Vând teren in Adâncata, jud. Suceava
5
1

Vând teren in Adâncata, jud. Suceava

Vând 20 ari teren intravilan in Adâncata, jud. Suceava. Ideal pentru construcția unei case.

20 m2

Suceava, Suceava

Promovat
Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Se vinde Casa cu mansarda in Sanmihaiu Roman, distanta fata de centrul orasului Timisoara este de 12 km. Casa este compusa din 3 dormitoare, dresing, living, 2 bai, 2 bucatari. Suprafata totala construita-160 mp. Suprafata teren - 1200 mp An constructie: 2007 Dotari: apa curenta, foraj propriu, gaz, ...

1375 EUR/m2 | 160 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Promovat
Vand Teren Simian cu deschidere la E70
3
1

Vand Teren Simian cu deschidere la E70

Vând teren Simian cu deschidere la drumul european E70. Lungimea terenului este de 576 metri cu o lățime de 30 de metri și o suprafață totala de 17000 metri pătrați , terenul beneficiază de apă, lumina și gaz în capul terenului Pretul pe metru pătrat este 110 euro negociabil

17,000 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Proiect Nou P+3   Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO
7

Proiect Nou P+3 Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO

Fovorit Estate va prezinta un proiect rezidențial modern, cu regim de înălțime P+3, situat în Giroc Zona ESO, într-o locație în plină dezvoltare. Construcția este realizată cu materiale de calitate, iar pentru transparență totală se oferă video cu întreg parcursul lucrărilor, de la fundație până la ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament vanzare
10
2

Apartament vanzare

Apartament. vanzare 2 camere ..centrală proprie. etj 4 .acoperiș

433 EUR/m2 | 60 m2

Motru, Gorj

De vânzare camera de camin în Craiova Valea Roșie
2
1

De vânzare camera de camin în Craiova Valea Roșie

De vânzare camera de camin în Craiova Valea Roșie

1000 EUR/m2 | 13 m2

Craiova, Dolj

Teren intravilan de vânzare   Crișeni, jud. Sălaj | 730 860 mp | Utilități la parcelă | 3.000   ar
4

Teren intravilan de vânzare Crișeni, jud. Sălaj | 730 860 mp | Utilități la parcelă | 3.000 ar

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE CRIȘENI, JUD. SĂLAJ Localizare & acces Situat în intravilanul comunei Crișeni, la doar 10 minute de centrul Zalăului. Zonă liniștită, verde, fără poluare ideal pentru construirea casei visate, departe de agitația orașului. Parcele disponibile 730 mp + cotă parte ...

44 m2

Criseni, Salaj

Vand apartament 2 camere Pipera rezidential Domus
7
3

Vand apartament 2 camere Pipera rezidential Domus

Particular, vand in complex rezidential Domus Pipera, intre lac si padure, apartament 2 camere, cu terasa, etaj 3 din 5, confort special, decomandat, 75 mp, centrala proprie, complet mobilat si utilat nou, lift, loc de parcare, paza, constructie 2007, acte proprietate la zi, eventual schimb. pret: ...

1733 EUR/m2 | 75 m2

Voluntari, Ilfov

Vănd teren extravilan
1
4

Vănd teren extravilan

Vănd teren Extravilan in sat Nearsova 5 km de Huedin Terenul are 47 Ari

47 m2

Huedin, Cluj

Vând casa la rosu sau la cheie
1
1

Vând casa la rosu sau la cheie

Vând casa la rosu sau la cheie! Suprafață construita 64 mp plus 16 mp terasa! Suprafață teren 489mp!casa o sa dispună de 2 dormitoare, baie, living cu bucătărie open space plus o terasa de 32mp! Bonus 5kwh panouri plus baterii

675 EUR/m2 | 80 m2

Vintu de Jos, Alba

Casa Individuala 4 camere Cornetu, 428 mp teren, finisaje si dotari complete, toate utilitatile
10
6

De vanzare Casa Individuala cu 4 camere situata in Cornetu, Ilfov Suprafata teren 428 mp; Suprafata totala casa 112 mp; - Hol acces, Living spațios, foarte bine luminat natural, cu acces către terasă, Bucuatarie inchisa, 3 dormitoare, 2 bai, terasa; Structură de rezistență: Casa este construită pe ...

1152 EUR/m2 | 112 m2

Cornetu, Ilfov

Teren in Gerausa Ardud Satu Mare
4
1

Teren in Gerausa Ardud Satu Mare

Imobilul vândut este reprezentat de teren intravilan in suprafata de 5851 mp fiind situat intre Str. Livezilor si Str. Dealului conform localizarii din imagine. Terenul se afla la doar 5 minute de Cetatea ARDUD. Pret: 50,000.00 Lei Nr contact O723.723.180

5,851 m2

Gerausa, Satu Mare

Vinzare sau schimb .Teren 2 500 m intravilan pe DN 4 la 60 km de București in Oltenita
6

terenu este situat pe DN.4 deschidere 25 m Cu o lungime de 100 m cu utilități și acte la zi intravilan Schimb cu teren ,... apartament Sau închiriere Dacă nu răspund lăsați mes. și revin eu cu telefon Mulțumesc

2,500 m2

Oltenita, Calarasi

Casa de vanzare
10
7

Casa de vanzare

Doar pentru cei interesati !Vand casa in Slobozia județul Ialomița. Casa se vinde partial mobilata . Este un imobil modern. Cu toate necesitatile. Pentru mai multe informati si detali le puteți avea la numarul de telefon sau la fata locului

778 EUR/m2 | 180 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 1 camera  decomandat  Lunca Cetatuii
5
32

Apartament 1 camera decomandat Lunca Cetatuii

Proprietar, vand apartament 1 camera, suprafata 39 mp +balcon 6mp total 46 mp utili Et 3,inclus loc de parcare , zona Cug, Lunca Cetatuii . Apartamentul este in intabulat cu acte in regula vedeti schita in galerie. .

1033 EUR/m2 | 46 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Casă înșiruită P +E de vanzare
8
5

Casă înșiruită P +E de vanzare

Casă înșiruită P+E de vânzare Florești, Cluj Strada Șesul de Sus Vând casă înșiruită situată într-un complex rezidențial închis, ideal pentru familii cu copii, oferind siguranță și spațiu pentru joacă. Suprafață: Casa are 81,8 mp utili la care se adaugă Terasă acoperită la intrare 12,6mp Terasa ...

2426 EUR/m2 | 82 m2

Floresti, Cluj

Teren intravilan suprafata mare -PUZ + PUG   Craiova Almaj - 200.000mp
5

Teren intravilan suprafata mare -PUZ + PUG Craiova Almaj - 200.000mp

CED Park Craiova North vinde teren intravilan suprafata pana la 200.000 mp comasat in localitatea Almaj lângă Ișalnița Craiova, are Cerificat de Urbanism, PUZ si PUG. Utilități complete, proprietar direct, la doar 10 minute de Craiova și 10 minute de Drumul Expres DX12, pretabil pentru orice activitate, ...

200,000 m2

Craiova, Dolj

Vand teren intravilan în Hlincea,  Iasi
10
1

Vand teren intravilan în Hlincea, Iasi

Se ofera spre vânzare un teren situat în zona Manta Rosie - Hlincea cu acces rapid spre Bulevardul Poitiers, situat la doar 1000m de Continental. Terenul se aflat într-o zonă aflată în plină dezvoltare având si o priveliste superbă. Terenul are curent electric, apa,iar gazul se afla la o distanta de ...

2,124 m2

Hlincea, Iasi

Teren de casă în sat 3

Teren de casă în sat

Vând teren de casă in sat Răcari de Jos, Bradesti, iesire la două străzi asfaltate,gaze,canalizare,asfalt,apa curentă.

860 m2

Bradesti, Dolj

Casă Prundeni, Vâlcea de vanzare
6
1

Casă Prundeni, Vâlcea de vanzare

Casa de vanzare are 3 camere, baie interioara si o bucatarie de vara. Are o suprafata totala de 2173 mp. Locuinta este utilata cu apa si gaz, iar canalizarea este in regim propriu. Se poate racorda. Locatia este foarte convenabila, aproape de gradinita si scoala generala.

515 EUR/m2 | 68 m2

Prundeni, Valcea

Apartament 2 camere - Bogata

Apartament 2 camere - Bogata

Apartament 2 camere de vânzare 23.000 euro Bogata, jud. Cluj Suprafață utilă: 34,57 mp Compartimentare: 2 camere hol baie bucătărie mică Racordat la apă și curent Fără gaz Necesită renovare completă Pentru detalii și vizionare, mesaj privat sau la numărul

676 EUR/m2 | 34 m2

Bogata, Cluj

teren extravilan Balata
3

teren extravilan Balata

Vând teren extravilan în localitatea Balata (comuna Șoimus) - Arabil Suprafață 2900 mp Plan drept mp

2,900 m2

Balata, Hunedoara

Oportunitate Investitie   Parc Logistic CRAIOVA (ALMAJ)
5

Oportunitate Investitie Parc Logistic CRAIOVA (ALMAJ)

CED Park Craiova North ofera investiție cu randament fix, garantată cu active imobiliare într-un proiect logistic în dezvoltare, situat în zona Craiova Nord Almaj, într-unul dintre cele mai dinamice hub-uri industriale din România. Proiectul constă în dezvoltarea unui parc logistic de aproximativ ...

550,000 m2

Craiova, Dolj

Teren forestier
4
3

Teren forestier

Vând 20.000 mp teren forestier extravilan intravilan în localitatea Gheorghe-Doja. Jud Bacau.Suma 40.000Euro.Nr tel.

20,000 m2

Gheorghe Doja, Bacau

Salvează căutarea