag, într-una dintre cele mai bine conectate și apreciate zone din Tulcea. Zona este ideală pentru familii sau investiție, fiind aproape de magazine, școli, stații de autobuz și alte puncte de interes. Apartamentul ...

1190 EUR/m2 | 71 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez Spatiu Comercial in TULCEA, strada ISACCEI
6

Inchiriez Spatiu Comercial in TULCEA, strada ISACCEI

Inchiriez Spatiu Comercial in TULCEA, strada ISACCEI vis-a -vis de Casa de Cultura a Sindicatelor

78 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez Apartament 3 camere zona Str.Babadag
20
1

Inchiriez Apartament 3 camere zona Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza apartament 3 camere zona Str.Babadag ,parter,decomandat,suprafata totala 70 mp,mobilat utilat,centrala gaz,balcon,terasa,parcare auto,pret 550 euro plus o luna garantie,tel.0747698898

70 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere
5

Apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere decomandat , camerele destul de spațioase , parchetul schimbat recent , termopane ( rolete pvc la geamuri)centrală pe curent , aer condiționat , boiler , suprafață 55mp, etajul 2 Se vinde mobilat . Detalii în privat la

964 EUR/m2 | 55 m2

Sulina, Tulcea

Licitatie Publica

Licitatie Publica

Vânzătorul încărca orice imaginiVânzătorul încărca orice imaginiLICITATIE PUBLICAPret51,800.00 LEICategorieTerenuriID anunt#162390Vizualizari559xData publicare11 11 2024Informatii aditionale Data licitatie:27 06 2025Ora licitatie:12Tip Vanzare:Licitatie publicaSuprafata:509Tip teren:Intravilan Documente Debitor:DescriereSubscrisa, ...

Babadag, Tulcea

Închiriez  2 camere la casa
5

Închiriez 2 camere la casa

Închiriez 2 camere mari la casa,pentru o firma zona ultracentrala

96 m2

Tulcea, Tulcea

Vand casa ultracentral
10

Vand casa ultracentral

Vand casa construita 120mp cu teren 803mp în centru orașului aproape de piață noua

1500 EUR/m2 | 120 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere, decomandat, ultracentral, boxă 9 mp, garaj în spatele blocului
7
1

Apartament situat pe str. Isaccei, Piața Veche, suprafață utilă 53mp, et. 1 din 3, open space living cu bucătărie, balcon închis, boxă 9 mp, garaj în spatele blocului. Încălzire pe gaz, centrală proprie.

1509 EUR/m2 | 53 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Închiriez Garsoniera Complet Utilata
7

Închiriez Garsoniera Complet Utilata

Închiriez garsonieră complet mobilată! În imobil poate locui doar o persoana ! Descriere generală: - Suprafață: 11 mp (spațiu locuibil) - Imobilul beneficiază de toate dotările necesare. Facilități: - Baie privată: echipată cu duș, chiuvetă și WC (în acest bloc băile sunt la comun) - Cameră: aer ...

11 m2

Vest, Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare zona centrală sau schimb cu apartament
4
1

Casa de vanzare zona centrală sau schimb cu apartament

Casa de vânzare zona centrală compusă din 5 camere , utilități apă,canalizare și curent electric. Posibilitate de branșare gaz ( gazul este la poarta ) Schimb cu apartament.

256 EUR/m2 | 215 m2

Tulcea, Tulcea

de vânzare 2

de vânzare

de vânzare teren intravilant 800 mp în comuna icbratianu Tulcea cu proiect de casă și fundație. Tel

800 m2

I.C. Bratianu, Tulcea

Teren extravilan de vânzare   2.500 mp, mal Lacul Babadag
1

Teren extravilan de vânzare 2.500 mp, mal Lacul Babadag

Teren extravilan în suprafață de 2500 mp, situat pe malul Lacului Babadag. Preț: 20 Eu mp ușor negociabil Suprafață: 2.500 mp Localizare: Babadag, jud. Tulcea Acces: direct la lac Utilități: electricitate în apropiere Acces rutier: drum de acces în zonă pietruit și de pământ Terenul este ideal pentru: ...

Babadag, Tulcea

Teren intravilan 1.582 mp cu solarii   Caugagia

Teren intravilan 1.582 mp cu solarii Caugagia

Vând teren intravilan în sat Caugagia, comuna Baia, județul Tulcea, cu o suprafață totală de 1.582 m , situat lângă locuința proprie. Ideal pentru agricultură, solarii, livadă sau construcție de casă.Suprafață totală: 1.582 m Deschidere laterală la drum: 29 m Lățime spate: 26,5 m, lungime: 57 m Teren ...

1,582 m2

Caugagia, Tulcea

Casă cu pod mansardabil, 20 km de Delta Dunării
17
5

Casă cu pod mansardabil, 20 km de Delta Dunării

Se vinde proprietatea ideală pentru cine visează la o locuință liniștită, dar bine conectată la atracțiile naturale ale zonei sau oportunitatea perfectă de a deschide o mică afacere turistică: Localizare: comuna Valea Nucarilor, județul Tulcea, situată la circa 28 km de municipiul Tulcea, pe șoseaua ...

273 EUR/m2 | 150 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

teren intravilan Uzlina 2500 cu utilități
4

teren intravilan Uzlina 2500 cu utilități

teren intravilan Uzlina cu utilități 2500m

2,500 m2

Murighiol, Tulcea

ID 3646 Apartament 3 camere | ULTRACENTRAL
15

ID 3646 Apartament 3 camere | ULTRACENTRAL

Cauți un apartament confortabil, bine compartimentat, într-o zonă apreciată din Tulcea? LUX Imobiliare îți propune spre vânzare un apartament cu 3 camere EXCLUSIVITATE, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui imobil bine întreținut, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Poziționarea ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

ID 7907 Teren pentru casă
2

ID 7907 Teren pentru casă

Cauți locul perfect pentru a construi "acasă"? LUX Imobiliare îți prezintă o oportunitate excelentă de investiție. Locație: Situat în imediata apropiere de Complexul Alexandru cel Bun, terenul oferă acces rapid către punctele de interes ale orașului. Detalii teren: - Suprafață: 458 mp (ideal pentru ...

458 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20026 Apartament 2 camere | ULTRACENTRAL
6

ID 20026 Apartament 2 camere | ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona ULTRACENTRALĂ a orașului. Această proprietate este ideală pentru cei care își doresc să fie în inima orașului, având acces rapid la toate punctele de interes, instituții, zone de promenadă și servicii. CARACTERISTICI ȘI ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere,str.Babadag
13

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere , decomandat , situat pe str.Babadag , la parter cu balcon si terasa . Incalzire proprie , centrala pe gaz. Este mobilat si utilat complet .Suprafata totala 75 mp . Detine parcare auto . PRET 550 EURO Va asteptam la vizionare !

65 m2

Tulcea, Tulcea

ID 6369 CASĂ ȘI TEREN generos | Baltenii de jos
14
1

ID 6369 CASĂ ȘI TEREN generos | Baltenii de jos

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate cu un potențial deosebit, situată în pitorescul sat Băltenii de Jos. Este locul ideal pentru cei care își doresc o casă de vacanță sau o investiție într-o zonă unde natura și liniștea sunt la ele acasă. ACCES FACIL: Se ajunge rapid cu mașina, traversând ...

704 EUR/m2 | 54 m2

Baltenii de Jos, Tulcea

Teren de vânzare în Mineri 3

Teren de vânzare în Mineri

Vând teren în Mineri,Tulcea,strada Câmpeni, suprafață 2000mp,preț 12 euro mp

Tulcea, Tulcea

Vand apartament 2 camere Mahmudia
10
7

Vand apartament 2 camere Mahmudia

Apartament 2 camere cu suprafata de 55 m2, confort 1, ultracentral , etaj 1,intim,spatios, inconjurat de verdeata in proximitatea imediata a falezei superioare a Dunarii. Apartamentul este dotat cu centrala,+ calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, usile ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Mahmudia, Tulcea

Vând apartament 2 camere
10
5

Vând apartament 2 camere

Direct proprietar 67 000 Euro centrala noua pe gaz vând apartament 2 camere zona hotel Delta, etaj 4 cu pod, 48 m2 sau schimb cu casa zona Caslita sau Mineri. Apartamentul este renovat modern in proporție de 80%, instalație electrica noua, se vinde mobilat si utilat, vedere superba spre dunare, geamuri ...

1396 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Vând casa și teren, Oras Sulina, Str 6 nr66A
10
2

Vând casa și teren, Oras Sulina, Str 6 nr66A

Teren situat în centru, aproape de punctul de acostare Nava clasica, la 1 km de plaja, cu toate utilitățile pe proprietate, cu acces pe ambele părți

3,654 m2

Sulina, Tulcea

Vanzare teren 9

Vanzare teren

Vand teren intravilan in Delta Dunarii in comuna Murighiol, sat Uzlina, langa Hotel Cormoran. 3500 mp

Murighiol, Tulcea

teren arabil extravilan 1

teren arabil extravilan

Teren extravilan in suprafaţă de 30.000 mp.teren arabil, la intersecţia Zebil - Satul Nou, pe drumul din Babadag către Tulcea.Este situat între Balta Toprachioi si șoseaua Satul Nou.Facilități: acces auto, la șosea, oportunități de investiții, parcelabil. Amenajare strazi: asfaltare, acces mijloace ...

Babadag, Tulcea

Casă de vânzare (Turcoaia) + teren (1300 mp)
9
3

Casă de vânzare (Turcoaia) + teren (1300 mp)

Casă de vânzare + teren (1300 mp), com. Turcoaia, jud. Tulcea, str. Troesmis, nr. 71, dispune de 2 camere și 1 living + bucătărie și baie, foișor cu grătar, bucătărie de vară, garaj și 2 beciuri (de depozitat lucruri), pentru mai multe detalii nu ezitați să sunați!

29 EUR/m2 | 1,300 m2

Turcoaia, Tulcea

Teren malul Dunarii - Baltenii de Jos

Teren malul Dunarii - Baltenii de Jos

Teren in suprafata de 8.000 mp : -situat pe malul stang al bratului Sf.Gheorghe, langa gura canalului Litcov -deschidere de peste 100 m liniari de-a lungul bratului Dunarii -are in componenta un bazin piscicol de cca 2.000 mp ideal acvacultura -terenul nu este inundabil, ideal constructii -vegetatie ...

Baltenii de Sus, Tulcea

Caut sa inchiriez apt gol sau semimobilat

Caut sa inchiriez apt gol sau semimobilat

Caut sa inchiriez un apartament cu 2 camere sau 3 , semimobilat sau nemobilat. Sa aiba centrala pe gaz.De preferabil in zonele : C5 , Piata Noua, Pacii , Neptun,Babadag. Pentru mai multe detalii astept telefonul dvs. Multumesc.

50 m2

C5, Tulcea, Tulcea

Casa pensiune Delta Dunarii Mahmudia 5 camere living 60mp 2 bucatarii
8
2

Mai multe poze: tinyurl.com yckync33 Locatia exacta: maps.app.goo.gl sciyRghMKGWqPGj67?g_st=com.google.maps.preview.copy Se pune la vanzare un imobil P+1 in Delta Dunarii, construit in anul 2016. Este situat pe str.Eternitatii, nr.7, in localitatea Mahmudia, judetul Tulcea; aprox. 32 km de la Mun.Tulcea. 100 ...

786 EUR/m2 | 140 m2

Mahmudia, Tulcea

Vând casa la țară în localitatea Zebil.
3
13

Vând casa la țară în localitatea Zebil.

Casă locuibila, cu teren, având o suprafață totală de 3100mp.Casa este in curs de renovare, având toate unitățile. Pe teren se afla pomi fructiferi,vita de vie și gazon.

450 EUR/m2 | 80 m2

Zebil, Tulcea

Teren 2000 mp Delta Dunarii - Dunavatul de  Jos !!!
9
1

Teren 2000 mp Delta Dunarii - Dunavatul de Jos !!!

De vanzare teren 2.000 mp in loc Dunavatul de Jos(la intrarea in localitate pe partea stanga-langa statia Peco). Deschidere la sosea - 50 ML Se vinde cu tot cu proiect care consta in pensiune cu 13 camere+bucatarie+restaurant(vezi proiectul in imaginile atasate) Foarte important !!! - Terenul nu este ...

Tulcea, Tulcea

 De vânzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frecatei, Tulcea
2
1

De vânzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frecatei, Tulcea

Se oferă spre vânzare un teren intravilan generos cu construcții, situat în sat Posta, comuna Frecăței, județul Tulcea, ideal pentru locuire permanentă sau casă de vacanță. Localizare: Comuna Frecăței, Județul Tulcea Suprafață totală teren: 5000 mp (conform măsurătorilor cadastrale), deschidere pe ...

5,000 m2

Posta, Tulcea

casă vinzare
5
3

casă vinzare

casă vinzare(balabancea,tulcea)zonă superbă,satul inconjurat de pădure,casa cu 3 camere plus dependinte,mai multe detalii la

19 EUR/m2 | 110 m2

Balabancea, Tulcea

De vanzare
10
62

De vanzare

Vand casa compusa din 5 camere +teren extravilan 3000mp din care 1500mp este cu vita de vie iar 1500mp este teren liber. (preț teren 3,500euro) Localitatea Rachelu județul Tulcea.

22 EUR/m2 | 716 m2

Rachelu, Tulcea

Apartament 4 camere,str.1848,etaj 2
12

Apartament 4 camere,str.1848,etaj 2

Apartament 4 camere , decomandat , cu 2 bai , situat pe str.1848 , zona E3 , la etajul 2 . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Suprafata utila 82,5 mp , suprafata totala 88,8 mp . Detine balcon in suprafata de 6,3 mp . Apartamentul este , liber si nu prezinta imbunatatiri . PRET 90000 EURO , NEG. Va ...

1098 EUR/m2 | 82 m2

Tulcea, Tulcea

Închiriez apartament 2 camere oraș Babadag
5

Închiriez apartament 2 camere oraș Babadag

Apartament 2 camere mobilat și utilat complet in orașul Babadag judetul Tulcea

50 m2

Babadag, Tulcea

Vand Casa de vacanta In inima Deltei Dunarii
7

Vand Casa de vacanta In inima Deltei Dunarii

Această casă mobilă,de vacanță mobilata si utilata redefinește conceptul de locuință compactă, oferind confort și funcționalitate într-un design modern și elegant amplasata pe un teren in suprafata de 400 m in inima DELTEI DUNARII . Spațiu inteligent, confort maxim conectata la utilitati : Apa ,Curent, ...

1633 EUR/m2 | 30 m2

Partizani, Tulcea

 ID 343 Apartament cu 3 camere # INCHIRIERE!!!
10
1

ID 343 Apartament cu 3 camere # INCHIRIERE!!!

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Vă doriți o locuință unde vă puteți relaxa după o zi lungă? LUX Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere unde predomină confortul și mult spațiu. Este situat la parter, in Cartier C5. Locuința are suprafata de 74 mp si o compartimentare optimă, pentru ...

74 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere zona e3
16
1

Apartament 4 camere zona e3

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona e3,etaj 2,suprafata totala 88,8mp,suprafata utila 82,5mp,decomandat,centrala gaz,fara imbunatatiri,pret 90000 euro neg.tel.0747698898

1084 EUR/m2 | 83 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare
6
1

Casă de vânzare

Vând casă în comuna Valea Nucarilor județul Tulcea compusă din 3 dormitoare, bucătărie, hol,baie,dependințe + anexe suprafața 125mp. Teren 4000mp. Număr de contact

304 EUR/m2 | 125 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Vand Teren 1000mp Tulcea
5
1

Vand Teren 1000mp Tulcea

Vand teren cu suprafata de 1000mp in Tulcea Terenul este intravilan cu toate utilitatile la limita de proprietate (canalizare,apa,gaze) Terenul se afla la strada principala Issaciei( vis a vis de Petrom

1,000 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Apartament cu 2 camere in Tulcea pret 57000 euro negociabil
9
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat, cu suprafata utila de 34 m2, zona Neptun , etaj 2 din 4,Apartamentul este dotat cu boiler, calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, jalujele verticale, frigider, televizor, usile sunt din termopan ,mobilat, proaspat ...

1676 EUR/m2 | 34 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central
12

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , situat Ultracentral , str.Marasesti , la etajul 4 , cu hidroizolatie . Suprafata totala 77 mp . Detine boxa in proprietate in suprafata totala de 30 mp . Dispune de 1 balcon generos si 2 bai . Apartamentul este liber , debransat de la caldura ...

1104 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Spatiu comercial ,cu vad Ultracentral
9

Spatiu comercial ,cu vad Ultracentral

Oferim spre inchiriere Spatiu comercial , cu vad , situat in zona Ultracentrala . Suprafata totala 50 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz . Spatiul este renovat , este compus din 2 camere , 1 grup sanitar, bucatarie , debara si hol . PRET 550 EURO + Garantie Va asteptam la vizionare !

50 m2

Tulcea, Tulcea

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE
15
1

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE

Oferim spre vanzare o frumoasa gospodarie situata in satul Iulia, Com. Izvoarele, jud. Tulcea la 30 de km distanta de oras. Proprietatea are o suprafata totala de teren de 2900 mp, o suprafata construita de 90 mp si o deschidere de 40 de mL. Este racordata la reteaua de apa potabila, detine fantana ...

467 EUR/m2 | 90 m2

Iulia, Tulcea

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala
12

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , cu o compartimentare frumoasa , situat Ultracentrala, la etajul 4 cu pod. Suprafata totala 85 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz. Dispune de vedere stradala . Detine 2 bai . Nu prezinta imbunatatiri . PRET 73000 EURO Va asteptam la ...

859 EUR/m2 | 85 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp
7

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , compartimentat frumos , situat pe str.Podgoriilor , zona Restaurant Corsar , la etajul 4 . Suprafata totala 63 mp . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Apartamentul este izolat exterior si se vinde mobilat +utilat . Dispune de 2 balcoane . PRET 65000 ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona E3,219 mp
11

Casa zona E3,219 mp

Oferim spre vanzare casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior situata in zona E3. Suprafata totala 219 mp , suprafata construita 100 mp , deschidere 5 ml . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Este compusa din 3 camere, baie , bucatarie , hol . PRET 70000 EURO , NEG. Va asteptam la ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala
9

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , nedecomandat , situat Ultracentral , la etajul 3 din 4 . Suprafata totala 50 mp , cu balcon . Detine izolatie exterioara . Incalzire proprie,centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat! Ocupabil imediat ! Pret 68000 Euro Va asteptam la vizionare !

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp
10

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp

Oferim spre vanzare Casa P+E , situata intr-o zona buna, zona Victoriei . = Suprafata totala teren 355 mp , deschidere 18 ml , amprenta la sol 100 mp . = Constructie BCA 2001 , izolata exterior , acoperis tigla ceramica . = Parterul este compus din living+bucatarie open space , baie , hol, casa ...

1420 EUR/m2 | 176 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Imobiliare

Județe

Tulcea
Salvează căutarea