Apartament cu 2 camere Olimp Neptun-Olimp
10

Apartament cu 2 camere Olimp Neptun-Olimp

Apartament cu 2 camere, decomandat, 36mp, etaj 1 3,al unui bloc reabilitat termic, la 250 m de plaja Phoneicia si 70m de plaja Delfinu. Apartamentul este renovat integral, inclusiv instalatia sanitara, electrica, tocarie, loc de parcare. Se poate vinde utilat si mobilat

36.0 m2

Olimp, Constanta

Garsonieră Drumul Taberei Bd 1 Mai Hanul Drumetului Drumul Taberei
5

Garsonieră Drumul Taberei Bd 1 Mai Hanul Drumetului Drumul Taberei

Garsoniera are o suprafață de 40 mp și se află la parterul unui bloc cu 9 etaje, construit în 1965, supravegheat video. (Blocul se află pe lista de reabilitare termică). Este decomandată, beneficiază de un balcon și o debara pentru depozitare. Jaluzele exterioare electrice cu telecomanda la balcon și bucătărie. Garsoniera este renovată integral. Situată în Drumul Taberei, Sector 6, garsoniera oferă acces rapid la transportul public, având stație de troleu în fața blocului, la 5 min de tramvaiul 41, iar la 10 min stație de Metrou. În apropiere, găsești: Parcul Drumul Taberei, ideal pentru relaxare cafenele și restaurante, cum ar fi "Hanul Drumețului" și "Pardon Café" Centre comerciale precum Auchan Plaza România și Kaufland Instituții de învățământ Clinici și farmacii pentru nevoile tale de sănătate Diverse facilități sportive, inclusiv săli de sport și bazine de înot. Garsoniera este ideală atât pt locuință, cât și pentru regim hotelier sau spațiu comercial.

40.0 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 4 camere Bd A. Caracalla
10

Apartament cu 4 camere Bd A. Caracalla

Apartament cu 4 camere, decomandat, 81,30mp utili, 88.3mp cu balcoane, la etajul 4 4 al unui bloc construit in 1980, situat pe Bd. Antonius Caracalla (2 stejari) . Blocul are acoperis refacut. Apartamentul este compus din 3 dormitoare cu orientare catre Est, unul dintre dormitoare cu iesire catre balcon deschis. Sufragerie cu balcon inchis si bucatarie orientate catre Vest, 2 bai, una dintre ele cu geam, debara, hol mare si 2 sasuri. Apartamentul dispune de tamplarie pvc cu sticla termopan, usi noi, centrala termica, aer conditionat, parchet, gresie, faianta.

81.3 m2

Caracal, Olt