Promovat
Oportunitate de investitie! Apartament 3 camere, zona Parang.
5
2

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Manastur, zona strazii Aleea Ciucas. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: -Baza ...

2302 EUR/m2 | 43 m2

manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
2 camere Aradului-Iris, etaj intermediar
7
1

2 camere Aradului-Iris, etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Timsioara, la etajul 4 intr-un imobil cu regimul de inaltime P+8E, imobil cu 2 lifturi, cu suprafata utila de 53.4MP plus balcon de 7 mp compartimentat astfel: -Living cu bucatarie -Dormitor -Baie cu cada. -Balcon de 7 mp. Apartamentul ...

2500 EUR/m2 | 54 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Metrou
3
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Metrou

Apartament cu 3 camere, intr-o zona excelenta, mobilat si utilat, luminos, AC, 2 grupuri sanitare, geam la baie, situat la etajul 6 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2338 EUR/m2 | 68 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Duplex 4 camere | despartit prin casa scarii | intimitate reala | Mosnita
20

Cauti un duplex in care sa nu auzi vecinii? Separarea prin casa scarii ofera un plus real de liniste. Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex cu 4 camere si 2 bai, situat in Mosnita Veche, aproape de statie de mijloc de transport, magazin alimentar, parc, Carrefour, farmacie. Proprietatea are ...

1755 EUR/m2 | 102 m2

Mosnita Veche, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Individuala - 3 camere - 1 baie - 250mp teren
9

Casa Individuala - 3 camere - 1 baie - 250mp teren

Va propunem spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in comuna Berceni, intr-o zona linistita si bine dezvoltata, ideala pentru o familie care isi doreste confort, functionalitate si intimitate. Proprietatea este amplasata pe un teren de 250 mp si beneficiaza de o suprafata utila de 73 mp, fiind ...

1781 EUR/m2 | 73 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ||3 camere 2 bai || teren 300mp || || PROMOTIE
7

Aceasta casa cu un singur nivel, amplasata intr-un cadru linistit, ofera un spatiu perfect pentru familii care isi doresc confort si intimitate. Cu o suprafata utila de 81 mp, locuinta dispune de 3 camere luminoase, 2 bai moderne, si o terasa generoasa de 15 mp , ideala pentru momente de relaxare sau ...

1604 EUR/m2 | 81 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Casa Individuala - Incalzire pardoseala - 4 camere - teren 444mp
3

Va propun spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 444mp, oferind spatiu exterior generos pentru relaxare, parcare si activitati in curte. Locuinta ...

1137 EUR/m2 | 109 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 Camere Tip Studio | 10 Min Metrou Berceni
11

Apartament 2 Camere Tip Studio | 10 Min Metrou Berceni

Descriere ap 2camere tip studio. METROU BERCENI ndash; APARTAMENT 2 CAMERE TIP STUDIO Apartament cu 2 camere tip studio, situat pe strada Biruintei, la aproximativ 10 minute de mers pe jos pana la Statia de metrou Berceni. Etaj: 5 5 Bloc: constructie 2022 Suprafata: 50.3mp Se vinde ...

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere 88 mp | mobilat | 2 parcari | 2023 | Sos. Leordeni
20

Apartament cu 3 camere situat pe Soseaua Leordeni ,intr-un imobil finalizat in 2023, cu regim de inaltime P+3. Suprafata utila: 88 mp Etaj: 1 3 Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare. Compartimentare practica, spatii luminoase si bine optimizate potrivit pentru familie sau cuplu. 2 locuri ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere Gata de mutare Nicolae Grigorescu
16
1

Apartament 3 camere Gata de mutare Nicolae Grigorescu

Apartament 3 camere de vanzare in zona Aleea Barajul Bistritei. Locuinta are o suprafata de 73.58 mp si este situata la etajul 10 din 10, deasupra existand etaj tehnic. Compartimentare practica, 1 baie, spatii bine organizate, ideal pentru familie sau investitie. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, ...

1703 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

 Garsoniera  Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 
12
2

 Garsoniera Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 

Garsoniera Decomandata Renovata ndash; Eroii Revolutiei | Mutare Imediata Iti propunem spre vanzare o garsoniera complet renovata, situata intr-o zona accesibila din Sectorul 5, pe strada Magurei. Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Localizare: zona Eroii Revolutiei ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur
19

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur

3 Camere decomandat Situat pe strada Aurel Persu Etaj Parter din 4 95mp Mobilat Utilat Parcare in cota parte indiviza Boxa 12mp la Mansarda Centrala Proprie Pret 167.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1758 EUR/m2 | 95 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare in exclusivitate – Apartament 4 camere | 95.000 Euro
17

?? Vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 4 camere | Mansarda ?? Strada Maior Porumbaru Ion, Rahova ndash; Sector 5 ?? O oportunitate excelenta pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust! ?? Detalii locatie si imobil: ?? Etaj 3 3 (fara lift) ??? Bloc construit in 2013 ?? Apartament ...

651 EUR/m2 | 146 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Casa Individuala ~ 4 camere 2 bai ~ teren 307mp ~
2

Casa Individuala ~ 4 camere 2 bai ~ teren 307mp ~

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 307 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 90 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua si ...

1332 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere - 95 mp - Mobilat si utilat – Gata de mutare!
14

Va propunem spre vanzare un apartament spatios de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, la parterul unui imobil construit in anul 2011. Locuinta are o suprafata totala generoasa de 94.7 mp, fiind ideala pentru o familie sau pentru cei care isi doresc confort si functionalitate. Apartamentul este complet ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

TREND RESIDENCE | CASA DE VANZARE P+1+M | MUTARE IMEDIATA
20

TREND RESIDENCE | CASA DE VANZARE P+1+M | MUTARE IMEDIATA

Casa moderna in Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre Theodor Pallady (Sector 3) Descopera confortul unei locuinte situate intr-un ansamblu rezidential inchis, cu bariera si paza permanenta ndash; ideala pentru o familie care isi doreste liniste, siguranta si acces facil catre oras. Detalii generale: ...

2585 EUR/m2 | 118 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6
1

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 69.000 euro + TVA ndash; ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

 APARTAMENT 3 CAMERE – Sos Vitan Barzesti - 79MP
17

 APARTAMENT 3 CAMERE – Sos Vitan Barzesti - 79MP

APARTAMENT 3 CAMERE ndash; Soseaua Vitan Barzesti Langa Sud Arena | Bloc nou (2021) 78,46 mp | Etaj 7 7 Se vinde complet mobilat amp; utilat ndash; gata de mutat! Ansamblu inchis cu bariere ndash; siguranta amp; liniste Compartimentare practica, spatioasa si luminoasa Pret: 162.000 euro; Perfect ...

2051 EUR/m2 | 79 m2

Sector 3, Bucuresti

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni
18

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni

Vand vila insiruita, situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 700 m de Soseaua Oltenitei, in zona Primariei. Locuinta are o suprafata utila totala de 125 mp si este compartimentata astfel: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa si living cu iesire catre gradina de aproximativ 30 mp. Etaj 1: ...

1667 EUR/m2 | 126 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{STRADA MIORITA} Vila individuala cu 4 camere | 120 MPU + Teren 309 MP
11

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare o vila individuala in comuna Berceni, strada Miorita . Aceasta dispune de o suprafata utila totala de 120 mp . Teren aferent : aproximativ 309 mp . Compartimentare : - PARTER : bull; Bucatarie inchisa ; bull; Living + dining ; bull; Spatiu depozitare; bull; ...

1333 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat + gradina 50mp - Mobilat Utilat
10

OPORTUNITATE RARA SPRE VANZARE ndash; 2 apartamente de 2 camere ALATURATE, cu gradina proprie! Se vand impreuna sau separat! Ideal pentru a fi unite intr-un APARTAMENT DE 4 CAMERE, cu dubla gradina si 2 locuri de parcare! Locatie: Strada Biruintei, Popesti-Leordeni Metrou Berceni ndash; doar 15 minute! Detalii: ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea