Imobiliare

Promovat
Apartament 2 camere Titan Sun Park /Theodor Pallady/centrala propie./
8

Apartament Elegant 2 Camere | Decomandat | Complex Rezidențial Modern 2018 Descoperă un apartament primitor și elegant, perfect pentru un stil de viață confortabil, situat într-un complex rezidențial modern finalizat în 2018. Cu o compartimentare practică și un ambient plăcut, această proprietate este ...

2646 EUR/m2 | 48 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
NOU! Apartament 2 camere cu boxa și parcare subterană
17

NOU! Apartament 2 camere cu boxa și parcare subterană

Sunteți în căutarea unui apartament nou, sa fie într-un bloc nou, cu regim de înălțime mic și sa fiți primii care sa îl folosiți? Dacă da, iata ce va propun: În renumitul cartier Tractorul, pe strada Tiberiu Eremia va propun pentru achiziție un apartament nou marca "ROKMAN", un dezvoltator de renume ...

2467 EUR/m2 | 54 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
9

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
ALLIANCE VILLAS || Casa P+M - 4 camere || 300mp teren
3
2

ALLIANCE VILLAS || Casa P+M - 4 camere || 300mp teren

NOU - Casa P+1EM cu 4 camere, 2 3 bai la intrare in comuna Berceni - Strada Miorita! Casa se preda la cheie astfel -incalzire in pardoseala -geamuri PVC tripan -gaz si curent individual -curte amenajata cu pamant -alei betonate -finisaje la alegere -tavane din barisol Pentru mai multe detalii la te ...

1304 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand casa cocheta Fratelia
20
14

vand casa cocheta Fratelia

Vand casa renovata cocheta semimobilata, cu doua dormitoare baie bucatarie, anexe, wc de curte, doua terase, gradina cu vie si pomi fructiferi, sistem de irigat, vecini liniștiți, zona buna cu multa liniste si in apropiere de Lidl,

2933 EUR/m2 | 75 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Vand vila de lux in zona Cetatii 1200000
14
1

Vand vila de lux in zona Cetatii 1200000

Vand vila de lux in zona Bucovina cu D+p+e+m compusa din 7 camere pllus inca atatea la demisol si mansarda , bucatarie de vara, 3 garaje, anexe, centrala termica pe lemne si centrala termica pe gaz, panouri solare pentru apa calda, dedurizator de apa gradina bio de fructe si legume, pomi fructiferi, ...

2000 EUR/m2 | 600 m2

Mehala, Timisoara, Timis

vand apartament 4camere zona Unirii 225000 euro
7

vand apartament 4camere zona Unirii 225000 euro

Vand apartament 4 camere 2 bai decomandat, mobilat si nou amenajat Unirii etaj 4 cu acoperis nou, 100 mp,

2200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

vand apartament3 c lux Aradului 149900
17
4

vand apartament3 c lux Aradului 149900

vand apartanent lux Aradului Decatlon bloc nou parter cu balcon inchis , etaj 2, mobilat si utilat lux, mobila lemn si mdf, finisaje de exceptie, pat tip springbox, loc parcare, 149900

2498 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament decomandat 2 camere 60 mp utili cu pivnita si parcare
8
5

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 60 mp, zona Calea Surii Mici, Sibiu, Comision 0. Apartamentul face parte dintr-un ansamblu modern, prevazut cu spatii verzi si loc de joaca pentru copii; este amplasat in apropiere de statii pentru mijloacele de transport in comun si la doar 10 minute de mers ...

1992 EUR/m2 | 60 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Centrala
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Centrala. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Centrala, aflat la demisol, intr-o cladire istorica cu regim de inaltime pe Demisol + Parter + 1 Etaj. Anul constructiei 1924, structura ...

1486 EUR/m2 | 79 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Sag 265000 euro
19
6

vand casa in Sag 265000 euro

vand casa renovata in Sag cu toate utilitatile, la asfalt in vatra satului, compusa din doua corpuri unul cu 4 camere baie si bucatarie pivnita si pod si altul cu 2 camere baie si bucatarie, complet renovate, centrala noua, si sobe de teracota, garaj dublu, anexe, foișor, gradina de legume, pomi fructiferi, ...

981 EUR/m2 | 270 m2

Sag, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

Vânzare apartament 2 camere, et.1, mobilat/utilat, în Târgu Jiu, zona 8 Mai
6

Apartament 2 camere - Decomandat - 54 mp - Etaj 1 - mobilat și utilat – zona 8 Mai - Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Târgu Jiu – strada 22 Decembrie 1989, zona 8 Mai, o zonă apreciată pentru accesibilitate și proximitatea față de toate facilitățile ...

2380 EUR/m2 | 50 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
vand casa la curte traian 100000 euro
8
30

vand casa la curte traian 100000 euro

Vand casa la curte comuna in Traian, renovata cu pivnita, termopane, parchet , 3 camere baie si bucatarie mare, camara si terasa, teren in proprietate 250 mp, 100000 euro, 0727408979

1250 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Teren industrial cu PUZ aprobat | 13.800 mp | Langa Aeroport | Ghiroda
1

Teren industrial cu PUZ aprobat | 13.800 mp | Langa Aeroport | Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan cu destinatie industriala si PUZ aprobat, pozitionat strategic in Ghiroda, in imediata apropiere a Aeroportului Traian Vuia — una dintre cele mai dinamice zone logistice din proximitatea ...

13,800 m2

Ghiroda, Timis

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare 2 parcari in bloc nou cartierul Iris
14

Apartament 4 camere de vanzare, semidecomandat, 70 mp, zona Iris, Cluj-Napoca.    Avantaje majore ale acestui apartament:    - loc de parcare subteran inclus in pret; - loc de parcare suprateran inclus in pret. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, semidecomandat, ...

3643 EUR/m2 | 70 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

vand casa la padure Dumbravita 100000
3
12

vand casa la padure Dumbravita 100000

Proiect unic in vila situata langa linistea padurii , in duplex, dormitor la parter, spatiu tehnic, dormitoare cu bai proprii si terase, finisaje de lux, panouri solare, posibilitate piscina, 100000 la rosu sau 200000 la cheie

769 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 2 camere, 57 mp in Mosnita Noua
13
10

Apartament cu 2 camere, 57 mp in Mosnita Noua

Apartament cu 2 camere de vanzare in Mosnita Noua FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Mosnita Noua, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1474 EUR/m2 | 57 m2

Mosnita Noua, Timis

vand apartament o camera Balcescu 56000
5
6

vand apartament o camera Balcescu 56000

Vand apartament o camera la casa cu gradina de 100 mp ingradita, renovat, mobilat si utilat, centrala proprie, termopane, gresie, faianta, masina spalat rufe, frigider, linistit, vecini buni, are pod, se poate mansarda, 56000euro, 0727408979

2074 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

Duplex nou, P+M, în Moșnița Veche, foarte aproape de Drumul Boilor, comision 0%
20

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, jumătate de duplex, nou, P+M, în localitatea Moșnița Veche, pe o stradă pietruită, foarte aproape de Drumul Boilor. Apartamentul are o suprafață utilă de 110 mp, o terasă exterioară de 15 mp și un teren cu suprafața de 280 mp. La parter ...

1545 EUR/m2 | 110 m2

Drumul Boilor, Mosnita Veche, Timis

vand apartament lux Giarmata Vii 125000 euro
6

vand apartament lux Giarmata Vii 125000 euro

vand apartament 2 camere in vila Giarmata vii avand 55mp plus pod izolat inalt in suprafata de 105 mp , total 160 mp, 4 locuri parcare , gresie, faianta termopane, bai utilate,incalzire in pardoseala, 2 balcoane 8 mp, 125000 euro

781 EUR/m2 | 160 m2

Giarmata-Vii, Timis

Teren industrial intravilan de vanzare la 3 km de autostrada
7
1

De vanzare teren industrial intravilan in suprafata de 40000 mp, situat in localitatea Teius, zona industriala a orasului. Terenul este imprejmuit, balastat de minim 70 cm grosime, avand si 2 platforme betonate de aproximativ 1000 m. Deschiderea la strada asfaltata este de 200 ml. Utilitati: gaz, curent, ...

40,000 m2

Teius, Alba

Promovat
Casă de Vanzare  Târgu Jiu, Calea Severinului
15

Casă de Vanzare Târgu Jiu, Calea Severinului

Casă de vânzare Târgu Jiu, Calea Severinului ,Casa 113 mp si  Teren 1296 mp ADimobiliare vă propune spre vânzare o proprietate , situată în Târgu Jiu, pe Calea Severinului o zonă accesibilă, cu potențial ridicat atât pentru locuire, cât și pentru investiție sau pentru cei care își doresc mai mult ...

1062 EUR/m2 | 113 m2

Targu Jiu, Gorj

Salvează căutarea