Promovat
Coiciu, o vila construita pe cadre de beton, bine compartimentata.
20
1

Agentia Acord Imobiliar va ofera spre achizitie sau inchiriere o vila situata in cartierul Coiciu. Casa este situata pe un teren cu suptrafata de 381 mp ce are o deschidere de 12.5 ml. Amprenta la sol este de 140 mp si este dispusa demisol, parter, etaj.Structurata pe cadre de beton cu 3 placi de beton ...

1567 EUR/m2 | 300 m2

coiciu, Constanta, Constanta

Promovat
 Oază de liniște în centrul orașului   Apartament 3 camere cu curte, etaj 1
7
3

Oază de liniște în centrul orașului Apartament 3 camere cu curte, etaj 1

Napolux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu adevărat special, cu 3 camere semidecomandate, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului zona centrală, în imediata apropiere a Pieței Avram Iancu . Apartamentul are o suprafață utilă de 78 mp și este amplasat la etajul ...

3141 EUR/m2 | 78 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Imobil Multifuncțional – Spații Comerciale și Apartamente
9
1

Imobil Multifuncțional – Spații Comerciale și Apartamente

Agenția Jinnimo Concept vă propune spre vânzare - Zero Comision - o proprietate investițională cu funcțiune mixtă, compusă din mai multe corpuri de clădire (C1, C2, C3 și C4), amplasată pe un teren de 1.515 mp, cu o suprafață construită totală de 1.436 mp. Proprietatea este structurată inteligent, oferind ...

917 EUR/m2 | 1,200 m2

Central, Faget, Timis

Promovat
Triplex modern cu 3 camere SAD | Ghiroda
16

Triplex modern cu 3 camere SAD | Ghiroda

District Real Estate va prezinta spre vanzare o proprietate moderna, un triplex cu 3 camere, situat in Ghiroda, la 2 minute de soseaua principala cu destinatia SAD. Casa se desfasoara pe o suprafata utila de 100 mp și este amplasata pe un teren de 440 mp. Compartimentarea se prezinta astfel: PARTER: - ...

1582 EUR/m2 | 101 m2

Ghiroda, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament zona vest Marasesti
10
7

Apartament zona vest Marasesti

Apartament 2 camere, zona strazii Marasesti, suprafata utila totala 58 mp, confort 1, decomandat, etaj 7 din 10, utilat si mobilat, aer conditionat si centrala proprie, balcon cu deschidere la toate camerele. Zona este in apropriere de supermarketuri, mall, benzinarie, banca, farmacie, spital, gara de ...

1190 EUR/m2 | 58 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

3D!Ansamblu casa+productie+comercial, 3 corpuri,acces stradal,Tudor,Targu Mures, potential ridicat
20

Comision cumparator: 2% +tva, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o casa cu spatiu de productie si spatiu comercial, amplasata in cartierul Tudor, Targu Mures, Proprietatea este pozitionata intr-o zona linistita, si in aelasi timp cu acces rapid ...

1897 EUR/m2 | 203 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Casa noua, curte, gradina, aria Arena Sepsi, Central, Sfantu Gheorghe, Covasna
20

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA va prezinta intr-una dintre cele mai apreciate si moderne zone din Sfantu Gheorghe ndash; Arena Sepsi ndash; o proprietate noua, pregatita sa devina pentru prima data bdquo;acasaquot; pentru viitorii sai proprietari. Va invitam sa experimentati o ...

1902 EUR/m2 | 102 m2

central, Sfantu Gheorghe, Covasna

Apartament 2 camere de vanzare  zona Tomis Nord
1
3

Apartament 2 camere de vanzare zona Tomis Nord

Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare ,in localitatea Constanta, zona Tomis Nord ,un apartament cu 2 camere semidecomandat , cu suprafata utila de 32 mp,situat la parter. Imobilul este mobilat si utilat complet. Pretul vanzarii este de 66.000 euro. Pentru mai multe detalii despre ...

2063 EUR/m2 | 32 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc
6
22

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc. Zona buna si pentru investitie. Aproape de toate facilitatile, facultati, magazine, farmacii, ATM-uri, restaurante. Dispune de o suprafata utila de 56mp si este la etajul 2 (parter + 4 etaje). Anul de constructie al blocului este 1990. Se ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
150

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Gorjului
6
99

Apartament 2 camere de vanzare zona Gorjului

Va propun sa cumparati acest apartament cu doua camere confort 1 cu o suprafata totala de 50mp amplasat la etajul 1 in bloc cu 4 etaje construit in anul 1983. Este situat in cartierul Militari zona Gorjului, semistradal fata de bld. Iuliu Maniu, la 7 minute de statia de metrou Gorjului. In zona sunt ...

1440 EUR/m2 | 50 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni 5 minute de metrou
8
97

Garsoniera de vanzare in zona Berceni 5 minute de metrou

Descoperă o garsoniera de vis în bloc nou, la doar 5 minute de stația de metrou M2 Berceni! Acesta garsoniera îți oferă un confort modern, într-o clădire nouă, dotată cu facilități de top, spatii comerciale, gradinite si servicii medicale. Imobilu dispune de o suprafata de 36mp situat la etajul 3.

1458 EUR/m2 | 36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
92

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Delfinului
6
97

Vanzare garsoniera zona Delfinului

vand garsoniera situata la etajul 4 intr-un bloc mixt (garsoniere + 2 camere), construit dupa 1980, etaj 3,in zona Mega Mall, aproape de Delfinului, Basarabia, Diham, Morarilor. In apropiere se regasesc Arena Nationala, Parcuri (National si Morarilor), Spitalul Judetean Ilfov, Mega Mall, Scoala Waldorf, ...

1167 EUR/m2 | 42 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Apusului
6
144

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Apusului

Oferim apartament 2 camere decomandat, 2 5, suprafata utila 48 mp, loc parcare. Apartamentul este situat intr o zona linistita Apusului, foarte aproape de mijlocele de transport, scoli, gradinite, parc. Anul constructiei 2011.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

130E mp, Dumbravita, 700mp
1

130E mp, Dumbravita, 700mp

IMODIVERS--692mp si 698mp, fs 17m, Dumbravita, 130E mp

698 m2

Dumbravita, Timis

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1318 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 19 | Etaj 2 |
10

| Apartament cu 2 camere | Micro 19 | Etaj 2 |

Puncte de reper: Spitalul Judetean, Scoala nr. 17, Liceul Economic Suprafata: 54mp Etaj 2 din 4 Panouri radiante, Termopan, Boiler Balcon pe sufragerie Pret 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1204 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat 53 mp-94.800 euro
7

Apartament 2 camere decomandat 53 mp-94.800 euro

Va propunem spre vânzare, apartament cu 2 camere decomandat, cu suprafața utilă de 53 mp, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de mijloacele de transport în comun și lângă bulevardul principal. Apartamentul beneficiază de un balcon generos cu acces atât din living, cât și din dormitor, ...

1789 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - finisaje premium - 84.500 Euro
7
1

Va propunem un apartament luminos si elegant, cu 2 camere de tip open space, situat intr-un bloc nou, modern, care imbina perfect confortul urban cu linistea unei zone rezidentiale. Apartamentul este compartimentat eficient: hol la intrare, living cu bucatarie open space si acces la balcon, dormitor ...

1965 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - 2 bai - bloc nou - Timisoara Nord - 115.000 euro
10
2

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 66mp + 2 terase 11 mp si 5 mp, fiind situat la ultimul etaj intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Ap.2 camere decomandat-Bloc nou-Giroc-Zona Eso-Etaj 2-54 mp utili-1 loc parcare-101.000 (TVA inclus)
7

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Casa tip Duplex - Giroc - mobilata si utilata - 190.000 Euro
18
3

Locuinta se afla intr-o zona linistita si sigura, ideala pentru familii, cu acces pietruit pana in fata casei. Este aproape de gradinita si scoala, avand acces facil catre Timisoara si centura rutiera. Compartimentarea include la parter o bucatarie inchisa cu insula si mobilier la comanda, electrocasnice ...

1881 EUR/m2 | 101 m2

Giroc, Timis

Casa insiruita Chisoda - drum asfaltat - 4 camere - 90mp - 148.900 Euro
7
1

Se vinde o casa insiruita situata intr-un ansamblu rezidential cu acces privat, in localitatea Chisoda, aproape de restaurantul Cuina, la asfalt. Imobilul are o suprafata utila de 90 mp si dispune de teren in spate de 40 mp, precum si de doua locuri de parcare in fata casei. Este racordata la toate utilitatile: ...

1654 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

Salvează căutarea