Imobiliare Tulcea

Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
ID 8264 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial - Cartier Vest
11
1

ID 8264 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial - Cartier Vest

LUX Imobiliare vă oferă spre închiriere un spațiu comercial, cu o suprafață de 36,67 mp, ideal pentru birouri, cabinet, magazin sau alte activități comerciale. Detalii spațiu: 2 camere + terasă de acces Spațiu de expunere - vitrină 10 ml 2 intrări separate Dotări: aer condiționat Utilități: apă, curent, ...

37 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere
6

Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere

Dobrogea Imobiliare va prezinta spe vanzare un teren situat in zona Str. Gloriei. Terenul are suprafata de 500 mp cu deschidere stradala de 32 ml. Pe teren se afla o constructie demolabila. Proprietatea dispune de urmatoarele utilitati: curent electric, apa, canalizare. ❗️❗️Va așteptam la vizionare! ...

500 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 8252 EXCLUSIVITATE Lux Imobiliare   Ultracentral
16
2

ID 8252 EXCLUSIVITATE Lux Imobiliare Ultracentral

Agentia LUX Imobiliare vă propune spre ÎNCHIRIERE un spațiu comercial ULTRACENTRAL amplasat pe Strada Isaccei lângă Mini Farm, fostul magazin Vodafone. Imaginează-ți afacerea ta într-unul dintre cele mai vizibile și dinamice puncte din oraș. Situat pe strada Isaccei, într-o zonă cu trafic pietonal ...

116 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare + teren - construcție nouă neterminată
6

Casă de vânzare + teren - construcție nouă neterminată

Se vinde casă nouă neterminată, împreună cu teren generos. Suprafață totală teren: 2026 mp Suprafață casă: 160 mp Loc ideal pentru amenajarea unei locuințe moderne, într-un cadru liniștit și spațios oferind posibilitatea de a fi personalizată după gustul viitorilor proprietari. Pentru mai multe ...

17 EUR/m2 | 2,026 m2

Lunca, Tulcea

Casa P+M de vanzare zona centrala Tulcea
20
1

Casa P+M de vanzare zona centrala Tulcea

EXCLUSIVITATE-pret redus de la 180.000euro -la 165.000euro Agentia imobiliara Europa va ofera spe vanzare casa P+M situata in zona centrala a orasului Tulcea. Imobilul are amprenta la sol de 115 mp cu structura din beton si peretii din chirpic, acoperita cu tabla. Suprafata utila totala este de 155 ...

1065 EUR/m2 | 155 m2

central, Tulcea, Tulcea

De vanzare teren intravilan - sat Lunca, jud Tulcea - 10.000 euro
4
1

Vând teren intravilan ,750 mp, în localitatea Lunca, judetul Tulcea. Terenul este situat într-o zona foarte liniștită a localității! Ideal pentru construirea unei pensiuni sau a unei case. Strada asfaltata, iluminata, inclusiv instalația de apa + canalizare. Pret: 10.000 euro Relatii la telefon:

Lunca, Tulcea

Apartament 2 camere zona Str.Alunisului
8

Apartament 2 camere zona Str.Alunisului

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Str.Alunisului,etaj 2,suprafata totala 34 mp,semidecomandat,aparat aer conditionat,gaz la usa,pret 48000 euro,tel.07 arata numarul

1412 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona Monument
4

Casa zona Monument

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa Str,Gloriei,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 50 mp,deschidere 7ml,2 camere,bucatarie,hol,anexa,foisor,pret 85000 euro,tel.0747698898

1700 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vânzare + casă în Mahmudia 3663 m
6
2

Teren de vânzare + casă în Mahmudia 3663 m

Vindem terenul + casa din Mahmudia, situate într-una din cele mai căutate zone din Delta Dunării, pe malul Brațului Sf.Gheorghe, cu acces direct la Dunăre (str.Dunarii, nr 37). Terenul este compus din 2656 m în față, iar în spatele casei 1007 m. Suprafața totală:3663 m. Într-o zonă în continuă dezvoltare, ...

3,663 m2

Mahmudia, Tulcea

Vânzare teren

Vânzare teren

Vând teren intravilan pentru construcție casă.Suprafața terenului 1600m pătrați lățime 27m , lungime 60m.Terenul se află în centrul comunei Nalbant lângă Primărie.Preț negociabil 15 m pătrat.Desemenea vând și 1hectar teren extravilan la ieșirea din localitate spre localitatea Trestenic judetul Tulcea ...

1,600 m2

Nalbant, Tulcea

Teren Delta Dunării pretabil casă de vacanță
3

Teren Delta Dunării pretabil casă de vacanță

Terenul se află pe Dunărea veche în a doua buclă, în zona denumită "punct demagnetizare". Se află la mică distanță de Crișan, Letea, Sulina. Accesul se face doar pe apă Deschidere mare la apă, atât pe partea dinspre Dunăre căt și în spate la canal. Nu există utilități dar pentru curent se poate ...

4,000 m2

Crisan, Tulcea

Tere intravilan Somova Tulcea
2
1

Tere intravilan Somova Tulcea

Vand loc intravilan Localitatea Somova jud Tulcea linga magazinul lui Eugen Locul are 471 de m2 gard bun la drum apa trasa poarta de 5 m cu poartita de 1 m încorporata poarta este pe role foarte stabila hazna cofrata si betonata de 1,5x1,5 cu adincime 3 m pe loc se afla si o camera din casa batraneasca ...

470 m2

Somova, Tulcea

teren extravilan
9

teren extravilan

Vând teren 6700 mp extravilan lipit de intravilan, împărțit în 4 loturi lipite: 2000 mp 1900 mp 1100 mp 1700 mp la 200 m de vile la ieșire din Babadag spre Enisala la 150 de sosea, ideal pentru grădini sau microferme de vie, livada etc. , cu case de vacanta. Zona este foarte frumoasa înconjurată ...

6,700 m2

Babadag, Tulcea

Vând teren extravilan Delta Dunării situat pe malul Dunării
2
5

Vând teren extravilan Delta Dunării situat pe malul Dunării

Vând teren extravilan, situat pe malul Dunării, în sat Vulturu, comuna Maliuc. Poate fi folosit pentru camping, sat de vacanță, pensiune, parcare, etc.

Vulturu, Tulcea

Teren intravilan 1552 mp + casă, utilități, 23 ml deschidere, Isaccea

Teren intravilan 1552 mp + construcție, toate utilitățile Isaccea, str. Tudor Vladimirescu Vând teren intravilan în suprafață de 1552 mp, situat în orașul Isaccea, pe strada Tudor Vladimirescu, cu deschidere generoasă de 23,5 ml la stradă asfaltată. Utilități complete: apă și curent deja în curte ...

1,552 m2

Tulcea, Tulcea

Vand apartament 2 camere- Tulcea
10

Vand apartament 2 camere- Tulcea

Vand apartament 2 camere, confort 1, 2 camere, 40 m.p. , etaj 1 3, nedecomandat, zona centrala-Garii, 55.000 euro negociabil, direct proprietar.

1375 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Delta Dunarii, sat Patlageanca
9
3

Teren intravilan Delta Dunarii, sat Patlageanca

Vând teren intravilan cu o suprafață de 8800 m2 și deschidere de 40m, cu casă bătrânească și anexe(totul demolabil), cu curent și apă curentă potabilă, situat în frumosul sat de pe malul Dunării,Pătlăgeanca. Terenul are intrare atât din strada principala a satului, strada Lebedei care este asfaltata, ...

8,800 m2

Patlageanca, Tulcea

Vând Teren intravilan Cataloi , 1612 mp
10
1

Vând Teren intravilan Cataloi , 1612 mp

a 10 minute de Tulcea Vând teren în Cataloi , comuna Frecatei Ieșire la 2 străzi , una asfaltată Aproape de camera de rovinietă Are 1612 metrii pătrați Are cadastru făcut ! Terenul este intravilan , curentul este lângă teren , la fel și apa ! Se poate construii casă , depozit , hală ! Cine dorește ...

Cataloi, Tulcea

ID 3613 Apartament 3 camere pe Strada Babadag
16

ID 3613 Apartament 3 camere pe Strada Babadag

Agentia Lux Imobiliare va propune spre VANZARE apartament cu 3 camere, situat pe Strada BABADAG, in Zona PECO. Poziționarea blocului este foarte accesibilă: aproape de Cresa Arabella, Liceul Teoretic Ion Creanga, Colegiul Brad Segal, spatii de joaca pentru copii, magazine, LIDL, JYSK, ALTEX, etc. Locuinta ...

1270 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

ID 9535 Casa de închiriat LA CHEIE  Strada Slt. Gavrilov Corneliu
11

ID 9535 Casa de închiriat LA CHEIE Strada Slt. Gavrilov Corneliu

Agentia LUX Imobiliare vă propune spre închiriere o casă situată în apropiere de Strada Slt. Gavrilov Corneliu, într-o zonă liniștită, oferind acces rapid la facilități: Piața Nouă, școli, farmacii, magazine, cabinete medicale, etc. Suprafața terenului: 132 mp, cu 2 fronturi stradale Suprafața construită ...