Promovat
Teren intravilan Barlad, 707 mp, zona centrala, str Bradului
8
2

Va prezentam un teren in zona centrala a orasului Barlad, pe strada Bradului, nr 6, in apropiere de restaurant Trattoria Da Vinci si ProLife. Pretabil constructie locuinta, cabinet medical sau sediu firma. Pret: 105.500 euro (150 euro mp) Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 707 mp, intravilan, ...

707 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Complex cu Piscină/Cazare de Vânzare, 10.777mp Teren - DN24, Vaslui
20
1

Comision 0% Complex de agrement cu piscină și teren parcelat de vânzare, la intrarea în Vaslui dinspre Iasi deschidere la DN24. Este vorba despre o proprietate specială, o afacere de familie, cu deschidere la DN24 - în apropierea viitoarei intrări pe centura Vaslui. Complexul de agrement cuprinde: - ...

2361 EUR/m2 | 360 m2

Nord, Vaslui, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere (decomandat)
2
3

Apartament 3 camere (decomandat)

Cand apartament conf foto atasate

933 EUR/m2 | 75 m2

Vaslui, Vaslui

Garsoniera Vaslui
1
3

Garsoniera Vaslui

Vind garsoniera Vaslui zona Traian parter 49 000 euro negociabil pentru mai multe informatii sunati la nr

1750 EUR/m2 | 28 m2

Traian, Vaslui, Vaslui

Vand teren vis a vis de Silver Mall
1
12

Vand teren vis a vis de Silver Mall

Teren intravilan vis-a-vis de Silver Mall cu o suprafata totala de 2402m2-cale de acces pe drumul de vis-a-vis de Spitalul judetean de Urgenta, cu toate utilitatile gaz apa curent , vie pomi fructiferi , beci , magazie , loc foarte bun de casa. - ROG SI OFER SERIOZITATE- - PRET NEGOCIABIL- 27euro mp2 ...

Vaslui, Vaslui

Vand teren la intrarea in Muntenii de jos
1

Vand teren la intrarea in Muntenii de jos

Vand teren intravilan la intrarea în Muntenii de Jos la 2 minute de restaurant Everest,cu acces direct de la drumul principal, o suprafață totală de 5136 mp, cu pomi fructiferi plantati, vie , o casa batraneasca. Toate utilitățile sunt la poarta (gaz curent etc). Pret 35 mp2 (negociabil la cumpărarea ...

Muntenii de Jos, Vaslui

Închiriez garaj 2

Închiriez garaj

Închiriez garaj, bloc 275 - spate ITM, începând cu luna iunie

23 m2

Vaslui, Vaslui

Casa de vanzare
10
6

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Barlad,teren aferent 420 mp, la 10 min.de Lidl Piata..Toate utilitatile:curent gaz apa canalizare digi.Strada recent asfaltata..Casa este locuibila...Mai multe detalii in privat

450 EUR/m2 | 100 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Proprietate inedita la Solesti: Crama istorica si 7000 mp de teren
5

La cativa kilometri de orasul Vaslui, in com. Solesti, se vinde o proprietate inedita potrivita atat pentru locuit cat si pentru dezvoltarea unei afaceri. Cu o suprafata generoasa de 7.000 mp, acest domeniu imprejmuit ofera un echilibru perfect intre confortul unei locuinte solide și dezvoltarea unei ...

7,000 m2

Solesti, Vaslui

Apartament 3 camere
4

Apartament 3 camere

De vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, 83 mp utili, 2 balcoane, etajul 3, 2 bai, bucătărie mare și spațioasă, izolat, schimbat instalația electrica, zona cinema Bârlad, necesita renovare. Pret informativ 80000 euro, ușor negociabil. Relații suplimentare la telefon .

964 EUR/m2 | 83 m2

Barlad, Vaslui

Apartament buium
3
2

Apartament buium

Apartament de vanzare zona buium, langa scoala nr 5. Apartamentul este semidecomandat, 2 camere, etaj 3, suprafata utila 53mp.

Vaslui, Vaslui

vand teren intravilan
1

vand teren intravilan

Vand teren 1000mp Situat dupa calea ferata pe partea dreapta cum mergi spre cioatele Terenul este drept fara inclinare Terenul are intrare pe drum agricol, cu posibilitatea de a se pietrui Este dintr-o parcela de 2060 mp in care pe cei 1000 mp ramasi se va construi o hala pe viitor Ideal pentru pentru ...

1,000 m2

Negresti, Vaslui

inchiriere spatiu

inchiriere spatiu

ofer spre inchiriere spatiu generos pentru birouri, salon coafura si conexe, cu utilitati

110 m2

Barlad, Vaslui

Apartament Husi 4 Camere , 2 Bai , 2 Balcoane , in suprafata de 110 m2
8
1

Vand sau ÎNCHIRIEZ Apartament cu 4 camere ,Etaj 4 , 2 Bai , 2 Balcoane in suprafata de 110 m2 + Boxa la subsol , Renovat complet , situat in Husi , zona Ultra centrala . Str G-ral Teleman . Relatii mai multe , intre orele 10:00 - 20:00 Nu raspund la mesaje . Rog serioziate maxima ! Detalii mai multe ...

691 EUR/m2 | 110 m2

Husi, Vaslui

Vand Casa
10

Vand Casa

VÂND CASĂ 160mp 4 camere + bucatarie+baie+ magazie - parter TEREN AFERENT 12000mp, ÎMPREJMUIT. Pe teren mai sunt 2 grajduri de 1600m2 amandoua. UTILITĂȚI : CURENT ,APĂ ,CANALIZARE ,DRUM ASFALTAT ÎN LAZA ,VASLUI Pret -185000 Euro Laza, Vaslui. RELAȚII :

1156 EUR/m2 | 160 m2

Laza, Vaslui

Casa de vanzare in sat Corbu,  comuna Lipovat, judetul Vaslui
10
1

Casa de vanzare in sat Corbu, comuna Lipovat, judetul Vaslui

Se vinde casa la gri, din caramida, izolatie 15 cm. vata bazaltica, cu posibilitatea de finisare dupa preferinte, situata in satul Corbu, comuna Lipovat, intr-o zona linistita, cu o priveliste deosebita spre dealurile din zona. Casa este pozitionata in centrul satului Corbu, la o distanta mica de orasul ...

Vaslui, Vaslui

Teren intravilan

Teren intravilan

De vânzare teren intravilan (1120 mp)în localitatea 7 case (lângă stația meteo) .

Barlad, Vaslui

Închiriez apartament cu 3 camere Vaslui
10

Închiriez apartament cu 3 camere Vaslui

Închiriez apartament cu 3 camere Vaslui pe lângă casa de sănătate

60 m2

Central, Vaslui, Vaslui

Casa de vanzare.Str. ANTON SARBU NR.21.HUSI jud. VASLUI.
1
10

Casa de vanzare.Str. ANTON SARBU NR.21.HUSI jud. VASLUI.

CASA FACUTA IN 1966.Se vinde in stadiu complet locuibil.Apa ,gaz,gradina.Disponibila imediat.ACTE IN REGULA.

90 EUR/m2 | 667 m2

Husi, Vaslui

De închiriat ap 2 camere decomandat mobilat utilat complet,et 2 stadion, preț 1200 plus garanție 1

De închiriat ap 2 camere decomandat mobilat utilat complet,et 2 stadion, preț 1200 plus garanție

Închiriez apartament cu doua camere decomandat mobilat utilat complet,et 2,zona stadion

50 m2

Barlad, Vaslui

casa in barlad
3
6

casa in barlad

Vând casă în Barlad renovata cu centrala, 250 de m2. Mai multe detalii la telefon.