Casă de Vanzare Târgu Jiu, Calea Severinului

120 000 EUR 1062 EUR/m2
Valabil din 5/23/2026 4:42:59 PM
Specificații
Suprafata utila
113 m2
Suprafata terenului
1296 m2
Numar camere
6 camere sau mai multe
Anul constructiei
1970
Incalzire
centrala proprie
Descriere
Casă de vânzare Târgu Jiu, Calea Severinului ,Casa 113 mp si  Teren 1296 mp

ADimobiliare vă propune spre vânzare o proprietate , situată în Târgu Jiu, pe Calea Severinului o zonă accesibilă, cu potențial ridicat atât pentru locuire, cât și pentru investiție sau pentru cei care își doresc mai mult spațiu și acces rapid către oraș.

Casa dispune de o suprafață construită de 113 mp și este amplasată pe un teren generos de 1296 mp intravilan, oferind spațiu suficient pentru curte, grădină sau diverse amenajări în funcție de nevoile viitorului proprietar.

Compartimentarea este practică și versatilă, fiind alcătuită din 7 camere, baie și bucătărie, centrala termica  ceea ce face ca această proprietate să fie ideală pentru o familie , dar și pentru activități precum sediu firmă sau alte investiții.

Imobilul beneficiază de utilități esențiale:

apă
curent electric
gaz

Curtea generoasă oferă multiple posibilități de amenajare: spațiu verde, loc de relaxare, parcare sau chiar extindere construcție.

Proprietatea se remarcă prin poziționarea sa și suprafața terenului, fiind o oportunitate excelentă pentru cei care caută spațiu, liniște și potențial de dezvoltare.

Preț de promovare  120.000 euro, negociabil, iar un beneficiu esențial pentru cumpărător  comisionul 0%

Pentru detalii suplimentare, vizionare sau negociere, contactați-ne cu încredere. Suntem deschiși la discuții serioase și rezonabile.

Consultant imobiliar: Nadia Șandru
Telefon: 07 arata numarul.860524
E-mail:
Website:

ADimobiliare - partenerul tău de încredere în imobiliare

ID anunț: 1779543716

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.

ADimobiliare

Agenție imobiliară