Imobiliare

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 55 mp . Compartimentare: - ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Tomis Nord
11

Apartament 2 camere Tomis Nord

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament semidecomandat cu o suprafata utila de 55mp plus balcon 4,5mp,situat la etajul 9/11.Apartamentul este racordat la toate utilitatile si se vinde complet mobilat si utilat ,avand si loc de parcare contracost la pretul de 6mii euro. Pentru mai ...

2382 EUR/m2 | 55 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Str. George Cosbuc (zona bd. Unirii)   apartament 2 camere, decomandat, finisat
5
1

Str. George Cosbuc (zona bd. Unirii) apartament 2 camere, decomandat, finisat

Central apartament in suprafata de 56 mp construiti, 49 mp utili, este decomandat, compus din 2 camere, bucatarie, baie si hol. Este situat intr-o scara curata, in bloc de caramida cu 9 apartamente, la parterul unui imobil cu boxe la subsol si este pozitionat pe mijloc. Este finisat si foarte curat: ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Spațiu medical   laborator analize medicale funcțional   Năvodari
11
1

Spațiu medical laborator analize medicale funcțional Năvodari

Agenția noastră vă propune spre vânzare un spațiu medical situat în Năvodari, în prezent funcționând ca laborator de analize medicale. Imobilul reprezintă o oportunitate de investiție, existând posibilitatea preluării spațiului împreună cu chiriașul actual, oferind astfel venit imediat din chirie. Compartimentarea ...

1558 EUR/m2 | 77 m2

Navodari, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Berceni
8
3

Apartament 2 camere zona Berceni

Apartament luminos, compus din două camere spațioase, ideal pentru locuit sau investiție. Dispune de un living generos, un dormitor confortabil, o bucătărie funcțională și o baie. Situat la etajul 1 al unui bloc din zona Berceni, oferă un echilibru excelent între accesibilitate și intimitate. Avantaje: Zonă ...

1291 EUR/m2 | 55 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, in Timisoara, zona Girocului
12

FOXFORT propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Girocului – una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale, datorita accesului rapid catre principalele puncte de interes ale orasului si a atmosferei linistite. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui ...

1685 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este ...

1793 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

apartament cu o camera Circumvalatiunii
6
6

apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare langa Baza Sportiva Gheorgheni
8

Apartament 2 camere de vanzare, 72 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.       Apartamentul se afla intr-o zona inconjurata de spatii verzi intr-un bloc nou, cu acees rapid la facilitatile urbane. La parter se afla spatii comerciale, iar in afara blocului se pot gasi locuri de joaca ...

3610 EUR/m2 | 72 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
8

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,la etajul 2,avand o suprafata de 35 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet. Este situat foarte aproape de centrul orasului,Piata 700,centrul orasului,diverse magazine,farmacii,banci,etc.,ceea ce ...

1914 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Hala industriala de vanzare 1042 mp ,Soseaua de centura Odai - Bucuresti
9

Spatiu de depozitare si productie situate in zona de nord a Bucurestiului cu acces la soseaua de centura Odai. Suprafata totala 1042 mp Suprafata depozitare 760 mp Suprafata birouri 217 mp Inaltime spariu 6 m la coama si 5 m la streasina. Suprafata teren 2000 mp Spatiu construit ...

1044 EUR/m2 | 1,006 m2

Sector 1, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/Credit 15%
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ansamblu rezidențial modern format din 2 blocuri cu regim mic de ...

1863 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea