Teren extravilan

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren extravilan 1.928 mp cu proiect inclus Colibita zona Pietroasa
2

Teren extravilan 1.928 mp cu proiect inclus Colibita zona Pietroasa

Ven Imobiliare va ofera spre vanzare ! Teren extravilan 1.928 mp cu proiect inclus – Colibita Se oferă spre vânzare un teren extravilan cu suprafața de 1.928 mp, situat în comuna Bistrița Bârgăului, Colibita Proprietatea beneficiază de proiect autorizat, care este inclus în prețul de vânzare, reprezentând ...

25,93 EUR/m2 | 1,928 m2

Colibita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Teren 10.000mp (1Ha) Centura Timișoara Sud   Zona de Nod Rutier (Rudicica)
2

Teren 10.000mp (1Ha) Centura Timișoara Sud Zona de Nod Rutier (Rudicica)

Oportunitate excelenta pentru investitori si dezvoltatori Se ofera spre vanzare un teren compact in suprafata de 1ha, cu o geometrie dreptunghiulara, situat strategic in exteriorul centurii Timisoara SUD, in dreptul localitatii Urseni-Rudicica Terenul este pozitionat in exteriorul centurii a 4 parcela, ...

13 EUR/m2 | 10,000 m2

Giroc, Timis

Promovat
Oportunitate investiție! Teren 2.200 mp, Valea Budacului
5

Oportunitate investiție! Teren 2.200 mp, Valea Budacului

VEN Imobiliare vă oferă spre vânzare un teren extravilan, situat la limita cu intravilanul, în zona Valea Budacului, la aproximativ 2 km de Parcul Municipal Bistrița. Terenul are o suprafață de 2.200 mp și beneficiază de un front stradal de 18 ml, oferind multiple posibilități de utilizare și perspectivă ...

30 EUR/m2 | 2,200 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Teren ideal pentru parcelare - investitie excelenta - Mosnita - comision 0%
8
5

Teren ideal pentru parcelare - investitie excelenta - Mosnita - comision 0%

Homes va propune spre vanzare teren extravilan in suprafata de 24.000 mp, situat in Mosnita Noua, cu acces direct la drumul care leaga Mosnita Noua de Albina. Datorita pozitionarii si configuratiei sale, terenul este ideal pentru parcelare, existand posibilitatea dezvoltarii unui ansamblu de locuinte ...

23 EUR/m2 | 24,000 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren extravilan 6700 mp intre DN si autostrada iesire Cristian Sibiu
8

Teren extravilan 6700 mp intre DN si autostrada iesire Cristian Sibiu

EXCLUSIVITATE!! COMISION 0!! Teren extravilan de vanzare in judetul Sibiu, mai exact la iesirea din Cristian catre Saliste! Zona se afla in continua dezvoltare, cu diverse hale si restaurante, zona fiind foarte usor accesibila fata de autostrada. Suprafata terenului este de 6700 mp cu iesire direct ...

22,01 EUR/m2 | 6,700 m2

Cristian, Sibiu

Teren de vanzare extravilan pe DN 1A
3

Teren de vanzare extravilan pe DN 1A

Teren de vanzare extravilan cu iesire la DN1A ce deschidere de 23 ml, ce se poate trece in teren intravilan, de 2,5 ha. Pretul este de 8 euro mp Terenul se afla in dreptul intrari spre Baicoi din DN peste drum. Deci pe partea stanga cum te duci spre Campina. Terenul apartine de comuna Paulesti.

0,08 EUR/m2 | 2,500,000 m2

Pauleasca, Teleorman

Teren pentru parcelare, 19000 mp, Pișchia, comision 0
8
2

Teren pentru parcelare, 19000 mp, Pișchia, comision 0

Terenul, aflat în localitatea Pișchia, direct pe DJ 691 - drum recent reabilitat, este pozitionat vis-a-vis de Zona Rezidențială Viva. Are potențial pentru dezvoltarea unei noi zone rezidențiale. Cu accesul facil către autostrada A1 și către Timișoara, acesta este o oportunitate de investiție valoroasă. Proprietatea ...

6,84 EUR/m2 | 19,000 m2

Pischia, Timis

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp
3
8

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp

Teren de vanzare in Timisoara - Buziasului, reper Fabrica Continental, avand o suprafata de 3415 mp si front stradal de 28 ml. Pretul: este 90 euro negociabil Tel. 0736173096, 0729057644

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren Pischia 10000 mp zona garii
1
5

Teren Pischia 10000 mp zona garii

Vand teren extravilan, in zona garii din Pischia, cu o suprafata de 10000 mp. Terenul are acces la drum, cu un front stradal de 50 m. Pret: 9 Euro/mp, usor negociabil. Tel: 0736173096 sau 0729057644

Pischia, Timis

Teren extravilan de vanzare 2580 mp in Statiunea Sambata de Sus
4
1

Teren extravilan de vanzare 2580 mp in Statiunea Sambata de Sus

EXCLUSIVITATE COMISION 0% Vrei sa investesti intr-un teren? Stai la bloc si simti nevoia in weekend-uri sa evadezi intr-o zona mult mai linistita? TABOO Imobiliare iti propune acest teren de vanzare in Statiunea Climaterica Sambata de Sus. Daca doresti sa construiesti si sa ai si spatiu pentru gradina ...

15,5 EUR/m2 | 2,580 m2

Statiunea Climaterica Sambata, Brasov

Promovat
Teren extravilan Valea Doftanei 20.500 mp 6e mp
20
2

Teren extravilan Valea Doftanei 20.500 mp 6e mp

--Agentia imobiliara Casa Edan vinde teren EXTRAVILAN situat in Valea Doftanei, zona de deal foarte frumoasa, pretabila pt dezvoltare proiect turistic sau rezidential; --S=20.500 mp, forma neregulata, zona de platou(faneata) cea mai mare parte + teren in panta moderata; --intimitate ridicata, fara vecini ...

6 EUR/m2 | 20,500 m2

VALEA DOFTANEI, Prahova

 Teren pentru agricultura, panouri fotovoltaice/eoliene, hala, langa asfalt, apa trasa , 18600mp 10

Teren pentru agricultura, panouri fotovoltaice/eoliene, hala, langa asfalt, apa trasa , 18600mp

Vand teren cu deschidere la asfalt (drumul Tulcea-Murighiol), la intrare in satul Victoria, la 13 km de orasul Tulcea, cu retea electrica la hotar si cu apa trasa din sat, inclusiv conducta pe 300 m pe lungimea terenului. Pe teren este o fundatie cu suprafata de 20 mp., suprafata totala: 18600Acces: ...

1,34 EUR/m2 | 18,600 m2

Victoria, Tulcea

COMISION 0% Teren extravilan 40.000 mp - zona Sanandrei
4

COMISION 0% Teren extravilan 40.000 mp - zona Sanandrei

Teren extravilan pretabil constructii de vanzare in Sanandrei. FOXFORT propune teren extravilan pretabil constructii de hale de vanzare in Sanandrei, avand o suprafata de 40.000 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 68 ml la strada. Caracteristici teren: POT 55%. Utilitati: curent electric, apa, ...

40 EUR/m2 | 40,000 m2

Sanandrei, Timis

22.500mp oportunitate investitie, teren cu vizibilitate la DN1  E68, Codlea, Brasov
7

22.500mp oportunitate investitie, teren cu vizibilitate la DN1 E68, Codlea, Brasov

Comision cumparator 0%. ASCENDENT IMOBILIARE propune spre vanzare un teren extravilan cu suprafata de 22.500 mp, amplasat strategic in Codlea, la iesirea spre Sibiu, cu aproximativ 290 metri liniari deschidere directa la DN1 E68. Pozitionarea terenului ofera un potential excelent pentru dezvoltari ...

14 EUR/m2 | 22,500 m2

periferie, Codlea, Brasov

3.800mp recomandat: investitie,rezidenta vacanta,domeniu privat,Valea Crisului
5

3.800mp recomandat: investitie,rezidenta vacanta,domeniu privat,Valea Crisului

Comision cumparator 0%. Ascendent Imobiliare Covasna. va propune spre vanzare un teren extravilan, faneata, desfasurat pe o suprafata de 3.800 mp, situat in Valea Crisului, Covasna. Pentru confortul dumneavoastra, va invitam sa faceti o prima vizionare prin accesarea filmului de prezentare pe care ...

12 EUR/m2 | 3,800 m2

Sfantu Gheorghe, Covasna

FILM! Portofoliu funciar de exceptie: 23.669 mp teren extravilan Sangiorgiu, Mures
6
2

FILM! Portofoliu funciar de exceptie: 23.669 mp teren extravilan Sangiorgiu, Mures

Comision cumparator: 0%. ASCENDENT IMOBILIARE TARGU MURES Va propune spre vanzare, in regim de Reprezentare Exclusiva un portofoliu funciar de exceptie format din 3 loturi adiacente (lipite), insumand o suprafata totala consolidata de 23.669 mp. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din ...

5,3 EUR/m2 | 23,669 m2

Sangeorgiu de Mures, Mures

Promovat
Teren 10.000mp (1Ha) Centura Timișoara Sud   Zona de Nod Rutier (Rudicica)
2

Teren 10.000mp (1Ha) Centura Timișoara Sud Zona de Nod Rutier (Rudicica)

Oportunitate excelenta pentru investitori si dezvoltatori Se ofera spre vanzare un teren compact in suprafata de 1ha, cu o geometrie dreptunghiulara, situat strategic in exteriorul centurii Timisoara SUD, in dreptul localitatii Urseni-Rudicica Terenul este pozitionat in exteriorul centurii a 4 parcela, ...

13 EUR/m2 | 10,000 m2

Giroc, Timis

Vand 1,17ha la 12 minute de Timisoara 1

Vand 1,17ha la 12 minute de Timisoara

Vand 1,17ha la 12 minute de Timisoara, front la Drum European 38ml, in Recas

0 EUR/m2 | 11,740 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0 % Teren extravilan 45.400 mp - Ghiroda, Aeroport
1
3

COMISION 0 % Teren extravilan 45.400 mp - Ghiroda, Aeroport

Teren extravilan pretabil constructii de vanzare in Ghiroda. FOXFORT propune teren extravilan pretabil constructii de vanzare in Ghiroda, avand o suprafata de 45.400 mp. Utilitati: utilitati in zona. Pretul este de 453.990€ - COMISION 0%. Se accepta ca si modalitate de plata surse proprii. ID intern: ...

10 EUR/m2 | 45,400 m2

Ghiroda, Timis

Teren de vanzare RECAS - FRONT LA Drum European 11700mp
1
1

Teren de vanzare RECAS - FRONT LA Drum European 11700mp

Vand teren in Recas, judetul Timis, cu o suprafata de 11.700 mp. amplasat intr-o zona cu acces foarte bun si vizibilitate excelenta, front stradal generos la Drumul European de 38 metri liniari. Terenul este potrivit pentru investitie si dezvoltarea unei afaceri, datorita pozitionarii la drumul principal ...

0 EUR/m2 | 11,700 m2

Recas, Timis

Promovat
Teren cu iesire la lacul Cernica - ideal rezidential
2

Teren cu iesire la lacul Cernica - ideal rezidential

Am placerea de a va prezenta un lot de teren de 3000 mp intr-o zona deosebita a Comunei Cernica. Terenul se afla pe strada Codrului cu deschiere catre lac,. Strada este fara traffic intens, fiind doar pentru rezidentii acestora, zona dispune de foarte multa liniste, nu exista trafic, nu exista blocuri, ...

150 EUR/m2 | 3,000 m2

Cernica, Ilfov

Comuna Butimanu (Decindea), Judet Dambovita, teren intravilan si extravilan
6

Comuna Butimanu (Decindea), Judet Dambovita, teren intravilan si extravilan

Terenul este situat in Comuna Butimanu ( Decindea), judetul Dambovita, este compus din 2 loturi, primul avand o suprafata de 2242 mp, teren intravilan arabil, cu deschidere la sosea de 30 m, in spate se continua cu 7211 mp, teren extravilan arabil, identificat topografic in tarla 14, parcela 77 2 28, ...

3,25 EUR/m2 | 18,469 m2

Butimanu, Dambovita

Teren de vanzare in Sebes pe strada Calarasi
5
3

Teren de vanzare in Sebes pe strada Calarasi

EXCLUSIVITATE!!!  De vanzare teren extravilan situat in Sebes, pe strada Calarasi in suprafata totala de 1170 mp.  Terenul are o lungime de 48 ml si o latime de 20 ml, deschidere la strada asfaltata de 20 ml, stada iluminata public. Utilitati: curent, apa. Terenul este pretabil pentru ...

32,48 EUR/m2 | 1,170 m2

Sebes, Alba

vand teren
6
36

vand teren

Vand sau inchiriez teren extravilan, langa padure, cale de acces,pret 8 euro m

0 EUR/m2 | 6,200 m2

Pitesti, Arges

Salvează căutarea