Imobiliare

Promovat
Duplex lângă pădure cu vedere lac | Mobilat complet | Dumbrăvița
18

Vă propunem spre vânzare un duplex modern, finalizat în 2024, situat într-una dintre cele mai liniștite zone din Dumbrăvița, pe strada Azuga, chiar lângă liziera pădurii, cu vedere liberă către lac. Poziția proprietății oferă un avantaj rar întâlnit: liniște, aer curat și priveliște deschisă către natură, ...

2142 EUR/m2 | 103 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
vanzare casa - Busteni ( doua corpuri de cladire si teren) - 0% comisi
13
15

Casa de vanzare cu 0% comision, in Busteni aproape de gara Busteni, compusa din doua corpuri de cladire si terenul aferent in zona Busteni, judetul Prahova, conf 1 decomandat. Primul corp de cladire se afla la parterul vilei si are o suprafata utila de 108mp fiind compus din: 5 camere, hol, doua grupuri ...

825 EUR/m2 | 200 m2

zamora, Busteni, Prahova

Promovat
Casă Ștefănești – 1 km de Primărie | Curte mare, zonă liniștită
20
10

Proprietatea este situată în Ștefănești, pe strada Oțelești nr. 143, la aproximativ 1 km de Primărie, într-o zonă liniștită, cu acces facil către punctele de interes ale orașului. Casa a fost construită în 1959 și a beneficiat de lucrări de renovare în 2025, printre care se remarcă acoperișul nou, alături ...

700 EUR/m2 | 150 m2

stefanesti, Arges

Promovat
Oportunitate de investitie!!! Teren la intrare in Sanandrei 25euro/mp
1

Va propunem spre vanzare un teren deosebit pozitie excelenta la intrarea in Sanandrei avand o suprafata de 10000 mp cu front de 36ml la strada Violetelor avand toate utilitatiile in apropierea parcelei. Terenul este in curs de parcelare cu posibilitatea de a obtine 13 parcele pentru constructii locuinte. ...

10,000 m2

Sanandrei, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare Garsoniera, in Galati, Aurel Vlaicu, etaj 2, mobilata
10
5

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare o garsoniera, situata in Galati, in aria cartierului I.C Frimu (la cca.3 minute distanta de mers pe jos fata de mall Shopping City Galati), pozitonata la etajul 2 al unui imobil P+4. Accesul catre blv.George Cosbuc se face rapid, unde se regasesc statii ...

1306 EUR/m2 | 18 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Duplex de vanzare Utvin
2
3

Duplex de vanzare Utvin

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre vanzare casa tip duplex in Utvin, intr-o zona rezidentiala de case nou construite Constructia este 2025, in curs de finalizare Casa se vinde la cheie cu toate ...

1476 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata, Parc IOR, Metrou
4
5

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 4 camere, decomandat, bine compartimentat, spatii de depozitare, 2 grupuri sanitare, geam la baie, balcon, curat, ingrijit, imbunatatiri, decent, in zona cu vegetatie, locuri de agrement, magazine, piata, scoli, metrou. COD P1972

2134 EUR/m2 | 82 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu doua camere in zona Berceni
6
5

Apartament cu doua camere in zona Berceni

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat situata in Bucuresti zona Giurgiului,intr-un imobil tip bloc construit in anul 1977,la etajul P 7.Dispune de o suprafata de 50mp

1300 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex de vanzare Freidorf - Timisoara
12

COMISION 0% Duplex de vanzare Freidorf - Timisoara

DIRECT PROPRIETAR COMISION 0% Focus Imobiliare va propune spre vanzare un duplex in zona Freidorf,cu regim de inaltime Parter + Etaj Casa se vinde MOBILATA SI UTILATA , LA CHEIE ! - suprafata utila de 132 mp plus terasa de 15 mp. - teren de 700 mp, cu front stradal de 12 m. - detalii constructive ...

2585 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Rezidential  Hotelier,eleganta discreta,energie verde,1.000mp teren,Tohanita ,Brasov
17
1

Rezidential Hotelier,eleganta discreta,energie verde,1.000mp teren,Tohanita ,Brasov

Comision cumparator: 2% + TVA. Ascendent Imobiliare este onorata sa va propuna spre vanzare, in exclusivitate, o proprietate speciala, amplasata intr-un cadru natural linistit, cu privelisti deschise spre munte, in zona Bran ndash; Tohanita, una dintre cele mai apreciate locatii pentru relaxare si investitii ...

2935 EUR/m2 | 92 m2

Bran, Brasov

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, etaj 3 in zona Grivitei
7

Apartament 2 camere decomandat, etaj 3 in zona Grivitei

Alfa Invest va ofera un apartament cu 2 camere decomandate, la etaj 3, in bloc izolat in cartier Grivitei. Este compus din living, dormitor, baie cu geam, bucatarie si hol, balcon inchis in termopan, Ca dotari avem centrala termica, geamuri termopan, usa metalica, dar necesita renovare. Pentru vizionare, ...

1940 EUR/m2 | 42 m2

Grivitei, Brasov, Brasov

Titan, Camil Ressu, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou
5

Titan, Camil Ressu, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter din 4, bloc reabilitat, in zona cu facilitati, centre comerciale, scoli, metrou, parc, piata. Apartamentul are CENTRALA, este renovat, instalatii refacute, 2 grupuri sanitare, AC, mobilat si utilat. COD 2024

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietate zona Ursuleti, cu toate facilitatile
18
3

Proprietate zona Ursuleti, cu toate facilitatile

PROPRIETATE ZONA URSULEȚI, CU TOATE FACILITĂȚILE 190.000 EURO Dacă vrei să evadezi din mediul urban, să scapi de stresul și stilul de viață agitat, pentru a da o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, compusă din suprafața ...

950 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vanzare apt 3 camere transformat in 2 camere, in Galati, Micro 39A, centrala termica
14
2

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere semidecomandate transformat in 2 camere spatioase, situat in Galati, cartier Micro 39A, la etajul 4 al unui imobil P+4, beneficiind de o hidroizolatie buna. Localizare: Locuinta se afla in imediata apropiere a mijloacelor ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Micro 39, Galati, Galati

Duplex cu 4 camere si 2 terase in Freidorf, finisat la cheie
14
4

Casa alipita tip Duplex in Timisoara, intr-o zona rezidentiala de case, foarte linistita, constructie noua 2025 FOCUS Imobiliare te susține in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Casa se vinde la cheie cu toate utilitatile ( gaz,curent,apa retea,canalizare), iluminat ...

1857 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou
6

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 4 camere, semidecomandat, etaj 3 din 4, bloc reabilitat, in apropiere de metrou, scoli, centre comerciale, locuri de agrement, piata, parc. Apartamentul este luminos, curat, ingrijit, imbunatatiri, parchet din lemn, geam la baie, spatii de depozitare. COD P2019

2060 EUR/m2 | 84 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietate Piatra Neamt - vila cocheta cu garaj, beci si teren
20
5

PROPRIETATE PIATRA NEAMT VILĂ COCHETĂ, PREVĂZUTĂ CU GARAJ, BECI ȘI TEREN, ÎN CADRU MIRIFIC, 255.000 EURO NEG. Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această proprietate elegantă, îngrijită, ...

1308 EUR/m2 | 195 m2

Sarata, Piatra Neamt, Neamt

Lot de teren ideal pentru casa in com. Vanatori, sup.500mp
8
4

Lot de teren ideal pentru casa in com. Vanatori, sup.500mp

Lotul de teren insumeaza o suprafata totala de 500mp utili, fara a include drum in indiviziune si beneficiaza de o geometrie aerisita avand o deschidere generoasa de cca.23ml direct la drumul comunal asfaltat. Accesul se face pe drumul comunal care traverseaza satul dinspre DN26 catre vest spre ...

500 m2

Vanatori, Galati

Promovat
Apartament 1 camera-Decomandat
10
1

Apartament 1 camera-Decomandat

Apartament cu 1 cameră | 37 mp | Giroc Str. Soarelui | Loc de parcare inclus Se oferă spre vanzare un apartament cu 1 cameră, având o suprafață de 37 mp, situat în Giroc,la 2 minute de Calea Urseni si Centura de Sud a orasului, într-un bloc modern cu regim de înălțime P+2E. Apartamentul este compartimentat ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Vanzare apartament 3 camere dec in Galati, Sid-Vest, parter cu gradina
20
5

Descopera oportunitatea perfecta de a locui intr-un apartament spatios si practic, situat la parterul unui imobil P+4, construit in anul 1986, in zona Siderurgistilor-Vest. Apartamentul este amplasat intr-un cartier linistit, cu acces facil catre majoritatea punctelor de interes: scoli, gradinite, supermarketuri, ...

1716 EUR/m2 | 74 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Promovat
Casa si 107 mp teren,cu beci si loc parcare, zona Centru- Piatra Neamt
14
31

CASĂ ȘI 107 MP TEREN, CU BECI SI LOC DE PARCARE, ZONA CENTRU, PIATRA NEAMȚ, 60.000 EURO Oferim spre achiziționare un imobil compus din suprafața de 107 mp teren, pe care sunt edificate două construcții, C1 și C2. C1- cu suprafața de 37 mp, construită din chirpici, pe fundații din beton, acoperită ...

857 EUR/m2 | 70 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Ofer spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon
6
19

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon Etaj:2 Suprafata: 28mp An constructive: 1980 Complet mobilat si utilat Loc de parcare:Da Lift:Da

1786 EUR/m2 | 28 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Titan, 1 Decembrie 1918, Penny, Sectia 13
4

Titan, 1 Decembrie 1918, Penny, Sectia 13

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 6 din 10, bloc reabilitat, scara curata, in apropiere de centre comerciale, scoli, piata, metroul la cateva minute. Apartamentul este bine compartimentat, usoare imbunatatiri, decent. cod P1078

1845 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea