Apartament Neptun
6

Apartament Neptun

Apartamentul de 2 camere are o suprafață de 50 mp și este situat la etajul 4. Compartimentarea este decomandată, oferind un spațiu bine definit. Este situat aproape de centrul din Neptun și aproape de plaja (5-10 minute de mers pe jos) Vizavi de bloc este Pădurea Comorova și parcul de distracții Aventura ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Neptun, Constanta

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
9

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu teren, de vanzare in Comuna BARA
6
3

Casa cu teren, de vanzare in Comuna BARA

Vând casă în comuna Bara, județul Timiș suprafață construită 150 mp anexe 112 mp curte 874 mp grădină arabil 1401 mp apă potabilă trasă în curte fântâna în curte

133 EUR/m2 | 150 m2

Bara, Timis

Promovat
Casa de Vanzare, Darza-Crevedia
5
2

Casa de Vanzare, Darza-Crevedia

Vilă P+1 modernă 177,50 mp Casa se vinde: 1. la gri pret 138.000 EUR 2. la cheie pret 163.000 EUR Preturile sunt negociabile Designul interior poate fi personalizat de către client Dârza, Dâmbovița, aproximativ 2km distanță de Buftea, Jud. Ilfov Direct proprietar 0 Comisioane 163.000 negociabil ...

986 EUR/m2 | 140 m2

Darza, Dambovita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand imobil P+3E+4 retras
10
10

Vand imobil P+3E+4 retras

Imobil aflat in statiunea Saturn,Mangalia, 200 m de mare, vedere la mare (excluse alte constructii), Parter si 3 etaje (3 ap de etaj), al 4-lea retras (in constructie 2 penthouse) si teren aferent constructiei12 locuri de parcare. Ideal pentru minipensiune sau apartamente de vacanta.

1123 EUR/m2 | 668 m2

Mangalia, Constanta

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

7500 mp Teren, zona locuita, Berceni, Ilfov, utilități și case în zona
1

Teren poziționat în Berceni Ilfov, case construite în zona, utilități. 7500 mp, deschidere 22mp Terenul este extravilan, și aparține de Vidra.

7,500 m2

Berceni, Ilfov

Teren pentru casa , Bucovat
7

Teren pentru casa , Bucovat

Vand teren intravilan,S - 877 mp,FS - 17m ,utilitatile la 150m,zona Bucovat catre Bazosul .Pret : 40000 euro

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Garsonieră de vânzare
10
5

Garsonieră de vânzare

Particular, garsonieră confort 1, decomandat, recent renovată, apropiere Dedeman, mijloace de transport, supermarket, parc lângă bloc, foarte mult spațiu verde. Fără risc seismic. Toate actele sunt la zi (cadastru, impozit etc). Suprafața utilă de 28 m pătrați. Apropiere de Șoseaua Giurgiului.

1714 EUR/m2 | 28 m2

Sector 4, Bucuresti

teren , vie
3
5

teren , vie

Vand teren cu vie in Oituz, zona Curte, in spatele monumentuui. Terenul are cadastru si are 840 mp. pret 5000e.

Oituz, Bacau

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela pentru construcție casa
9

Vand parcela pentru construcție casa

Vand parcela de teren, S - 745 mp, FS - 19 m, amplasata în centrul satului Cerneteaz , comuna Giarmata Mare. Strada asfaltata, curent electric, gaz, stație de autobuz. Pret : 52000 euro

Cerneteaz, Timis

Vila in Utvin- 4 nivele
5
2

Vila in Utvin- 4 nivele

De vanzare in Utvin, Timis la doar 8 km de Timișoara vila pe 4 nivele (demisol, parter, etaj si mansarda) cu suprafata utila de aprox. 360 mp si teren de 500 mp cu 2 accese auto si garaj. Se poate structura in pana la 4 apartamente complet separate. Se vinde mobilata si utilata complet, conform pozelor. ...

546 EUR/m2 | 360 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Vând sau închiriez apartament 2 camere zonă centrală
8
2

Vând sau închiriez apartament 2 camere zonă centrală

De vanzare apartament 2 camere, parcare, zona Ion Creangă, vedere către Parc Primărie și Consiliul Județean Teleorman etaj 3 4 decomandat cu o suprafata de 48mp. În imediata apropiere a blocului se află Liceul Pedagogic Mircea Scarlat, Școala nr.5 Mihai Eminescu, Liceul Teoretic Constantin Noica, Grădinița ...

1354 EUR/m2 | 48 m2

Central, Alexandria, Teleorman

Teren Industrial INCONTRO 1.78 HA
10

Teren Industrial INCONTRO 1.78 HA

Spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere.

17,800 m2

Timisoara, Timis

Direct de la proprietar  Teren intravilan DE VÂNZARE Campina-PH, cartier Voila (negociabil)
10
5

Direct de la proprietar Teren intravilan DE VÂNZARE Campina-PH, cartier Voila (negociabil)

Teren intravilan, situat in Municipiul Campina, Cartierul Voila (la periferia Campinei, drumul spre barajul Paltinu, zona retrasa, linistita, aproape de natura), avand suprafata de 2490 mp si o deschidere de 15,41 m. Terenul, relativ plat, este ideal pentru construirea unei case de vacanta, locuinta ...

2,490 m2

Voila, Campina, Prahova

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
1

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan și extravilan
1
4

Vand teren intravilan și extravilan

Com Vernesti, sat Candesti, jud Buzău. Vând teren intravilan supr. 6104 mp și teren extravilan supr. 3196, cu deschidere de 16 m, la DN 10 (soseaua Buzău - Brașov), Cadastru, se poate pacela. Preț NEGOCIABIL Suprafață totală 9300 mp.

Candesti, Buzau

2,490 m2

Voila, Campina, Prahova

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
8

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

vand teren extravilan
5

vand teren extravilan

vand teren extravilan in com.Daesti str.Berilei terenul are suprafata de 9300mp bun pentru constructie de cabane pensiune pretul este de 3 euro mp negociabil

9,300 m2

Sanbotin, Valcea

Direct de la proprietar Teren intravilan DE VÂNZARE Poiana Campina-PH, sat Bobolia (negociabil)
4
18

Teren intravilan DE VÂNZARE Poiana Campina (jud Prahova), sat Bobolia (langa Campina la 1h30 min de Bucuresti) zona linistita retrasa, avand suprafata de 1560 mp si o deschidere de 20 m. Terenul este plat si ideal construirii unei case de vacanta, sau locuinta permanenta. Utilitati: apa, gaz, curent ...

1,560 m2

Bobolia, Prahova

Salvează căutarea