Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
6

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casǎ de vânzare plan Parter Zona dealuri Oradea
11
1

Casǎ de vânzare plan Parter Zona dealuri Oradea

VESTINVEST EXCLUSIVITATE: Casǎ semifinisatǎ plan Parter Zona Dealuri Oradea. Este compusǎ din antreu, 3 dormitoare, 2 bǎi, cǎmarǎ, living cu bucǎtǎrie open space și o terasǎ. Utilitǎțile sunt în fața proprietǎții. Suprafața teren: 476 mp Suprafața construitǎ: 124 mp Suprafața utilǎ : 99 mp Preț: ...

1715 EUR/m2 | 99 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Ghencea
6
21

Vanzare garsoniera in zona Ghencea

Se ofera spre vanzare garsoniera in zona Ghencea,situata la etajul 5 8 cu suprafata de 34mp, la capatul liniei 41 Ghencea si 10 min pana la statie de metrou Favorit, zone comerciale in imediata apropiere.In pret este inclus si locul de parcare

1471 EUR/m2 | 34 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Penthouse cu 3 camere, 2 bai si 2 terase in Giroc, zona planetelor.
20
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Profi, Lidl, magazin alimentar, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Imobilul ...

1031 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila moderna cu 3 dormitoare si teren generos 1.460 mp
19

Vila moderna cu 3 dormitoare si teren generos 1.460 mp

Vă propunem spre vânzare o casă individuală situată în Jucu de Sus, chiar la intrare în Apahida, într-o zonă liniștită, cu locuințe deja construite, la doar 2 minute de pădure. Accesul se face integral pe drum asfaltat. Imobilul este finalizat din 15 decembrie 2022 și se predă la stadiul de ultrafinisat ...

2279 EUR/m2 | 140 m2

Jucu de Sus, Cluj

Promovat
Apartament luminos 3 camere, decomandat, vedere liberă, Vitan
20
1

Zona: Vitan Mall, Calea Vitan nr. 9 Pret vânzare: 169.750 EUR Orientare: nord-est-vest Numar camere: 3 Compartimentare: decomandat Suprafata utila totală: 78,59 mp An constructie: 1990 3 camere decomandate, 2 băi, vedere liberă — apartament situat chiar lângă Mall Vitan, cu acces direct către parcarea ...

2288 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

De vanzare lot 450mp in Bragadiru, Cartier EMINESCU-toate utilitatiile
20
2

Ofertă foarte bună – lot pentru casă în Bragadiru in cartierul Eminescu! Vă propunem spre vânzare un teren excelent poziționat în cartierul Eminescu, un minicartier foarte liniștit, cu străzi asfaltate și case frumoase, situat imediat după Centura Bucureștiului, cu acces rapid către Bucuresti. Suprafață ...

450 m2

Bragadiru, Ilfov

Apartament prima linie la mare- Alezzi Beach Resort
8

Apartament prima linie la mare- Alezzi Beach Resort

VG Real Estate vă propune spre vânzare un apartament situat în zona Mamaia Sat, ideal pentru : familie, investiție, casa de vacanta Informații generale • Tipul apartamentului: 2 camere, tip: open space • Suprafața: • Utilă totala: 53 m²; • Construită: 63 m². • Etajul: 3/10 • Anul construcției: ...

3479 EUR/m2 | 48 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Vila premium cu 7 camere, piscina privata si terasa de 90 mp, situata in Otopeni
20

Excelenta prin experienta! Proprietate rezidentiala exclusivista situata in Otopeni, ideala pentru o familie numeroasa sau pentru cei care isi doresc spatiu, confort si intimitate, intr-o zona apreciata pentru accesibilitate si calitatea vietii. Casa este structurata pe parter si etaj, avand o suprafata ...

Otopeni, Ilfov

Cabană/ Casă de vacanță, Poiana Ștampei
7

Cabană/ Casă de vacanță, Poiana Ștampei

Bis Imobiliare oferă spre vanzare o proprietate deosebită situată într-o zonă montană pitorească, în inima Bucovinei, la doar 18 km de Vatra Dornei și la 8 km de Pasul Tihuța, cu acces facil din drumul european (aprox. 50 m), dar ferită de zgomotul traficului. Această cabană este amplasată pe un teren ...

921 EUR/m2 | 140 m2

Poiana Stampei, Suceava

Apartament, 59.5 mp, bucatarie inchisa, 2 dormitoare, parcare, zona centrala
9

Blitz ofera spre vanzare un apartament decomandat si loc de parcare. Apartamentul este amplasat intr-un bloc din caramida izolat termica la exterior, dispune de centrala termica proprie, tamplarie PVC cu geam termopan si este compus din: antreu, bucatarie, 2 dormitoare, baie si balcon. Cei interesati ...

2269 EUR/m2 | 60 m2

Floresti, Cluj

Apartament 1 Camera Hlincea cu Terasa
8

Apartament 1 Camera Hlincea cu Terasa

Blitz va propune spre vanzare un apartament de o camera in bloc cu finalizare la final de 2025 inceput de 2026 Apartametul se afla la o distanta de 1,5 km de Bulevardul Poitiers/LIDL si are inclusa o terasa de 17 mp. Compartimentare : Camera de zi, bucatarie inchisa, hol si baie. Pentru achizitiile ...

1503 EUR/m2 | 42 m2

Hlincea, Iasi

Apartament 4 camere - Feldioara
8

Apartament 4 camere - Feldioara

Apartament 4 camere – 77 mp utili – Decomandat – Etaj 4 Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 4, având o suprafață utilă de 77 mp. Compartimentare decomandată Baie + debara pentru depozitare Renovat parțial Semimobilat și semiutilat Ideal pentru familie sau ...

948 EUR/m2 | 77 m2

Feldioara, Brasov

Apartament 2Camere Hlincea cu Terasa
9

Apartament 2Camere Hlincea cu Terasa

Blitz va propune spre vanzare un apartament de o camera in bloc cu finalizare la final de 2025 inceput de 2026 Apartametul se afla la o distanta de 1,5 km de Bulevardul Poitiers/LIDL si are inclusa o terasa de 25 mp. Compartimentare : Camera de zi cu bucatarie, dormitor, hol si baie. Pentru achizitiile ...

1529 EUR/m2 | 56 m2

Hlincea, Iasi

Duplex superb, 4 camere Mosnita-Urseni
13

Duplex superb, 4 camere Mosnita-Urseni

ID Intern: P2300 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex , cu 4 camere, 105 mp utili, 255 mp teren, anul constructiei 2025, situat intre Mosnita Noua si Urseni. -Suprafata teren - 255 -Teren liber - 173 -Suprafata utila - 105 -Terasa-20 -Numar camere - 4 -Numar bai - 2 -Numar bucatarii ...

1609 EUR/m2 | 105 m2

Urseni, Timis

Apartament de vanzare, 57.10 mp ,zona Odobescu Satu Mare
4

Apartament de vanzare, 57.10 mp ,zona Odobescu Satu Mare

Blitz vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în zona Odobescu din Satu Mare, o locație apreciată pentru liniște și accesibilitate, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este bine compartimentat și dispune de un living generos cu bucătărie open-space, un dormitor ...

1377 EUR/m2 | 57 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 60 mp, zonă Semicentrală
16

Apartament 2 camere, 60 mp, zonă Semicentrală

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă semicentrală, perfect atât pentru investiție, cât și pentru locuință proprie. • Apartament 2 camere (conform CF) • Suprafață utilă: 60 mp • Zonă semicentrală • Etaj 1 – acces facil • În prezent compartimentat în 4 încăperi ...

1967 EUR/m2 | 60 m2

Targu Mures, Mures

Duplex 4 camere, Subcetate  Bistrita, acces in curte din 2 fronturi
15

Duplex 4 camere, Subcetate Bistrita, acces in curte din 2 fronturi

Blitz va prezinta un duplex de vanzare in Bistrita. Suprafață totală teren: 420 mp Curte liberă în spate: 250 mp – perfectă pentru terasă, grădină sau zonă de relaxare 2 locuri de parcare proprii Acces din 2 străzi – intrare facilă și comodă Compartimentare inteligentă Parter: Living spațios și ...

1259 EUR/m2 | 135 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Garsonieră luminoasă, într-un bloc exclusivist din centrul Capitalei
9

Descoperă un ansamblu rezidențial modern, amplasat la câțiva pași de Hotel Marriott și Palatul Parlamentului – într-un cartier deja consacrat pentru mixul rar între prestigiu, conectivitate și viață urbană matură. Clădirea are regim de înălțime 2S + P + 12 și este compusă din apartamente cu 1, 2, 3 și ...

3865 EUR/m2 | 36 m2

cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Duplex partial mobilat - zona buna - curte amenajata
8
1

Duplex partial mobilat - zona buna - curte amenajata

Agentia imobiliara Primum are placerea de a va oferi spre vanzare 1 2 duplex situat in Mosnita Veche. Duplexul este decomandat si are urmatoarea compartimentare : 3 dormitoare , 2 bai ,living, bucatarie, terasa. Se vinde partial mobilat. Mai multe detalii telefonic.

1833 EUR/m2 | 90 m2

Mosnita Veche, Timis

Comision 0 - Duplex 5 camere - locatie excelenta - teren 364 mp
8
1

Agentia imobiliara Primum va ofera spre vanzare un duplex situat intr-o locatie excelenta din Mosnita Noua. Duplexul este racordat la toate utilitatile si compartimentat astfel : Parter : birou ,bucatarie ,baie, debara sub casa scarii, living si terasa. Etaj : 3 dormitoare , 2 dressing-uri , baie. Dispune ...

1799 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

DRUMUL SARII - Metrou Orizont | Spatiu comercial 53 mp | Teren 60 mp
14

omision 0% pentru cumpărător Vă propunem spre vânzare un imobil cu potențial ridicat de reconversie comercială, situat strategic (zona in dezvoltare accelerata) pe Str. Aviator Gheorghe Caranda, chiar la intersecția cu Drumul Taberei, la doar: • 100 m de stația de metrou Orizont • 50 m de stația de ...

1461 EUR/m2 | 53 m2

Sector 6, Bucuresti

DRUMUL SARII - Metrou Orizont | Spatiu comercial 53 mp | Teren 133 mp
20

Comision 0% pentru cumpărător Vă propunem spre vânzare un imobil cu potențial ridicat de reconversie comercială, situat strategic (zona in dezvoltare accelerata) pe Str. Aviator Gheorghe Caranda, chiar la intersecția cu Drumul Taberei, la doar: • 100 m de stația de metrou Orizont • 50 m de stația de ...

1461 EUR/m2 | 53 m2

Sector 6, Bucuresti

Predare Imediata -  Torontalului - 100.000 Euro TVA Inclus
7

Predare Imediata - Torontalului - 100.000 Euro TVA Inclus

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Calea Torontalului. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la parter si are vedere spre zona verde a imobilului. Compartimentare: -hol de acces; -living; -bucatarie open space; -baie prevazuta cu geam; -balcon ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea