Imobiliare Vaslui

Hartă Listă
Filtre active: Vaslui Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren Intravilan de Vânzare 4,000mp Deschidere la DN24 intrare Vaslui
6
2

Comision 0% Vă propun spre vânzare un Teren intravilan, parcelat, cu deschidere la DN24 intrare în Vaslui dinspre Iași - în apropierea viitoarei intrări pe centura Vaslui Terenul are 4.000mp si este parcelat in 8 loturi a cate 500 mp fiecare la care se adaugă cotă indiviză din calea de access. Are o ...

4,000 m2

Nord, Vaslui, Vaslui

Promovat
Teren 6,890mp Crasna / Strada Crasna
7
1

Teren 6,890mp Crasna / Strada Crasna

COMISION ZERO CUMPĂRĂTOR! Teren Intravilan 6.890 mp - Crasna-Albești OPORTUNITATE INVESTIȚIE - Preț și locație de EXCEPȚIE! AVANTAJE: COMISION ZERO pentru cumpărător - economisești mii de euro! 6.890 mp teren intravilan - suprafață generoasă Deschidere 22,8 m la DRUM ASFALTAT - acces excelent Utilități ...

6,890 m2

Crasna, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând Apart. cu 2 camere
8
2

Vând Apart. cu 2 camere

Apartament 2camere, et. 3, semidecomandat, multiple îmbunătățiri: Centrală termică, aer condiționat, izolație, acoperiș, uși interioare schimbate, parchet, gresie și faianță. Are o suprafață utilă de 46,23 m. p. balcon 4,44 m.p. Suprafața totală cu dependințe este de 61,92 m.p. Este situat în apropierea ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Inchiriez apartament parter zona Politie
5

Inchiriez apartament parter zona Politie

Inchiriez apartament parter Barlad zona centrala

50 m2

Barlad, Vaslui

Teren intravilan 1200m2 Munteni de Jos
6
1

Teren intravilan 1200m2 Munteni de Jos

de vanzare teren intravilan 1200m2 localitatea Muntenii de Jos ( Munteni de Rapa) la strada asfaltata pe teren se gasesc 3 constructii ... 2 corpuri de casa mai vechi ce necesita demolare si o constructie mai noua din bca cu beci si magazie utilitati curent electric mai multe detalii la telefon

1,200 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

Imobile Mun.Barlad, jud. Vaslui 3

Imobile Mun.Barlad, jud. Vaslui

VIPP S.A. in faliment, prin lichidator judiciar EVOINSOL SPRL anunta organizarea licitatiei publice deschisa ascendenta cu strigare pentru vanzarea individuala a imobilelor apartinand debitoarei, in data de 01.04.2026, ora 1400. Licitatia publica cu strigare va porni de la urmatoarele preturi: 1. Imobil ...

56 EUR/m2 | 12,072 m2

Barlad, Vaslui

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

vand teren husi 3

vand teren husi

1700 mp de teren intravilan in zona Dobrina, la ultima bariera pe partea dreapta., suprafata totala: 1700

1,700 m2

Husi, Vaslui

Vând teren Vaslui
4
4

Vând teren Vaslui

Vând teren intravilan în Vaslui, str. Dimitrie Cantemir, cu suprafață de 450 mp. Fundație executată în 2025 Proiect complet Autorizație de construire valabilă Toate avizele obținute Acces pe drum privat (cu proiect aprobat) Preț: 35.000 ușor negociabil (discutabil la fața locului) Detalii ...

500 m2

Vaslui, Vaslui

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile 9

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile

Apartament in Bârlad, strada Lirei nr. 43, etaj 2 cu toate imbunatatirile, centrala proprie, izolat exterior , aier conditionat, gresie, faianță, usi schimbate exterior cat si interior termopan culoare închisă,

1097 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren intravilan 15000 euro negociabil 23

Vand teren intravilan 15000 euro negociabil

Vand urgent 600m2 teren intravilan in com.Munteni de jos.Terenul se afla in centrul comunei.Pentru vizionare str.Stefan cel mare nr.263,a treia casa dupa sediul politiei,in sensul de mers spre Crasna.Terenul este imprejmuit,pe el se afla cultivata vita de vie si pomi fructiferi.Apa,lumina si gazele sunt ...

600 m2

Vaslui, Vaslui

Vand teren Barlad
5
10

Vand teren Barlad

Vand teren cu suprafata de 1800 mp in Bariera Puiesti, in zona pensiunii Sandra, in fosta livadă cu case construite, cu utilități (rețea de apa oraș, canalizare, curent electrictric). Terenul este in intravilan, are carte funciara, cadastru. Telefon :

1,800 m2

Barlad, Vaslui

Inchiriez garsoniera 40.02mp
7
2

Inchiriez garsoniera 40.02mp

Inchiriez garsoniera 40.02mp lingă Lidle Cartier, utilata si mobilat a. preț 1400 lei pe luna plus utilități plus o garanție de 2500 lei

43 m2

Vaslui, Vaslui

apartament 1 camerea mp decomandat  47.16mp construit
1
6

apartament 1 camerea mp decomandat 47.16mp construit

Vând apartament 1 camera 40.02mp suprafața utila, decomandat intr un bloc pe cadre beton armat, din 2000,etaj 1,cu expunere sud, zona Lidle nou Cartier preț 64990 euro usor negociabil.

1624 EUR/m2 | 40 m2

Vaslui, Vaslui

Vand teren intravilan Husi
3

Vand teren intravilan Husi

Vând teren intravilan, Strada Dobrina, oraș Huși, judetul Vaslui. Terenul are acte de întabulare-cadastru și nomenclatură stradală (2 numere de casă). Suprafața este S=4500mp, terenul este pretabil pentru construcții rezidențiale sau comerciale datorită apropierii de soseaua principala Husi -Vaslui la ...

4,500 m2

Husi, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

spatiu industrial 800 mp 4

spatiu industrial 800 mp

Inchiriez spatiu la etaj in suprafata de aproximativ 700 mp.(5000 lei) Spatiul trebuie renovat pentru activitatea specifica. Are utilitati: curent electric instalatie forta, apa, canalizare.H nivel=4m. Spatiu se afla in zona agroindustriala Podul Inalt, langa abator Safir, service A&A Invent, Ulerom. Activitati ...

700 m2

Vaslui, Vaslui

Casă D+P+1E  zona motel Everest
10
1

Casă D+P+1E zona motel Everest

Casă individuală D+P+1E situată în zona motelului Everest. Proprietatea beneficiază de teren 550 mp, suprafață construită 257mp din care subsol 53 mp, parter 101 mp și etaj 103 mp. Compartimentare: - demisol cu camera tehnica, magazie; - parter cu living, hol, bucătărie, birou, baie; - etaj cu 3 dormitoare, ...

784 EUR/m2 | 204 m2

Vaslui, Vaslui

De vanzare teren si casa
5

De vanzare teren si casa

Teren Intravilan 1488 mp Oportunitate Perfectă pentru Investiție sau Construirea Casei Tale, Secuia (11 km de Vaslui) Visezi să-ți construiești casa într-o zonă liniștită, dar aproape de facilități? Acest teren de 1488 mp din Satul Secuia poate fi locul ideal pentru tine! Detalii despre teren: Suprafață: ...

1,488 m2

Secuia, Vaslui

Inchiriez spatiu comercial Vaslui
8

Inchiriez spatiu comercial Vaslui

Inchiriez spatiu comercial in Vaslui , str .Republicii bloc

55 m2

Vaslui, Vaslui

2200 m.p.  teren intravilan de vanzare Ivanesti (Vaslui) 1

2200 m.p. teren intravilan de vanzare Ivanesti (Vaslui)