Promovat
Teren de vanzare in Lazu, Cartierul Nou - 400 mp
2

Teren de vanzare in Lazu, Cartierul Nou - 400 mp

Exclusivitatea Agentiei Euroempire Imobiliare! Teren intravilan de vanzare in localitatea LAZU, zona in plina dezvoltare, suprafata teren 400mp deschidere 27ml, cadastrat intabulat, pret 25000 euro, telefon 07540444441.

400 m2

Lazu, Constanta

Promovat
Casa Individuala, 115mp utili, 1170mp teren, terasa 40mp, situat in Sacalaz
15
6

ID: P908 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa Individuala cu 3 camere, 115mp utili, 1170mp teren, anul renovarii 2018. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona linistita. Detalii tehnice : -Suprafata ...

1696 EUR/m2 | 115 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Ultracentral Tomis Mall 3 camere decomandat etaj 3/7
20
3

Ultracentral Tomis Mall 3 camere decomandat etaj 3/7

Haus Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, amplasat într-o zonă centrală consacrată a municipiului Constanța, pe strada Ștefan cel Mare, în imediata apropiere de Tomis Mall și zona pietonală. Locuința este situată la etajul 3 din 7, într-un imobil solid, construit ...

1960 EUR/m2 | 67 m2

Central, Constanta, Constanta

Promovat
Casa individuala moderna de vanzare in Sura Mica teren pod si pivnita
20

Iti doresti o vila super exclusivista ce iti ofera tot confortul si utilitatile de care ai nevoie? Casa individuala moderna la o aruncatura de bat de Sibiu- in Sura Mica. Aceasta casa de vanzare cu 5 camere in Sura Mica, Sibiu este cea mai buna alegere pentru dumneavoastra. Locuinta este ...

2156 EUR/m2 | 160 m2

Sura Mica, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Duplex la gri | 214 mp/unitate | 500 mp teren | 155.000€ | Comision 0%
13
2

Se oferă spre vânzare unități individuale dintr-un duplex modern, fiecare având o suprafață utilă de 214 mp, amplasate pe un teren total de 1000 mp (aprox. 500 mp teren pentru fiecare unitate). Fiecare locuință este bine compartimentată și oferă: • 3 dormitoare spațioase • 3 băi (baie matrimonială, ...

724 EUR/m2 | 214 m2

PAULESTI, Prahova

Promovat
Casă P+1 I 3 Cam + 2 Băi I Piscină acoperită/încălzită I Teren 621 Mp
16
20

Dacă îți dorești confortul unei locuințe moderne, spațiu, intimitate și acces rapid către oraș, această proprietate reprezintă o oportunitate excelentă. Situată într-o zonă bine cotată a Ploieștiului, aproape de centru, casa oferă echilibrul ideal între viața urbană și relaxarea unei locuințe individuale. Detalii ...

1068 EUR/m2 | 140 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Casă în Ploiești I Zonă Centrală I Str. Ion Luca Caragiale nr. 23
13
1

Proprietate rară în zona centrală: casă cu curte, garaj propriu, boxă la subsol și spațiu pentru relaxare, ideală pentru cei care doresc confortul unei case chiar în oraș. Vizavi de restaurantul Tres Olivos, la câteva minute de centrul orașului. Caracteristici principale: Suprafață utilă totală: ...

1568 EUR/m2 | 95 m2

central, Ploiesti, Prahova

Casa in Navodari
7
29

Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de Vile, compartimentata astfel:Parter:living+bucatarie deschisa,2 dormitoare,baie, Mansarda:2dormitore,baie,la alb, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-100 mp, suprafata ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

Casa in Navodari 46

Casa in Navodari

Casa in Navodari,compartimentata astfel:living +bucatarie deschisa,3 dormitoare,baie,terasa,suprafata construita- 90 mp, suprafata teren- 250 mp. Imbunatatiri: gresie,faianta,parchet laminat,centrala +calorifere montate. Posibilitate mansarda. Pret:90.000 euro ( +comisionul agentiei 2%) Tel:

1125 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
1
23

Vindem Casa in Navodari

Vindem Casa in Navodari,compartimentata astfel:living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie,terasa,imbunatatiri: izolatie exterioara, usa intrare PVC,gresie,faianta,parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze +calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-95mp, suprafata teren- ...

1169 EUR/m2 | 77 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
9
42

Vindem Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de case, compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-90 mp, suprafata teren- 210mp. Posibilitate Mansarda. Casa ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Lumina
6
69

Vindem Casa in Lumina

Vinde Casa in Lumina,suprafata teren-200 mp, SC- 80mp , compartimentata astfel: living 2 dormitoare, bucatarie,baie.imbunatatiri: Izolata exterior ,gresie, faianta, parchet laminat, ,geamuri PVC,baia utilata,,centrala ptr.gaze +calorifere montate. Pret : 90.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel: ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Lumina, Constanta

Proprietar,Vand Casa in Lumina
10
33

Proprietar,Vand Casa in Lumina

Proprietar,vand casa in Lumina,zona buna, suprafata teren-270 mp.proprietate, S.C-97mp constructie din BCA, compartimentata astfel:living, 2 dormitoare ,bucatarie ,baie, terasa. Imbunatatiri: Invelita cu tabla tip lindab pe culoare gri,geamuri PVC pe culoare,tavane barisol,gri,gresie,faianta,parchet ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

Lumina, Constanta

Vindem casa in Navodari
10
38

Vindem casa in Navodari

Vindem casa in Navodari,zona de vile,suprafata teren-250 mp,SC- 100mp,compartimentata astfel:doua holuri,living,2 dormitoare,bucatarie,baie,terasa,imbunatatiri: geamuri PVC,rulouri,gresie ,faianta,parchet laminat,centrala pe gaze. Pret::125.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel:

1389 EUR/m2 | 90 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
8
37

Vindem Casa in Navodari

Casa 3 camere la sol in Navodari,suprafata teren-200mp.proprietate, suprafata construita-90mp,constructie din BCA si este compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa,3 dormitoare, baie, Imbunatatiri:Invelita cu tabla tip lindab ,geamuri PVC, gresie,faianta,parchet laminat ,centrala pe gaze +calorifere ...

1382 EUR/m2 | 76 m2

Navodari, Constanta

Vand garsoniera et. 1
7
14

Vand garsoniera et. 1

Vand garsoniera în cartier Dacia, etaj 1, suprafata 25mp, cu geamuri termopan, gresie, faianta parchet, aer conditinat, ocupabila imediat. Se vinde mobilata si utilata complet. Are și loc de parcare (platit).

1400 EUR/m2 | 25 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 112mp - 0% TVA 0% Comision - Rediu
17
2

Apartament 112mp - 0% TVA 0% Comision - Rediu

Dacă ai ajuns în punctul în care un apartament nu mai este suficient, dar o vilă individuală pare prea mult, această apartament/casă tip triplex din Rediu este exact echilibrul corect. O locuință care îți oferă intimitate, spațiu pe verticală și curte proprie, la un buget comparabil cu un apartament ...

1205 EUR/m2 | 112 m2

Nord-Vest, Iasi, Iasi

Promovat
Casa de Vânzare 164mp, Teren 548mp - Lunca Cetățuii - Cartier Astoria
20

Comision 0% Vă propun pentru vânzare o casa în Lunca Cetățuii pe str. Trifoiului Nr. 1, cu o poziționare foarte bună la 50m de asfalt și cu acces privat. Casa a fost construită in 2022 din cărămidă, cu materiale premium și cu un design interesant pe un Teren de 548mp. Este amplasată eficient într-un ...

1311 EUR/m2 | 164 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Promovat
Casă P+M cu teren generos, zonă liniștită – Holboca. Comision 0%
15
4

Vă propunem spre vânzare o casă parter + mansardă, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru relaxare, la intrarea în satul Orzeni. Imobilul este amplasat pe un teren de 750 mp, cu o suprafață construită la sol de 120 mp, oferind spațiu generos atât în interior, cât și în exterior. Compartimentare: • Parter: ...