Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat in zona Metalurgiei, Grand Kristal.
Apartamentul este poziționat la etajul 7, se inchiriaza complet mobilat si utilat.
Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Metalurgiei, la aprox 8min de stati de metrou Dimitrie Leonida.
Apartamentul este amplasat la etajul 9 al unui imobil cu regim de inaltime P + 11 etaje.
Va invitam la vizionare!
Disponibila spre închiriere garsonieră situată pe Calea Moșilor, zona Obor, în plan secund (liniște, fără zgomot stradal), la etajul 7 , într-un bloc mixt, anvelopat, cu doar 4 apartamente pe etaj.
Garsoniera are o suprafață utilă de 35 mp și a fost renovată aproape integral în luna septembrie:
parchet masiv
instalații electrice și sanitare refăcute
electrocasnice noi
mobilier nou
Un mare avantaj este proximitatea excelentă față de transportul public:
doar 80 m de la scara blocului până la stația de metrou Obor.
Va invitam la vizionare.
Apartament situat într-un imobil nou, în cadrul complexului Grand Kristal Residence, poziționat la etajul 4, complet mobilat și utilat, amenajat în colaborare cu designer de interior. Spațiul este luminos, bine proporționat și optimizat pentru confortul zilnic, beneficiind de balcon și finisaje contemporane.
Proprietatea este echipată cu centrală termică proprie Ariston cu termostat Wi-Fi, aer condiționat, electrocasnice noi și două Smart TV Samsung, toate integrate într-un concept coerent, funcțional și estetic. Canapeaua extensibilă completează zona de living, oferind flexibilitate suplimentară.
Un avantaj important îl reprezintă cele două locuri de parcare alocate apartamentului.
Localizare și accesibilitate:
Zona oferă acces rapid către centre comerciale importante (Sun Plaza, Grand Arena), supermarketuri, unități de învățământ și spitale. Stația de metrou Dimitrie Leonida se află la aproximativ 12 minute de mers pe jos, iar liniile STB asigură conexiuni eficiente către restul orașului.
Apartament spațios și luminos, amplasat în imediata apropiere a Pieței Unirii – una dintre cele mai căutate zone din centrul Capitalei.
Se află la parterul unui imobil solid, construit in anul 2006, cu acces facil către mijloace de transport, restaurante, instituții și zone de interes major.
Spațiul se pretează atât pentru rezidență confortabilă, cât și pentru sediu de firmă, cabinet sau birou reprezentativ.
Disponibil imediat.
Va invitam la vizionare!
Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Pipera - Voluntari.
Apartamentul se afla intr-un complex exclusivist , fiind amolasat la etajul 1 al unui imobil cu regim de inaltime P+4 etaje.
Se vinde complet mobilat si utilat, gata pentru mutare. Dispune de loc de parcare subteran, inclus in pret.
Facilități exclusive: saună, piscină interioară, spațiu de relaxare.
Va invitam cu drag la vizionare!
Disponibilă spre închiriere în cartierul Craiter, Brașov, această proprietate oferă o compartimentare practică și versatilă, fiind ideală pentru familie extinsă, două familii sau relocare.
✔ Proprietate formată din 2 apartamente independente
✔ Suprafață teren: 300 mp
✔ Amprentă la sol: 91 mp
✔ Curte privată
✔ Complet mobilată și utilată
✔ Contorizare individuală
Compartimentare
Parter:
– 2 dormitoare
– living cu bucătărie open-space
– baie
– terasă
Etaj:
– 2 dormitoare
– living cu bucătărie open-space
– baie
– terasă
Dotări
– centrală termică proprie
– aer condiționat
– ventilator cu recuperator de căldură
– televizoare în fiecare dormitor și living
– mașină de spălat rufe
– mașină de uscat rufe
– cuptor, cuptor cu microunde
– complet mobilată și utilată
Available for rent in Craiter neighborhood, Brașov, this property offers a practical and flexible layout, ideal for an extended family, two families, or relocation purposes.
✔ Property consisting of 2 independent apartments
✔ Land area: 300 sqm
✔ Building footprint: 91 sqm
✔ Private yard
✔ Fully furnished and equipped
✔ Individual metering
Layout
Ground floor:
– 2 bedrooms
– open-space living room with kitchen
– bathroom
– terrace
First floor:
– 2 bedrooms
– open-space living room with kitchen
– bathroom
– terrace
Features & Equipment
– individual gas heating system
– air conditioning
– heat recovery ventilation system
– TVs in every bedroom and living room
– washing machine
– tumble dryer
– oven & microwave
– fully furnished and equipped
Key Advantages
– two independent residential units
– private yard
– flexible living solution
– quiet area with easy access to the city
Descoperă un apartament realizat cu o echipă de designeri de interior, complet mobilat și utilat, situat în complexul exclusivist Yacht Kid, una dintre cele mai moderne dezvoltări rezidențiale din nordul Capitalei.
Apartamentul este compus din două camere, cu o suprafață totală de 65 mp utili, dintre care 11 mp terasă, și este gândit pentru un stil de viață modern, elegant și confortabil.
Spațiul impresionează prin mobilier personalizat realizat la comandă, finisaje premium, accente calde și o lumină ambientală atent studiată. Livingul elegant are acces direct către o terasă spațioasă cu vedere deschisă, iar bucătăria este complet echipată cu electrocasnice de top, integrate discret în mobilier.
Dormitorul păstrează aceeași linie estetică rafinată, cu tonuri neutre, texturi fine și o atmosferă relaxantă, ideală pentru odihnă.
Apartamentul este nou, la prima închiriere.
Caracteristici principale:
Suprafață generoasă și compartimentare eficientă
Terasă cu vedere deschisă
Aer condiționat în toate camerele
Posibilitate de închiriere loc de parcare subteran (cost suplimentar)
Apartamentul este ideal pentru un cuplu modern sau un profesionist care își dorește un cămin elegant, luminos și complet echipat, într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului.
Descoperă un apartament realizat cu o echipă de designeri de interior, complet mobilat și utilat, situat în complexul exclusivist Yacht Kid, una dintre cele mai moderne dezvoltări rezidențiale din nordul Capitalei.
Apartamentul este compus din două camere, cu o suprafață totală de 65 mp utili, dintre care 11 mp terasă, și este gândit pentru un stil de viață modern, elegant și confortabil.
Spațiul impresionează prin mobilier personalizat realizat la comandă, finisaje premium, accente calde și o lumină ambientală atent studiată. Livingul elegant are acces direct către o terasă spațioasă cu vedere deschisă, iar bucătăria este complet echipată cu electrocasnice de top, integrate discret în mobilier.
Dormitorul păstrează aceeași linie estetică rafinată, cu tonuri neutre, texturi fine și o atmosferă relaxantă, ideală pentru odihnă.
Apartamentul este nou, la prima închiriere.
Caracteristici principale:
Suprafață generoasă și compartimentare eficientă
Terasă cu vedere deschisă
Aer condiționat în toate camerele
Posibilitate de închiriere loc de parcare subteran (cost suplimentar)
Apartamentul este ideal pentru un cuplu modern sau un profesionist care își dorește un cămin elegant, luminos și complet echipat, într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului.
Se oferă spre închiriere doar pe termen lung casă individuală, situată în Izvorani (comuna Ciolpani), în apropierea Lacului Snagov, într-o zonă liniștită, cu acces rapid către natură.
Proprietatea face parte dintr-o dezvoltare restrânsă de 5 case, beneficiind de acces comun la lac, cu ponton recent refăcut, ideal pentru relaxare și activități recreative.
Detalii proprietate:
Suprafață utilă: 100 mp
Teren: 220 mp
Compartimentare: 3 camere
2 dormitoare
living
bucătărie spațioasă
3 băi
Terasă și curte individuală
Casă complet mobilată și utilată
Dotări & beneficii:
Încălzire cu centrală pe gaz
Apă din puț (canalizarea este trasă pe stradă)
Fără cheltuieli lunare comune
Acces securizat cu poartă electrică
Loc de parcare propriu + zonă de parcare comună
Stradă recent asfaltată
Electrocasnice noi, aflate în garanție
Disponibil spre închiriere apartament 2 camere, situat în complexul rezidențial One Herăstrău Towers, una dintre cele mai apreciate locații premium din zona de nord a Bucureștiului.
Apartamentul oferă spațiu generos, finisaje de calitate și acces direct la facilități și zone verzi, fiind ideal pentru un stil de viață urban, elegant și confortabil.
Detalii apartament:
Suprafață utilă: 70 mp
Suprafață totală: 78 mp
Terasă: 8 mp
Etaj: 6
Compartimentare: decomandat
Complet mobilat și utilat
Dotări & finisaje:
Mobilier din lemn masiv, realizat în Italia
Electrocasnice SMEG – Italia
Parchet din lemn natural
Încălzire prin pardoseală
Aer condiționat
Corpuri de iluminat FLOS
Mobilier de terasă EMU
Facilități complex:
Recepție elegantă, cu personal dedicat
Securitate și acces controlat
Certificare verde
Zone pietonale și spații verzi
Localizare premium, lângă Parcul Herăstrău
Va propunem spre inchiriere o vila impunatoare dispusa pe 2 etaje, situata in zona Pipera.
Vila dispune de 6 dormitoare dintre care 2 mobilate, 4 bai, living pe 2 niveluri, sala de sport, jacuzzi, crama.
Va invitam sa o vedem impreuna!
Se oferă spre închiriere apartament 2 camere, situat în ansamblul UP-site Floreasca, Calea Floreasca 167B, vis-à-vis de Promenada Mall, cu vedere directă către Lacul Floreasca.
Apartamentul este amplasat la etajul 3, are o suprafață generoasă și este ideal pentru chiriași care își doresc lumină, priveliște, confort și facilități premium, într-o zonă de top.
Detalii apartament:
Suprafață utilă: 60 mp
Etaj: 3
Compartimentare semidecomandată
Complet mobilat și utilat
Dressinguri spațioase, inclusiv pentru pantofi
Bucătărie complet echipată
Dotări incluse:
✔️ Loc de parcare subteran inclus
✔️ Posibilitate închiriere loc de parcare suplimentar
✔️ Stație de încărcare electrică
✔️ Boxă pentru depozitare
✔️ Încălzire prin pardoseală
✔️ Sistem de răcire prin ventilație
✔️ Finisaje moderne, de calitate superioară
Facilități ansamblu UP-site:
Securitate 24/7 și supraveghere video
Concierge dedicat
Spații verzi și zone de relaxare
Sală de fitness & piscină
Spa pentru rezidenți
Localizare excelentă:
Promenada Mall – peste drum
Acces rapid către Floreasca, Aviatorilor, Pipera
Restaurante, cafenele, clădiri de birouri în imediata apropiere
Disponibil spre închiriere apartament 2 camere, situat în ansamblul UP-site Floreasca, Calea Floreasca 167B, vis-à-vis de Promenada Mall – una dintre cele mai căutate zone de business și lifestyle din București.
Apartamentul este gândit pentru confort urban modern și se adresează chiriașilor care caută calitate, siguranță și acces rapid la zona de birouri Floreasca–Barbu Văcărescu.
Detalii apartament:
Suprafață utilă: 50 mp
Etaj: 2
Compartimentare eficientă, luminoasă
Complet mobilat și utilat
Dressinguri și spații de depozitare bine integrate
Bucătărie complet echipată
Dotări incluse în preț:
✔️ Loc de parcare subteran
✔️ Boxă pentru depozitare
✔️ Încălzire prin pardoseală
✔️ Răcire prin ventilație
✔️ Finisaje moderne, premium
Facilități ansamblu UP-site:
Securitate 24/7 & supraveghere video
Concierge
Spații verzi și zone de relaxare
Sală de fitness & piscină
Spa & facilități premium pentru rezidenți
Localizare excelentă:
Promenada Mall – vis-a-vis
Acces rapid către Aurel Vlaicu, Pipera, Aviatorilor
Restaurante, cafenele, birouri, metrou la câteva minute
Va propunem spre inchiriere o casa la curte situata in Clinceni IF, la doar 30min de Piata Unirii Bucuresti.
Casa se inchiriaza complet mobilata si utilata. Ideala pentru o familie care cauta un trai linistit in mijlocul naturii dar in apropierea orasului.
Casa este bransata la toate utilitatile.
Pentru detalii si vizionari va stam la dispozitie.
Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat pe Bulevardul Unirii.
Apartamentul este decomandat, amplasat la etajul 3 al unui bloc solid, construit în perioada 1977–1990, și oferă un spațiu bine compartimentat, luminos și confortabil, potrivit pentru locuire pe termen lung.
Zona este una centrală și foarte bine cotată, cu acces rapid către muzee, teatre, restaurante, cafenele și zone de agrement. În apropiere se află școli, grădinițe, instituții de învățământ, precum și spații verzi pentru relaxare.
Transportul public este excelent, cu stații de metrou și autobuz la distanță mică, asigurând conexiuni rapide către toate zonele orașului.
Apartamentul este ideal pentru un cuplu sau o persoană care își dorește să locuiască într-o zonă centrală, bine conectată și sigură.
Va propunem spre vanzare o vila cu 5 canere situata in zona Titan.
Vila dispune de 4 dormitoare, living, 3bai, bucatarie inchisa +camara. 4 locuri de parcare in curte; gratar cu pergola.
Se vinde mobilata si utilata, cu toate utilitatile racordate.
Pentru detalii si vizionari va stam la dispoziție.
Va propunem spre închiriere un apartament cu 2 canere situat in complexul Nusco City Aviatiei.
Apartamentul este poziționat la etajul 6 al unui imobil cu regim de inaltime P+7etaje.
Se inchiriaza complet mobilat si utilat oferind tot confortul de care ai nevoie.
Apartamentul este in apropierea statiei de metrou Aurel Vlaicu si Mall Promenada.
Va invitam la vizionare!
Va propunem spre vanzare o vila individuala situata in Domnesti Țegheș.
Cu acces rapid catre Bucuresti, o zona in plina dezvoltare.
Casa este dispusa pe parter + pod mansardabil. Cu placa de beton peste parter.
Dispune de 3 dormitoare, living + dining, bucatarie open space, dressing, beci; incalzire in pardoseala.
Pretul este de 150.000euro TVA inclus.
Va invitam la vizionare!
Va propunem spre inchiriere un apartament cu 3 camere si curte proprie, situat in zona Pipera - ROND OMV.
Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat. Totul este nou fiind la prima inchiriere.
Va invitam cu drag la vizionare!