Promovat
Proprietar Etaj 1  balcon mare  zonă verde  2 camere Rogerius   gata de mutat
10
4

Proprietar Etaj 1 balcon mare zonă verde 2 camere Rogerius gata de mutat

Proprietar vand apartament cu 2 camere semidecomandat - gata de mutare, nu necesita investitii. * Etaj 1 * 50 m2 utili 62 m2 total * Orientare Est * Renovat: instalatie electrica, incalzire si sanitara noua, etc. * Balcon inchis cu termopan * Aer conditionat * Loc de parcare in fata apartamentului * ...

1531 EUR/m2 | 62 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere decomandat
7
4

Apartament 2 camere decomandat

- zona sens, Mangalia - tip: decomandat - etaj 2 din 3 - centrala proprie pe gaz - 54 mp - boxa 8 mp - an constructie: 1985 (bloc cu sobe, dar demontate toate din apartament) - loc de parcare gratuit in fata blocului sau platit la primarie in parcarea din cartier - balcon de serviciu comun pe etaj (folosit ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Mangalia, Constanta

Promovat
Casa Tauti Floresti P+1, 110mp, Teren 377mp Panouri+Baterie+Incarcator auto, Ventilatie, AC
8

Vand casa in Floresti, str Tautului, cu front la 2 strazi - Teren 377mp - Suprafata utila casa 110mp - Etaj: 2 Dormitoare, 1 baie - Parter: 1 Dormitor, 1 baie, Bucatarie, Living, birou - Aer conditionat si ventilatie cu recuperare de caldura in dormitoare si living - panouri fotovoltaice 10.5KWp cu instalatie ...

2445 EUR/m2 | 110 m2

Tauti, Cluj

Promovat
case la țară
5
5

case la țară

Vând casă în satul Vale Suprafata teren 3463mp Dispune in curte de o fântâna cu apa potabila și curent electric. Pe teren se află doua costrucții o casă compusă din 2 camere si un antreu cu suprafata de 76mp și o anexa gospodarească conpusa dintro poiată și șură cu suprafata de 53mp ambele construcții ...

352 EUR/m2 | 128 m2

Vale, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vânzare Văleni și teren 1586 mp
10
62

Casa de vânzare Văleni și teren 1586 mp

Casa este situata în Văleni, comuna Parincea, județul Bacău. Are 3 camere, bucătărie și hol decomandate, 72 mp. Este acoperita cu tablă și are o anexa un grajd construit de 50 mp Peste 1000 mp este alcătuit din teren arabil. Locuința este situata pe strada Bisericii aproape de centrul satului. Casa ...

12 EUR/m2 | 1,586 m2

Valeni (Parincea), Bacau

teren intravilan Sacalaz
3
4

teren intravilan Sacalaz

826 mp cota parte din 3100 mp. preț 27.000 euro.

826 m2

Sacalaz, Timis

Vand teren curti constructii intravilan in orasul Babeni

Vand teren curti constructii intravilan in orasul Babeni

30000 mp 45 euro mp Utilitati apa, curent, gaze

30,000 m2

Babeni, Valcea

teren intravilan
1
2

teren intravilan

Vând teren intravilan în Turnu Măgurele, cartier Odaia Suprafața 500m2 posibilitate racordare gaz și electricitate Preț 8000 negociabil Telefon

500 m2

Turnu Magurele, Teleorman

Vand casa in Busteni, cartierul Cezar Petrescu, departe de traficul si aglomeratia de pe DN1, in apr
8
4

Vand casa in Busteni, cartierul Cezar Petrescu, departe de traficul si aglomeratia de pe DN1, in apropierea celor mai importante supermarketuri si la o plimbare relaxanta fata de centru. Casa este compusa din parter, 2 etaje + mansarda. La parter se afla intrarea in casa , 1 camara , 1 baie si spatiul ...

893 EUR/m2 | 140 m2

Cezar Petrescu, Busteni, Prahova

Casa de vânzare
10

Casa de vânzare

Am de.vanzare 2 case într.o curte construite 1996,ACTE LA ZI,8 dormitoare 6 sobe teracota,beci turnat din beton,grajd,4 anexe,doua fântâni cu apa potabila și hidrofor,conducta apa pe strada,conducta gaze la poartă, canalizare la poartă,porți metalice din fier,gradina în spate ,total 960m2,lemne tăiate ...

240 EUR/m2 | 200 m2

Balca, Bacau

Vind Apartament renovat Narcisa
10
1

Vind Apartament renovat Narcisa

Ap.renovat complet si mobilat complet,(bucătărie mobila la comanda ) inclus electrocasnice noi. (Totul este nou in apartament. ) A fost schimbata si inst.sanitara cât si inst.electica.

1396 EUR/m2 | 48 m2

Bacau, Bacau

Vanzare casa
6
7

Vanzare casa

Casa de vanzare in com. Stelnica din jud. Ialomita pe malul bratului Borcea .

1,257 m2

Fetesti, Ialomita

Casa de vanzare cloasterf
5
3

Casa de vanzare cloasterf

Casa de vanzare + gradina mare in spatele casei Mai multe detalii la telefon

30 EUR/m2 | 1,500 m2

Cloasterf, Mures

de vanzare apartament cu 3 camere, Salonta, P-ta Democratiei
3
9

Apartamentul este decomandat, situat in P-ta Democratiei, aproape de Lidl, Penny si de Kauffland, la un minut de CN Teodor Nes (liceu) si aproape de Liceul Tehnologic Nr. 1 (agricol). Este situat intr-un loc linistit, aproape (5 min) de centrul orasului. In fata scarii este un mic parc cu teren de joaca ...

1016 EUR/m2 | 64 m2

Central, Salonta, Bihor

Casa de vanzare
5
4

Casa de vanzare

Casa de vânzare Casa compusa din clădire veche renovata și cladire noua cu acoperiș nou, cu 4 camere,bucătărie,baie,hol generos. Incalzire centrala lemne. Panouri fotovoltaice din 2025, clima. plus o clădire generoasa pentru garaj sau a doua locuință. Mai multe detalii la telefon. Negociabil

500 EUR/m2 | 160 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Apartament 4 camere zona piata garii- rovine
1

Apartament 4 camere zona piata garii- rovine

Proprietar,vând apartament cu 4 camere situat lângă Lidl de la gară ,la etajul 1 din 4,având o suprafață totală de 80,3mp. Apartamenul are instalatie electrică, sanitara și termică nouă(centrală termică și distribuitor pe fiecare calorifer), șapă turnată, pereți gletuiți în 3 straturi. Detalii la telefon ...

2117 EUR/m2 | 80 m2

Craiova, Dolj

Teren de Vanzare
8
63

Teren de Vanzare

Teren de Vanzare sat Catunul , Localitatea Drajna ( 12 km de Valenii de Munte ) . judetul Prahova. 5531 mp Intravilan , utilitati Apa + Curent. terenul are intabulare , cadastru , certificat de urbanism si autorizatie de constructie ( expirate , doar pentru informare ). Teren bun pentru fonduri europene ...

Drajna de Sus, Prahova

Spatiu in Moinesti (Stomatologie Lucacesti), Jud. Bacau
7

Spatiu in Moinesti (Stomatologie Lucacesti), Jud. Bacau

Spatiu in imobilul STOMATOLOGIE, jud. Bacau, municipiul Moinesti, str. Capitan Zaganescu, nr. 26, compus din: - cota de 1 2 din spatiul - laborator mare in suprafata utila de 26,67 mp = 13,88 mp - cota de 1 2 din spatiul - magazie in suprafata utila de 1,85 mp = 0,925 mp - cota de 1 5 din spatiul - comun ...

Moinesti, Bacau

Teren intravilan agricol
6
15

Teren intravilan agricol

Teren intravilan agricol in suprafata da4000 mp.situat in cartier Magureni loc. Calarasi jud. Calarasi SPRE DEDEMAN ,IMPREJMUIT ARE APA POTABILA,ACCES LA DRUM.CARTE FUNCIARA,INTABULARE PE CARE SE MAI AFLA SI POMI FRUCTIERI SI CULTURI SEZONIERE IL OFER SPRE VANZARE LA UN PRET DE 23EURO MP. NEGOCIABIL ...

Magureni, Calarasi, Calarasi

Vanzare apartament 3 cam. in amenajare 87mp la 91000 eur
6
2

Vanzare apartament 3 cam. in amenajare 87mp la 91000 eur

Apartament in curs de amenajare la pretul de 91000 euro de pe persoana fizica. Se poate compartimenta conform schita atasata. Structura caramida si izolatie de 15cm. Ideal pentru investitie.

1046 EUR/m2 | 87 m2

Floresti, Cluj

Apartament 2 camere, decomandat, Lunca Cetatuii
5
1

Apartament 2 camere, decomandat, Lunca Cetatuii

Apartament 2 camere, decomandat, parcare Lunca Cetățuii, Cartier Editurii Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Lunca Cetățuii Cartier Editurii, într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit. Caracteristici: - suprafață utilă: 60 mp - etaj: 2 din 2 - an construcție 2015 - compartimentare ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Vand padure
4
2

Vand padure

Proprietar, vand 26000mp padure de brad si carpen, intabulata, pe raza com Bulzestii de Sus , jud Hunedoara. Padurea este neexploatata si are front la drum astfaltat (DJ 762) si acces la drum forestier.Pret 1euro mp.

2,400 m2

Bulzestii de Sus, Hunedoara

Casă de vânzare pe un singur nivel
8

Casă de vânzare pe un singur nivel

2 dormitoare 2 bai 1 living 1 bucătărie 1 terasa 1spatiu thenic spațiu verde irigat automatizat din fântână tâmplărie gri antracit exterior si alb interior sticlă 3 straturi rolete aluminiu acționare electrică nr

1542 EUR/m2 | 120 m2

Sanleani, Arad

Vând loc casă Varadia de Mureș 2470 mp partea cu dealul
2
2

Vând loc casă Varadia de Mureș 2470 mp partea cu dealul

Loc casa Varadia de Mureș 2470 mp Front aprox 33m X 65 m o laterală este mai lungă Stâlp electric în fața terenului Era livadă și nu este întreținută 8700

2,447 m2

Arad, Arad

Salvează căutarea