Promovat
Apartament 2 camere - Bloc nou - 49 mp + balcon 7 mp - Parcare inclusa - 92.000 euro
7
1

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat intre Timisoara si Giroc. Apartamentul are 49 mp + balcon 7 mp si este situat la etajul 1 din 3. Locuinta este compartimentata astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare duplex in Giroc 205000 euro negociabil
2

De vanzare duplex in Giroc 205000 euro negociabil

De vanzare duplex in Giroc , parter si etaj, 320mp teren, 130 mp suprafata utila, format din living, bucatarie, 3 dormitoare, 1 birou, 3 bai, balcon, terasa, aproape de drum asfaltat, cu toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, pretul la cheie este de 205000 euro negociabil finalizare iulie ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proprietate in vila interbelica, pret bun - Pasajul Unirii, 157 mp
20

Areea Imobiliare va invita sa descoperiti la Pasajul Unirii, in inelul ULTRACENTRAL, o proprietate interesanta, intr-un cartier linistit si civilizat, o incursiune în eleganta Bucureștiului de altadata. Va oferim spre vanzare PARTERUL INTREG + DEPENDINTE al unei vile interbelice S+P+1E+M . ATENTIE: ...

1919 EUR/m2 | 140 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren 2500 mp Curmatura Rasinari 40 m deschidere la drum asfaltat
8
2

Exclusivitate-Comision 0% Cauti teren intr-o zona buna pentru a construi o cabana sau o pensiune? TABOO Imobiliare iti propune acest teren extravilan de vanzare aflat la drumul dintre Rasinari si Curmatura Stezii din judetul Sibiu. Daca doresti sa construiesti si sa ai si spatiu pentru ...

2,500 m2

Rasinari, Sibiu

Promovat
Triplex de vanzare in Dumbravita | 75 mp | 177.000 EUR
8

Triplex de vanzare in Dumbravita | 75 mp | 177.000 EUR

Proconstruct Imobiliare va propune spre vânzare o casă tip triplex, situată într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, cu acces rapid către Timișoara. Proprietatea este finalizată în anul 2019, racordată la toate utilitățile și se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii – ideală pentru mutare ...

2360 EUR/m2 | 75 m2

Dumbravita, Timis

Vânzare Hală industrială cu teren 4.193 mp, situată în Bârsești
10

Vânzare – Hală industrială cu teren 4.193 mp – Bârsești Domina Imobiliare vă propune spre vânzare o hală industrială situată în localitatea Bârsești, amplasată pe un teren generos, cu multiple posibilități de utilizare în domeniul comercial sau industrial. Proprietatea este împrejmuită pe toate laturile, ...

299 EUR/m2 | 819 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Duplex modern de vanzare in Sanandrei | 151 mp | 115.000 EURO
16

Proconstruct Imobiliare – Duplex modern de vânzare în Sânandrei – Confort și calitate la un super pr Locație excelentă, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, cu acces rapid către Timișoara. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 71 mp Suprafață teren: 151 mp Regim de înălțime: P+E (Parter + ...

1620 EUR/m2 | 71 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Casa tip duplex de vanzare 6 camere cu teren Saliste Sibiu
16
11

COMISION 0!EXCLUSIVITATE! TABOO Imobiliare va propune spre vanzare o casa spatioasa tip duplex, la stadiul de gri la interior si rosu la exterior, cu regimul de inaltime P+E. Casa se aflta la cateva minute de mers cu masina de orasul Sibiu, in localitatea Saliste, pe strada Vale nr.36, intr-o ...

475 EUR/m2 | 179 m2

Saliste, Sibiu

Apartament cu 2 camere, etaj 1, bloc nou, in Dumbravita
8
2

Apartament cu 2 camere, etaj 1, bloc nou, in Dumbravita

Apartament cu 2 camere de vanzare in Dumbravita, zona Vest. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, zona Vest, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei este 2022, structura beton, material ...

2389 EUR/m2 | 54 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Spatiu de vanzare in Valea Macesului judel Valcea iesire la Lotru
20

Casa de vanzare in Str Valea Macesului, nr 25, sat Valea Macesului, Voineasa, jud Valcea, in sistem de reprezentare exclusiva si comision 0% pentru cumparator. Daca esti in cautarea unei escapade perfecte in mijlocul naturii, sunteti pe drumul cel bun. Aceasta destinatie pitoreasca se ...

779 EUR/m2 | 1,091 m2

Valea Macesului, Valcea

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Plopi