Promovat
Apartament 3 canere lux calea romanului restaurant
12
4

Apartament 3 canere lux calea romanului restaurant

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu trei camere situat în Piatra Neamț zona calea romanului. Este situat la etajul 6, este liber, este renovat in totalitate, arată impecabil, merita vazut! Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul agenției imobiliare Next ...

1111 EUR/m2 | 81 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere 48mp mobilat utilat zona Mihai Viteazul
7

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 48 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu.          Avantaje majore ale acestui apartament:        - locatia pretabila pentru investitie cat si pentru locuinta. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu ...

1916 EUR/m2 | 48 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Casa Individuala, 165mp utili, 710mp teren, 4 camere, nou - Sacalaz
20
2

ID:P981 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare, o casa individuala, cu regim de inaltime P+1, situat intr-o zona buna a Sacalazului. Aceasta casa individuala este locuinta perfecta pentru o familie cu copii sau un cuplu avand 4 camere bine distribuite, cu o suprafata utila de aproximativ 165mp ...

1545 EUR/m2 | 165 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Drumul Taberei
5
39

Garsoniera de vanzare zona Drumul Taberei

Studio de 42 mp, situat la etajul 2, oferă o atmosferă liniștită în apropierea parcului Moghioros. Locuința se află la doar 6 minute de mers pe jos de stația de metrou, facilitând accesul rapid spre centrul orașului. An constructie:2016

1548 EUR/m2 | 42 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului
8
44

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul termoficarii ...

1415 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
4

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament mobilat si utilat complet, avand o suprafata de 35 mp, fiind situat la etajul 2, perfect pentru investitie sau uz propriu! Apartamentul este foarte aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii si Iulis Mall

1914 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Tomis Nord, de vanzare 2 camere, gaze, Constanta
8

Tomis Nord, de vanzare 2 camere, gaze, Constanta

(cod7616) | Constanta, zona TOMIS NORD, de vanzare apartament de vanzare, 2 camere, semidecomandat, suprafata 41mp cu balcon, etaj 4 din 4 niveluri, incadrat, imbunatatiri: gresie, faianta, termopan, parchet laminat, CENTRALA gaze, izolat termic, clasa energetica B. Pret 72.000 Euro negociabil (+2% comisionul ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Promovat
Complex imobiliar format din cladiri si constructii industriale 18625 mp + teren intravilan 50718 mp
20
1

OPORTUNITATE DE AFACERE! COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN CLADIRI ȘI CONSTRUCȚII INDUSTRIALE EDILITARE CU SUPRAFAȚA DE 18.625 MP ȘI TEREN INTRAVILAN CU SUPRAFAȚA DE 50.718 MP, LA 6 KM DE MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALĂ 1.500.000 EURO NEG POSIBILITATE VÂNZARE FRACȚIONATĂ Pentru ...

81 EUR/m2 | 18,625 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere, zona Adridan - Darmanesti
15

Apartament 2 camere, zona Adridan - Darmanesti

APARTAMENT CU 2 CAMERE, ZONA ADRIDAN DĂRMĂNEȘTI, 47.000 EURO Pentru a veni în sprijinul celor aflați în căutarea unei locuințe pe care să o amenajeze după propriile gusturi și necesități, FORTUNA IMOBILIARE vă oferă posibilitatea să optați pentru acest apartament pe structură semidecomandată, compus ...

1044 EUR/m2 | 45 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament doua camere zona Berceni
6
85

Apartament doua camere zona Berceni

Va oferim spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat pe bvd. Alexandru Obregia, intr-o zona verde, linistita. Gradinite, scoli sunt in apropiere. Apartamentul este mobilat, si utilat si se intinde pe o suprafata de 47 mp . Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat pe ecran .

1277 EUR/m2 | 47 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in Mamaia Nord, LIDL, etaj 2, gaze
4
10

Garsoniera de vanzare in Mamaia Nord, LIDL, etaj 2, gaze

(cod7441) | MAMAIA NORD, LIDL, garsoniera de vanzare, decomandata, suprafata 33mp, etaj 2 din 5 cu lift, imbunatatiri de actualitate: termopan, gresie, faianta, parchet laminat, CENTRALA GAZE, clasa energetica A, cadastru si intabulare. Se vinde mobilata si utilata complet. Pretabila de locuit si inchirieri ...

1788 EUR/m2 | 33 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Unirii, Zepter
10

Unirii, Zepter

9 9, cf. 1, decomandat, 39 mp, bloc mixt, 2 balcoane, bloc 1991, mobilata, utilata, gresie, faianta, termopan, usa metalica, aer conditionat, libera, cadastru si intabulare.Pret discutabil. Pozitie buna. Zona linistita. Apropiere de Mall Vitan, Casa de Pensii a Mun. Bucuresti, Bd. Octavian Goga, sediul ...

2974 EUR/m2 | 39 m2

Unirii, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 5 camere, 2 bai, balcon, boxa, loc parcare, situat in zona Centrala
20
4

APARTAMENT 5 CAMERE, 2 BĂI, BALCON, BOXĂ, LOC DE PARCARE, SITUAT ÎN ZONĂ CENTRALĂ, 125.000 EURO Dacă vrei să te menții în formă într-o atmosferă selectă și boemă, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată în zona centrală a orașului, care se remarcă printr-o configurație ...

1157 EUR/m2 | 108 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 2 camere de vanzare ansamblul Park Lake Iulius Mall
8

Apartament 2 camere de vanzare, decomandate, 52 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.  TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Gheorgheni, aflat la etajul 2 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje; ...

4615 EUR/m2 | 52 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Proprietate com.Girov, cadru natural si relaxant, compusa din casa, anexe si 8800 mp teren
10
1

PROPRIETATE CU POTENȚIAL DE DEZVOLTARE AGRICOL, POMICOL, VITICOL, COM. GIROV, ÎN CADRU NATURAL ȘI RELAXANT, COMPUSĂ DIN CASĂ, ANEXE ȘI 8.800 MP TEREN, 270.000 EURO Iubitorilor de natură, liniște, susur de apă, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această frumoasă proprietate ...

934 EUR/m2 | 289 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu doua camere - Zona Andrei Saguna
3
2

Apartament cu doua camere - Zona Andrei Saguna

Vand apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat complet la etajul 3 5, avand o suprafata de 60 mp, centrala proprie. Se accepta si credit

SAGUNA, Timisoara, Timis

Promovat
Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun
12
29

Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun

CASĂ + ANEXĂ + TEREN 3506 MP, LA 10 MINUTE DE ORAȘ, ÎN CADRU NATURAL DE VIS, COM. AL. CEL BUN, 65.000 EURO UȘOR NEG Dacă îți dorești să scapi de stresul și stilul de viață agitat din mediul urban, să fii înconjurat de natură și să dai o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE ...

783 EUR/m2 | 83 m2

Piatra Neamt, Neamt

Obor, Colentina, 3 minute metrou
1
1

Obor, Colentina, 3 minute metrou

2 10, cf. 1, semidec.,64 mp, balcon, vedere mixta (si stradala), bloc fara risc seismic, reabilitat termic, scara stradala, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, toate acccele ,geam baie, accept credit. Pret discutabil Pozitie de exceptie. Se merge cca. 3 minute pana la metrou ( Obor ). Apropiere ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Proprietate de exceptie,oaza de confort-Vila mobilata si utilata,plus anexa si teren,mun.P.Neamt
20
3

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE, OAZĂ DE CONFORT ȘI VIBE DE ACASĂ VILĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ ȘI TEREN, ÎN MUN. PIATRA NEAMȚ, 340.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție ...

1111 EUR/m2 | 306 m2

Piatra Neamt, Neamt

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Duplex 4 camere si teren de 250 mp Chisoda
13

Duplex 4 camere si teren de 250 mp Chisoda

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Chisoda. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Chisoda, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 115 mp si teren 250 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, material zidarie ...

1983 EUR/m2 | 115 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Biserica Catolica
18
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Biserica Catolica

APARTAMENT 2 CAMERE, ETAJUL 1, ZONA BISERICA CATOLICA , 76.000 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 2 camere, cu o structură decomandată, amplasat în zona centrală din Piatra Neamț, la etajul ...

1652 EUR/m2 | 46 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Va ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Colentina
7
25

Va ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, de vanzare, tip compartimentare decomandat, situat în zona Colentina din Bucuresti. Proprietatea este amplasată într-un imobil de tip bloc, construit în anul 2008, la etajul 2 7. Dispune de o suprafata totala de 56 mp.

1411 EUR/m2 | 56 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament o camera zona  Dambovita
3
2

Apartament o camera zona Dambovita

Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!

Dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea