Promovat
Spațiu industrial de 5,000mp de vânzare TULCEA 24.000MP intravilan
17

Teren generos situat în satul Niculițel, județul Tulcea, cu acces direct la drum comunal asfaltat. Proprietatea cuprinde un ansamblu de hale și platforme industriale, fiind destinată anterior activităților de service auto și zonelor de producție/depozitare. Pe parcelă există structuri construite, ceea ...

30 EUR/m2 | 5,000 m2

Niculitel, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3
10
2

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3

Apartament 2 camere , decomandat , situat in zona Piata Noua , str.Gavrilov Corneliu , la etajul 3 . Suprafata toala 54 mp . Detine living cu bucatarie open space .Incalzire : debransat gaz la usa . Apartamentul este liber ,ocupabil imediat . PRET 65000 EURO Va asteptam la vizionare !

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 4224 DE VÂNZARE   Apartament cu 4 camere, Strada Victoriei
16
1

ID 4224 DE VÂNZARE Apartament cu 4 camere, Strada Victoriei

LUX Imobiliare vă oferă un apartament deosebit de spațios, situat la etajul 2, pe una dintre cele mai apreciate zone din Tulcea Strada Victoriei. Zona este căutată pentru apartamentele mari și bine compartimentate, dar și pentru proximitatea față de: școli, parc, magazine, farmacii, restaurante, Lacul ...

1205 EUR/m2 | 112 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren malul Dunarii - Baltenii de Jos

Teren malul Dunarii - Baltenii de Jos

Teren in suprafata de 8.000 mp : -situat pe malul stang al bratului Sf.Gheorghe, langa gura canalului Litcov -deschidere de peste 100 m liniari de-a lungul bratului Dunarii -are in componenta un bazin piscicol de cca 2.000 mp ideal acvacultura -terenul nu este inundabil, ideal constructii -vegetatie ...

Baltenii de Sus, Tulcea

Casa pensiune Delta Dunarii Mahmudia 5 camere living 60mp 2 bucatarii
8
2

Mai multe poze: tinyurl.com yckync33 Locatia exacta: maps.app.goo.gl sciyRghMKGWqPGj67?g_st=com.google.maps.preview.copy Se pune la vanzare un imobil P+1 in Delta Dunarii, construit in anul 2016. Este situat pe str.Eternitatii, nr.7, in localitatea Mahmudia, judetul Tulcea; aprox. 32 km de la Mun.Tulcea. 100 ...

786 EUR/m2 | 140 m2

Mahmudia, Tulcea

 De vânzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frecatei, Tulcea
2
1

De vânzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frecatei, Tulcea

Se oferă spre vânzare un teren intravilan generos cu construcții, situat în sat Posta, comuna Frecăței, județul Tulcea, ideal pentru locuire permanentă sau casă de vacanță. Localizare: Comuna Frecăței, Județul Tulcea Suprafață totală teren: 5000 mp (conform măsurătorilor cadastrale), deschidere pe ...

5,000 m2

Posta, Tulcea

casă vinzare
5
5

casă vinzare

casă vinzare(balabancea,tulcea)zonă superbă,satul inconjurat de pădure,casa cu 3 camere plus dependinte,mai multe detalii la

19 EUR/m2 | 110 m2

Balabancea, Tulcea

De vanzare
10
62

De vanzare

Vand casa compusa din 5 camere +teren extravilan 3000mp din care 1500mp este cu vita de vie iar 1500mp este teren liber. (preț teren 3,500euro) Localitatea Rachelu județul Tulcea.

22 EUR/m2 | 716 m2

Rachelu, Tulcea

Vand Casa de vacanta In inima Deltei Dunarii
7

Vand Casa de vacanta In inima Deltei Dunarii

Această casă mobilă,de vacanță mobilata si utilata redefinește conceptul de locuință compactă, oferind confort și funcționalitate într-un design modern și elegant amplasata pe un teren in suprafata de 400 m in inima DELTEI DUNARII . Spațiu inteligent, confort maxim conectata la utilitati : Apa ,Curent, ...

1633 EUR/m2 | 30 m2

Partizani, Tulcea

 ID 343 Apartament cu 3 camere # INCHIRIERE!!!
10
1

ID 343 Apartament cu 3 camere # INCHIRIERE!!!

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Vă doriți o locuință unde vă puteți relaxa după o zi lungă? LUX Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere unde predomină confortul și mult spațiu. Este situat la parter, in Cartier C5. Locuința are suprafata de 74 mp si o compartimentare optimă, pentru ...

74 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere zona e3
16
1

Apartament 4 camere zona e3

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona e3,etaj 2,suprafata totala 88,8mp,suprafata utila 82,5mp,decomandat,centrala gaz,fara imbunatatiri,pret 90000 euro neg.tel.0747698898

1084 EUR/m2 | 83 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare
6
1

Casă de vânzare

Vând casă în comuna Valea Nucarilor județul Tulcea compusă din 3 dormitoare, bucătărie, hol,baie,dependințe + anexe suprafața 125mp. Teren 4000mp. Număr de contact

304 EUR/m2 | 125 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Vand Teren 1000mp Tulcea
5
1

Vand Teren 1000mp Tulcea

Vand teren cu suprafata de 1000mp in Tulcea Terenul este intravilan cu toate utilitatile la limita de proprietate (canalizare,apa,gaze) Terenul se afla la strada principala Issaciei( vis a vis de Petrom

1,000 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Apartament cu 2 camere in Tulcea pret 57000 euro negociabil
9
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat, cu suprafata utila de 34 m2, zona Neptun , etaj 2 din 4,Apartamentul este dotat cu boiler, calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, jalujele verticale, frigider, televizor, usile sunt din termopan ,mobilat, proaspat ...

1676 EUR/m2 | 34 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE
15
1

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE

Oferim spre vanzare o frumoasa gospodarie situata in satul Iulia, Com. Izvoarele, jud. Tulcea la 30 de km distanta de oras. Proprietatea are o suprafata totala de teren de 2900 mp, o suprafata construita de 90 mp si o deschidere de 40 de mL. Este racordata la reteaua de apa potabila, detine fantana ...

467 EUR/m2 | 90 m2

Iulia, Tulcea

Vând casă bătrânească
9
5

Vând casă bătrânească

Vând casă bătrânească în Sălcioara pretul este negociabil. Suprafață totală 2566 Mp

13 EUR/m2 | 2,566 m2

Salcioara, Tulcea

Imobilele(constructii si terenuri) 2

Imobilele(constructii si terenuri)

PUBLICATIE VÂNZARE NR.1350 19.06.2025 C.I.I.Ianuşi Mariana, în calitate de lichidator judiciar al S.C.SIAJ S.A.-în faliment, in bankruptcy, en faillite - cu sediul în localitatea Tulcea, str.Portului, nr.42, judeţul Tulcea, C.U.I.2367390, J36 119 1991, desemnat prin Sentinţa civilă nr.122 23.01.2015, ...

Tulcea, Tulcea

Vând proprietate, ideală pentru locuință proprie sau casă de vacanță.
1
3

Proprietatea este situata în zonă centrală, poziționată strategic vis-a vis de Hotel Delta Palace. Suprafață teren 330 mp cu ieșire la Dunăre (ideal pentru ponton, pescuit sau plimbări cu barca),complet racordată (apă, electricitate, canalizare). Terenul și construcția permit reamenajari diverse

330 m2