Teren de vanzare
Persoana Fizică Vand teren zona CTP DRAGOMIRESTI DEAL , 9400 M deschidere 24 m zona PLATFORMA DEPOZIT Altex
9,400 m2
Dragomiresti-Deal, Ilfov
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
9,400 m2
Dragomiresti-Deal, Ilfov
14 mai
Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m
Timisoara, Timis
14 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vind teren in spatele Strandului din Alesd in suprafata de 635 mp.Este un cartier nou de case , care sunt locuite . Are utilitatile in fata parcelei
635 m2
Alesd, Bihor
ieri 23:38
Vând teren compact de 32,5 hectare (325.000 mp), situat într-o zonă cu cel mai ridicat potențial de dezvoltare industrial-logistică din județul Brașov. Localizare și Acces: Prejmer, jud. Brașov, în imediata vecinătate a Parcului Industrial. "Amplasament strategic adiacent traseului aprobat al Autostrăzii ...
324,800 m2
Prejmer, Brasov
ieri 23:31
Vând teren 2500mp, deschidere la DN2 - 75m, teren extravilan cu posibilitate de trecere in intravilan construibil. Terenul se afla in dreptul depozitului Algida, la km23. Zona un dezvoltare, ideal investiție depozit, show-room utilaje, stație carburant.
Sindrilita, Ilfov
ieri 22:36
Particular, ofer spre vanzare 13.300 mp teren cu front direct la DN 11 (Brasov - Lunca Calnicului), vis-a-vis de "Fish for Life" Harman. Frontul este de 47 m, utilitati apa si curent la capatul terenului Teren ideal pentru orice activitate cu caracter industrial, comercial sau prestari servicii. Suprafata ...
13,300 m2
Harman, Brasov
ieri 21:36
7500mp la 200 m de sosea-70 euro/mp-planul 2. 2 loturi de 10.000 si 6000 mp la 1,5 km de sosea-30 euro, planul 4
7,500 m2
Magurele, Ilfov
ieri 21:02
Vand 4,5 ha teren in Dambovita, com. Nucet, sat Ilfoveni. Are o deschidere de 110 m la DJ 711B, drum asfaltat si 400 m pe adancime. Se afla la 500 m de D.N.71 Bucuresti Targoviste si este potrivit pentru un parc fotovoltaic, in zona fiind o linie de medie tensiune la 900m sau 500m pana la una de inalta ...
45,000 m2
Sector 1, Bucuresti
ieri 19:56
închiriez teren in Giarmata in zona industriala imprejmuit si cu poarta de acces dispune de: curent 220-380 anexa 350x350 cm iluminat se poate amenaja in funcție de necesitate
700 m2
Giarmata, Timis
ieri 19:21
OCAZIE teren Iintravilan 540 mp situat in CIHEI zona NESU foarte aproape de inelul 2 drum asfaltat la 200 metri ,terenul are PUD si PUZ srtrada predata la primarie utilitati la 150 metri zona foarte frumoasa acces foarte rapid din drumul expres inel .Persoana fizica toate actele la zi.Nu doresc colaborare ...
540 m2
Cihei, Bihor
ieri 19:21
Se ofera spre vanzare 4 Ha teren in zona industriala construibil imediat. Front stradal 120 m. POT = 50% Pentru Uz: Parc tehnologic, depozitare, productie, parc fotovoltaic, servicii. Racordabil la 4 MW cu ATR obtinut. Pret negociabil, direct de la proprietar.
Sanandrei, Timisoara, Timis
ieri 18:55
Terenul este situat în intravilanul Orașului Răcari . Suprafață compactă, 150 000 mp, DN71 , la ieșirea din oraș spre Târgoviște , la baza podului pe partea dreaptă , la 20 de km de centura Bucureștiului . Utilitați: curent +gaze în apropiere . Deschidere totala 300 ml , din care 120 ml la calea ferată ...
150,000 m2
Racari, Dambovita
ieri 18:07
Vand teren cu Vad Comercial Foarte Bun -Zona Cet pe CENTURA -Puz Aprobat { zona construibila Aprobata } -Suprafata : 2235 mp -FS : 50 m la DRUM ASFALTAT -Pret : 22000 E neg -Utilitati : toate utilitatile, apa, gaz, curent, caalizare sunt in zona -Pretabil pentru orice fel de activitati economice, hale, ...
2,235 m2
Arad, Arad
ieri 17:47
Proprietar, vand teren extravilan 5000 mp situat la 1.5 Km de iesirea din Bucuresti(Progresul); terenul se afla pe DN5, partea stanga din directia Bucuresti-Jilava, dupa Petrom; acces pe drum asfaltat cca 150 m catre cimitirul Mierlari, ulterior neasfaltat, deshidere 20 m, lungime 250m, planul 3, cadastru, ...
5,000 m2
Jilava, Ilfov
ieri 17:29
Terenul de 635 mp cu deschidere de 14 m situat in zona centrala ofera un confort deosebit si posibilitati multiple de amenajare. Dispune de toate utilitatile.
395,000 m2
Central, Constanta, Constanta
ieri 16:17
Terenul este ideal pentru o investitie industriala fiind localizat langa Portul Constanta, accesul facandu-se pe A4, la limita terenului fiind prezenta si calea ferata. Utilitatile sunt prezente in zona. Pret: 50 euro mp. Se poate inchiria cu 4 euro mp an.
350,000 m2
Sud, Constanta, Constanta
ieri 16:17
Vand 10 ha teren industrial, FS- 261 m, frontul strada este la DN 987 care face legătura dintre Timișoara și Dudestii Noi. Pret : 8 euro mp
Timisoara, Timis
ieri 14:31
Caracteristici Suprafa ă totală:17.385 mp Clasificare teren:intravilan Front stradal:230 m Destina ie recomandată:Industrial Nume proprietate:Teren pentru activitate industriala Specifica ii Teren pe A2 - Manolache - Sos de Centura - Iveco Teren intravilan, construibil, langa Iveco si nodul de acces ...
17,385 m2
Manolache, Ilfov
ieri 13:59
Vand teren zona industriala pe calea Torontalului, 2300 mp cu urmatoarele utilitati: - canalizare - curent - drum asfaltat - teren imprejmuit - iluminat stradal - bazine de retentie apa fluviala - drum betonat - terebul este imprejmuit - fundatie- elevatie- gard- porti pietonale + porti glisante Terenul ...
2,300 m2
Timisoara, Timis
ieri 13:35
Terenuri de vanzare Domnesti - Ilfov tarla 7, parcela 32 6 , latura comuna cu Parcul logistic P 3 BUCHARES DELTA - A 1 Bucuresti-Pitesti km.14 - LA 100 ML DE DRUMUL RADIAL 1 VEST (BLD. TIMISOARA - AUTOSTRADA CENTURA - A 0) . , suprafata totala: 17.500, Front stradal: 100
18 m2
Domnesti, Ilfov
ieri 12:35
PROPRIETAR VAND 1 PARCELA DE 4350 m2 , FS = 12 ,SITUAT LA 70m DE DJ 691 DUMBRAVITA-GEARMATA, LA 1 KM DE CENTURA TIMISORII , 4 KM DE AUTOSTRADA, LANGA "CONFORT" SI STATIA DE BETON IDM , ESTE CURENT SI ACCES. 12 EURO m2, suprafata totala: 4350 m2.
4,350 m2
Dumbravita, Timis
ieri 12:34
Proprietar vind 1 sau 2 parcele de teren 4350m2 , situata la 150m de soseaua Dumbravita - Gearmata spre autostrada si la 800m de centura Timisoarei. Langa "Confort" si statia de beton IDM (12 eur m2) front stradal 12m, suprafata totala: 4350, Front stradal: 12 m
4,350 m2
Dumbravita, Timis
ieri 12:19