Imobiliare

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare | Mobilat | Ploiesti | Comision 0%
12
2

The Black Swan, agenția ta imobiliară, vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în Ploiești, pe Strada Grindului, Nr. 2, într-o zonă bine conectată a orașului, cu acces rapid către puncte de interes. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4, într-un bloc construit în anul ...

1021 EUR/m2 | 58 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, Bdul Decebal, Precista
5

Apartament 2 camere, etaj 1, Bdul Decebal, Precista

Apartament de 2 camere decomandat situat la etajul 1 in zona Bisericii Vechi din Precista. Are suprafata utila de 54 mp, 1 balcon, 1 baie cu geam, se vinde mobilat si utilat. Este situat pe sud, fiind foarte calduros si luminos, este situat pe mijloc intre apartamente. Are accesul in bloc direct din ...

1259 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Duplex in cartierul Borhanci/Zona Romul Ladea
14
2

Duplex in cartierul Borhanci/Zona Romul Ladea

Va propunem spre vanzare un duplex situat in cartierul Borhanci pe o strada linistita cu doar cateva unitati amplasate pe aceasta. Zona beneficiaza de retragere fata de strada principala, oferind astfel confort, liniste si intimitate. Proprietatea are o suprafata utila de 160 de metri patrati fiind ...

2188 EUR/m2 | 160 m2

borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
 teren mosnita veche  padure
10
4

teren mosnita veche padure

Terenul propus spre vanzare se afla situat in mosnita veche aproape de padure pe strada toporasilor,suprafata 632 mp cu 3 fronturi.,,pretul este de 43000 euro comisionul agentiei este 800 euro.d-na gruia

632 m2

Mosnita Veche, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Berceni
4
6

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Berceni

Vanzare apartament in zona Berceni,2 camere,etaj 5 din 8,bloc construit in 1985,suprafata 52 mp.Apartamentul este decomandat,cu living,dormitor,bucatarie separata si baie.Se vinde mobilat si utilat.Zona este buna,aproape de metrou,magazine,piata si mijloace de transport in comun. Sunati pentru mai multe ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament Ultracentral, Euroconfort, 280mp, 355000 EUR 0% COMISION
20
1

Situat la etajul 7 9, pe Bd Dacia, acest apartament spatios imbina luxul modern cu privelisti spectaculoase asupra muntilor si centrului orasului. Compartimentare: Living+dining open space 75 mp Dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing Dormitor secundar cu baie dedicata Bucatarie separata complet ...

1268 EUR/m2 | 280 m2

Piatra Neamt, Neamt

Calugareni 700mp,zona rezidentiala variante /asociere/inchiriere.
3
1

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un teren de 700 mp amplasat in Calugareni pe DJ411 spre Singurei.Terenul este impartit in mai multe loturi,pe unele sunt ridicate vile.

700 m2

Calugareni, Giurgiu

Apartament 3 Camere Ozana
7

Apartament 3 Camere Ozana

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere intr-un bloc construit in anul 2018. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, se vinde nemobilat astfel ca urmatorul proprietar sa il poata amenaja dupa propriul plac. In pretul apartamentului se include si un loc de parcare. Distanta pana la metrou ...

1952 EUR/m2 | 65 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

2 cam, decomandat, Str. Progresului 56500 Eur
13
2

2 cam, decomandat, Str. Progresului 56500 Eur

Ap 2 cam, decomandat, Str. Progresului, zona Alimentară 28. Apartamentul are suprafață construită de 54,5 mp și utilă 51 mp , este poziționat către S și se află amplasat la etajul 4 ( acoperit cu pod) . Este prevăzut cu centrala termica proprie și geamuri termopan. Apartamentul se vinde utilat și mobilat ...

1108 EUR/m2 | 51 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Snagov Plaza, 480 mp.Orice variante imobilare/asociere/inchiriere.
5

Imobiliare Expert Grup va propune spre vanzare un teren intravilan cu o suprafata de 480 mp, D=20m,amplasat chiar in spatele complexului Snagov Plaza. Pe teren se poate construi o cladire P+2E+M.

480 m2

Tancabesti, Ilfov

Sp. Comercial, Central, PRET PROMO 95 000 EUR, REDUS DE LA 99 000 EUR
10
1

Spatiu comercial, pozitionat central, in spatele magazinului Unic. Are 71 mp utili + o boxa de 12,6 mp amenajata si incalzita ( caloriferele din boxa sunt conectate la centrala spatiului), chiuveta cu apa calda, rece, etc. Spatiul are 3 camere + zona de receptie si 2 grupuri sanitare. Este prevăzut cu ...

1338 EUR/m2 | 71 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan 641 mp *PUZ aprobat - utilități complete* cartier Narciselor
8
2

TTeren intravilan – vânzare - Cartier Narciselor – zonă nouă de case – vizavi de Parcul Narciselor – PUZ aprobat – toate utilitățile! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan situat în Târgu Jiu, pe strada Marin Preda, în cartier Narciselor – cartier rezidențial nou, poziționat ...

641 m2

Targu Jiu, Gorj

Vanzare garsoniera in zona Lujerului
3
12

Vanzare garsoniera in zona Lujerului

Vanzare garsoniera in zona Lujerului,etaj 7 din 10,bloc construit in 1985,suprafata 33 mp.Garsoniera este luminoasa,cu camera spatioasa,bucatarie separata si baie.Se vinde mobilata si utilata.Zona este foarte buna,la 4 minute de metrou,aproape de Mall Lujerului,centre comerciale,parcuri si mijloace de ...

1879 EUR/m2 | 33 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Titan 2 Camere
5
1

Titan 2 Camere

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, cu suprafață de 50 mp, situat la etajul 3 al unui bloc construit în 1978, în zona Titan. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare imediată sau investiție. Zona este liniștită, cu acces rapid către mijloace ...

2080 EUR/m2 | 49 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa cu 2 apartamente separate garaj acces auto zona Piata Cluj Sibiu
19

Cauti o casa spatioasa in Sibiu pentru tine si familia ta?Vrei sa faci o investitie sa ai un venit pasiv garantat ? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa/vila de vanzare cu 5 camere, situata in zona Piata Cluj, Sibiu – o locatie apreciata pentru accesibilitate si liniste. Imobilul are o suprafata ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Piata Cluj, Sibiu, Sibiu

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Crangasi
4
76

Garsoniera de vanzare in zona Crangasi

Se ofera spre vanzare garsoniera confort I, vis-a-vis de Piata Crangasi. Se afla la etajul 2 intr-un bloc mixt, este curata, decomandata, 28mp utili.

1429 EUR/m2 | 28 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 2 camere + loc de parcare, de vanzare in Dumbravita
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in Dumbravita, zona Centrala. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Dumbravita, zona Centrala, aflat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2010, structura beton, ...

2086 EUR/m2 | 46 m2

Dumbravita, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

Foisorul de Foc-Calea Mosilor-Traian
6
1

Foisorul de Foc-Calea Mosilor-Traian

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,semidecomandat,amplasat la etajul 2/2 al unei vile interbelice. Apartamentul a fost complet renovat in 2019 cand s-au schimbat instalatiile sanitare, electrice si termice, s-au folosit materiale de calitate superioara.

2000 EUR/m2 | 40 m2

mosilor, Sector 2, Bucuresti

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Lujerului
6
36

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Lujerului

Oferim spre cumparare un apartament cu 2 camere, situat în zona Lujerului, aproape de Piața Veteranilor, disponibil.Cu o suprafață utilă de 50 mp,apartamentul are loc de parcare inclus si AC, apartamentul dispune de un balcon închis, perfect pentru relaxare. Zona este bine conectată, cu acces rapid la ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea