Promovat
 Decomandat. Finalizat. Bucatarie separata. Bloc nou
12
4

Decomandat. Finalizat. Bucatarie separata. Bloc nou

Vand apartament situat in bloc NOU, izolat termic exterior, 2 camere, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 5 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare. Loc de parcare inscris in CF, inclus in pret. Pret 84.000 Eur., negociabil. ...

1585 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Iris - Ansamblu Exclusivist, imobil nZEB
7

Va prezentam spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, localizat in Cluj-Napoca, in cartierul Iris, zona Bulevardului Muncii, intr-un ansamblu rezidential de top, conceput conform celor mai inalte standarde de calitate si eficienta energetica. Locatia ofera acces facil catre principalele puncte ...

3707 EUR/m2 | 58 m2

iris, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
FILM! 30.200 mp teren intravilan,recomandat: investitie exploatare agricola,Valea Crisului
4

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare un teren intravilanpretios, desfasurat pe o suprafata de 30.200 mp, situat intr-o zona accesibila si in plina dezvoltare, la doar cativa kilometri de oras. Recomandat atat pentru activitati agricole, cat si ...

30,200 m2

Valea Crisului, Covasna

Promovat
Casa P+1, 5 camere, 130 mp utili + 25mp terasa + 250 mp teren - Giroc
20
5

ID intern : P273 West Hub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala situata in Giroc, an constructie 2022 cu finalizare in octombrie 2023 , cu materiale si finisaje de o calitate premim, Imbinarea cromatica a finisajelor confera acestui spatiu un aer de lux si mult bun gust. Locatia se afla ...

2000 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare
4
79

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare

Ofer apartament 2 camere in zona Titan,de vanzare,an constructie 1981,50 mp,etaj 4 din 7,situat intr-o zona linistita si verde cu acces rapid la metrou,parcuri,scoli si centre comerciale,locuinta luminoasa si bine compartimentata cu living spatios,sunati-ma pentru detalii suplimentare!

1400 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Buziasului
3
6

Garsoniera zona Buziasului

Vand garsoniera zona Buziasului cu o suprafata de 20 mp , etaj 4 , bloc cu acoperis . Caldura se realizeaza prin Colterm .Se vinde mobilata !

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
7

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2133 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de 2 camere de vanzare Titan
5
42

Apartament de 2 camere de vanzare Titan

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, cu o suprafata 50 mp, decomandat. In apropiere regasim statia de metrou Titan. Apartamentul se vinde mobilat si utiat. Se situeaza la etajul 2, dispune de centrala termica pe gaz. Se accepta si credite.

1900 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vânzare apartament cu 2 camere tip Loft, Premium, Ansamblul Coloana Park
10

Apartament 2 camere - tip Loft - Coloana Park - ansamblu rezidențial - premium - strada Tudor Vladimirescu Domina Imobiliare vă propune spre vânzare apartamente cu 2 camere, tip loft, situate în ansamblul rezidențial Coloana Park, poziționat excelent, pe strada Tudor Vladimirescu, în imediata apropiere ...

1544 EUR/m2 | 72 m2

Targu Jiu, Gorj

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat  79.900 euro
10

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 79.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament 2 camere, situat la etajul 8, in bloc de 8 etaje, prevazut cu 2 lifturi, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 56, cu o suprafata totala de 46 mp. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte ...

1737 EUR/m2 | 46 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Garsoniera 29 mp| etaj 10| zona Cetate
4

Garsoniera 29 mp| etaj 10| zona Cetate

Garsonieră de vânzare – Zona Cetate, etaj 10, 29 mp PRIME Imobiliare propune spre vânzare o garsonieră luminoasă și eficient compartimentată, situată în zona Cetate, într-un bloc recent izolat termic și cu acoperiș renovat. Locuința are o suprafață utilă de 29 mp și este ideală pentru locuit sau ca investiție. Garsoniera ...

1621 EUR/m2 | 29 m2

Alba Iulia, Alba

spații de producție  birouri situate în zona industrială Deva  - MACON
9
2

spații de producție birouri situate în zona industrială Deva - MACON

Vindem teren intravilan în zona industrială Deva spre Hunedoara , fosta fabrica MACON , în suprafață de 71 032 mp , pe care sunt construite 3 hale având suprafață de , - C 1 Sc= 10087 mp -hală producție -C 2 Sc=4012mp -hală producție -C 3 Sc= 3039 mp -hală producție și diferite construcții ...

81 EUR/m2 | 19,500 m2

Macon, Deva, Hunedoara

De inchiriat garsoniera in zona Matei Basarab
3
38

De inchiriat garsoniera in zona Matei Basarab

Vand garsoniera confort 1 avand o suprafata de 29 mp. aflandu se la etajul 3, garsoniera este prevazuta cu centrala proprie

1379 EUR/m2 | 29 m2

Matei%252bBasarab, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 2 camere, decomandat, zona Visani
20
1

Apartament de vanzare, cu 2 camere, decomandat, zona Visani

Blitz va propune spre vânzare un apartament 2 camere, decomandat, suprafață de 59.55mp Apartamentul se află la parter, într-un bloc construit în 2013 pe cadre de beton compartimentat cu cărămidă (atât la exterior cat și la interior) izolație de 10 cm pe pereți, locuri de parcare în fața blocului și spații ...

1944 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Producție   Depozitare   Logistică   Zona Industrială Focșani Vest
15

Producție Depozitare Logistică Zona Industrială Focșani Vest

Vă prezentăm o proprietate industrială de top, complet funcțională și modernizată, situată strategic în Zona Industrială Focșani Vest, ideală atât pentru dezvoltarea propriei afaceri, cât și ca investiție cu randament sigur. DATE TEHNICE ESENȚIALE - Suprafață hală: 1.800 mp - Suprafață teren: ...

311 EUR/m2 | 1,800 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
Teren de vanzare 4500 mp in centrul comunei Hamba judetul Sibiu
11
2

Esti in cautarea unui teren situat intr-o zona cu adevarat aparte, plina de linstea si frumusetea naturii pentru a iti construi noul tau proiect de suflet? Ceea ce iti doresti este sa fii aproape de centru si totusi sa ai suficient spatiu pentru o constructie mare? Teren de vanzare in exclusivitate in ...

4,500 m2

Hamba, Sibiu

Casă amenajată modern-teren 1855mp-sat Cozia
8

Casă amenajată modern-teren 1855mp-sat Cozia

Oferim spre vanzare casa amenajata modern, cu instalatie noua sanitara si electrica, cu bucatarie mobilata, utilata inclusiv masina de spalat vase, centrala termica pe lemne, clima Romstal, terasa cu pergola langa casa , foisor 30mp, 2 garaje si camera tehnica, teren 1855mp, sat Cozia la 10 minute cu ...

1388 EUR/m2 | 67 m2

Cozia, Hunedoara

 vanzare garsoniera in zona Obor
7
13

vanzare garsoniera in zona Obor

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Obor Etaj:5 Suprafata:25mp An constructie: 1977 Complet mobilat si utilat Loc de parcare:Da Lift:Da

2000 EUR/m2 | 25 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Casa Individuală renovabila 96 mp| teren 477 mp| zona Blaj
10
3

Casa Individuală renovabila 96 mp| teren 477 mp| zona Blaj

Casă de vânzare în Blaj – construcție solidă, teren generos, toate utilitățile! PRIME Imobiliare vinde o casă situată într-o zonă liniștită din Blaj, cu o suprafață construită de 96 mp și teren aferent de 477 mp. Imobilul este construit din cărămidă (an construcție 1970), cu placă de beton, fiind o locuință ...

844 EUR/m2 | 96 m2

Blaj, Alba

Apartament 2 camere-amenajat-etaj3-zona Gojdu Deva
4

Apartament 2 camere-amenajat-etaj3-zona Gojdu Deva

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, amenajat ( faianta,gresie, parchet, geamuri termopan), balcon mare inchis cu geamuri termopan,, etaj 3, zona Gojdu-Kogalniceanu ( aproape de gradinita, scoala generale, magazine, 5 minute de piata centrala), pret 67000 euro. Informatii la telefon 072361917 ...

1264 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Comision 0% la cumparator! Apartament 3 camere, 81,60 mp, zona Satina Park
8

Blitz ofera ocazia de a achiziționa un apartament modern într-un ansamblu rezidențial nou in apropiere de Parcul Nicolae Romanescu. Ideal pentru tineri sau familii, acest apartament promite confort și eleganță. Imobilul dotat cu centrala murala in condensatie, incalzire in pardoseala, senzor de reglare ...

1690 EUR/m2 | 82 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere, 72 mp, zona Dacia
12
1

Apartament 3 camere, 72 mp, zona Dacia

Blitz va propune spre vânzare un Apartament 3 camere decomandat – Zona Dacia, Iași. Locație: Zona Dacia, Iași Tip locuință: Apartament cu 3 camere, decomandat Descriere: Apartament spațios și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și bine conectată la principalele puncte de interes din ...

1861 EUR/m2 | 72 m2

Iasi, Iasi

Apartament  bloc nou 2  camere, 51 mp + 6 mp boxa, zona Tatarasi 2 Baieti
10

Apartament bloc nou 2 camere, 51 mp + 6 mp boxa, zona Tatarasi 2 Baieti

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat situat în Iași, cartierul Tătărași – Complex Regal Residence pe strada Ciurchi . Locuința este luminoasă, bine compartimentată și se vinde complet mobilată și utilată, ideală pentru locuire sau investiție. Suprafață: 51 mp + boxă demisol ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Iasi, Iasi

COMISION 0% Duplex 5 camere, 140 mp utili, Dumbravita
14
3

COMISION 0% Duplex 5 camere, 140 mp utili, Dumbravita