Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Teren intravilan Barlad, 707 mp, zona centrala, str Bradului
8
2

Va prezentam un teren in zona centrala a orasului Barlad, pe strada Bradului, nr 6, in apropiere de restaurant Trattoria Da Vinci si ProLife. Pretabil constructie locuinta, cabinet medical sau sediu firma. Pret: 105.500 euro (150 euro mp) Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 707 mp, intravilan, ...

707 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

Inchiriez ap. 4 camere decomandate, 2 bai, centrala termica. 4

Inchiriez ap. 4 camere decomandate, 2 bai, centrala termica.

Inchiriez ap. 4 camere decomandat, nemobilat, cu centrala termica. 600 euro pe luna.

82 m2

Barlad, Vaslui

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.
1
9

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.

Vind ap. 4 camere decomandate, 2 bai, bucatarie mare, termopan, usi lemn, usa metal la intrare, gresie si faianta, parchet laminat. Centrala termica de apartament. Et. 4 din 4. Bd. Primaverii. Barlad. Jud. Vaslui. 85mii euro.

1063 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere
4
6

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, zona gara, Str g-ral Vasile Milea, nr.2, et.3, 71 mp utili, apartamentul este renovat, se vinde mobilat, utilat, la cheie, practic este ideal pentru cineva care nu dorește să aibă bătaie de cap, având tot confortul necesar. Apartamentul este poziționat pe spate, fiind foarte ...

1113 EUR/m2 | 71 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere decomandat, etajul 2, zona confecții 1

Vand apartament 2 camere decomandat, etajul 2, zona confecții

Vand apartament 2 comete, decomandat, etajul 2, zona confecții. Apartamentul are multiple îmbunătățiri: Geamurile și ușile interioare sunt de termopan, culoare uși maro , balcon închis termopan, gled, faianță gresie, parchet, izolat exterior cu polistiren de 10, centrala proprie, aier condiționat. ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Confectii, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Spațiu comercial de închiriat!
4
3

Spațiu comercial de închiriat!

Spațiu comercial de închiriat, aprox 65 mp, în zona: Liceul pedagogic! Mai multe detalii la telefon: . Se poate vizita zilnic, între orele 8:30-20:00. Preț negociabil.

65 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat
1
9

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat

ZONA CENTRALĂ A ORAȘULUI-Apartament 2 camere decomandat | 56,26 mp | Proprietar vă prezint spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 1din 4, strada Colonel Simionescu Sava, dată construcție: 1992, fără risc seismic. Apartamentul are suprafață de 56, 26 mp și este compus din: ...

1214 EUR/m2 | 56 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vând vilă Bârlad ultracentral   accept apartament + diferență. 3

Vând vilă Bârlad ultracentral accept apartament + diferență.

Vând vilă P+1 în Bârlad, zona ultracentrală ultramodernă; Suprafață utilă: 220 mp Garaj: 57 mp Compartimentare: 6 camere, 2 băi, bucătărie, etc. Vila este complet mobilată și utilată. Se acceptă variante cu apartament + diferență.

1408 EUR/m2 | 277 m2

Central, Barlad, Vaslui

Inchiriez apartament parter zona Politie
5
1

Inchiriez apartament parter zona Politie

Inchiriez apartament parter Barlad zona centrala

50 m2

Barlad, Vaslui

Oportunitate rară - casă situată ultracentral
4
2

Oportunitate rară - casă situată ultracentral

De vânzare proprietate situată în Bârlad, ultracentral, ideală atât pentru locuință cât și pentru investiție pe termen lung.Proprietatea este compusă din casă de cărămidă, renovată în 1992 și teren aferent și este racordată la toate utilitățile.

1214 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Barlad, Vaslui

Vand casa in Drujesti comuna Bacani
1

Vand casa in Drujesti comuna Bacani

Vand casa decomandata (3 camere,baie,bucatarie) in Drujesti,comuna Bacani cu iesire directa la sosea. Anul constructiei este 1996 si are o suprafata utila de 104mp.Casa este construita din boltari cu planseu din beton armat. Pe terenul dimprejurul casei (1700mp) există o bucatarrie de vara,beci, garaj ...

552 EUR/m2 | 104 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

707 m2

central, Barlad, Vaslui

Spatiul comercial, 50 mp, Barlad, str Republicii, nr. 277, zona Spital
2

Va prezentam un spatiu comercial, pe str Republicii, nr 277, langa Judecatoria Barlad si vis-a-vis de Spitalul Municipal Barlad, cu deschidere direct din strada. Pret: 115.000 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 63 mp; Suprafata utila: 48 mp. Imobilul este format ...

2396 EUR/m2 | 48 m2

central, Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, etajul 2, zona Gradina
11

Apartament 2 camere, etajul 2, zona Gradina

Va prezentam un apartament cu 2 camere, la etajul 2, pe bd Epureanu, bloc V3. Apartamentul a fost renovat, inclusiv instalatiile si se afla intr-o zona foarte linistita. Pret: 46.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 58 mp; Suprafata utila: 42 mp; Suprafata utila ...

989 EUR/m2 | 47 m2

Barlad, Vaslui

Teren Intravilan 1562 mp, Central Barlad, GATA DE CONSTRUCTIE!
5
1

Va prezentam in exclusivitate, o oportunitate de investitie in centrul orasului Barlad: un teren intravilan generos, in suprafata de 1562 mp, situat in zona Piata Barlad (in spatele fostei vami, pe strada Sf. Ilie). Datorita suprafetei si pozitiei, terenul este pretabil pentru o gama larga de proiecte: ...

1,562 m2

central, Barlad, Vaslui

Teren intravilan, 340 mp, Barlad, cartier Tuguiata, str. Zimbrului
7
1

Va prezentam un teren intravilan, de cca 340 mp, pe strada Zimbrului, cartier Tuguiata, cu deschidere la strada de 25 m. Toate utilitatile sunt la limita terenului. Pret: 34.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: cca 340 mp, intravilan, front 25 m la str. Zimbrului. Terenul este ...

340 m2

nord-vest, Barlad, Vaslui

Spatiu comercial si teren intravilan 500 mp, Barlad, str Republicii
11
1

Va prezentam un spatiu comercial de 117 mp amprenta la sol si terenul aferent de 500 mp, intr-o zona centrala si cu vad, pe str Republicii, nr 140, zona Cerbu de Aur ndash; Piata. Pret: 164.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Spatiul este format dintr-o incapere de cca 60 mp, hol cu ...

1406 EUR/m2 | 117 m2

central, Barlad, Vaslui

Teren 1070 mp si casa demolabila, in Barlad, zona Gara, str. Minerva
7
1

Va prezentam un teren de 1.070 mp, intravilan, situat pe str. Minerva, nr. 23, in spatele depozitului Cris-Mih Gura-Leului. Pe teren se afla o casa veche, degradata. Terenul este racordat la curent electric, reteaua de apa si canalizare. Gazul este la limita proprietatii. Pret: 58.500 euro (55 euro ...

1170 EUR/m2 | 50 m2