Se oferă spre închiriere casă/vilă situată în zona Calea Moșilor, cu o suprafață utilă de 133 mp și curte proprie de aproximativ 60 mp. Casa a fost consolidatata in 2007, renovata in 2016 si amenajata spre inchiriere in 2025.
Compartimentare:
• Subsol: spațiu pentru depozitare - 23.85 mp
• Parter: living, bucătărie, dormitor și baie - 56.19 mp
• Mansardă: dormitor, dormitor cu zonă de living integrată și baie - 52.15 mp
Imobilul este mobilat și utilat modern, dispune de centrală termică proprie și oferă un spațiu generos, potrivit atât pentru locuit, cât și pentru desfășurarea activităților de birou.
La cerere, mobilierul poate fi îndepărtat, astfel încât proprietatea să fie adaptată pentru sediu firmă, cabinet, birouri sau alte activități profesionale.
Detalii financiare:
• Chirie: 1.600 Euro/lună
• Garanție: 2 luni de chirie
• Comision: standard
Pentru mai multe informații și programarea unei vizionări, vă rugăm să ne contactați.
Oferim spre închiriere etajul 2 și mansarda unei vile construite în anul 2004, situată într-o locație excelentă din zona Vitan, pe Intrarea Brateș, vis-a-vis de București Mall, în plan secund față de bulevard, beneficiind de acces facil și de un mediu liniștit.
Compartimentare practica si versatila
Etaj 2 – 2 camere, Bucătărie, WC de serviciu - 67,83 mp
Mansardă – 3 camere, Baie - 75,26 mp
Alte spații
- Curte proprie: 67 mp
- Subsol: cameră tehnică
- Acces separat
Detalii financiare:
Chirie: 1.700 Euro/lună + 1 luna garanție
Comision: standard
Spațiul este ideal pentru: Birouri, Cabinete medicale sau de consultanță, Sediu de firmă, Activități administrative.
Pentru mai multe informații și programarea unei vizionări, vă rugăm să ne contactați.
Ne face placere sa va prezentam un aparament cu 2 camere superb si loc de parcare, in zona Prelungirea Ghencea/Funigeilor.
Caracteristici cheie:
Compartimentare: Decomandat
Suprafata utila: 62.47mp utili | 1 living, 1 dormitor, 1 bucatarie, 1 grup sanitar, 1 terasa | 73.05mp totali
Mobilare si utilare: Complet mobilat si utilat in stil contemporan
Incalzire: Centrala proprie, asigurand confort termic si costuri reduse
Bloc: Blocul este construit din materiale de inalta calitate(din beton armat) cu finalizare in 2018
Parcare auto: Locul de parcare suprateran este separat si se poate achizitiona cu doar 10.000 Euro
Avantaje:
Confort: Mobilierul si finisajele de calitate asigura un nivel ridicat de confort
Eficienta energetica: Centrala proprie contribuie la reducerea costurilor de intretinere
Terasa: Terasa este amenajata cu prelata actionabila electric, iar partea de terasa accesibila dinspre bucatarie este izolata pentru confort suplimentar
Proximitate: In proximitatea imobilului exista spatii comerciale(hipermarket-uri, restaurante, cafenele, farmacii, banci etc.)
Locatie: Situata excelent, cu acces facil la mijloacele de transport in comun; la doar 6 minute de mers pe jos(400m) exista statia de autobuz "Drumul Funigeilor" care face legatura cu liniile care face legatura cu liniile 122, 222, 422, 423 si 425
IMPORTANT: In cazul in care doriti sa achizitionati apartamentul utilizand un credit ipotecar, va stam la dispozitie cu brokeri de credite profesionisti care sa va ghideze in acest proces.
Acest apartament reprezinta o investitie inteligenta, oferind un echilibru perfect intre confort, stil si rentabilitate.
Un alt aspect relevant ar fi faptul ca Prelungirea Ghencea, o sa fie dublata pe ambele sensuri de circulatie, impreuna cu extinderea liniei de tramvai 41 pana la Pasajul Domnesti, pana in august 2027, ceea ce o sa creasca semnificativ pretul zonei.
Daca v-am starnit interesul pentru aceasta proprietate, nu ezitati sa ne contactati pentru a stabili o vizionare!
Se oferă spre închiriere un apartament modern cu 3 camere, aflat la prima închiriere, situat în complexul rezidențial Sky Garden Residence, într-un imobil construit în anul 2023.
Apartamentul este amplasat la etajul 5 din 10, într-un bloc dotat cu 2 lifturi și boxă de depozitare pe etaj. Are o suprafață utilă de 75 mp și beneficiază de un loc de parcare inclus în preț.
Locuința este complet mobilată și utilată modern, oferind un spațiu generos și confortabil. Dispune de centrală termică proprie, asigurând un control eficient al consumului și al temperaturii.
Preț: 750 €/lună
Garanție: 2 luni
Pentru informații suplimentare și programarea unei vizionări, vă stăm la dispoziție.
Va propunem spre vanzare o casă impresionantă situată în zona centrală a orasului Bragadiru, aproape de Leroy Merlin si la doar 1,8 km de Bucuresti
Această proprietate finisată modern este construita pe un teren generos de 881 mp din care curtea libera pentru gradina amenajata este de 562 mp
A fost construita in perioada 2012-2013, cu un regim de inaltime de P+E+pod. Suprafata construita desfasurata este de 280 mp din care 203 mp sunt utili, iar 23mp anexe (balcoane, garaj, pivnita)
Este o proprietate speciala datorita materialelor premium utilizate pentru constructia ei, asigurand eficienta energetica cat mai ridicata (tip nZEB), rezistenta seismica mare, sistem de impamantare si protectie la trasnete
In garaj sunt gazduite cele 3 invertoare aferente sistemului fotovoltaic (cate unul pentru fiecare faza), cu o capacitate de injectie (prosumator) de 9kW in reteaua publica (3x3kW)
Cu toate sistemele instalate, consumul de energie ajunge la cca 30 kwh/mp/an, incadrand cladirea in categoria NZEB+/high performance.
Caracteristici:
- fundatie de tip radier cu beton armat inconjurata cu sistem de drenaj si colectare a apelor pluviale
- structura pe cadre din beton armat cu placa de beton armat intre parter si etaj
- pereti exteriori din BCA Ytong 30cm termoizolati cu polistiren grafitat de 16cm Austroterm
- pereti interiori din BCA Ytong in diferite grosimi (12-25cm)
- acoperis cu invelitoare metalica premium de la grupul suedez SSAB
- tamplaria QFORT (profil premium, geamuri tripan) contribuie la eficiența energetică a casei, implicit la costurile reduse de intretinere
Dispozitia camerelor:
La parter:
- hol de intrare cu vestibul
- camera/dormitor de oaspeti
- living generos cu semineu
- zona de dining
- bucatarie spatioasa
- baie de serviciu cu dus
- camera tehnica
- terasa generoasa inchisa QFORT cu usi glisante
La etaj:
- 3 camere separate, o baie comuna cu cada
- 1 dormitor matrimonial (care include un vestibul si o baie cu cada)
Podul - spatiu depozitare, iar structura acestuia e formata din grinzi de beton armat
Garaj pentru o masina, iar sub garaj este pivnita
Incalzirea se poate face cu pompa de caldura aer-apa Panasonic, prin pardoseala, (pe timpul verii, pompa de caldura poate raci pardoseala) + un semineu premium NORDPEIS cu randament ridicat și ardere eficientă (dubla combustie). Are prevazut un cos de fum TONA cu sistemul de paratrasnet
Apa calda menajera este asigurata prin sistem de panouri cu tuburi vidate instalate pe acoperis si boiler cu dubla serpentina
Bransamentele publice de apa si canalizare se afla la poarta
Exista put forat la cca 45m adancime si fosa septica de cca 50mc; apa extrasa din put este procesata de un sistem de dedurizare/deferizare a apei aflat in camera tehnica
Aceasta proprietate deosebita este o oportunitate excelentă pentru o familie care caută un cămin confortabil cu gradina si curte foarte generoase.
Va asteptam la vizionare.
Oportunitate Unică de Investiție. Teren 1.000 mp cu Dublă Deschidere – Str. Brățării / Gura Putnei, Sector 3
Vă propunem spre achiziție un teren intravilan excepțional în suprafață de 1.000 mp, situat într-o zonă în plină dezvoltare din Sectorul 3 (zona Titan-Pallady). Proprietatea beneficiază de o poziționare deosebita, având dublă deschidere la Strada Brățării și Strada Gura Putnei, ceea ce asigură un flux excelent și flexibilitate maximă în configurarea viitorului proiect.
În prezent, pe teren este construită și exista aviz de functionare valabil, o spălătorie auto cu 5 rampe, un avantaj major pentru cei care doresc să genereze venituri imediate.
Toate utilitățile sunt active pe teren (apă, canalizare, gaz, curent), cu branșamente realizate și contracte în vigoare.
Potențial de Dezvoltare (Indicatori Urbanistici conform CU 2026)
Terenul reprezintă o oportunitate ideală pentru dezvoltarea unui proiect rezidențial boutique sau mixt, având parametrii urbanistici deja confirmați prin Certificatul de Urbanism proaspăt eliberat în 2026:
Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje
POT (Procentul de Ocupare a Terenului): 45% (amprentă maximă la sol de 450 mp)
CUT (Coeficientul de Utilizare a Terenului): 0.6 (suprafață desfășurată maximă de 600 mp)
Recomandare Investiție: Proprietatea este ideală pentru construcția unui bloc boutique P+2 (apartamente premium) sau pentru menținerea și extinderea activității comerciale actuale, profitând de vizibilitatea maximă oferită de cele două fronturi stradale.
Pret 300euro / mp x1000 mp = 300.000 euro + TVA (taxare inversa)
Va propun spre inchiriere un spatiu cu destinatie comerciala sau de birouri P+2, 380 mp in zona Unirii.
Imobilul are o suprafata utila de 380mp, dispusa pe parter+2 etaje fiind ideal pentru mai multe tipuri de activitati (IT, Call Center, Clinica, Showroom si altele).
Compartimentare:
Parter: O sala sedinte, doua birouri, receptie, doua grupuri sanitare.
Etaj 1: Open space, bucatarie, doua grupuri sanitare si camera server
Etaj 2: Open space + doua birouri/spatii separate
Dotari si beneficii:
Un loc de parcare exclusiv si inca doua ce se pot folosii.
Terasa comuna+loc de fumat.
Contorizare separata pentru fiecare nivel.
Centrala proprie
Aer conditionat in toate spatiile.
Camera server
Supraveghere video
Sistem alarma
Senzori incendiu
Acces securizat cu cartela si cod usa.
Servicii incluse: deszapezire, degajare gunoi si mici reparatii
In apropiere exista multiple locuri de parcare publica iar zona beneficiaza de acces facil catre metrou unirii, tramvai autobuz.
Proprietate se poate inchiria toata pana la final de luna Iunie, dupa aceasta data se poate inchiria doar parterul si etajul 1 la pret diferit. Precizez ca intrarile sunt separate.
Va astept cu drag la vizionare!
Vă oferim spre închiriere un apartament cochet de 70 m² în inima cartierului Primăverii din București. Apartamentul este poziționat într-o clădire construită în anul 2000 într-o zonă de case ceea ce oferă liniște și intimitate, fiind ferit de zgomotul traficului de pe arterele principale. Totodată imobilul este îndeajuns de aproape de imobilele ce găzduiesc firme de prestigiu din București sau localuri frecventate de o clientelă selectă.
Punctul forte al poziționării apartamentului este localizarea în apropierea parcului Herăstrău ceea ce oferă acces la aer curat, locuri de plimbare și o distanță scurtă de parcurs pentru a participa la evenimentele ce sunt organizate în acest parc. De asemenea, tot la distanță de mers pe jos se găsește și parcul Bordei așezat pe cealaltă parte a Bulevardului Aviatorilor pe marginea lacului cu același nume.
Zona este foarte bine conectată din punct de vedere al mijloacelor de transport în comun, la distanță de mers pe jos se găsesc stații de autobuz 282, 301, 331, 335, 205, linia turistică City Tour precum și stația de metrou Aviatorilor.
Apartamentul beneficiază și de garaj propriu.
În momentul închirierii se va percepe o lună de chirie ca garanție și o chirie în avans.
Comision standard.
Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionării vă rog să mă contactați.
Un apartament confort 1 spatios, cald si primitor este disponibil la vanzare.
Va propun un apartament cu 4 camere, situat la parter, intr-un bloc construit in 1989, pe strada Dorneasca, zona 13 Septembrie.
Cu o suprafata utila de 93 mp, proprietatea este impartita astfel:
- bucatarie inchisa, mobilata si utilata 13 mp
- living 17 mp
- dormitor mare 20 mp
- 2 dormitoare de cate 14 mp, respectiv 12 mp
Baie cu cada 4 mp
Baie mica cu dus 3mp.
Camerele sunt dispuse pe ambele parti ale blocului, are de orientare SE–NV, luminozitate toata ziua.
La intrarea in apartament, pe holul blocului, este un vestibul inchis de aproximativ 9 mp.
O data cu montarea centralei proprii de apartament a fost schimbata instalatia sanitara, au fost montate caloriferenoi si a fost schimbata instalatia electrica.
Au fost montate geamuri termopan si aparate de aer conditionat.
Datorita compartimentarii si utilarii, apartamentul este ideal pentru o familie, oferind confort, spatiu si functionalitate.
In fata scarii exista posibilitate de parcare.
Zona este linistita, bogata in vegetatie, cu posibilitatea rapida de a ajunge la zone de interes din proximitate.
Unitati de invatamant de stat si private pentru toate nivelurile de studiu (Liceul teoretic Stefan Odobleja), mijloace de transport in comun, magazine de proximitate, restaturante, spatii comerciale, Mall Prosper etc.
Se accepta achizitia cu credit imobiliar.
Oferim consultanta gratuita pentru obtinerea creditului ipotecar in cele mai bune conditii.
Nu ezitati sa sunati sa programati o vizionare!
Se oferă spre închiriere un apartament cu 2 camere, aflat la prima închiriere, situat într-una dintre cele mai apreciate zone centrale ale Bucureștiului, pe Strada Dr. Vasile Sion nr. 1-9, la doar un minut de mers pe jos de Parcul Cișmigiu.
Apartamentul este amplasat la etajul 3 din 8 al unui imobil construit în anul 1962, dotat cu lift. Clădirea nu este încadrată în nicio clasă de risc seismic și nu figurează în nicio categorie de urgență.
Cu o suprafață utilă de 44,48 mp și o compartimentare eficientă, locuința este complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată.
Compartimentare:
Living spațios și luminos, dotat cu canapea extensibilă
Dormitor separat
Bucătărie închisă, cu zonă de luat masa pentru 4-6 persoane
Baie cu fereastră și duș igienic montat lângă WC
Hol de acces
Multiple spații de depozitare
Localizare excelentă:
Apartamentul beneficiază de acces rapid către principalele puncte de interes din centrul orașului: Parcul Cișmigiu, Calea Victoriei, Sala Palatului, Ateneul Român, Centrul Vechi, Stațiile de metrou Universitate și Izvor, Restaurante, cafenele, instituții de învățământ și numeroase obiective culturale
Parcare:
Există posibilități de parcare în zona albastră de pe stradă și pe străzile adiacente.
Condiții financiare:
Chirie: 850 EUR/lună
Garanție standard: o lună de chirie
Garanție pentru chiriași cu animale de companie: două luni de chirie
Comision standard
Pentru informații suplimentare sau programarea unei vizionări, vă stăm la dispoziție.
Inchiriere apartament 2 camere modern, complet mobilat și utilat premium, situat în complexul residential Belvedere Residences de pe Strada Fabrica de Glucoză. Ideal pentru cei care își doresc un stil de viață dinamic, confort sporit și acces ultra-rapid către polul de business Aviației - Pipera.
Apartamentul dispune de 1 loc de parcare la subsol.
Detalii & Dotări:
Amenajare Modernă: Mobilier și electrocasnice premium, alese cu gust pentru a optimiza perfect spațiul.
Dormitor cu Dressing: Zona de noapte dispune de un spațiu generos dedicat pentru dressing, ideal pentru o organizare impecabilă.
Confort Termic: Aparate de aer condiționat în fiecare cameră, asigurând temperatura ideală în orice sezon si incalzire in pardoseala
Complet Echipat: Include mașină de spălat vase (pentru un plus de confort) și mașină de spălat rufe.
Gata de Mutare: Bucătărie complet utilată.
Localizare & Facilități Complex:
Situat pe Str. Fabrica de Glucoză, cu acces rapid la stația de metrou Pipera(400 m - 5 min) sau Aurel Vlaicu.
În imediata apropiere de Promenada Mall, clădirile de birouri din Nord și acces facil către Autostrada A3 și centrul orașului.
Complex rezidențial modern, sigur și foarte bine întreținut.
Condiții Contractuale:
Perioadă contract: Minim 1 an (cu posibilitate de prelungire).
Nu se acceptă animale de companie.
Condiții financiare: 1 lună avans + 1 lună garanție.
Onorariu agentiei 50% din o luna de chirie.
Contactează-mă pentru detalii suplimentare și pentru a programa o vizionare!
Vă propun un apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 10 din 10 al unui bloc finalizat în anul 1971, reabilitat termic, situat pe strada Soldat Ghiță Șerban nr6 .
Cu o suprafață totală de 53mp apartamentul fiind renovat complet, instalațiile electrice și sanitare schimbate, țeava de gaz pentru montarea centralei fiind trasă direct în apartament.
Apartamentul este ideal, atât pentru locuit, cat și pentru investiție.
SItuat la 10 minute de metrou Nicolae Grigorescu.
Zona este liniștită, mijloace de transport în imediata apropiere, centre comerciale, spații comerciale, unități de învățământ.
Va propun spre vanzare un apartament modern cu 2 camere si loc de parcare inclus.
Caracteristici:
Compartimentare: Decomandat
Suprafata util: 49.3 mp utili | 1 Living, 1 Bucatarie, 1 Dormitor, 1 Balcon
Mobilare si utilare: Partial mobilat, bucatarie+dormitor+living
Incalzire: Centrala proprie, aer conditionat
Bloc: Blocul este finalizat in 2020 cu materiale de inalta calitate (beton armat)
Avantaje:
Loc de parcare in fata scarii
Accesul in complex este cu bariera si poarta cu cod de acces, nu se poate intra altfel.
In propiere se afla diverse centre comerciale, cafenele, supermarket.
Zona este foarte ingrijita si linistita
Apartamentul este mobilat in proportie de 90%, mai este nevoie doar de canapea in living.
Costurile de intretinere sunt foarte mici, insesizabile, blocul fiind foarte bine eficientizat.
Mijloace de transport in comun: Metrou cam la 30 minute de mers pe jos sau legatura cu STB 253, 330.
Important:
In cazul in care doriti achizitionarea prin credit va stam la dispozitie cu brokeri de credite, va putem ghida catre cea mai buna oferta din piata si cel mai mic timp de asteptare.
Pentru mai multe detalii va astept cu drag la vizionare!
Se oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat în complexul rezidențial EvoCasa Armonia Titan, la etajul 12 din 13, într-un imobil finalizat în anul 2021.
Detalii proprietate:
- Suprafață utilă: 49,3 mp
- Etaj: 12/13
- Bloc construit în 2021
- Complet mobilat și utilat
- Centrală termică de bloc
- Luminos și eficient compartimentat
Condiții de închiriere:
- Chirie: 500 Euro/lună
- Garanție: 1 lună de chirie
- Contract înregistrat la ANAF
- Fara animale de companie
- Comision standard
Apartamentul este disponibil pentru mutare imediată și oferă confortul unei locuințe moderne într-un complex rezidențial apreciat din zona Titan.
Pentru mai multe informații sau pentru programarea unei vizionări, vă rog să mă contactați.
Se oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 din 3 al unui imobil construit în anul 2021, pe Intrarea Colibiței, într-o zonă liniștită și bine conectată la principalele puncte de interes ale orașului.
Locuința beneficiază de o suprafață totala de 60 mp și este amplasată la aproximativ 10 minute de mers pe jos de stația de metrou Obor, oferind acces rapid către centrul Bucureștiului și alte zone importante ale capitalei.
Caracteristici:
Suprafață totala: 60 mp
Etaj: 2/3
Bloc construit în 2021
Mobilat și utilat modern
Loc de parcare la subsol inclus
Centrala proprie
Compartimentare eficientă și spații generoase
Condiții de închiriere:
Chirie: 850 Euro/lună
Garanție: echivalentul unei luni de chirie
Comision standard
Nu se acceptă animale de companie
Apartamentul este ideal pentru persoane sau cupluri care își doresc confortul unei locuințe moderne într-o zonă cu acces facil la transportul public și la facilitățile urbane.
Pentru detalii suplimentare și programarea unei vizionări, vă rugăm să ne contactați.
Disponibil pentru închiriere un spațiu premium cu destinație multiplă, ideal pentru clinică medicală, centru de recuperare, notariat, cabinet de avocatură, sediu de companie, birouri sau alte activități profesionale.
Imobilul este amplasat în zona Bucur Obor, una dintre cele mai accesibile și dinamice zone comerciale din București, cu acces rapid la metrou, transport public și principalele centre comerciale din zonă.
Suprafațe disponibile
- Suprafață totală închiriabilă (Subsol + Parter + Etaj 1): 245 mp
- Subsol + Parter: 141 mp
- Etaj 1: 104 mp
- Regim de înălțime clădire: S + P + Etaj 1 + Etaj 2
- Înălțime utilă: 2,7 m
Spațiul poate fi închiriat integral sau separat:
- Subsol + Parter (141 mp)
- Etaj 1 (104 mp)
Fiecare spațiu beneficiază de acces individual, oferind flexibilitate pentru activități independente sau pentru mai mulți chiriași.
Dotări și finisaje
Structură din beton armat și cărămidă
Stare excelentă
Tavane rigips
Pereți finisați cu vopsea lavabilă
Tarkett medical, gresie și parchet
Centrală termică
Sistem de climatizare
Curent trifazic
Apă și canalizare
Spații pregătite pentru activități medicale, administrative sau comerciale
Parcare
Posibilitate de asigurare a până la 4 locuri de parcare dedicate
Localizare excelentă
Situat în imediata apropiere a stației de metrou Obor și a principalelor mijloace de transport în comun:
Metrou M1 – Stația Obor
Tramvaie: 1, 10, 21
Troleibuz: 66
Autobuze: 101, 330, 335
Condiții financiare
Chirie: 3.500 Euro/lună
Echivalent aproximativ: 15 Euro/mp
Disponibil imediat
Comision standard
Proprietatea reprezintă o oportunitate excelentă pentru companii și profesioniști care își doresc un sediu reprezentativ, cu acces facil, vizibilitate bună și posibilități de parcare într-una dintre cele mai căutate zone ale Capitalei.
Disponibilă spre închiriere o garsonieră spațioasă și luminoasă, situată în complexul rezidențial New City Residence, pe Strada Matache Dobrescu nr. 8, într-un imobil construit în anul 2016 si renovata in anul 2022
Detalii proprietate:
Suprafață totală: 44 mp
Etaj: 4 din 7
Complet mobilată și utilată
Centrală termică proprie
Loc de parcare în subsol inclus
Bloc cu acces securizat și lift
Compartimentare eficientă și spații generoase
Garsoniera beneficiază de o compartimentare practică, oferind confort și funcționalitate. Zona de living și dormit este bine organizată, iar spațiile de depozitare sunt optim valorificate. Locuința este pregătită pentru mutare imediată, fiind complet mobilată și echipată cu toate electrocasnicele necesare.
Condiții de închiriere:
Chirie: 550 Euro/lună
Garanție: 1 lună de chirie
Comision: standard
Ideală pentru o persoană sau un cuplu care își dorește confort, acces facil către punctele de interes ale orașului și avantajul unui loc de parcare subteran.
Pentru informații suplimentare și programarea unei vizionări, vă stăm la dispoziție.
Va propun sa descoperiti Oaza de relaxare - Vila de vanzare cu gradina foarte generoasă de circa 5000 mp este situata in comuna Gruiu.
Proprietatea va ofera libertatea si inspiratia de care aveti nevoie imediat cum pasiti in nemarginita curte proprie.
Terenul in proprietate pe care este amplasata casa are suprafata de 5134 mp, inclusiv suprafata construita la sol de 190 mp (casa, terasa, 2 garaje).
Compartimentare interioara:
- Subsol: 3 camere + debara;
- Parter: vestibul, casa scarii, camera de zi, dormitor, bucatarie inchisa, 2 bai;
- Etaj: 3 dormitoare, hol, 2 bai, 3 balcoane;
- Mansarda: 3 dormitoare, hol, 2 bai.
Vila a fost renovata recent si dotata cu panouri fotovoltaice cu Invertor Fronius 5 kW, trifazat.
Poate fi achizitionata imediat.
Ma puteti contacta oricand pentru mai multe informatii.
Va astept cu drag la vizionari pentru a descoperi avantajele acestei proprietati cu adevarat deosebite!
Va propunem spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat pe Splaiul Unirii, în apropierea Parcului Natural Văcărești și a stației de metrou Mihai Bravu.
Cu o suprafață utilă de 55 mp și o terasă generoasa de 25 mp, acest apartament decomandat oferă un confort sporit, fiind complet mobilat și utilat.
Apartamentul este situat la etajul 12, are orientare Sud-Est si o suprafata totala de 80 mp. Terasa de 25 mp este desfasurata de-a lungul intregului apartament. Suprafata totala construita este de 90 mp.
Suprafata utila de 55 mp este impartita astfel:
- un living spatios (23mp), mobilat, cu un loc de socializare si unul de servit masa
- un dormitor matrimonial (15mp) complet mobilat
- o baie cu cada (4 mp) unde este montata si masina de spalat rufe
- o bucatarie deschisa (6 mp) mobilata si utilata complet
Accesul pe terasa se face din bucatarie si living.
Terasa are o vedere superba catre rasarit si spre Parcul Natural Vacaresti - Delta Bucuresti.
Apartamentul dispune de sistem climatizare centralizat si panou de comanda pentru reglarea temperaturii.
Blocul are doua lifturi de dimensiuni mari si foarte rapide la care timpul de asteptare este foarte mic. Fiecare turn/bloc din complex dispune si de un buncar antiatomic pentru situatii de urgenta.
Complexul ofera multiple facilitati: World Class cu spa si piscina, supermarket, spatii de joaca, gradini cu plante perene, restaurant cu terasa, barber shop, parcare, paza permanenta si mentenanta 24/24.
Ideal pentru cei care doresc să locuiască într-o zonă centrală, cu acces facil la facilități precum Mall Sun Plaza, Piata Unirii și diverse instituții de învățământ.
Amplasat in zona de Sud a Bucurestiului, intre Parcul Tineretului si Parcul Natural Vacaresti, Asmita Gardens este o oaza urbana cu gradini incantatoare, apartamente elegante si facilitati premium, care redefinesc conceptul de locuinta, oferind un mediu confortabil pentru comunitate.
Accesul spre centrul orasului, sau in alte zone de interes, este rapid si facil atat cu masina personala cat si cu mijloacele de transport in comun (STB sau linia de metrou M1). Statia de Metrou Mihai Bravu se afla la 500 m.
Conform Google maps cu masina avem urmatoarele distante:
- 2,8 km pana la Piata Unirii
- 4 km pana la Universitate
- 6,9 km pana la Gara de Nord
- 21 km Aeroportul International Henri Coanda
Nu ratați ocazia de a viziona această proprietate atractivă!
Comision standard.