Imobiliare

Promovat
Garsoniera- Banu Manta- Ion Mihalache (1 Mai)- Titulescu
10
2

Garsoniera- Banu Manta- Ion Mihalache (1 Mai)- Titulescu

Top Home Advisors va ofera spre vanzare o garsoniere situata pe B-dul Banu Manta, etj 9/10, dec, 32 mp, partial renovata, usa metalica, aer conditionat, bloc reabilitat, intrare stradala/vedere spate, toate actele. Broker exclusiv Comision standard Pentru mai multe detalii va asteptam sa ne contactati ...

2906 EUR/m2 | 32 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
De vrei viață fericită, hai pe-o stradă liniștită!
19
2

De vrei viață fericită, hai pe-o stradă liniștită!

Cu siguranță cea mai LINIȘTIȚĂ, cea mai FRUMOASĂ și cea mai DORITĂ stradă din zonă! Și nu numai! Episcop Ilarie te cheamă s-o vezi, s-o apreciezi și s-o dorești. Vino să te convingi! Vino să vezi un parter inferior, cu un singur nivel deasupra și cu mansardă. E spațios! E luminos! E călduros! E răcoros! Tot ...

1617 EUR/m2 | 81 m2

Calea Calarasilor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Teren strada Victoriei
8
5

Teren strada Victoriei

Agentia imobiliara Alice Imob va propune spre vanzare teren cu casa demolabila, situat pe strada Victoriei, cu o suprafata de 773 mp. Constructia este din paianta, cu o amprenta de 80mp. Terenul dispune de 2(doua) cai de acces, unul cu deschidere pe strada Victoriei(drum de servitute), iar celalalt ...

Buzau, Buzau

Promovat
Vatra satului,fs 31m,1355mp,Dumbravita,260E mp
1
3

Vatra satului,fs 31m,1355mp,Dumbravita,260E mp

IMODIVERS-- 1355mp, 2fs de cate 31m, asfalt, Dumbravita-Central, canalizare gravitationala, 260E mp

1,355 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren Intravilan la Intrare în Ghinda - 3 parcele de cate 15 arii
3
2

Alpha Imobiliare va propune in Exclusivitate spre vanzare teren intravilan 45 arii la Intrare în Ghinda – Ideal pentru Investiție! Oportunitate unică! Vă propunem spre vânzare un teren intravilan situat la intrarea în Ghinda, perfect pentru dezvoltare rezidențială sau investiție. Caracteristici: ✅ ...

45 m2

Ghinda, Bistrita-Nasaud

Garsoniera de vanzare zona Titan
5
66

Garsoniera de vanzare zona Titan

Garsoniera titan de vanzare in apropiere de mijloace de transport. Garsoniera este situata la etajul 4. Dispune de 38mp2. Garsoniera se afla intr-o zona linistita si accesibila.

1316 EUR/m2 | 38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa de vanzare cu 5 camere garaj incalzit 2 bai in zona Tilisca Sibiu
20
8

Casa de vanzare cu 5 camere in zona Tilisca in Sibiu, compartimentata decomandat, cu o suprafata utila de 179 mp utili, unde fiecare coltisor al acestei proprietati este gandit cu atentie pentru a oferi un camin cald si primitor. Construita din caramida si acoperita cu tigla, aceasta casa ofera ...

1844 EUR/m2 | 179 m2

Sibiu, Sibiu

Garsoniera situata in zona Doamna Ghica
3
10

Garsoniera situata in zona Doamna Ghica

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Doamna Ghica,in apropiere de mijloacele de transport in comun si a magazinelor alimenatre. Garsoniera dispune de o suprafata utila de 30mp,situata la etajul 1. Se poate achizitiona si cu credit! Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati la ...

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Casa individuala, mobilată și utilată, Str. Amurgului la doar 5 minute de metrou Dimitrie Leonida!!
20

Vilă individuală P+1E+M, situată în Popești-Leordeni, Strada Amurgului la doar 5 minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Proprietatea are 3 niveluri, suprafață teren 225 mp, construită la sol de 107 mp, suprafață construită desfășurată de 321 mp și aproximativ 282 mp utili. Este locuită din anul ...

1330 EUR/m2 | 282 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Comision 0%.Loc de parcare subteran. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Mobilat si utilat !
10
2

Spre vanzare, cu comision 0%, apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de apa, la etajul 1, cu 2 locuri de parcare in CF, din care unul sub bloc, decomandat, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dressing, baie cu geam, camere video ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
7

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona Pantelimon
4
2

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona Pantelimon

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, în zona Pantelimon, Sector 2. Suprafața utilă de 54 mp, etaj 4 10, bloc reabilitat termic, construit în 1980. Acces facil către metrou Pantelimon, Parcul Morarilor și centre comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afiș ...

1667 EUR/m2 | 54 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala si 4 spatii comerciale cu vad in Orasul de Jos Sibiu
3
5

Iti doresti o locuinta in Sibiu si in acelasi timp si business-uri care sa iti realizeze venituri? Aceasta casa individuala cu suprafata de 160 mp utili, situata in Sibiu zona Orasul de Jos, cu 2 camere, o baie si 4 spatii comerciale este de vanzare si disponibila imediat. Casa are o amprenta la ...

1874 EUR/m2 | 160 m2

Sibiu, Sibiu

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Duplex 4 camere, Sacalaz - Proiect nou
6

Duplex 4 camere, Sacalaz - Proiect nou

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Exterior Est. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Sacalaz, zona Exterior Est, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 118 mp si teren 250 mp. Anul constructiei este ...

1271 EUR/m2 | 118 m2

Sacalaz, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
3