Hai sa iti arat un mic paradis
10
4

Hai sa iti arat un mic paradis

Vand casa construita din BCA, izolata cu polistiren de 10cm, formata din parter+mansarda, alcatuita din 2 dormitoare, bucatarie, living, baie, camara + camera tehnica, pivnita (3 3). Mansarda din 3 incaperi + dresing . Curte generoasa 1000m2, decorata cu gust: toia, pomi fructiferi, arbusti decorativi, ...

960 EUR/m2 | 125 m2

Mircea Voda, Dambovita

Promovat
Vand teren intravilan Herneavoca   Salciua Noua
9
1

Vand teren intravilan Herneavoca Salciua Noua

De vanzare teren intravilan Sat Salciua Noua comuna Pischia, judetul Timis. Distant din centrul Timisoarei 37 km. Terenul se afla la marginea padurii, are priveliste deosebita fiind inconjurat de padure. Proiect cu PUZ aprobat POT si CUT S+P+2E 1E+M. In viitor terenul va face parte dintr-un complex ...

Salciua Noua, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Promovat
PROPRIETAR. VÂND apartament decomandat 2 camere Râul Doamnei - Dr Taberei - Ghencea + Boxă la subsol
9
1

Apartamentul se afla într-un Complex rezidential cu acces securizat, cu iesire la doua străzi, la etajul 4 4, este decomandat, are o suprafata utilă de 56 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp amenajat ca o terasa, fiind dotat cu masa si scaune, perfect pentru relaxare. Boxa are o suprafața de 4 ...

2498 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare zona Buzăului
10
22

Casă de vânzare zona Buzăului

Suprafață totală: 238 mp Amprentă casă: 110 mp Structură casă: - 2 dormitoare - un living - bucătarie - 3 băi (din care una de serviciu) - hol de intrare și 2 holuri interioare - izolație polistiren pe toți pereții exteriori - tâmplărie termopan eficientă termic - pod izolat Structură curte: - spațiu ...

504 EUR/m2 | 238 m2

Braila, Braila

Vand teren Glina extravilan, 13.400 mp., cu cadastru

Vand teren Glina extravilan, 13.400 mp., cu cadastru

Vând teren Glina extravilan. Suprafata 13.400 m.p. Zona Glina - autostrada A0. Are cadastru. Preț 7.5 euro m.p. Rog seriozitate.

Glina, Ilfov

Vand apartament
5
2

Vand apartament

Vand apartament 2 camere decomandat, 50mp etaj 1din3 în bloc de cărămidă cu boxă și parcare. Apartamentul este renovat, tencuiala noua instalație electrica și sanitara noua. Se afla pe strada Ștefan Lucian.

1900 EUR/m2 | 50 m2

Botosani, Botosani

Vand apartament 2 camere, etaj 1 din 4, 51 m2 - Brasov, Bld.Garii
10
7

Proprietar ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 1, in bloc de 4 etaje. Suprafața utilă este de 51 mp. Apartamentul este renovat, complet mobilat (gata de mutare sau inchiriere). Bucatarie utilata cu frigider, cuptor cu microunde, masina de spalat, plita pe gaz, cuptor ...

2157 EUR/m2 | 51 m2

Garii, Brasov, Brasov

Duplex de vanzare Ronat propietar
4
2

Duplex de vanzare Ronat propietar

Duplex de vanzare in zona Ronat o strada foarte frumoasa 118 Utili parter: Living, bucatarie, baie, camera tehnica Etaj: 3 Dormitoare, 1 baie, 1 dresing Incalzire in pardoseala Pret: 259,900 euro tel.

2280 EUR/m2 | 114 m2

Timisoara, Timis

Vând casă ,sau schimb cu apartament 2cam
1
24

Vând casă ,sau schimb cu apartament 2cam

Vând casă ,actele la zi .sau schimb cu apartament 2 cam Mai multe detalii la telefon.

457 EUR/m2 | 162 m2

Oradea, Bihor

Imobil
6
2

Imobil

imobil construit pe trei nivele, S+P+E avand amprenta la sol de 54mp. stalpi si grinzi din profile metalice tip HEA160 , iar peretii si acoperisul din panouri sandwich. an constructie 2010 teren aferent 540mp deschidere la strada 16m

Slatina, Olt

Teren intravilan Romanu.
3

Teren intravilan Romanu.

Ofer spre vânzare teren 2500mp, cu deschidere 35m, in comuna Romanu, județul Brăila, strada Ulmului. În prezent este ridicată o magazie din BCA și o fântână funcțională. Utilități: curent electric și apă. Terenul este situat la 5 minute de mers pe jos față de primărie, școala și dispensar. Preț 11 euro ...

2,500 m2

Romanu, Braila

Apartament zona deal Pașcani, Iasi
9

Apartament zona deal Pașcani, Iasi

Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat ,zona 1 , centrala, Etaj 1, Strada cronicar neculce, renovat complet , foarte bun pentru investiture de.locuit sau transformat in spatiu comercial . Pret 65.000 eur

1300 EUR/m2 | 50 m2

Pascani, Iasi

   Schimb Casa 0,00 lei utilitati
10
3

Schimb Casa 0,00 lei utilitati

Casa batraneasca renovata din chirpici 57 metri pătrați, 3 camere din care : 2 dormitoare,sufragerie,baie,bucătărie și hol.Daca îți dorești o casa moderna ,eficienta energetic într-o zona linistita la 30 km de iasi de la Moara de foc Iași, cu termoizolație de 20 cm polestiren grafitat,grosime pereti ...

1132 EUR/m2 | 57 m2

Spinoasa, Iasi

Vând apartament cu 5 camere
5

Vând apartament cu 5 camere

Vând apartament cu 5 camere Renovat de la 0 în 2025-2026, instalație electrică, sanitară, încălzire în pardosea nouă! Apartamentul se află la parter, într-un bloc la 200m de Lidl în micalaca! Toate materialele folosite au fost de înaltă calitate ( se poate dovedi prin fotografii ) Apartamentul este ...

1968 EUR/m2 | 94 m2

Arad, Arad

Teren arabil

Teren arabil

Vând teren arabil 9500 m.p. situat în zonă irigabilă între localitățile Zorești și Lipia.

9,500 m2

Zoresti, Buzau

 De vânzare apartament 2 camere   Bumbești Jiu, jud. Gorj 40.000
3
2

De vânzare apartament 2 camere Bumbești Jiu, jud. Gorj 40.000

Se vinde apartament decomandat, situat pe strada Jiului, bloc 200 , etaj 1, cu o suprafață de 54 mp. Locuința este mobilată și utilată complet, dispune de termopane noi, balcon închis și centrală termică proprie. Imobilul este construit în 1985, într-o zonă liniștită și aproape de principalele puncte ...

741 EUR/m2 | 54 m2

Bumbesti-Jiu, Gorj

teren extravilan de vinzare
1

teren extravilan de vinzare

5000m2 extravilan in spatele curților din sat Racoviță comuna Bucșani,ideal pentru solarii

5,000 m2

Targoviste, Dambovita

Particular vând casa Baldana
9
10

Particular vând casa Baldana

Proprietar,vand casuta de suflet in Bâldana, Tărtășești, str.Nordului,nr.150, la 35 de km de centrul Bucureștiului, la doar 22 de km de intrarea în București prin Chitila. Se vinde casă cu teren total de 1000 mp din care 120 mp amprenta casei cu 24 metri deschidere la stradă, casă construită în anul ...

500 EUR/m2 | 240 m2

Baldana, Dambovita

Teren 480 mp Berceni intravilan
4

Teren 480 mp Berceni intravilan

Teren comuna Berceni în zona străzii Călugăreni 480 mp, împrejmuit cu gard de beton prefabricat , porți acces auto de 4 m, 3m și una pietonală. Curentul electric în poartă fără costuri adiționale. Beci de 6x4m și fântână.

Berceni, Ilfov

Casa de vânzare Gesti Dâmbovița
5
7

Casa de vânzare Gesti Dâmbovița

Vand casa in Orasul Gaesti judetul Dambovita Casa se afla la perfieria orasului unde este liniste si ferit de agitatie si are toate facilitatile, gaze, curent, apa, centrala pe gaze, calorifere. Casa este spre final de renovare (necesita minimul de îmbunătățiri), instalatia electrica este noua, mobila ...

440 EUR/m2 | 125 m2

Gaesti, Dambovita

Vand teren intravilan 1825 mp ultra-central in Moldova Noua, pe malul Dunarii
1

Proprietar, vand teren de 1825 mp intravilan ultra-central in orasul Moldova Noua cu iesire la malul Dunarii. Terenul este pretabil pentru dezvoltarea de proiecte rezidentiale si comerciale. Terenul se afla in zona ultra-centrala a orasului Moldova Noua intre Centrul Multicultural si WOW Lounge Bar ...

Moldova Veche, Caras-Severin

Casa de vanzare Sighisoara - langa cetatea medievala
10
4

Casa de vanzare Sighisoara - langa cetatea medievala

Casa de vanzare Sighisoara - zona Cornesti - curte proprie - pretul este 120000 Euro negociabil. Demisol: apartament 3 camere si pivnita plus inca o pivnita separata cu uintrare din curte. Geamuri si usi termopane - necesita renovare. Parter: apartament renovat, parchet laminat, geamuri termopane de ...

600 EUR/m2 | 200 m2

Sighisoara, Mures

Teren de 680mp, în Horpaz Iași, zonă strategică
7

Teren de 680mp, în Horpaz Iași, zonă strategică

Vând teren de 680mp intravilan în Horpaz cartierul nou jud. Iasi, utilități complete: gaz, curent electric, apă curentă și canalizare. Distanță de la teren până la strada principală e de numai 50m, Centura Iași la 500m, este o locație privilegiată: terenul este situat într-o zonă liniștită, cu acces ...

780 m2

Horpaz, Iasi

Salvează căutarea