Promovat
Bucovat-Casa Individuală-Mobilată Complet
16

Bucovat-Casa Individuală-Mobilată Complet

Vă prezentăm spre vânzare o casa individuală situată în Bucovăț,cartier Maria Parc,o zona liniștită și ferită de aglomerație cu acces facil spre Timișoara. Casa beneficiază de finisaje de calitate,curent trifazat,incalzire prin pardoseala cu termostate individuale in fiecare camera,aer condiționat,curte ...

1779 EUR/m2 | 140 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Promovat
Apartament 3 camere Poarta 6
8
1

Apartament 3 camere Poarta 6

Agenția Locuințe de Vis, vă propune spre vânzare un apartament compus din 3 camere , decomandat, 2 băi, centrala pe gaz, situat în zona Poarta 6, lângă Liceul Teoretic „Lucian Blaga”, într-o zonă liniștită și accesibilă. Apartamentul se află la etajul 1 și are o suprfață utilă de 71mp. Pentru mai multe ...

1761 EUR/m2 | 71 m2

Poarta6, Constanta, Constanta

Promovat
Casă de vânzare 184 m.p pe Șos. Voinești Nr12- Iași
20

Casă de vânzare 184 m.p pe Șos. Voinești Nr12- Iași

Comision 0% TVA 0% Un cămin spațios și primitor, pregătit să devină „acasă” pentru familia ta! Situată pe Șoseaua Voinești nr. 12, această vilă individuală îți oferă spațiu și confort dar bine conectată la oraș. Casa este construită din cărămidă, cu o suprafață utilă de 156 mp, amplasată pe un teren ...

1474 EUR/m2 | 156 m2

Galata, Iasi, Iasi

Promovat
Duplex modern cu predare la cheie, Mosnita Veche | Toate utilitatile
16

✨ ARES Home Estate oferă spre vânzare un duplex modern cu 4 camere în Moșnița Veche – predare la cheie, compartimentare ideală pentru familie! Dacă îți dorești o locuință spațioasă, bine compartimentată și construită cu atenție la detalii, această proprietate poate fi alegerea potrivită pentru tine. ...

1353 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Veche, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 3 camere 66 mp in City Residence din SIbiu
10

Apartament cu 3 camere 66 mp in City Residence din SIbiu

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 66 mp, zona Lupeni, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • loc de parcare inclus in pret  • balcon 12 mp  • parter inalt TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea ...

2561 EUR/m2 | 66 m2

Sibiu, Sibiu

Garsoniera in zona Parc Izvor de vanzare
6
6

Garsoniera in zona Parc Izvor de vanzare

Oportunitate unică! Vând garsonieră de 31 mp, situată într-un bloc solid, fără risc seismic, pe Splaiul Independenței, etajul 2 4, chiar vizavi de Parcul Izvor, la 30 de metri de stația de metrou Izvor. Locația este ideală, cu acces rapid la toate punctele de interes din București! Pentru mai multe detalii ...

1935 EUR/m2 | 31 m2

Izvor, Sector 5, Bucuresti

FILM!Decomandat,2bai,2balcoane,etaj1, parcare in curte,mobilat,Ultracentral,Sfantu Gheorghe
19
2

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 1, in bloc de locuinte, in zona ultracentrala din Sfantu Gheorghe. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin ...

1993 EUR/m2 | 68 m2

central, Sfantu Gheorghe, Covasna

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala + hala de vanzare in Grabat
20
2

Casa individuala + hala de vanzare in Grabat

Casa individuala + hala de vanzare in Grabat. FOXFORT propune spre vanzare o proprietate cu potential ridicat, situata in localitatea Grabat, ideala pentru cei care cauta o casa individuala pe sol veche, care necesita renovare, dar care ofera multiple posibilitati de utilizare, atat rezidentiale cat ...

133 EUR/m2 | 487 m2

Grabat, Timis

Promovat
Dumbrăvița,zona pădure!Exclusivitate!
20
3

Dumbrăvița,zona pădure!Exclusivitate!

Vila este un proiect deosebit atent la detalii, compartimentata astfel: La parter-dispune de un living generos cu bucătărie și loc de luat masa, hol,camara alimente, grup sanitar,acces pe terasa: La etaj avem 2 dormitoare, baie cu dus, birou ,hol, casa scării: Curtea dispune de o terasa și o zona de ...

1880 EUR/m2 | 149 m2

Dumbravita, Timis

Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 10
10

️ Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 105.000E Comision 0 Avem spre vânzare un studio modern și elegant, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara – Piața Mărăști. Poziționat la etajul 7/8, apartamentul beneficiază de o panoramă superbă asupra orașului ...

2763 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Iancului
5
8

Vanzare garsoniera Iancului

Descoperă confortul și versatilitatea acestei garsoniere moderne, situată la doar 7 minute de mers pe jos de stația de metrou Iancului. Cu o suprafață utilă de 32 mp, această locuință se află la etajul 6 dintr-un bloc cu 10 etaje, construit în anul 1982, oferindu-ți atât liniște, cât și accesibilita ...

2219 EUR/m2 | 32 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera zona  Pantelimon
4
5

Garsoniera zona Pantelimon

Garsoniera de 27 mp, situata la etajul 2 intr-un bloc de apartamente in zona Pantelimon. Locuinta este functionala si ofera posibilitatea de a fi amenajata dupa preferinte. Dispune de o camera spatioasa, baie si bucatarie separata. Imobilul se afla intr-o zona linistita, dar bine conectata la transportul ...

1407 EUR/m2 | 27 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere Lipovei  etaj 2
8
1

Apartament 3 camere Lipovei etaj 2

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei , la etajul 2 din 4 nivele, cu 2 balcoane inchise cu termopane, 1 baie, este renovat , are instalație electrică nouă , încălzire cu centrală proprie , ușă metalică , aer condiționat , uși interioare noi geamuri termopan , boxă ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietate unică în Cetatea Alba Carolina – Hotel 4★| Business la cheie |
16

Proprietate hotelieră complet funcțională, situată în centrul istoric al orașului Alba Iulia, la doar câteva minute de mers pe jos de Cetatea Alba Carolina și principalele atracții turistice ale orașului. Această unitate boutique reprezintă o oportunitate rară de investiție, oferindu-se la vânzare ...

2000 EUR/m2 | 800 m2

Alba Iulia, Alba

Apartament 2 camere zona Cetatii
7

Apartament 2 camere zona Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere confort 2 semidecomandat ,Bulevardul Cetatii-Gh Lazar, aproape de Scoala Gimnaziala nr 19, la parter din 4 , suprafata utila de 40 mp, compus din : hol, bucatarie, baie cu vana și geam de aerisire, living , dormitor, amenajat cu gresie, faianta, geamuri termopan, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
PROPRIETAR! 3 Camere Doar Parter! Toate utilitatile! La ALB sau CHEIE
10
4

. PROPRIETAR, fara COMISION de la cumparator - 1 2 duplex cu ZID DUBLU, in Dumbravita (in vecinatatea Loc. Giarmata Vii), casa pe un singur nivel cu acoperis (acoperis pe structura de lemn si cu invelitoare din tigla); - suprafata utila de 90 mp + 40 mp pod utilizabil + terasa pavata de 20 mp; - teren ...

1933 EUR/m2 | 90 m2

Dumbravita, Timis

Apartament la casa Cetatii
6
1

Apartament la casa Cetatii

Va propunem spre vanzare un apartament 3 camere , situat pe Bulevardul Cetatii la casa , 88 mp, 1 bucatarie ,1 baie, camara , 2 boxe pt lemne , curte , CENTRALA PROPRIE. Pret 130000 euro negociabil la fata locului.

1477 EUR/m2 | 88 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Afacere si locuinta cu teren de 1450 mp de vanzare in Rausor
20

Vila impresionanta, situata in pitorescul sat Rausor , in inima frumosului judet Brasov , încadrată într-un refugiu de lux și funcționalitate. Cu un teren generos de 1450 mp, această proprietate se remarcă prin designul său distinctiv și facilități de vânzare diversificate. Caracteristici ...

652 EUR/m2 | 460 m2

Rausor, Brasov

Promovat
Apartament cu 2 camere  de vanzare in zona Brancoveanu
7
103

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Va propunem spre vanzare un apartament compartimentat cu un dormitor si o camera de zi , situat pe Brancoveau. Apartamentul dispune de 60 mp utili , etajul 5. Este complet mobilat si utilat si se vinde cu un loc de parcare ! Mai multe detalii telefonic !

1258 EUR/m2 | 48 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane
20
1

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Odobescu , etaj 4 din 5, spatios, 2 balcoane , vedere pe 3 parti, mobilat. Pret 98000 euro usor negociabil.

1782 EUR/m2 | 55 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera si loc de parcare in zona Sagului
9
1

Apartament cu o camera si loc de parcare in zona Sagului

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2013, structura porotherm, material zidarie ...

2275 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea