Promovat
 Oportunitate unica de investitie   DN23 - Trafic Intens
9
1

Oportunitate unica de investitie DN23 - Trafic Intens

EXCLUSIVITATE | Comision 0% pentru cumpărător Vă propunem spre vânzare o proprietate strategic poziționată direct la drumul național DN23, pe axa Focșani Brăila Galați, ideală pentru dezvoltarea unei afaceri cu vizibilitate maximă și acces direct din asfalt. Localizare premium zonă cu trafic ...

247 EUR/m2 | 150 m2

Vulturu, Vrancea

Promovat
Teren intravilan în localitatea Berini
11

Teren intravilan în localitatea Berini

Va propunem o parcela de teren intravilan în suprafață de 1.600 mp Terenul este poziționat excelent la sosea Front stradal generos de aproximativ 35 ml Pretabil casa individuala sau duplex Utilitati: Curent electric,canalizare și apa în curs Pentru mai multe informatii tel 0760 873 636 Radu

1,600 m2

Sacosu Turcesc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, Piata Marasti Timisoara
15
1

Apartament 3 camere de vanzare, Piata Marasti Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament renovat complet, situat in zona Tipografilor din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 5 intr-un imobil cu 10 etaje si lift. Proprietatea a fost complet renovata, inclusiv instalatiile. Confortul termic ...

2230 EUR/m2 | 74 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Bucurestii Noi - Marmura | 2 Camere | Terasa | Parcare | Metrou
8
9

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Bucurestii Noi - Pajura , la 2 minute de statia de metrou Pajurei. Imobilul este situat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime P + 6, finalizat in anul 2022, avand o suprafata utila ...

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament, 59.5 mp, bucatarie inchisa, 2 dormitoare, parcare, zona centrala
9

Blitz ofera spre vanzare un apartament decomandat si loc de parcare. Apartamentul este amplasat intr-un bloc din caramida izolat termica la exterior, dispune de centrala termica proprie, tamplarie PVC cu geam termopan si este compus din: antreu, bucatarie, 2 dormitoare, baie si balcon. Cei interesati ...

2269 EUR/m2 | 60 m2

Floresti, Cluj

Apartament 1 Camera Hlincea cu Terasa
8

Apartament 1 Camera Hlincea cu Terasa

Blitz va propune spre vanzare un apartament de o camera in bloc cu finalizare la final de 2025 inceput de 2026 Apartametul se afla la o distanta de 1,5 km de Bulevardul Poitiers/LIDL si are inclusa o terasa de 17 mp. Compartimentare : Camera de zi, bucatarie inchisa, hol si baie. Pentru achizitiile ...

1503 EUR/m2 | 42 m2

Hlincea, Iasi

Apartament 2Camere Hlincea cu Terasa
9

Apartament 2Camere Hlincea cu Terasa

Blitz va propune spre vanzare un apartament de o camera in bloc cu finalizare la final de 2025 inceput de 2026 Apartametul se afla la o distanta de 1,5 km de Bulevardul Poitiers/LIDL si are inclusa o terasa de 25 mp. Compartimentare : Camera de zi cu bucatarie, dormitor, hol si baie. Pentru achizitiile ...

1529 EUR/m2 | 56 m2

Hlincea, Iasi

Duplex superb, 4 camere Mosnita-Urseni
13

Duplex superb, 4 camere Mosnita-Urseni

ID Intern: P2300 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex , cu 4 camere, 105 mp utili, 255 mp teren, anul constructiei 2025, situat intre Mosnita Noua si Urseni. -Suprafata teren - 255 -Teren liber - 173 -Suprafata utila - 105 -Terasa-20 -Numar camere - 4 -Numar bai - 2 -Numar bucatarii ...

1609 EUR/m2 | 105 m2

Urseni, Timis

Apartament de vanzare, 57.10 mp ,zona Odobescu Satu Mare
4

Apartament de vanzare, 57.10 mp ,zona Odobescu Satu Mare

Blitz vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în zona Odobescu din Satu Mare, o locație apreciată pentru liniște și accesibilitate, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este bine compartimentat și dispune de un living generos cu bucătărie open-space, un dormitor ...

1377 EUR/m2 | 57 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 60 mp, zonă Semicentrală
16

Apartament 2 camere, 60 mp, zonă Semicentrală

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă semicentrală, perfect atât pentru investiție, cât și pentru locuință proprie. • Apartament 2 camere (conform CF) • Suprafață utilă: 60 mp • Zonă semicentrală • Etaj 1 – acces facil • În prezent compartimentat în 4 încăperi ...

1967 EUR/m2 | 60 m2

Targu Mures, Mures

Duplex 4 camere, Subcetate  Bistrita, acces in curte din 2 fronturi
15

Duplex 4 camere, Subcetate Bistrita, acces in curte din 2 fronturi

Blitz va prezinta un duplex de vanzare in Bistrita. Suprafață totală teren: 420 mp Curte liberă în spate: 250 mp – perfectă pentru terasă, grădină sau zonă de relaxare 2 locuri de parcare proprii Acces din 2 străzi – intrare facilă și comodă Compartimentare inteligentă Parter: Living spațios și ...

1259 EUR/m2 | 135 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Garsonieră luminoasă, într-un bloc exclusivist din centrul Capitalei
9

Descoperă un ansamblu rezidențial modern, amplasat la câțiva pași de Hotel Marriott și Palatul Parlamentului – într-un cartier deja consacrat pentru mixul rar între prestigiu, conectivitate și viață urbană matură. Clădirea are regim de înălțime 2S + P + 12 și este compusă din apartamente cu 1, 2, 3 și ...

3865 EUR/m2 | 36 m2

cotroceni, Sector 5, Bucuresti

DRUMUL SARII - Metrou Orizont | Spatiu comercial 53 mp | Teren 60 mp
14
2

omision 0% pentru cumpărător Vă propunem spre vânzare un imobil cu potențial ridicat de reconversie comercială, situat strategic (zona in dezvoltare accelerata) pe Str. Aviator Gheorghe Caranda, chiar la intersecția cu Drumul Taberei, la doar: • 100 m de stația de metrou Orizont • 50 m de stația de ...

1461 EUR/m2 | 53 m2

Sector 6, Bucuresti

DRUMUL SARII - Metrou Orizont | Spatiu comercial 53 mp | Teren 133 mp
20

Comision 0% pentru cumpărător Vă propunem spre vânzare un imobil cu potențial ridicat de reconversie comercială, situat strategic (zona in dezvoltare accelerata) pe Str. Aviator Gheorghe Caranda, chiar la intersecția cu Drumul Taberei, la doar: • 100 m de stația de metrou Orizont • 50 m de stația de ...

1461 EUR/m2 | 53 m2

Sector 6, Bucuresti

Predare Imediata -  Torontalului - 100.000 Euro TVA Inclus
7

Predare Imediata - Torontalului - 100.000 Euro TVA Inclus

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Calea Torontalului. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la parter si are vedere spre zona verde a imobilului. Compartimentare: -hol de acces; -living; -bucatarie open space; -baie prevazuta cu geam; -balcon ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere premium + parcare Avantgarden 5
20
1

Apartament 2 camere premium + parcare Avantgarden 5

Agentia imobiliara Sweet House propune spre vanzare un apartament deosebit, situat in Brasov, intr-un imobil finalizat in 2024. Proprietatea imbina designul modern cu functionalitatea, fiind ideala pentru cei care cauta o locuinta bdquo;la cheie. Caracteristici Principale: Spatiu generos: 52 mp ...

2607 EUR/m2 | 61 m2

avantgarden, Brasov, Brasov

Vila Cuplata P+1 | Corbeanca | Petresti
12

Vila Cuplata P+1 | Corbeanca | Petresti

VG Real Estate vă propune spre achiziție o casă modernă, situată în zona Corbeanca - Petresti, într-un cartier privat, ideal pentru familii. Proprietatea are un regim de înălțime P+1E și este construită pe un teren de 250 mp, avand o suprafata utila de 153 mp. O proprietate destinată celor care caută ...

1493 EUR/m2 | 153 m2

Petresti, Ilfov

Apartament 2 camere, 50 mp, zona M16
6
1

Apartament 2 camere, 50 mp, zona M16

Blitz vă propune spre vânzare un apartament deosebit, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului, ideal pentru locuit sau investiție! ✅ Inițial cu 2 camere, apartamentul a fost recompartimentat inteligent în 3 camere, oferind: • 2 dormitoare luminoase • Living spațios cu bucătărie open-space • Baie • Hol ...

1420 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren extravilan 5000 mp Corbu, cu deschidere pe 3 laturi
6
1

Teren extravilan 5000 mp Corbu, cu deschidere pe 3 laturi