Promovat
Apartament 3 camere Turnu Magurele / Constantin Brancoveanu
14
1

Apartament 3 camere Turnu Magurele / Constantin Brancoveanu

Apartament 3 camere, 67 mp – zona Bd. Brâncoveanu / Turnu Măgurele Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă liniștită, în apropierea Bd. Brâncoveanu și Turnu Măgurele. Proprietatea are o suprafață de 67 mp și este potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. – ...

1417 EUR/m2 | 67 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Casa la tara, Calea Mare, Bihor, teren mare, 2 intrari auto – vanzare
20
1

Agentia Oradea imobiliare propune spre vanzare o proprietate ideala pentru cei care cauta linistea vietii rurale, situata in localitatea Calea Mare la 20 km de Oradea, cu acces auto facil din DJ 768, strada asfaltata. Total suprafata teren 4.600 mp din care: casa, anexele si curtea ocupa cca. 1.200 mp, ...

739 EUR/m2 | 115 m2

Calea Mare, Bihor

Promovat
Apartament pe 2 niveluri cu 3 dormitoare
9
2

Apartament pe 2 niveluri cu 3 dormitoare

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere in cartierul Iris, in ansamblul Oasului residence. Imobilul, are suprafata utila de 86 mp si se afla la etajul 4 al unui bloc cu regim de inaltime P+4+M. Acesta este dispus pe 2 niveluri, cu scara interioara si compartimentant astfel: ...

1744 EUR/m2 | 86 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vilă spațioasă 202 mp utili, Calea Romanilor
17

Vilă spațioasă 202 mp utili, Calea Romanilor

RE/MAX Dynamic vă propune spre vânzare, în reprezentare exclusivă, o vilă situată pe Calea Romanilor, Arad. Proprietatea are următoarele caracteristici: • Regim de înălțime: D+P+1E+Pod (cu o înălțime de aproximativ 1.90 m) • Suprafață: 270 mp construiți (conform CF) / 202 mp utili (conform certificatului ...

2226 EUR/m2 | 202 m2

Romanilor, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoneira de vanzare in zona Colentina
6
33

Garsoneira de vanzare in zona Colentina

Garsoniera Colentina in apropiere de metrou si mijloace de transport. Garsoniera este situata la etajul 6 10. Situat in apropiere de magazine si supermarketuri. Garsoniera dispune de loc de parcare. Blocul dispune de lift. Suprafata utila 48mp2.

1229 EUR/m2 | 48 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Resedinta emblematica in Chiajna-Rosu pe malul lacului, 785 mp, 2500 mp teren
20

Resedinta emblematica pe malul lacului, proprietate iconica cu teren de 2.000 mp Intr-un cadru natural privilegiat, unde linistea si eleganta se intalnesc, se afla aceasta resedinta spectaculoasa, conceputa pentru un stil de viata exclusivist sau pentru un proiect investitional de anvergura. Proprietatea ...

1809 EUR/m2 | 636 m2

Rosu, Ilfov

Bloc nou finalizat. Bucatarie inchisa. Etajul 1.
13

Bloc nou finalizat. Bucatarie inchisa. Etajul 1.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, in zona Braytim, la etajul 1, cu bucatarie inchisa, ideal pentru investitie sau locuit, este finalizat si disponibil imediat, cu incalzire prin pardoseala si loc de parcare inclus in pret. Pret 79.500 euro Tel. 0734744765

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Casa in Simeria
19
6

Casa in Simeria

Va propun spre vanzare casa in Simeria Prezentare imobil: suprafata totala teren 780 mp casa cu suprafata aproximativ de 80 mp anexe gospodaresti Componenta casei: doua camere baie cu geam bucatarie hol - ferestre termopan cu tamplarie PVC - parchet, gresie, faianta - acoperis schimbat ...

1238 EUR/m2 | 80 m2

Simeria, Hunedoara

Promovat
Casuta singura in curte, in Cetatea Medievala a Brasovului
10
4

Casuta singura in curte, in Cetatea Medievala a Brasovului

Comision cumparator 2%+TVA din valoarea de tranzactie ASCENDENT IMOBILIARE Un refugiu intim la poalele Tampei ndash; liniste, verde si suflet de bdquo;acasa Exista case care se vad. Si exista case care se simt! Este onorata sa va prezinte in EXCLUSIVITATE o proprietate pozitionata excelent in cartierul ...

3042 EUR/m2 | 48 m2

centrul istoric, Brasov, Brasov

Apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti, et 1
20
10

Apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti, et 1

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai, doua balcoane usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica incalzire in pardosea instalatie electrica ...

1411 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

3 camere.2 bai.Luminos.Spatios.Mobilat si Utilat!
13
1

3 camere.2 bai.Luminos.Spatios.Mobilat si Utilat!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2017, integral din caramida, cu 2 bai, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, incalzire prin pardoseala, loc de parcare, mobilat si utilat, 70 mp utili + balcon. Zona Giroc la 5 minute de mers pe jos de Penny, Lidl si Mega Image. Pret 128.000 euro negociabil Tel. ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Casa de vanzare in Deva
10
11

Casa de vanzare in Deva

Va propun spre vanzare casa in Deva Prezentare imobil: casa cu mansarda termopan cu tamplarie PVC parchet,gresie,faianta centrala termica sistem electric pe cupru incalzire in pardoseala aer conditionat Componenta casei: living cu bucatarie open space un dormitor o baie balcon ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Deva, Hunedoara

Vilă la cheie în Făget, nouă și mobilată, de vânzare, COMISION 0 pentru cumpărător
10

Această proprietate se vinde cu comision 0 pentru cumpărător! Descoperiți această proprietate NOUA, nelocuită, care depășește definiția clasică a luxului, transformând tehnologia într-o experiență de locuire intuitivă și sustenabilă. Nu este vorba doar de o reședință premium; este o declarație despre ...

4484 EUR/m2 | 310 m2

Faget, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere in Deva, zona Horea-Decebal
14
4

Apartament 2 camere in Deva, zona Horea-Decebal

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Horea-Decebal Detalii imobil: apartament finisat nou bloc de caramida apartament situat la etajul 1 balcon usa metalica termopan cu tamplarie PVC sistem electric nou pe cupru curent trifazic la bucatarie instalatie sanitara noua ...

1571 EUR/m2 | 49 m2

Horea, Deva, Hunedoara

Etaj 2.Langa Complex Diadora.Mobilat si utilat!
11

Etaj 2.Langa Complex Diadora.Mobilat si utilat!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc din 2012, la etajul 2, integral din caramida, cu posibilitate de a inchide bucataria, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, se vinde mobilat si utilat, Zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 86.800 euro. Tel. 0734 744 765

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

 Stai așa! Vând teren intravilan în Sibiu, str Viile Sibiului.Construcțiii case individuale.
11
1

Alege ACUM locul lotul de care ai nevoie și ai cel mai bun preț. Ești hotărât (ă)? Trimite un mesaj cu lotul ales și primești prețul preferențial. Hopa. Stai așa! Pentru că: Vând loturi de teren intravilan pentru construcții de case. Poți construi casa ta singur în curte, poți să construiești o casă ...

242 m2

Viile Sibiului, Sibiu, Sibiu

Apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara, et 1
22
4

Apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara, et 1

ID IMOBIL 883 Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara Detalii imobil: apartament situat la etajul 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie din PVC si lemn parchet, gresie, faianta centrala ...

1456 EUR/m2 | 68 m2

Zarand, Deva, Hunedoara

Promovat
Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu
15
10

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu

De vanzare vila cu o arhitectura moderna, in Elisabetin, zona linistita aproape de centrul orasului, pe parter si etaj, cu o suprafata utila generoasa, spatii vitrate, gara dublu pentru 2 masini, camerele sunt spatioase si luminoase, fiecare avand baie proprie, terenul este amenajat cu gazon, sistem ...

2682 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera in Deva, zona Dacia
10
4

Apartament 1 camera in Deva, zona Dacia

Va propun spre vanzare apartament 1 camera in Deva, zona Dacia. Detalii imobil: parter decomandat usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC parchet, gresie, faianta ocupabil imediat Pret: 29500 euro neg . Comision pentru cumparator: 0% Tel. 0745398949 sau 0730 474275. Ai vreo întrebare ...

1405 EUR/m2 | 21 m2

Deva, Hunedoara

Central, calibrat estetic, smart lock, areal apreciat, Brasov
12
1

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzareo proprietate proapat renovata, situat in zona Centrala, pe Str. Mihai Viteazul, practic, bine pozitionat si pregatit pentru un stil de viata actual. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia ...

2521 EUR/m2 | 47 m2

central, Brasov, Brasov

Apartament 3 camere + 1 birou, Ultracentral, garaj, vedere panoramica
14
1

Cristal Imobiliare ofera spre vanzare un apartament spatios de 3 camere, situat ultracentral, in perimetrul dintre Piata Universitatii si Piata Romana, intr-un imobil solid construit in 1979. Proprietatea se remarca prin compartimentarea decomandata, luminozitatea excelenta si vederea panoramica deschisa. ...

2933 EUR/m2 | 75 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
0%Comision.3 camere.72 mp.Etaj 1.In Oras!
17
3

0%Comision.3 camere.72 mp.Etaj 1.In Oras!

Vand apartament cu 3 camere, FARA COMISION de la cumparator, in bloc nou, la etajul 1, in bloc cu lift, cu incalzire prin pardoseala, cu 2 bai, se vinde mobilat si utilat, 2 locuri de parcare in CF separat in curtea interioara. Pret 144.900 euro Zona Buziasului Tel. 0734744765

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

 Vând teren intravilan în Sibiu, str Viile Sibiului. Pentru construire case.
11
1

256 m2

Viile Sibiului, Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere in Deva, zona Progresului, et 1
14
2

Apartament 2 camere in Deva, zona Progresului, et 1

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Progresului Detalii imobil: decomandat etaj 1 - izolat exterior centrala termica usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usi interioare schimbate geam la baie parchet, gresie, faianta mobilat, utilat cum se vede in ...

1813 EUR/m2 | 40 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea