Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
13
2

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un Apartament cu 3 camere , tip Duplex , situat Ultracentral , pe str.Babadag , la etajul 4 . Suprafata totala 108 mp . Detine 2 balcoane si 2 bai . Incalzire proprie centrala pe gaz . Parter este compus din living cu hol open space , bucatarie , 1 balcon si baie iar Etajul este ...

1250 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Baltag - teren intravilan, 730 mp cu vedere la lac, utilitati
5

Teren intravilan 730 mp cu vedere la lac – ideal construcție casă Agentia Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vinzare un teren intravilan in Tulcea, zona Baltag, în suprafață de 730 mp, poziționat excelent, cu dublă deschidere și acces facil. Caracteristici principale: * Suprafață: 730 mp * Două ...

730 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL
20
1

ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE PREȚ BOMBA: 83.000 EURO SUB 1.000 EURO mp o oportunitate rară pentru o locație ULTRACENTRALĂ! LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare exclusivă o proprietate cu potențial extraordinar, situată pe Str. Mircea Vodă nr. 20C, una dintre cele mai căutate zone din Tulcea. Locație ...

847 EUR/m2 | 98 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
5

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa zona Piata Noua
8

Casa zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa zona Piata Noua,pozitie stradala,suprafata teren 350 mp,suprafata construita 70 mp,deschidere 4ml,gaz la poarta,2 camere,baie,bucatarie,hol,magazie,pret 68000 euro,tel.07 arata numarul

971 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
4

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest
1

ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest

Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare un teren intravilan de 827 mp, situat pe Strada Isaccei, între blocuri, cu două fronturi stradale de 21 m și 13 m. Terenul are două construcții existente ce necesită demolare, oferind libertatea de a planifica și construi exact cum doriți. Datorită amplasamentului ...

827 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare - Agighiol
4
20

Casa de vanzare - Agighiol

Vand casa 6 camere in Agighiol, str. Pompelor. Casa este batraneasca dar consolidata, din ceamur si acoperita cu tabla, cu apa curenta si electricitate, in suprafata de 126 mp si teren de 2000 mp. Pret 20.000 euro.

159 EUR/m2 | 126 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Promovat
Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp
7

Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp

Agentia Dobrogea Imobiliare va prerzinta spre vanzare o caza batraneasca in zona Centrala, cu o suprafata aprox de 80 mp, situata pe un teren de 690 mp si o deschidere stradala de 11 ml. Imobilul are perete comun cu o alta proprietate, este compus din 3 camere, plus anexe, incalzirea se face cu sobe, ...

863 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez camere in vila
2
5

Inchiriez camere in vila

Camere de inchiriat cu baie proprie , tv , frigider , internet , caldura , tv .Pret de la 35 lei pat seara . Detalii la telefon

20 m2

C5, Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare (Turcoaia) + teren (1300 mp)
9
3

Casă de vânzare (Turcoaia) + teren (1300 mp)

Casă de vânzare + teren (1300 mp), com. Turcoaia, jud. Tulcea, str. Troesmis, nr. 71, dispune de 2 camere și 1 living + bucătărie și baie, foișor cu grătar, bucătărie de vară, garaj și 2 beciuri (de depozitat lucruri), pentru mai multe detalii nu ezitați să sunați!

29 EUR/m2 | 1,300 m2

Turcoaia, Tulcea

Promovat
ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE
2
3

ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan în Murighiol cu suprafața de 520 mp. Terenul este INTRAVILAN, îngrădit, cu 2 FRONTURI STRADALE de 14 ml, respectiv 32,11 ml, și utilități în zonă: apă și curent electric pe stradă. Localizare excelentă: - La doar 35 km de Tulcea (32 min cu mașina) - ...

520 m2

Murighiol, Tulcea

Promovat
Casa Ultracentral,350 mp
8

Casa Ultracentral,350 mp

Oferim spre vanzare Casa din chiripic tencuita situata Ultracentral , zona Piata Noua . Este compusa din 2 camere , hol generos , 1 bucatarie , 1 baie + 1 magazie . Suprafata totala teren 350 mp , suprafata construita 70 mp . Deschidere 4 ml . Utilitati : apa , curent , gaz la poarta . Pozitie excelenta ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare la țară
2
3

Casa de vanzare la țară

Casa de vanzare la țară slava rusă str leurdei nr 50. Casă este formata din 4 camere.

108 EUR/m2 | 260 m2

Slava Rusa, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona E3
8
1

Apartament 2 camere,zona E3

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere , situat in zona E3 , la etajul 2 . Suprafata totala 62 mp . Este mobilat si utilat complet . Detine centrala proprie pe gaz si parcare auto . PRET 350 EURO Va asteptam la vizionare !

58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere zona e3
10

Inchiriez apartament 2 camere zona e3

Agentia Imobilara Aura Intermediar inchiriaza apartament 2 camere zona e3,etaj 2 cu lift,suprafata totala 60 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,loc de parcare privat,pret 350 euro plus o luna garantie,tel.0747698898

60 m2

Tulcea, Tulcea

Hala industriala 500 mp

Hala industriala 500 mp

Inchiriez hala industriala in suprafata 500 mp cu doua cai de acces situata in incinta BATMA, Tulcea.

450 m2

Tulcea, Tulcea

Teren in suprafata maxima de 500mp

Teren in suprafata maxima de 500mp

Sunt interesat de achizitionarea unui teren in suprafata maxima de 1000mp in localitatea Ciucurova, jud Tulcea

Ciucurova, Tulcea

NICULITEL-CASA BATRNEASCA 3 CAMERE,TEREN 2205 MP, DESCHIDERE 31 ML+TEREN 1147 MP
5
2

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare o casa batraneasca formata din 3 camere si bucatarie ,in Niculitel. Construita din chirpic, acoperita cu tabla. Suprafata teren 2205 mp, cu o deschidere stradala 31,7 ml. Utlitati: curent, apa. Se vinde si terenul alaturat, in suprafata de 1147 mp, ...

256 EUR/m2 | 78 m2

Niculitel, Tulcea

Casa bătrânesca demolabila 1

Casa bătrânesca demolabila

Vând casa bătrânesca cu teren în Jurilovca cu deschidere la 2 străzi, terenul are 2000m se afla situat lângă spital detalii pe wathsapp la

Jurilovca, Tulcea

Teren intravilan 1100 mp, IC Bratianu
1
4

Teren intravilan 1100 mp, IC Bratianu

Vand teren intravilan in localitatea IC Btratianu, Judetul Tulcea. Terenul are 1100 mp, aproximativ 48 x 24m, cu latura mare la strada (poate fi impartit usor in 2 loturi mai mici). Pe teren nu este nici o constructie si utilitatile sunt la limita proprietatii (apa si curent). Terenul este intabulat ...

I.C. Bratianu, Tulcea

Proprietar, vând 4 hectare în Iazurile, delta Tulcea
3

Proprietar, vând 4 hectare în Iazurile, delta Tulcea

Proprietar, vând sau schimb teren extravilan agricol 4 hectare din Iazurile Valea Nucarilor Tulcea în deltă. Terenul în proprietate are 4,65 hectare dar vând doar 4 hectare din total. Terenul poate trece în intravilan. Are o poziție excelentă pentru turism. Terenul poate fi adecvat pentru un complex ...

40,000 m2

Iazurile, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Casă cu pod mansardabil, 20 km de Delta Dunării
17
5

Casă cu pod mansardabil, 20 km de Delta Dunării

Se vinde proprietatea ideală pentru cine visează la o locuință liniștită, dar bine conectată la atracțiile naturale ale zonei sau oportunitatea perfectă de a deschide o mică afacere turistică: Localizare: comuna Valea Nucarilor, județul Tulcea, situată la circa 28 km de municipiul Tulcea, pe șoseaua ...

273 EUR/m2 | 150 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Vând casa la țară în localitatea Zebil.
3
13

Vând casa la țară în localitatea Zebil.

Casă locuibila, cu teren, având o suprafață totală de 3100mp.Casa este in curs de renovare, având toate unitățile. Pe teren se afla pomi fructiferi,vita de vie și gazon.

450 EUR/m2 | 80 m2

Zebil, Tulcea

Casa de vînzare
6
4

Casa de vînzare

VIND CASA BATRINEASCA CU TEREN 5500 METRI PATRATI .CASA SE SITUEAZA PE MALUL DUNARII IN LOC.CEATALCHIOI JUD.TULCEA.NUMAR DE CONTACT .

9 EUR/m2 | 5,500 m2

Ceatalchioi, Tulcea

730 m2

Tulcea, Tulcea

ID 632 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL
17
1

ID 632 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă propune spre #INCHIRIERE un apartament cu 3 camere, ULTRACENTRAL, situat pe Strada Babadag, cu vedere stradală, într-una dintre cele mai căutate zone ale municipiului Tulcea. Apartamentul este amplasat la etajul 1, are o suprafață generoasă de 95 mp, este decomandat și oferă un spațiu ...

95 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3632 - Apartament 3 camere de vanzare -Str. Mircea Voda
15

ID 3632 - Apartament 3 camere de vanzare -Str. Mircea Voda

LUX Imobiliare Apartament 3 camere de VÂNZARE | Mircea Vodă | 65 m | EXCLUSIVITATE Agentia LUX Imobiliare vă oferă în EXCLUSIVITATE un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Mircea Vodă, într-o zonă foarte bună, ideală pentru familii aproape de grădiniță, școală, liceu, instituții bancare, magazine ...

1354 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței
3
1

ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței

Lux Imobiliare vă propune spre VÂNZARE un spațiu comercial cu potențial de investiție, situat în centrul localității Luncavița, la doar 50 km ( 45 min) de Tulcea. Poziționat strategic, în apropiere de DN22 E87, proprietatea beneficiază de vizibilitate excelentă și acces facil. Detalii proprietate: Amprentă ...

480 EUR/m2 | 250 m2

Luncavita, Tulcea

   17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. Bratianu (23 August), jud. Tulcea.
3
1

17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. Bratianu (23 August), jud. Tulcea. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren intravilan in localitatea I.C. Bratianu (23 August), jud. Tulcea cu suprafata totala de 911 mp., amplasat la drum asfalat cu o deschidere de 22,84 ml. Ca ...

911 m2

I.C. Bratianu, Tulcea

Teren intravilan de vânzare!
7
6

Teren intravilan de vânzare!

Vând teren intravilan 1500 mp. în sat Sălcioara com. Jurilovca jud.Tulcea,str. Bălții nr.36 (la 4 km de Jurilovca,gura portiței)

Salcioara, Tulcea

ID 3656 Apartament 3 camere DE VÂNZARE   Cartier C5
20

ID 3656 Apartament 3 camere DE VÂNZARE Cartier C5

Cauți un apartament spațios, gata de mutat și situat la un etaj intermediar ideal? Această proprietate este acum disponibilă în #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE și poate fi locuința perfectă pentru familia ta sau o investiție excelentă. Apartamentul este situat în Cartierul C5, la etajul 1, o poziție extrem ...

1319 EUR/m2 | 72 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Nufăru 7090 mp Dezvoltatori imobiliari
10

Teren intravilan Nufăru 7090 mp Dezvoltatori imobiliari

Teren intravilan ideal pentru dezvoltare imobiliara sau constuctie casa personala. Suprafata de 7090 mp cu deschidere la strada de 55 metri si lungime de 128 metri ofera o mulțime de soluții : Complex imobiliar , domeniu personal, dezmembrare si vindere pe parcelă. Apa și curent la limita proprietății. ...

7,090 m2

Nufaru, Tulcea

 Teren pentru agricultura, panouri fotovoltaice/eoliene, hala, langa asfalt, apa trasa , 18600mp 10

Teren pentru agricultura, panouri fotovoltaice/eoliene, hala, langa asfalt, apa trasa , 18600mp

Vand teren cu deschidere la asfalt (drumul Tulcea-Murighiol), la intrare in satul Victoria, la 13 km de orasul Tulcea, cu retea electrica la hotar si cu apa trasa din sat, inclusiv conducta pe 300 m pe lungimea terenului. Pe teren este o fundatie cu suprafata de 20 mp., suprafata totala: 18600Acces: ...

18,600 m2

Victoria, Tulcea

Teren 2000 mp Delta Dunarii - Dunavatul de  Jos !!!
9
1

Teren 2000 mp Delta Dunarii - Dunavatul de Jos !!!

De vanzare teren 2.000 mp in loc Dunavatul de Jos(la intrarea in localitate pe partea stanga-langa statia Peco). Deschidere la sosea - 50 ML Se vinde cu tot cu proiect care consta in pensiune cu 13 camere+bucatarie+restaurant(vezi proiectul in imaginile atasate) Foarte important !!! - Terenul nu este ...

Tulcea, Tulcea

Teren de vânzare în Mineri 3

Teren de vânzare în Mineri

Vând teren în Mineri,Tulcea,strada Câmpeni, suprafață 2000mp,preț 12 euro mp

Tulcea, Tulcea

Vand ap.2 camere ,E3
8
2

Vand ap.2 camere ,E3

Vand apartament 2 camere,zona E3,,decomandat,etaj 2,zona linistita,incercuit de :parc copii,scoala ,spital,magazine si farmacii. Exclus intermediari .Rog seriozitate!

1322 EUR/m2 | 59 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Pontoane de acostare barci
6
8

Pontoane de acostare barci

Ponton de acostare ( 9 m/2.6m/1.2m) 9000 euro. Ponton de acostare (21m/6.3m/1.68m/ 24000euro. Barje transport piatră ,nisip cereale .. ponton acostare 31.8m/8.73m/. 98000 euro. ...

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Delta Dunarii
3
24

Teren intravilan Delta Dunarii

Parcela 2000 mp Mahmudia. /3000 Mahmudia./1250 mp Nufăru

2,000 m2

Mahmudia, Tulcea

Tulcea,, apartament decomandat 4 camere,,U-uri,,zona Vest 1

Tulcea,, apartament decomandat 4 camere,,U-uri,,zona Vest

Vand apartament decomandat 4 camere,, vest, U-uri, et.4, foarte ingrijit, izolatii interior/exterior,,incalzire centrala gaz, foarte spatios, se poate vinde mobilat,,

966 EUR/m2 | 88 m2

Tulcea, Tulcea

de vânzare 2

de vânzare

de vânzare teren intravilant 800 mp în comuna icbratianu Tulcea cu proiect de casă și fundație. Tel

800 m2

I.C. Bratianu, Tulcea

Vand apartament si garaj
7
2

Vand apartament si garaj

Vand apartament ai garaj.

1031 EUR/m2 | 64 m2

Macin, Tulcea

Casa Delta Dunarii - Patlageanca
10
56

Casa Delta Dunarii - Patlageanca

Vând casă (2012) si teren 7000 m2 cu pomi fructiferi si vita de vie în sat Patlageanca, judetul Tulcea.

500 EUR/m2 | 60 m2

Patlageanca, Tulcea

Teren delta 18

Teren delta

Vand teren in delta,loc.Uzlina,com.Murighiol.Terenul se afla in vecinatatea complexului turistic Cormoran.

1,000 m2

Uzlina, Tulcea

Vand sau schimb casa in Turda Jud Tulcea
7
5

Vand sau schimb casa in Turda Jud Tulcea

Vand sau schimb casa construita in anul 1994, suprafata cons 100 mp, suprafata totala 1500mp. Situata stradal, pomi fructiferi, canalizare, baie incalzire pe sobe construite in 2015 din caramida placate cu gresie speciala pt sobe, casa are 4 camere+ anexe, Baie cu toate utilitatile mai multe detalii ...

246 EUR/m2 | 130 m2

Turda, Tulcea

Vând apartament 2 camere, 2 balcoane   Babadag
1

Vând apartament 2 camere, 2 balcoane Babadag

Apartament spațios 70 mp, compartimentare excelentă, ideal pentru locuit sau investiție. Camere mari, bucătărie separată, 2 balcoane. Str. Mihai Viteazul zonă liniștită 45.000 negociabil Disponibil imediat sună pentru detalii și vizionare!

571 EUR/m2 | 70 m2

Central, Babadag, Tulcea

Promovat
vand teren zona case
7
2

vand teren zona case

Detalii teren: Suprafață: 400 mp Teren intravilan Certificat de urbanism valabil Situat într-un lot de case deja construite Zonă liniștită, ideală pentru locuință, str.Prislav Preț: 22.000 euro (negociabil) Ideal pentru construcția unei case, investiție sau locuință de familie! Pentru mai multe ...

400 m2

Tulcea, Tulcea

Vând apartament 2 camere
10
5

Vând apartament 2 camere

Direct proprietar 67 000 Euro centrala noua pe gaz vând apartament 2 camere zona hotel Delta, etaj 4 cu pod, 48 m2 sau schimb cu casa zona Caslita sau Mineri. Apartamentul este renovat modern in proporție de 80%, instalație electrica noua, se vinde mobilat si utilat, vedere superba spre dunare, geamuri ...

1396 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
STRADA TRAIAN  - CASA  LA SOL ,TEREN 783 MP, DESCHIDERE 14 MP
20
1

STRADA TRAIAN - CASA LA SOL ,TEREN 783 MP, DESCHIDERE 14 MP

In EXCLUSIVITATE, Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa cu 4 camere , suprafata construita 162mp, teren 783 mp ,deschidere stradala 14 ml. Compusa din: living spatios , trei dormitoare, bucatarie, doua bai, hol, camera tehnica , beci, terasa , magazie . Langa casa se mai afla o bucatarie ...

1333 EUR/m2 | 150 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
C5- Liceul Pedagogic, 2 camere + mansarda locuibila, centrala gaz
12
2

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere in zona C5, aproape de Liceul Pedagogic. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 53 mp, situat la etajul 4 si este compartimentat astfel: sufragerie, dormitor, hol, baie, bucatarie si balcon, plus beneficiaza de o ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii