Casa zona Pacii
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa zona Pacii,suprafata teren 380 mp,renovata total,2 camere ,bucatarie mare,baie mare,pret 60000 euro,tel.0747698898
600 EUR/m2 | 100 m2
Tulcea, Tulcea
azi 10:35
Anunțuri promovate – Vezi toate
600 EUR/m2 | 100 m2
Tulcea, Tulcea
azi 10:35
DE VÂNZARE - TEREN INTRAVILAN în Sat CATALOI, Comuna FRECAȚEI! La doar 10 km de Municipiul Tulcea! Suprafață teren: 806 mp Front stradal: 29,45 ml Acces: Stradă pietruită, foarte aproape de DN22A Utilități disponibile: Apă și curent electric Teren ideal pentru construcție casă, investiție sau casă de ...
806 m2
Cataloi, Tulcea
ieri 10:23
Oferim spre vanzare un Garsoniera tip Studio , situata in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 42mp , suprafata utila 37 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 61500 EURO Va asteptam ...
1464 EUR/m2 | 42 m2
Tulcea, Tulcea
13 mai
Teren 4000 mp Somova parcelabil, ideal construcții Vând teren intravilan în Somova, cu suprafață totală de 4000 mp, ideal pentru construcție casă sau investiție. Terenul este parcelabil (loturi de 1000 mp, 1300mp 1500mp) 16 euro mp Acces facil la drum Zonă liniștită, în dezvoltare Ideal ...
4,000 m2
Somova, Tulcea
ieri 08:30
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Ofer spre închiriere, un spatiu de 42 mp pe str.Gavrilov Corneliu mai jos de magazinul Telena,lângă farmacia Minifarm,vad format..Spațiul este dotat cu rafturi pentru magazin și curent electric separat,are încălzire cu centrală pe gaz .Spațiul poate avea orice destinație de magazin sau diverse birouri.Spațiul ...
42 m2
Cartier C5, Tulcea, Tulcea
11 mai
restaurant pizzerie ultracentral cu vad format in 30 de ani de activitate in mun.Tulcea,la parterul clădirii unde funcționează oficiul de somaj,in zona circulata,in suprafata de 320 mp.Este structurat pe parter și etaj.Profit garantat.Poate avea și alte destinații:sala de jocuri recreative(biliard,șah,jocuri ...
5 EUR/m2 | 320 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
ofer spre închiriere un spatiu comercial stradal de 108 mp ,la parter de bloc,strada 1848,vis a vis de magazinul Cronos din cartierul E3.Este spatiu comercial din construcție,nu este făcut din apartament. .Vad comercial bun.Spatiul are o vitrina generoasa de 10 ml,cea ce ii asigura o vizibilitate sporită.Spațiul ...
12 EUR/m2 | 108 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
Vând casa de vacanta in stațiunea turistica Murighiol, jud.Tulcea, cu iesire la lac, suprafata teren 2360 mp , suprafata utila 170 mp, P+1
1059 EUR/m2 | 170 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern, situat într-un bloc nou, cu lift, în Cartier E3. Detalii apartament: Suprafață: 70 mp Compartimentare: hol de intrare, living, bucătărie, dormitor, baie și balcon Stare: se predă exact ca în poze Preț: 75.000 Un apartament luminos și spațios, ...
1071 EUR/m2 | 70 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !
1060 EUR/m2 | 50 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
Proprietar, vand teren Valea fagilor Cetatuia, Luncavita - Tulcea, cadastru, intabulare. Teren langa padure, intravilan, 3500 mp pe malul lacului si suprafata lac (3170 mp), ideal pentru casa de vacanta-constructie usoara, zona agrement. Energie electrica la limita proprietatii. Acces din drumul judetean ...
3,500 m2
Luncavita, Tulcea
11 mai
Proprietar, ofer pentru închiriere apartament cu 2 camere foarte spațios, central , complet mobilat și utilat, cu centrala proprie pe gaz. Nu răspund la mesaje.
62 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
De închiriat spațiu comercial 360 mp Frecăței, județul Tulcea Oportunitate excelentă pentru dezvoltarea unei afaceri într-o zonă accesibilă din comuna Frecăței! Suprafață totală: 360 mp Compartimentare: spațiu open-space generos + zonă tip recepție bar Luminozitate: ferestre mari ...
360 m2
Frecatei, Tulcea
11 mai
Vând apartament 2 camere, decomandat. Este situat in centrul orasului Tulcea, pe strada Isaccei, are garaj, deține centrală proprie. In suprafata de 48 m.p. Camerele sunt spatioase și luminoase. Este situat pe ambele laturi ale blocului. Se află la etajul 3 din 4. Bloc izolat. Apartamentul este foarte ...
1333 EUR/m2 | 48 m2
Ultracentral, Tulcea, Tulcea
11 mai
Teren intravilan 2116 mp situat in loc Baia jud Tulcea. Acces din doua strazi, fata si spate, ambele asfaltate. Casa batraneasca din chirpici in stadiu avansat de degradare, utilitati energie electrica, apa curenta din reteaua publica si fantana, se poate construi alta casa, fara demolare, sau folosi ...
2,116 m2
Baia, Tulcea
11 mai
LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe Strada Eternității. Această proprietate este ideală pentru cineva care caută un apartament situat la parter, cu o suprafață exterioară suplimentară rară pentru acest tip de imobil. SUPRAFAȚĂ: 38 mp utili + un balcon spațios de ...
1316 EUR/m2 | 38 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
Căutați o soluție de cazare confortabilă, complet utilată și gata de utilizare în Tulcea? LUX Imobiliare vă propune spre închiriere două unități locative similare, situate în zona de Vest a orașului, perfecte pentru personal în delegație sau familii. Principalele avantaje: - Capacitate flexibilă: fiecare ...
55 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
-Vand teren intravilan 2400 m2 -situat langa MIMP S.A -pret specific zonei
Babadag, Tulcea
11 mai
Vând 5000mp teren intravilan cu posibilitatea de racordare la utilități ( energie electrica , apă potabilă , canalizare ) , în comuna Valea Nucarilor, județul Tulcea Se poate vinde și parcelat în două suprafețe.
Valea Nucarilor, Tulcea
11 mai
#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare, în exclusivitate, un complex turistic complet echipat și funcțional Pensiunea Lebăda. O oportunitate unică de investiție, pe profit, pregătită pentru preluare imediată! Situată strategic, la doar câțiva kilometri de Tulcea, pe drumul ...
Mineri, Tulcea
11 mai
adresa : localitatea BABADAG, strada FĂT-FRUMOS, nr. 59, Județul TULCEA, situată la cca. 200 m de pădure, la ieșirea din localitate, spre Constanța ( spre Doi Iepurași ) Teren : 2750 mp casă : 50mp dispune de utilități : branșament electric trifazat, racord alimentare cu apă
2,750 m2
Babadag, Tulcea
11 mai
Se vinde casa in Salcioara jud Tulcea str Sperantei, acces la sosea Teren arabil 3066 m Suprafata de locuit 131 m Anexe 100 m Total 3297 m Casa cu 4 dormitoare, 1 baie, bucatarie inauntru si bucatarie de vara, hol Zona ff buna Mai multe detalii si poze sau vizionari la tel
152 EUR/m2 | 231 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
Teren +casa de închiriat în localitatea baia judet tulcea stradaE87 nr50 ,suprafață terenului 2204,cu deschiderea 32m lățime la șoseaua principala,posibil intrare si din spate pe drumu de la gara,pentru mai multe detalii la tel. De închiriat 1000e sau de vanzare 50.000 e
2,204 m2
Baia, Tulcea
11 mai
Casa de vânzare 2 dormitoare 4 4,living 4,30 5,50 baie 4 2,50 hol 4 12,50 posibil 2 camere +baie mansarda,construcție 145metri pătrați+150 curte total 300mp ,apa, curent,canalizare trase
167 EUR/m2 | 300 m2
Baia, Tulcea
11 mai
Vindem 4 ha în lunca Dunării în apropiere de malcoci
Tulcea, Tulcea
11 mai
LUX Imobiliare vă propune spre închiriere o garsonieră complet renovata, situată în cartierul C5, la etajul 3. Această locuință reprezintă alegerea perfectă pentru cineva care pune preț pe confortul unui spațiu modern și pe siguranța locului de parcare propriu. DETALII ȘI COMPARTIMENTARE: Garsoniera ...
38 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
vand 300mp teren intravilan in MURIGHIOL, cu dimensiuni 12,5x24, cu deschidere la 2 strazi.asfaltate, utiliyttai pe ambele strazi 40 eur mp
300 m2
Murighiol, Tulcea
11 mai
Vând casa in oras Măcin, strada Tudor Vladimirescu, nr1.Suprafata totala a terenului este de aproximativ 250m2,din care casa are 115m2.(nu s a facut încă cadastrul pentru exactitate),beci 30mp renovat. Partial renovata(50mp), instalatie sanitara si electrica noua, terasa de 30 mp semi acoperita. Gaze ...
330 EUR/m2 | 115 m2
Macin, Tulcea
11 mai
Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , spatios , modern , situat pe str. Mircea Voda , la etajul 3+pod . Living cu bucatarie open space in suprafata de 34 mp . Renovat complet : instalatii termice sanitare electrice , noi , parchet, usa metalica exterior, acoperis nou) , aparat de aer conditionat ...
1452 EUR/m2 | 62 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
Vând teren intravilan 750 mp loc SOMOVA jud Tulcea, construibil, utilități, gard nou, porti noi de fier, pomi fructiferi, vita de vie, căpșuni,. Preț 26000 euro. Telefon
Somova, Tulcea
11 mai
Oferim spre vanzare un Apartament cu 3 camere , tip Duplex , situat Ultracentral , pe str.Babadag , la etajul 4 . Suprafata totala 108 mp . Detine 2 balcoane si 2 bai . Incalzire proprie centrala pe gaz . Parter este compus din living cu hol open space , bucatarie , 1 balcon si baie iar Etajul este ...
1250 EUR/m2 | 108 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
Vând spațiu comercial de 304 mp, situat ultracentral în Murighiol (lângă Primărie), la etajul 1 al unei clădiri solide. Poziționarea la șosea captează fluxul turiștilor care se transferă pe apă, imobilul fiind vândut complet utilat ca Bar Restaurant rustic-modern, cu finisaje din cărămidă și lemn. Suprafața ...
Murighiol, Tulcea
11 mai
Vanzare : GARSONIERA Cf.1 suprafata totala 33,44mp + boxa 9,64mp= 42,65mp Adresa str MIRCEA VODA ETAJUL 4 Pret : 42.000 euro CONTACT : 0751 584 242 Detalii : Garsoniera este situata la etajul 4 din 4 (izolat la acoperis) tot acoperisul blocului este izolat este in plina renovare ( bucataria ...
1235 EUR/m2 | 34 m2
Babadag, Tulcea, Tulcea
11 mai
Vând garaj cu teren aferent, proprietate personală- nu e concesionat- amplasat în spate la pizzeria Passo Doble
Tulcea, Tulcea
11 mai
Vând apartament 3 camere situat la etajul 4 + posibilitate mansardă (4 5) , situat pe strada Babadag , deasupra băncii ING. mobilat și utilat. Necesită renovări. Compartimentare: 2 dormitoare cu vedere pe spate liniște și intimitate 2 băi Sufragerie + bucătărie cu vedere către strada Babadag. Aer ...
1377 EUR/m2 | 69 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
Vand teren intravilan in localitatea IC Btratianu, Judetul Tulcea. Terenul are 1100 mp, aproximativ 48 x 24m, cu latura mare la strada (poate fi impartit usor in 2 loturi mai mici). Pe teren nu este nici o constructie si utilitatile sunt la limita proprietatii (apa si curent). Terenul este intabulat ...
I.C. Bratianu, Tulcea
11 mai
EXCLUSIVITATE! Europa Imobiliare va ofera spre vanzare, apartament cu 2 camere, zona 23 August Tulcea, disponibil la etajul 3 din 4 avand suprafata totala de 35,76 mp. Apartamentul este semidecomandat si beneficiaza de urmatoarea compartimentare: living, dormitor, hol, baie, bucatarie. Imobilul ...
1333 EUR/m2 | 36 m2
23 august, Tulcea, Tulcea
11 mai
De vânzare teren intravilan cu o suprafață de 2200 mp, în Valea Nucarilor județul Tulcea. Deschidere la două străzi, actele la zi. Preț 16.000 E, negociabil!
2,200 m2
Valea Nucarilor, Tulcea
11 mai
Se oferă spre vânzare un teren intravilan în suprafață totală de 1.187 mp, situat în cartierul 9 Mai Tulcea, pe o stradă liniștită, cu acces facil către oraș și cu potențial rezidențial ridicat. Acte complete și actualizate: Certificat de urbanism emis în anul 2025 Cadastru și intabulare finalizate ...
Tulcea, Tulcea
11 mai
Teren Construibil com. MAHMUDIA jud Tulcea Fa-ti timp si pentru sufletul tau ! Alege sa-ti petreti timpul intr-o zona turistica, la nici 500mp de DUNARE, sa te relaxezi si sa ai propia ta casuta ! Noi iti oferim TERENUL TU CONSTRUIESTI ! ai teren 1200mp teren cu iesire la drum asfaltat si drum ...
Mahmudia, Tulcea
11 mai
Inchiriem spatiu comercial (fost magazin haine) In suprafata totala de 68.65mp Situat in apropiere de toate punctele e interes. La doi pasi de PIATA si FALEZA . PRET 800 EURO
68 m2
Central, Tulcea, Tulcea
11 mai
Te-ai gandit sa ai propiul SALON de INFRUMUSETARE ? Noi iti oferim un APARTAMENT ce-ti ofera tot confortul pentru a-ti deschide propia afacere. Imobilul este situat pe str Isaccei CU VAD, cu ieșire stradala, in apropiere de Sala de Sport POHARIU. Apartamentul dispune de 3 camere, ce pot fi ...
1281 EUR/m2 | 57 m2
Vest, Tulcea, Tulcea
11 mai
Teren -Baltenii de Jos | iesire la DUNARE 1032Mp |com. BESTEPE jud Tulcea CEL MAI IEFTIN TEREN din Delta Dunarii ! Zona exceptionala pentru pescuit! Locatie superba pentru o minivacanta ! Vindem, teren intravilan in inima Deltei, situat in Loc. Baltenii de Jos, com. Bestepe, jud. Tulcea. Locatie ...
Baltenii de Jos, Tulcea
11 mai
APARTAMENT - 4 CAMERE |Etajul 3 Cartier E3 -Tulcea | 86Mp Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea, in CARTIER E3, etajul 3 din 4. Blocul este MIXT, si SITUAT in CEA MAI CAUTA ZONA DIN TULCEA, construit in anii 85-90, in totalitate din bca. Amplasarea blocului este in apropiere de : banci, ...
1453 EUR/m2 | 86 m2
E3, Tulcea, Tulcea
11 mai
VANZARE : CASA CONSTRUCTIE BCA Constructie 2018 la ROSU ADRESA : Loc. NICULITEL jud Tulcea Pret : 65000 euro negociabil VIZIONARI Whatsapp : 0751.807.190 -suprafata teren 529 mp -suprafata construita 180 mp totali -suprafata construita pe amprenta 90 mp -imobil compus din parter si mansarda inalta Parter ...
361 EUR/m2 | 180 m2
Niculitel, Tulcea
11 mai
Agentie imobiliara va ofera spatii de INCHIRIAT cu destinatie SERVICII MEDICALE . Disponibile in cladire la etajul 1 si 2, compartimentat fiecare + cate un grup sanitar. Utilitatile se achita separat. Pret 12 euro mp sau (15 euro daca se inchiriaza partial ) Pentru mai multe detalii va rugam reveniti ...
110 m2
Central, Tulcea, Tulcea
11 mai
LOT DE CASA - str Livezilor cartier 9 MAI 500mp x 130E mp negociabil Mai multe detalii la telefon 0751 584 242
Tulcea, Tulcea
11 mai
4 CAMERE -86.50Mp str FRASINULUI Se vinde apartament cu 4 camere situat in cartier E3 la etajul 4 din 4. Intabulat cu o suprafata de 86mp Locuinta beneficiaza de 4 camere bucatarie 2 bai si un balcon Proprietatea necesita reconditionare de la zero. Pentru o vizionare sunati la 0751.584.242
1221 EUR/m2 | 86 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
Cauti de mult timp un TEREN pe care sa construiesti casa visurilor tale ? str LIVEZILOR Cartier 9MAI -Tulcea Noi iti oferim teren care sa-ti indeplinesca toate conditiile ! sunt 500mp intravilan cartierul este REZIDENTIAL lotul este drept ai toate utilitatile ...
Tulcea, Tulcea
11 mai
LOC de CASA in Caslita -Mineri comuna SOMOVA. Vindem lot de teren in suprafata de 841mp intravilan . LOCALIZARE -Caslita Mineri Utilitati : apa si curent pe strada Este liber, acte la zi ! Telefon 0751 584 242
Tulcea, Tulcea
11 mai
TEREN ARABIL | SLAVA CERCHEZA | TULCEA Vindem 2 loturi a cate 1650mp fiecare, situat la sosea, intre Slava Cercheza si Popas Monte Grego. Terenul are iesire la paraul satului si sosea. PUZ in demers. ESTE PRETABIL : LOTURI-CASA, pentru PECO, PENSIUNE, PARCARE, CASA DE VACANTA Pret 35.000 euro ...
Slava Cercheza, Tulcea
11 mai
Vanzare - APARTAMENT Str Babadag Apartament 4 camere = 83Mp. Pret VANZARE 66.000 EURO Vindem, apartament cu 4 camere, in suprafata totala de 83Mp, situat in Tulcea pe str Babadag. Apartamentul este localizat in zona PECO, la etajul 4 din 4, intr-un bloc rezidential, construit in totalitate ...
795 EUR/m2 | 83 m2
Peco, Tulcea, Tulcea
11 mai
Inchiriem, cladire- casa cu etaj, care dispune de 6 camere( baie bucatarie la parter + 3 dormitoare si o baie la etaj) Cladirea se afla in apropiere de TEATRU JAN BART, restaurant Trident si oficiul Postal de pe str Babadag. CLADIRE IDEALA pentru birouri! --Casa pentru a avea un confort necesita ...
200 m2
Babadag, Tulcea, Tulcea
11 mai