Promovat
TEREN INTRAVILAN 5337 MP BARTOLOMEU ZONA CATTIA
14

TEREN INTRAVILAN 5337 MP BARTOLOMEU ZONA CATTIA

Desfășurat într-un mediu urban în plină expansiune, acest teren intravilan reprezintă o oportunitate de investiție deosebită în Brașov, zona Bartolomeu, în imediata vecinătate a CATTIA. Cu o suprafață generoasă de 5337 metri pătrați, terenul este potrivit pentru construcții rezidențiale sau comerciale, ...

5,337 m2

bartolomeu, Brasov, Brasov

Promovat
Apartament cu 1 camera in Giroc
4

Apartament cu 1 camera in Giroc

Estate Group va propune spre vânzare un apartament decomandat, situat la parterul unui imobil finalizat, într-o zonă excelentă din Giroc, strada Neptun, cu acces rapid către Timișoara. Suprafață utilă: 37 mp Compartimentare: • Antreu spațios • Dormitor luminos • Bucătărie închisă • Baie cu finisaje ...

1862 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vanzare teren  sag manastire
4
6

Vanzare teren sag manastire

Terenul propus spre vanzare se afla situat in SAG MANASTIRE ,sup 650 front 21 ,utilitati curent ,gaz si urmeaza apa. pretul de vanzare 56500+ comisionul agentiei 2%

650 m2

Sag, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,parter,confort sporit,bloc izolat
15

Apartament 3 camere,parter,confort sporit,bloc izolat

De vanzare apartament cu 3 camere,situat la parterul unui bloc izolat termic,ideal atat pentru locuit ,cat si pentru investitie sau activitate de birou/cabinet. Locuinta este compartimentata eficient si dispune de: -living cu iesire pe balcon inchis -doua dormitoare -bucatarie generoasa -hol generos -baie ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 2, zona Adridan- Darmanesti
16
2

Apartament 3 camere, etaj 2, zona Adridan- Darmanesti

APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJUL 2, ZONA ADRIDAN DĂRMĂNEȘTI, 67.000 EURO Oferim spre achiziționare acest apartament cu 3 camere, situat în zona Adridan din cartierul Dărmănești, la etajul 2 4, într-o zonă liniștită, cu mult spațiu verde, ferită de zgomotul stradal, oferind o ușoară accesibilitate către ...

1264 EUR/m2 | 53 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lujerului
5
35

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lujerului

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere in zona Lujerului,suprafata 53mp utili,etaj 3 din 4 decomandat,an de constructie 1980,loc de parcare inclus situat la 5 minute de metrou lujerului.

1283 EUR/m2 | 53 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandate,etaj 1, loc parcare si boxa, zona C-lea Romanului
10
2

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDATE, ETAJUL 1, CU LOC DE PARCARE ȘI BOXĂ, ZONA CALEA ROMANULUI, 85.000 EURO Pentru a veni în întâmpinarea celor aflați în căutarea unui cămin confortabil spațios, FORTUNA IMOBILIARE oferă posibilitatea de a opta pentru acest apartament cu 3 camere decomandate, situat la ...

1037 EUR/m2 | 82 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Dristor, Ramnicu Valcea, Istriei, Metrou
7

Dristor, Ramnicu Valcea, Istriei, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat, instalatii schimbate, un grup sanitar, spatii de depozitare, balcon inchis, luminos, nemobilat , situat la etajul parter in bloc de 8 nivele reabilitat. Acte la zi.

2885 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Colentina, Doamna Ghica vis-a-vis Complex  Rose Garden
12
3

Colentina, Doamna Ghica vis-a-vis Complex Rose Garden

4 din 10, cf. 1, semidecomandat, 66mp,vedere mixta,bloc reabilitat termic,fara risc seismic,geam la baie,balcon spatios, contorizat, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, aer conditionat, cadastru si intabulare, zona buna, liber, accept credit. Pret bun, discutabil.

1439 EUR/m2 | 66 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Dristor, Mihai Bravu, Kauffland
7
2

Dristor, Mihai Bravu, Kauffland

Zona exceptionala, multiple facilitati, bloc solid, reabilitat, scara civilizata, etajul parter inalt din 8, spatios, luminos, , parchet, gresie, termopan, locuibil, 2 grupuri sanitare, 1 balcon, acte la zi.

2143 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa individuala Satu Nou de Jos
14
1

Casa individuala Satu Nou de Jos

Casa individuala de vanzare ndash; Satu Nou de Jos Va oferim spre vanzare o locuinta situata intr-o zona linistita, inconjurata de spatiu verde ndash; ideala pentru cei care cauta confort si intimitate. Caracteristici: bull; Suprafata construita: 137 mp(120 mp utili) bull; Pod ...

1458 EUR/m2 | 120 m2

Satu Nou de Jos, Maramures

Colentina Rau, Radovanu, semistradal, Centrala Termica proprie
11
3

P din 8, cf. 1, decomandat, 52 mp, bucatarie patrata 10mp, vedere superba, Centrala Termica, bl 1986, reabilitat termic, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, calorifere noi, acte ok, loc parcare ADP, liber, zona verde, linistita, accept credit.,pret bun, discutabil.

1567 EUR/m2 | 52 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Ofer spre vanzare un apartament de 2 camere in zona Drumul Taberei
7
160

Ofer spre vanzare un apartament de 2 camere in zona Drumul Taberei,55mp utili,decomandat,renovat recent,an de constructie 1980,etaj 1 din 4,situat la 5 minute de metrou romancierilor,apelati-ma pentru mai multe detalii.

1091 EUR/m2 | 55 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata, Metrou
8
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata, Metrou

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, spatii de depozitare, balcon inchis, luminos INSTALATIA ELECTRICA SI SANITARA SCHIMBATA,mobilat si utilat, GEAM LA BAIE , situat la etajul 4 in bloc de 4 nivele reabilitat. Acte la zi.

1940 EUR/m2 | 67 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Obor, Colentina, Teiul D-nei, 10 min de metrou, stradal, etj. 6 sdec fara risc renovat 2026 la cheie
18

Kaufland, 6 din 10, cf. 1, sdec, 64mp, scara stradala, vedere mixta, deshisa, preponderent pe spate, liniste, bloc fara risc seismic, reabilitat termic, renovat integral 2026, partial mobilat si utilat, bucatarie open, patrata, mobilata si utilata, masina de spalat, ideal investitie, orientat pe Sud, ...

2102 EUR/m2 | 64 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Rezervata - Vila deosebita Cumpana
19

Rezervata - Vila deosebita Cumpana

Vilă individuală construită în anul 2018, amplasată la intrarea în localitatea Cumpăna, într-un cartier select și aerisit, cu acces rapid către Autostrada A4 și legătură facilă către municipiul Constanța. Poziționarea oferă mobilitate ridicată și acces eficient către principalele zone de interes. Proprietatea ...

1788 EUR/m2 | 140 m2

Cumpana, Constanta

Casă P + 1, central, vis-a-vis de Stadionul Municipal
10

Casă P + 1, central, vis-a-vis de Stadionul Municipal

Comision 0% pentru Cumpărător !!! Vă propunem spre vânzare casă, cu arhitectură modernă și materiale atent selecționate, concepută pentru confort, eficiență și durabilitate, amplasată pe un teren de aproximativ 500 mp, cotă indiviză împreunǎ cu casa alǎturatǎ, cu acces privat pe un drum cu lățimea de ...

1875 EUR/m2 | 120 m2

central, Targu Jiu, Gorj

Promovat
Apartament 2 camere decomandat etaj 1 zona Catanelor, Floresti
14
1

ID intern APCJ236653 Vă prezentăm o oportunitate excelentă de achiziție în Florești, pe strada Catanelor o zonă liniștită, dar foarte bine conectată la toate facilitățile urbane. Apartamentul cu 2 camere propus spre vânzare se află la etajul 1 al unui imobil nou, cu regim de înălțime P 3, și se remarcă ...

1911 EUR/m2 | 56 m2

Floresti, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere decomandate in zona Precista - str.Independentei
18
3

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDATE, ÎN ZONA PRECISTA STR.INDEPENDENȚEI, 58.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare un imobil cu o poziționare privilegiată,ideal pentru investiție imobiliară, cât și pentru familii cu copii la studii, aflat în proximitatea Școlii nr. 4 din municipiul Piatra ...

1094 EUR/m2 | 53 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Dristor, Racari, Kaufland
1
1

Dristor, Racari, Kaufland

Apartament cu 3 camere decomandat, instalatii schimbate, 2 grupuri sanitare,1 balcon, spatii de depozitare, luminos, geam la baie, mobilat si utilat, situat la etajul 2 in bloc de 4 nivele reabilitat. Acte la zi.

2671 EUR/m2 | 70 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Pantelimon, Iancului, Mega Mall, Parcul National, semistradal 7 din 10 bloc mixt fara risc 2lifturi
2
1

Str. Herta, 7 10, cf. 2, semidec., 22 mp, bloc mixt, reabilitat termic, fara risc seismic, scara impecabila, 2 lifturi, fara balcon, randul 2 de blocuri, orientata pe Est, luminoasa, vedere deschisa, neobturata, gresie, faianta, termopan, libera, zona buna si foarte linistita, acte O.K, pret negociabil. ...

2205 EUR/m2 | 22 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vânzare casă situată în Târgu Jiu, strada Bistrița - zona Panduri
10
9

Casă*160mp utili*625 mp teren*str. Bistrița* Domina Imobiliare propune spre vânzare casă situată în Târgu Jiu, strada Bistrița – zona Panduri. Caracteristici principale: Suprafață teren: 625 mp Deschidere la stradă: 19 m Regim de înălțime: parter Suprafață utilă: 160 mp Suprafață construită: 196 mp Compartimentare: ...

975 EUR/m2 | 160 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Garsoniera de vanzare Constantin Brancoveanu
6
13

Garsoniera de vanzare Constantin Brancoveanu