Terenuri de vanzare

Promovat
Parcele teren intravilan, Municipiul Motru
7

Parcele teren intravilan, Municipiul Motru

Vă oferim spre vânzare parcele de teren, situate în Municipiul Motru, cartier rezidențial, cu o suprafață de 448 mp fiecare parcelǎ, cu o adâncime de 20 m și o deschidere de 22.5 ml. Topografie: teren plat, ușor de amenajat. Utilitățile disponibile în capătul parcelǎrii sunt apă, curent electric, gaz ...

448 m2

vest, Motru, Gorj

Promovat
Teren pentru hala industriala, 1431 mp, Sagului- Ovidiu Cotrus
3
4

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare teren pentru constructie hala industriala, depozitare si birouri, zona dintre Calea Sagului si Freidorf, Ovidiu Cotrus. Parcela are suprafata de 1431 mp, cu doua fronturi stradale de cate 38 ml fiecare, forma terenului fiind patrata. Utilitatile ...

1,431 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Teren premium 1000 mp-Sibiel
7

Teren premium 1000 mp-Sibiel

️ Teren intravilan 1000 mp – Sibiel | Priveliști spectaculoase | Utilități la poartă Descoperă un teren de 1000 mp situat în Sibiel, una dintre cele mai frumoase și apreciate zone din Mărginimea Sibiului. Perfect pentru o casă de vacanță, o locuință permanentă sau o investiție în turism. ✔️ Suprafață: ...

1,000 m2

Sibiel, Sibiu

Promovat
Platforma strategica, acces dedicat, conexiune cu zona comerciala Beclean
10

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o Platforma strategica cu acces dedicat, conexiune directa catre zona comerciala Beclean. 2.721 mp cu pozitionare valoroasa intr-un pol industrial - comercial activ din Odorheiu Secuiesc. O proprietate gandita pentru ...

2,721 m2

central, Odorheiu Secuiesc, Harghita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 9202 mp, Ideal 18 Case - Vile  P+1E+M, Toate Utilitatile, 55E mp
15

Teren 9202 mp, Ideal 18 Case - Vile P+1E+M, Toate Utilitatile, 55E mp

Pret 55 Euro mp +TVA!!!! Toate Utilitatile !!!! Ideal 18 loturi cu teren inbtre 410 si 550 mp, Case Individuale sau Duplex! Va prezentam un teren intravilan construibil, pe raza Loc. Domnesti, Judet Ilfov, in suprafata de 9.202 mp, cu deschidere la Str. Salciei de 53,3 ml, avand urmatorii indicatori ...

9,202 m2

Domnesti, Ilfov

Teren  Balotesti Tunari 10 Ha intravilan rezidential
2
2

Teren Balotesti Tunari 10 Ha intravilan rezidential

10 HA BALOTESTI INTRAVILAN REZIDENTIAL.De vanzare teren intravilan in suprafata de 100000 mp cu 2 laturi de acces la un drum de 9 m latime ce are iesire in drumul Judetean Balotesti Tunari (str Unitatii).Cu o latura de 500 m la drum,iar a doua latura cu acces la drum de 198 m .Terenul se afla la distanta ...

100,000 m2

Balotesti, Ilfov

Teren pentru DUPLEX de vanzare in zona Mosnita pe stanga
2

Teren pentru DUPLEX de vanzare in zona Mosnita pe stanga

LANDMARK ofera spre vanzare teren pentru DUPLEX in MOSNITA NOUA, pe strada ORIZONT, avand o suprafata de 687 mp cu deschidere de 18.6 ml. Terenul dispune de apa, gaz, curent, drum pietruit. Pret 98000 euro, 143 euro mp negociabil. ID intern: 209015.

687 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan 17.500mp Chitila - Oxigenului
3

Teren intravilan 17.500mp Chitila - Oxigenului

Excelenta prin experienta! Terenul se afla in intravilanul orasului Chitila Zona: M1b subzona mixta cu potential de dezvoltare, cuprinzand servicii, birouri si locuinte P+2E. Suprafata 17.500mp Front stradal: 184ml Indicatori urbanistici: CUT 1,8; POT 60% ID oferta: TET95644

17,438 m2

Chitila, Ilfov

Baneasa - Piscul Reghiului, teren intravilan, suprafata 727 mp
2
7

Baneasa - Piscul Reghiului, teren intravilan, suprafata 727 mp (569 mp utili + 158 mp cota indiviza drum de servitute), deschidere 22 m, conform PUG, RI=P+2E, POT=45%, CUT=1.3, liber, inatbulat, pret vanzare 89 EUR/mp (65.000 EUR) 

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Teren 6208 mp Bacau   Strada 2 Stejari
7

Teren 6208 mp Bacau Strada 2 Stejari

Va ofer in vederea achizitiei un teren in suprafata de 6208 mp, situat in intravilanul municipiului Bacau. Terenul are deschiderea de 27 m. Pentru mai multe informatii ma puteti contacta la numarul de telefon sau adresa de email afisate.

6,208 m2

sud, Bacau, Bacau

Teren intravilan cu suprafata de 1907 mp, varianta Margineni Hemeius, Bacau
6

Va propunem spre vanzare in reprezentare exclusiva un teren intravilan in suprafata de 1907 mp, situat la sosea in comuna Margineni, in imediata vecinatate a Hanului Cotenilor si este o buna oportunitate pentru investitie. Se poate achizitiona in continuarea lotului, un lot de 1896 mp teren extravilan ...

1,907 m2

Margineni, Bacau

Teren de  vanzare in Otopeni 6900 mp
3

Teren de vanzare in Otopeni 6900 mp

Excelenta prin experienta! Teren Intravilan de vanzare in Otopeni. Suprafata este de 6900mp cu deschidere la doua strazi, dar se poate face si de pe inca o strada accesul. Prima deschidere este de 16m iar cea de-a doua 25m. Ambele strazi sunt asfaltate, regasim apa si canalizare, iluminat stradal,acces ...

6,900 m2

Otopeni, Ilfov

OFERTA !!! Teren intravilan, strada Potcoavei, sat Tamasi, judet Bacau
5

SUPER OFERTA!!! Repozitionare pret in piata, sub 8 eur-mp., zona linistita, aproape de Bacau. Teren Intravilan Construibil de vanzare in Tamasi, cu o suprafata generoasa de 3630 mp si o deschidere de 14 ml la soseaua asfaltata. Acest teren ofera oportunitati diverse pentru dezvoltare, beneficiind ...

3,630 m2

Tamasi, Bacau

Teren extravilan vanzare pe DN7 langa Hanul de la Rascruce
6
1

Teren extravilan vanzare pe DN7 langa Hanul de la Rascruce

FEDA Imobiliare va ofera spre vanzare un teren in Arad, exterior vest, pe DN 7, langa Hanul de la Rascruce. Cu o suprafata de 30.200 MP si un front stradal generos in lungime de 400 ML la Culoarul European E68 care leaga Romania de Ungaria, situat in intersectia E68 cu DJ 7B, cele doua drumuri de acces ...

30,207 m2

Arad, Arad

Vindem teren extravilan 49000 mp in Calinesti
2

Vindem teren extravilan 49000 mp in Calinesti

vand teren extravilan 8,4 ha , com Calinesti sat Ciocanesti . Terenul este pretabil pt plantatii (proiecte cu fonduri europene) , pentru panouri fotovoltaice , etc. Se pot vinde si separat , 4,9 ha cu 3,5 ha.

49,000 m2

Calinesti, Arges

Vanzare Teren 800 mp LACUL MORII, Zona Virtutii- 10 minute Metrou- Sector 6
3
1

Excelenta prin experienta! Vanzare terenuri intravilane cu suprafata totala de 2220 mp ,pretabil pentru constructie rezidentiala situat in Militari-Virtutii- Lacul Morii - Sector 6. Posibilitate de a se vinde si parcele de minim 800 mp. Detalii tehnice: - Conform P.U.Z Coordonator Sector 6 , terenul ...

800 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Teren pentru CASA de vanzare in zona RONAT
2
1

Teren pentru CASA de vanzare in zona RONAT

LANDMARK ofera spre vanzare teren pentru CASAnbsp; Intravilan in zona RONAT, pe strada MUNTEANU CASSIAN, avand o suprafata de 557 mp cu o deschidere de 18 ml. Terenul dispune de apa, canalizare, cablu tv, curent, gaz, telefon, iar strada este asfaltata. Pretul este 129000 euro, 231 euro mp negociabil. ...

557 m2

Timisoara, Timis

Teren Halchiu 5000 mp cu utilitati si puz
9

Teren Halchiu 5000 mp cu utilitati si puz

Galaxy Imob va propune spre vanzare un teren cu o suprafata de 5000 mp, in localitatea Halchiu, la aproximativ 20 de km de Brasov. Proprietatea dispune de utilitati in apropiere si de un plan urbanistic zonal finalizat. Terenul dispune de o suprafata de 5000 mp si este chiar primult dupa ultimele constructii ...

5,000 m2

Halchiu, Brasov

Teren 180000 mp ideal parc logistic
2

Teren 180000 mp ideal parc logistic

Descoperă o oportunitate unică cu acest teren generos de 180.000 mp, cu o deschidere de 800 m la drumul național Ovidiu-Nazarcea. Situat la doar 5 km distanță de autostradă, acest teren este perfect poziționat pentru a deveni un parc logistic de succes sau pentru a găzdui activități industriale ...

180,000 m2

Ovidiu, Constanta

Teren intravilan Pallady 1000mp comision 0
8

Teren intravilan Pallady 1000mp comision 0

Teren intravilan, liber de constructii, suprafata 1000 mp, din care 100 mp drum privat de servitute, pe strada Bratarii Bucuresti sector 3, deschidere 36,55 m, adancime 25 m, regim P+2. PRET: 250.000 euro, usor negociabil. Se accepta atat plata cash, cat si plata prin credit bancar. Pentru detalii ...

1,000 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Otopeni 969 Mp - Lot 694 Mp+275 Mp(cota de drum si gradina) str. 1 Mai
15

Otopeni 969 Mp - Lot 694 Mp+275 Mp(cota de drum si gradina) str. 1 Mai ULTIMUL LOT DISPONIBIL. Teren intravilan str. 1 Mai, Lot 14 - 694 Mp Lotul + 275,26 Mp (cota parte drum + cota parte gradina), amplasat pe drum de servitute, deschidere 33,88 ML. Drumul de acces este amenajat, toate utilitatile sunt ...