Cabana - Colibita
20

Cabana - Colibita

Oază de Liniște și Investiție Inteligentă la Colibița! ​Ești gata să-ți asiguri nu doar un loc de refugiu, ci și o investiție rentabilă în inima "Mării din Munți"? ​Această cabană cochetă de la Colibița este ocazia pe care o așteptai! Perfect poziționată și cu un potențial de venit remarcabil, ea combină ...

589 EUR/m2 | 90 m2

Colibita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Exclusivitate | Tomis Nord |  Apartament 2 camere
7
12

Exclusivitate | Tomis Nord | Apartament 2 camere

Cod Agent ( D5 ) Agentia Imobiliara Danicris va propune spre vanzare in Exclusivitate un apartament cu 2 camere semidecomandate , confort 3 , avand o suprafata de 29 mp , fiind situat la parter inalt 4 , in zona Tomis Nord . Apartamentul beneficiază de îmbunătățiri parțiale, oferind posibilitatea de ...

2034 EUR/m2 | 29 m2

Tomis%25252bNord, Constanta, Constanta

Promovat
Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.
9

Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, DECOMANDAT, etaj 1, in zona Girocului, aproape de multiple magazine si de mijloacele de transport in comun, langa Calea Timisoarei. Compartimentare eficenta si generoasa 53 mp utili + TERASA 8 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1866 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare in Rahova
5
17

Apartament de vanzare in Rahova

De vanzare apartament 2 camere 52 mp.Apartamentul este renovat : termopan, parchet, gresie, aer conditionat, izolat termic, mobila bucatarie plus masina spalat, frigider, aragaz. Centrala proprie. Anul de constructie al blocului este 1980.

1500 EUR/m2 | 52 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Dristor, Ramnicu Sarat, Rond, Scoala
9
4

Dristor, Ramnicu Sarat, Rond, Scoala

Zona linistita, cu multe facilitati, bloc solid, scara civilizata, etajul 8 din 10, este spatiosa, luminosa, balcon inchis in termopan, spatii de depozitare, liber, acte la zi.

1571 EUR/m2 | 35 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu doua camere in zona  Saguna
3
6

Apartament cu doua camere in zona Saguna

Vand apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat complet la etajul 3 5, avand o suprafata de 60 mp, centrala proprie. Se accepta si credit

1167 EUR/m2 | 60 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, zona Center
7

Apartament 2 camere, zona Center

Imobiliaris Concept va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, aflat in zona Center. Apartamentul este situat la parter, este semidecomandat si are aproximativ 38 mp. Detalii proprietate: - Suprafata: 38 mp - Compartimentare: bucatarie, hol, camera de zi, dormitor si toaleta. - Mobilare: ...

1447 EUR/m2 | 38 m2

central, Baia Mare, Maramures

Garsoniera de vanzare in zona Unirii
3
8

Garsoniera de vanzare in zona Unirii

Ofer spre vanzare garsoniera complet mobilata si utilata situata in zona Unirii la 5-7 minute de statia de metrou. Imobilul are o suprafata de 32 mp ,etaj 2 an constructie 1982.

1844 EUR/m2 | 32 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Bogdan Gheorghe Tudor, Mixt
2
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Bogdan Gheorghe Tudor, Mixt

Zona exceptionala, multiple facilitati, bloc solid, mixt, reabilitat termic, etajul 2 din 10 , luminosa, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, balcon inchis in termopan, acte la zi..

3423 EUR/m2 | 26 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere, zona Castelul de Apă
7

Apartament 3 camere, zona Castelul de Apă

Vă propunem spre vânzare, apartament 3 camere circular, 67,9 mp – zonă Castelul de Apă Localizare excelentă – situat în inima orașului, acest apartament oferă acces rapid la mijloace de transport, instituții, școli, restaurante și zone de agrement. Ideal pentru locuit sau investiție! Caracteristici ...

1501 EUR/m2 | 62 m2

central, Targu Jiu, Gorj

Promovat
Teren intravilan,  stradal - intre case, Babana
3

Teren intravilan, stradal - intre case, Babana

Agentia imobiliara Project Center va propune spre vanzare teren intravilan, stradal, situat in comuna Babana - zona Primariei, in suprafata de 2131 mp, avand 2 deschideri de 17 m, respectiv 14 m. Utilitatile sunt la limita proprietatii - apa si curent. Este ideal pentru constructia unei case, fiind ...

2,131 m2

Babana, Arges

Titan, Costin Georgian, Piata, Metrou
3
4

Titan, Costin Georgian, Piata, Metrou

Zona exceptionala, multiple facilitati, bloc solid, reabilitat termic, etajul 5 din 10 , luminosa, gresie, faianta, termopan, usa metalica, balcon inchis, acte la zi.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, Liviu Rebreanu, Restaurant Alba
4

Titan, Liviu Rebreanu, Restaurant Alba

Apartament cu 3 camere semidecomandat, spatii de depozitare, balcon inchis, luminos , situat la etajul parter in bloc de 4 nivele reabilitat. Acte la zi.

1342 EUR/m2 | 73 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Complex imobiliar format din cladiri si constructii industriale 18625 mp + teren intravilan 50718 mp
20
1

OPORTUNITATE DE AFACERE! COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN CLADIRI ȘI CONSTRUCȚII INDUSTRIALE EDILITARE CU SUPRAFAȚA DE 18.625 MP ȘI TEREN INTRAVILAN CU SUPRAFAȚA DE 50.718 MP, LA 6 KM DE MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALĂ 1.500.000 EURO NEG POSIBILITATE VÂNZARE FRACȚIONATĂ Pentru ...

81 EUR/m2 | 18,625 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Duplex modern pe parter cu 4 camere I Giarmata
12

Duplex modern pe parter cu 4 camere I Giarmata

District Real Estate vă propune spre vânzare un duplex modern pe parter, situat în Giarmata – într-o zonă liniștită, ideală pentru familii, cu acces facil către Timișoara. Caracteristici principale: -Suprafață utilă: 97 mp -Terasă: 25 mp -Teren: 375 mp – curte proprie Compartimentare: -Living spațios ...

1598 EUR/m2 | 97 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, zona Adridan - Darmanesti
15

Apartament 2 camere, zona Adridan - Darmanesti

APARTAMENT CU 2 CAMERE, ZONA ADRIDAN DĂRMĂNEȘTI, 47.000 EURO Pentru a veni în sprijinul celor aflați în căutarea unei locuințe pe care să o amenajeze după propriile gusturi și necesități, FORTUNA IMOBILIARE vă oferă posibilitatea să optați pentru acest apartament pe structură semidecomandată, compus ...

1044 EUR/m2 | 45 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsoniera de vanzare 13 Septembrie
8
21

Garsoniera de vanzare 13 Septembrie

13 Septembrie semistradal garsoniera cf 1 decomandata etaj 4 din 8.Suprafata 42mp utili.In apropiere avem Prosper Mall. Zona linistita. Scara blocului este foarte curata.Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati.

1667 EUR/m2 | 42 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Decebal, Calea Calarasi, Metrou
2
1

Decebal, Calea Calarasi, Metrou

Apartament cu 2 camere generos, luminos, CENTRALA DE BLOC, renovat integral, spatii de depozitare, dressing, mobilat, situat la etajul 8 in bloc construit in 2012

2944 EUR/m2 | 54 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Particular, cumpar apartament 2-4cam. ultracentral Timisoara, 80- 120000 euro 2

Particular, cumpar apartament 2-4cam. ultracentral Timisoara, 80- 120000 euro

Persoana fizica cumpar doar apartament ultracentral în Timisoara , 2-4 camere, stare buna, ofer 80-120000 euro cash, imediat. Rog fără agenții.

1200 EUR/m2 | 100 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietate zona Ursuleti, cu toate facilitatile
18
3

Proprietate zona Ursuleti, cu toate facilitatile

PROPRIETATE ZONA URSULEȚI, CU TOATE FACILITĂȚILE 190.000 EURO Dacă vrei să evadezi din mediul urban, să scapi de stresul și stilul de viață agitat, pentru a da o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, compusă din suprafața ...

950 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Unirii, Zepter
10

Unirii, Zepter

9 9, cf. 1, decomandat, 39 mp, bloc mixt, 2 balcoane, bloc 1991, mobilata, utilata, gresie, faianta, termopan, usa metalica, aer conditionat, libera, cadastru si intabulare.Pret discutabil. Pozitie buna. Zona linistita. Apropiere de Mall Vitan, Casa de Pensii a Mun. Bucuresti, Bd. Octavian Goga, sediul ...

2974 EUR/m2 | 39 m2

Unirii, Sector 2, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, 2 balcoane, spatii de depozitare, cu o suprafata generoasa de 82 mp, luminos, balcon inchis, situat la etajul 1 in bloc de 10 nivele, stradal, acte la zi.

2256 EUR/m2 | 82 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietate Piatra Neamt - vila cocheta cu garaj, beci si teren
20
5

PROPRIETATE PIATRA NEAMT VILĂ COCHETĂ, PREVĂZUTĂ CU GARAJ, BECI ȘI TEREN, ÎN CADRU MIRIFIC, 255.000 EURO NEG. Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această proprietate elegantă, îngrijită, ...

1308 EUR/m2 | 195 m2

Sarata, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Gorjului
4
42

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Gorjului

Apartament 2 camere zona Gorjului intr-un bloc renovat. Apartamentul este situat la etajul 4 al blocului si dispune de o suprafata de 45mp2. Apartamentul este intr-o zona accesibila in apropierea metroului si al magazinelor. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta telefonic.

1378 EUR/m2 | 45 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea