Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est
7
1

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est

O proprietate cu potențial uriaș, într -o zonă bună a municipiului Bârlad - Podul Verde. Cu un teren generos de 1459 mp, această proprietate îmbină perfect spațiul rezidențial cu oportunități comerciale. Pe lângă casa de locuit, solidă și primitoare, imobilul mai dispune de două spații acoperite și o ...

1165 EUR/m2 | 236 m2

Est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

DE vânzare teren intravilan 553mp
5
1

DE vânzare teren intravilan 553mp

vând teren intravilan 553 m , toate utilitățile apă gaz curent în Marginea hotarului unii și proprietari acte la zi seriozitate mărită să mă contactați mulțumesc pentru curioși rog să se abțină

553 m2

Central, Barlad, Vaslui

Inchiriez apartament
5

Inchiriez apartament

Inchiriez apartament cu o camera disponibila unei persoane. Apartamentul este mobilat si dotat cu aragaz, frigider, masina de spalad, centrala.... Pret convenabil

30 m2

Barlad, Vaslui

Oportunitate unică:Cladire istorică de prestigiu (Fosta Bancă a Tutovei)Ultra central Bârlad
10
1

"Vă prezentăm spre achiziție una dintre cele mai emblematice proprietăți din Bârlad, situată pe strada Nicolae Iorga nr. 4. Construită la începutul secolului XX, această bijuterie arhitecturală (cunoscută istoric drept Casa Coban sau Banca Tutovei) îmbină eleganța stilului eclectic cu o poziționare strategică ...

205 m2

Central, Barlad, Vaslui

Centru Depozitare & Birouri 524 mp + Teren 1.200 mp   Bârlad
4

Centru Depozitare & Birouri 524 mp + Teren 1.200 mp Bârlad

Vând proprietate mixtă ideală pentru activități de logistică, depozitare și sediu administrativ, construită în anul 2008. Proprietatea oferă un echilibru perfect între spațiul de stocare, birourile moderne și o curte generoasă pentru manevră. DOTARE PREMIUM: INDEPENDENȚĂ ENERGETICĂ (PROSUMATOR) Sistem ...

619 EUR/m2 | 564 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est
7
1

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est

1165 EUR/m2 | 236 m2

Est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vand ap cu 2 camere

Vand ap cu 2 camere

Vand apartament 2 camere,decomandat, 50mp , izolat, termopan, centrala fara alte imbunatatiri. Pret usor negociabil 60 000 euro. Relatii la telefon su Apartamentul este construit in anul 1982, din placi de beton. Blocul este situat in zona stadion pentru cunoscatori sau in apropierea cladirii teatrului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Spatiu comercial avantajos!
10
3

Spatiu comercial avantajos!

De închiriere de vânzare spațiu comercial (intabulat) situat la parter, pe Str.Republicii, Nr.18, bl.I1C,lângă fostul Proges-zona confecții (vis-a vis de biserica catolica) ! Spațiu are o suprafata utilă de 72 m. Este prevăzut cu doua intrari, față-spate! A funcționat ca școala de șoferi! Poate fi ...

32 EUR/m2 | 72 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Inchiriez apartament parter zona Politie
5

Inchiriez apartament parter zona Politie

Inchiriez apartament parter Barlad zona centrala

50 m2

Barlad, Vaslui

Imobile Mun.Barlad, jud. Vaslui 3

Imobile Mun.Barlad, jud. Vaslui

VIPP S.A. in faliment, prin lichidator judiciar EVOINSOL SPRL anunta organizarea licitatiei publice deschisa ascendenta cu strigare pentru vanzarea individuala a imobilelor apartinand debitoarei, in data de 01.04.2026, ora 1400. Licitatia publica cu strigare va porni de la urmatoarele preturi: 1. Imobil ...

56 EUR/m2 | 12,072 m2

Barlad, Vaslui

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile 9

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile

Apartament in Bârlad, strada Lirei nr. 43, etaj 2 cu toate imbunatatirile, centrala proprie, izolat exterior , aier conditionat, gresie, faianță, usi schimbate exterior cat si interior termopan culoare închisă,

1097 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren Barlad
5
10

Vand teren Barlad

Vand teren cu suprafata de 1800 mp in Bariera Puiesti, in zona pensiunii Sandra, in fosta livadă cu case construite, cu utilități (rețea de apa oraș, canalizare, curent electrictric). Terenul este in intravilan, are carte funciara, cadastru. Telefon :

1,800 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.
1
9

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.

Vind ap. 4 camere decomandate, 2 bai, bucatarie mare, termopan, usi lemn, usa metal la intrare, gresie si faianta, parchet laminat. Centrala termica de apartament. Et. 4 din 4. Bd. Primaverii. Barlad. Jud. Vaslui. 85mii euro.

1063 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Inchiriez ap. 4 camere decomandate, 2 bai, centrala termica. 4

Inchiriez ap. 4 camere decomandate, 2 bai, centrala termica.

Inchiriez ap. 4 camere decomandat, nemobilat, cu centrala termica. 600 euro pe luna.

82 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare Barlad, zona centrala   3 dormitoare, curte 270 mp, mansarda 2

Casa de vanzare Barlad, zona centrala 3 dormitoare, curte 270 mp, mansarda

Vând casă în Bârlad, poziție centrală, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit. Casa este compartimentată astfel: 3 dormitoare, living, bucătărie, baie și hol. Dispune de mansardă amenajabilă, potrivită pentru spațiu suplimentar (birou, dormitor sau zonă de relaxare). Curtea oferă grădină ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere
4
6

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, zona gara, Str g-ral Vasile Milea, nr.2, et.3, 71 mp utili, apartamentul este renovat, se vinde mobilat, utilat, la cheie, practic este ideal pentru cineva care nu dorește să aibă bătaie de cap, având tot confortul necesar. Apartamentul este poziționat pe spate, fiind foarte ...