Imobiliare

Promovat
Parcelă în Cereneteaz 1445 mp
3
13

Parcelă în Cereneteaz 1445 mp

Proprietar, vând parcelă în comuna Cerneteaz, 1445 mp,intravilan,front stradal 18 m - Stradă asfaltată -Utilitati -Apă -Gaz -Curent -iar in prezent se efectueaza lucrari de canalizare -Posibilitate de parcelare Pret 55 euro mp,negociabil

1,445 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Loc de veci dublu, cimitirul Sf. Vineri București
1

Loc de veci dublu, cimitirul Sf. Vineri București

Vând loc de veci la cimitirul Sf. Vineri din București, calea Griviței Locul nu este amenajat și este liber de oseminte. Suprafața este de 2 x 3 = 6mp. Fig. 19, loc 88. Acces ușor din strada Caraiman.

Sector 4, Bucuresti

Promovat
vand teren cu autorizatie de constructie si utilitati
5
1

vand teren cu autorizatie de constructie si utilitati

De vânzare teren cu autorizație de construcție ideal pentru casă individuală Se oferă spre vânzare teren în suprafață de 510 mp, cu autorizație de construcție deja obținută pentru locuință individuală, prevăzută cu garaj și foișor. Detalii proiect: * Suprafață construită: 271 mp * Suprafață utilă: ...

510 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Teren casa Moara Grecilor
6
1

Teren casa Moara Grecilor

Direct proprietar Vând teren intravilan cu suprafața de 1150 mp, situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, unde s-au construit și se construiesc în continuare locuințe noi. Ideal pentru construcția unei case familiale sau investiție sigură. Localizare excelentă: Suburbia Moara Grecilor, ...

1,150 m2

Moara Grecilor, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Lot 6,3 ha acces direct DN6,Remetea Mare - PUZ in lucru-linga viitorul sens giratoriu
5
7

Proprietar persoana fizica vind parcela 6,3 ha cu PUZ,ZONA UNITATI INDUSTRIALE, DEPOZITARE,SPATII SERVICII SI ZONA PENTRU ACTIVITATI SPORTIVE SI DE AGREMENT. Parcelarea si dezmembrarea se poate face conform PUZ, la cerere. Situata pe Calea Lugojului,la limita Ghirodei cu Remetea Mare, proprietatea se ...

63,725 m2

Remetea Mare, Timis

Casă de vânzare Paulesti ,Satu Mare
8

Casă de vânzare Paulesti ,Satu Mare

Casă de vânzare la roșu Paulesti ,str Begoniei strada pe care s-a finalizat canalizarea și se continuă cu asfaltarea ,. Utilități curent ,gaz,apă ,canalizare ,plătite și introduse . Suprafața tren 600 mp din care s-a cedat pt drum 2,5 m și acum sunt 560 mp. Casa este compusă din : -3 dormitoare -2 băi ...

1000 EUR/m2 | 110 m2

Paulesti, Satu Mare

casa la tara
10
5

casa la tara

Locație com.Mihai Bravu jud Giurgiu..5 dormitoare,2bai,sufragerie,bucătărie,centrală pe lemne...acte la zi...preț ușor negociabil

500 EUR/m2 | 110 m2

Mihai Bravu, Giurgiu

PERSOANA FIZICĂ vând  apartament 3 camere  Colibri 2 Mazepa 2
10
12

PERSOANA FIZICĂ vând apartament 3 camere Colibri 2 Mazepa 2

Persoană fizică vând apart cu 3 camere situat in Mazepa 2 etaj 4 din 6 dat in folosință în anul 2019 Întreg ansamblul este supravegheat video cu acces securizat . Încălzirea este prin pardoseală și calorifere centrala termică individuală . Tâmplărie exterioară pvc , 2 băi ( ambele au geam ) , balcon ...

1534 EUR/m2 | 103 m2

Central, Galati, Galati

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA + 98.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra pentru CASA noastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - ...

766 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2
10
4

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2

Vă invit sa descoperiti acest apartament spectaculos de 2 camere, situat in cel mai luxos ansamblu rezidential din Galati, unde unitatea stilistică este vizibilă, iar atmosfera este primitoare şi relaxată datorita comunitatii exclusiviste. De la proiect, la finisaje şi design, facilităţi şi amplasare, ...

2292 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

teren .cu casa sergent turturica.pret fixxx.urgent
5

teren .cu casa sergent turturica.pret fixxx.urgent

casa cu teren cărămidă .contract de vanzare cumparare.teren liber 298,15 utilități.cadastru int.titul de proprietate pe tot terenul sing an curte.deschidere de12.amp casei 64mp.baie bucătărie. cam de zi 25mp .dormitor.total teren 344mp

1800 EUR/m2 | 75 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Casa de vinzare
5

Casa de vinzare

Bună vind doua case Casa cu etaj construita in anul 2022 etaj 3 camera dintre care una finalizata + parchet 1 colidor si balcon parter 1 living 1 bucatzrie 1 baie 1 colidor netencuita interior. Exterior tencuita si ti nci Casa normala este locuibila

200 EUR/m2 | 350 m2

Com ghilad , Ghilad, Timis

Vând teren 3282 mp
7
8

Vând teren 3282 mp

Vând teren extravilan ,in viitorul apropiat intravilan,in sat Bistrița,com.Alexandru Cel Bun, județul Neamț, locație accesibilă ideală pentru investiții sau diverse utilizări (construcții, cabană, casă de vacanță sau refugiu în natură)cu acces la drum de țară. Teren situat la aproximativ 400-500m de ...

3,282 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila Parter + Mansarda cu 5 camere | Valu lui Traian
10
1

Vila Parter + Mansarda cu 5 camere | Valu lui Traian

Vila Parter + Mansarda cu 5 camere | Valu lui Traian Imobilul dispune de parter si mansarda si se poate transforma usor in doua apartamente independente Suprafata totala construit: 180 mp, din care 143 mp suprafata utila | Dormitoare: 4 | Bai: 2 | Bucatarii: 2 | Teren: 365 mp Incalzire: Centrala ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Valu lui Traian, Constanta

Casa Jud. Galati Comuna Independenta
8
1

Casa Jud. Galati Comuna Independenta

Vand casa, comuna Independenta Suprafata teren 500m2 Suprafata utila 90m2 Incalzire: centrala pe gaz + sobe functionale (lemne) Utilitati: apa, gaz, curent, cablu Dotari: -Fantana in curte -Baie in casa -Termopan -Pomi fructiferi

689 EUR/m2 | 90 m2

Independenta, Galati

VAND GARAJ- proprietate privata 1

VAND GARAJ- proprietate privata

Vand garaj dublu ( 2 locuri de masini), proprietate privata si terenul aferent in suprafata totala de 57 mp , situat pe Str., Nicolae Titulescu ( fost Partizani) in Giurgiu.

Giurgiu, Giurgiu

Vila pe malul lacului, Stefanestii de Jos, Ilfov
10
1

Vila pe malul lacului, Stefanestii de Jos, Ilfov

-- ROMANA -- Bine ați venit! Direct propietar! Ofer spre vânzare o casă aflată pe malul lacului, proiectată special pentru a funcționa fie ca o pensiune de mici dimensiuni, fie ca un cămin pentru vârstnici. Proprietatea vine însoțită de proiect și autorizație pentru construcția a încă 5 căsuțe lâng ...

1006 EUR/m2 | 179 m2

Cretuleasca, Ilfov

2 camere Giroc 82000
5
1

2 camere Giroc 82000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg

1708 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

2 camere Eso decomandat
5
1

2 camere Eso decomandat

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012

1887 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Vand Apartament zona CET NORD. 3 camere, semidecomandat, etaj 3, 68mp.
11
2

Vand apartament zona CET NORD. PRET 63.000 EURO NEGOCIABIL 3 camere, semidecomandat, etaj 3, suprafata 68mp, centrala pe gaz, parcare platita pe 2026 - CENTRALA NOUA MONTATA - TOATE DATORIILE LA ZI - ZONA LINISTITA - MAGAZINE ALIMENTARE IN APROPIERE, AUTOGARA LA 500M, SCOALA GENERALA, GRADINITA, FARMACII - ...

926 EUR/m2 | 68 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea