Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
5

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 9549 DE ÎNCHIRIAT - Casă în Zona Centrală
11
3

ID 9549 DE ÎNCHIRIAT - Casă în Zona Centrală

LUX IMOBILIARE vă propune spre INCHIRIERE o casă spațioasă situată în zona centrală a orașului. Detalii proprietate: Suprafață utilă casă: 130 mp Teren generos: 646 mp Compartimentare: hol, 3 camere (un dormitor cu dressing), bucătărie, 2 băi (dintre care una exterioară, ce deservește terasa). PLUS: ...

130 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
13
2

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un Apartament cu 3 camere , tip Duplex , situat Ultracentral , pe str.Babadag , la etajul 4 . Suprafata totala 108 mp . Detine 2 balcoane si 2 bai . Incalzire proprie centrala pe gaz . Parter este compus din living cu hol open space , bucatarie , 1 balcon si baie iar Etajul este ...

1250 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 8252 EXCLUSIVITATE Lux Imobiliare   Ultracentral
16
2

ID 8252 EXCLUSIVITATE Lux Imobiliare Ultracentral

Agentia LUX Imobiliare vă propune spre ÎNCHIRIERE un spațiu comercial ULTRACENTRAL amplasat pe Strada Isaccei lângă Mini Farm, fostul magazin Vodafone. Imaginează-ți afacerea ta într-unul dintre cele mai vizibile și dinamice puncte din oraș. Situat pe strada Isaccei, într-o zonă cu trafic pietonal ...

116 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere zona e3
16
1

Apartament 4 camere zona e3

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona e3,etaj 2,suprafata totala 88,8mp,suprafata utila 82,5mp,decomandat,centrala gaz,fara imbunatatiri,pret 90000 euro neg.tel.0747698898

1084 EUR/m2 | 83 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare
6
1

Casă de vânzare

Vând casă în comuna Valea Nucarilor județul Tulcea compusă din 3 dormitoare, bucătărie, hol,baie,dependințe + anexe suprafața 125mp. Teren 4000mp. Număr de contact

304 EUR/m2 | 125 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Vand Teren 1000mp Tulcea
5
1

Vand Teren 1000mp Tulcea

Vand teren cu suprafata de 1000mp in Tulcea Terenul este intravilan cu toate utilitatile la limita de proprietate (canalizare,apa,gaze) Terenul se afla la strada principala Issaciei( vis a vis de Petrom

1,000 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Apartament cu 2 camere in Tulcea pret 57000 euro negociabil
9
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat, cu suprafata utila de 34 m2, zona Neptun , etaj 2 din 4,Apartamentul este dotat cu boiler, calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, jalujele verticale, frigider, televizor, usile sunt din termopan ,mobilat, proaspat ...

1676 EUR/m2 | 34 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central
12

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , situat Ultracentral , str.Marasesti , la etajul 4 , cu hidroizolatie . Suprafata totala 77 mp . Detine boxa in proprietate in suprafata totala de 30 mp . Dispune de 1 balcon generos si 2 bai . Apartamentul este liber , debransat de la caldura ...

1104 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Spatiu comercial ,cu vad Ultracentral
9

Spatiu comercial ,cu vad Ultracentral

Oferim spre inchiriere Spatiu comercial , cu vad , situat in zona Ultracentrala . Suprafata totala 50 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz . Spatiul este renovat , este compus din 2 camere , 1 grup sanitar, bucatarie , debara si hol . PRET 550 EURO + Garantie Va asteptam la vizionare !

50 m2

Tulcea, Tulcea

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE
15
1

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE

Oferim spre vanzare o frumoasa gospodarie situata in satul Iulia, Com. Izvoarele, jud. Tulcea la 30 de km distanta de oras. Proprietatea are o suprafata totala de teren de 2900 mp, o suprafata construita de 90 mp si o deschidere de 40 de mL. Este racordata la reteaua de apa potabila, detine fantana ...

467 EUR/m2 | 90 m2

Iulia, Tulcea

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala
12

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , cu o compartimentare frumoasa , situat Ultracentrala, la etajul 4 cu pod. Suprafata totala 85 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz. Dispune de vedere stradala . Detine 2 bai . Nu prezinta imbunatatiri . PRET 73000 EURO Va asteptam la ...

859 EUR/m2 | 85 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp
7

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , compartimentat frumos , situat pe str.Podgoriilor , zona Restaurant Corsar , la etajul 4 . Suprafata totala 63 mp . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Apartamentul este izolat exterior si se vinde mobilat +utilat . Dispune de 2 balcoane . PRET 65000 ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona E3,219 mp
11

Casa zona E3,219 mp

Oferim spre vanzare casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior situata in zona E3. Suprafata totala 219 mp , suprafata construita 100 mp , deschidere 5 ml . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Este compusa din 3 camere, baie , bucatarie , hol . PRET 70000 EURO , NEG. Va asteptam la ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala
9

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , nedecomandat , situat Ultracentral , la etajul 3 din 4 . Suprafata totala 50 mp , cu balcon . Detine izolatie exterioara . Incalzire proprie,centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat! Ocupabil imediat ! Pret 68000 Euro Va asteptam la vizionare !

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp
10

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp

Oferim spre vanzare Casa P+E , situata intr-o zona buna, zona Victoriei . = Suprafata totala teren 355 mp , deschidere 18 ml , amprenta la sol 100 mp . = Constructie BCA 2001 , izolata exterior , acoperis tigla ceramica . = Parterul este compus din living+bucatarie open space , baie , hol, casa ...

1420 EUR/m2 | 176 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere,Str.Babadag,parter
12

Apartament 3 camere,Str.Babadag,parter

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , pozitionat stradal , pe str.Babadag , la parter cu 2 balcoane . Suprafata utila 76 mp , suprafata totala 88 mp . Incalzire proprie: centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat . Detine 3 balcoane si 2 bai . Pretabil cabinet medical sau sediu ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Tulcea, Tulcea

Casa P+1 Malcoci
18

Casa P+1 Malcoci

EXCLUSIVITATE'' Oferim spre vanzare o frumoasa proprietate P+1, in loc. Malcoci jud. Tulcea. Detine o suprafata de teren de 2000 mp. Casa este finalizata in anul 2018, este construita cu autorizatie de constructie si proiect receptionat finalizat. Ca structura de constructie avem fundatie beton armat, ...

1053 EUR/m2 | 170 m2

Malcoci, Tulcea

Vând casă bătrânească
9
5

Vând casă bătrânească

Vând casă bătrânească în Sălcioara pretul este negociabil. Suprafață totală 2566 Mp

13 EUR/m2 | 2,566 m2

Salcioara, Tulcea

Imobilele(constructii si terenuri) 2

Imobilele(constructii si terenuri)