Imobiliare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat in Mosnita Noua
6
1

Apartament cu 3 camere decomandat in Mosnita Noua

Estate Group va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere situat la parterul unui imobil aflat in Mosnita Noua, langa Drumul Boilor , acces rapid către transport si magazine Apartamentul se vinde total mobilat si utilat! Suprafață utilă: 52 mp + 8 mp balcon Compartimentare: • Antreu ...

2017 EUR/m2 | 52 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament de vanzare 4 camere decomandate mobilat utilat zona Rahovei
10
8

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 60 mp, zona Rahovei, Sibiu.          Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil investitie sigura; • Ideal pentru investitie, fiind inchiriat pe termen lung cu 400 euro/luna chirie. TABOO Imobiliare propune un apartament ...

1133 EUR/m2 | 60 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare - mansarda Vasile Aaron - intabulata
16
5

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 61 mp, zona Vasile Aaron, Sibiu. Mansarda luminoasa si primitoare, amenajata cu bun gust, cu expunere catre Soare, intr-o zona linistita, cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Avantaje majore ale acestui apartament: • ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

Vasile Aaron, Sibiu, Sibiu

Promovat
[Metrou Berceni] - Apartament 2 camere - Mobilat si utilat
19

[Metrou Berceni] - Apartament 2 camere - Mobilat si utilat

Apartament 2 camere decomandat, situat într-un imobil construit în 2022, cu regim de înălțime P+7E și lift. Are o suprafață utilă de 59,33 mp. Apartamentul este situat la etajul 7, si se vinde mobilat și utilat, cu centrală proprie, fiind ideal pentru mutare imediată. Proprietatea are toate actele pregătite. Nu ...

1983 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% | Duplex | 70 mp utili | 3 Camere | Bucovăț |
9

COMISION 0% | Duplex | 70 mp utili | 3 Camere | Bucovăț |

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un duplex modern situat în localitatea Bucovăț, într-o zonă rezidențială liniștită, ideală pentru familiile care își doresc confort și acces rapid către Timișoara. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat într-un cartier nou de case, cu ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Casa individuala cu 5 camere , 2 bai Giroc
12
6

Casa individuala cu 5 camere , 2 bai Giroc

Va oferim casa individuala cu 5 camere 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

4 camere, 2 bai, 2baloane, CENTRALA PROPRIE, boxa - 2 min de Tribunal
20

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere confort 1, situat la etajul 4 /10 in centrul orasului langa Punctele Cardinale, Tribunal, la 5 minute pe jos de Piata Uniri,i intr-un imobil izolat termic cu lift reconditionat. Apartamentul dispune de 4 camere vedere pe 3 parti, 2 bai, 2 holuri, 2 ...

1856 EUR/m2 | 97 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
6
21

Oferim spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, etajul 3 , situat în Complexul Studenţesc, într-un bloc construit în 2008. Cu o suprafaţă de 45 mp, această proprietate reprezintă o alegere excelentă atât pentru locuinţă, cât şi pentru investiţie.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Casa Individuala | 97 mp | 4 Camere | Mosnita Veche |
16
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare o casă individuală situată în Moșnița Veche, poziționată la asfalt și racordată la toate utilitățile (gaz, curent, apă, canalizare), într-o zonă rezidențială complet dezvoltată, cu acces rapid către Timișoara. Localizare – ce este în zonă Imobilul ...

2051 EUR/m2 | 97 m2

Mosnita Veche, Timis

FILM  3D!Apartament decomandat,3 camere,rezidential servicii,Central,Sfantu Gheorghe.
20

FILM 3D!Apartament decomandat,3 camere,rezidential servicii,Central,Sfantu Gheorghe.

Comision cumparator 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA va propune spre vanzare un apartament spatios, cu trei camere, decomandat, aproape de centrul Municipiului Sfantu Gheorghe, Judetul Covasna Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin accesarea turului ...

1421 EUR/m2 | 66 m2

lenin, Sfantu Gheorghe, Covasna

2 camere etaj 2- Decathlon/Facultatea Agronomie  +loc parcare
20
1

2 camere etaj 2- Decathlon/Facultatea Agronomie +loc parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita aproape de Decathlon Mega Image aproape de Facultatea de Agronomie, intr-un imobil construit in anul 2018 confort 1 openspace etaj 2 din 2 amenajat semimobilat CENTRALA PROPRIE balcon obloane de aluminiu la geamuri respectiv la ușile ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

Teren intravilan, Ganeasa- Ilfov, 1.655 mp, 58.000 euro
3
4

Teren intravilan, Ganeasa- Ilfov, 1.655 mp, 58.000 euro

REM Imobiliare va ofera spre vanzare un teren intravilan, de 1.655 mp, cu deschidere de 19,58 mp, in localitatea Ganeasa, judetul Ilfov, aproape de Afumati, Moara Domneasca, intr-o zona verde, cu paduri si lacuri, la doar 18 km de centrul BUCURESTIULUI, ideal pentru constructie locuinta. Pret: 58.000 ...

Ganeasa, Ilfov

COMISION 0% | Duplex | 96 mp utili | 4 Camere | Giroc |
15

COMISION 0% | Duplex | 96 mp utili | 4 Camere | Giroc |

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare 1/2 duplex situat în Giroc, amplasat excelent, în spate la stația peco Esso, într-o zonă rezidențială foarte căutată, cu acces rapid către Timișoara. Localizare – ce este în zonă Imobilul este poziționat în apropierea Căii Timișoarei, la câteva minute ...

2395 EUR/m2 | 96 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Steaua
6
1

Apartament cu 2 camere in zona Steaua

Vand apartament 2 camere decomandat, etaj 1, cu o suprafata de 47 mp, apartament de mijloc, vederea fata, fara centrala teava de gaz este trasa in apartament

1436 EUR/m2 | 47 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare zona Titan
7
29

Garsoniera de vanzare zona Titan

Garsoniera situata in zona Titan, intr-o zona foarte linistita cu multa verdeata. Zona este foarte usor accesibila, la 3 minute de metrou, la 3-4 minute de Piata Minis, la 2 minute de Lidl, la 3 minute de Parcul IOR. Imobilul este reabilitat termic. Garsoniera este situata la etajul 8 10 , are vedere ...

1250 EUR/m2 | 48 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Film  3D!Coltul tau rustic la casa,Central, Targu Mures
9

Film 3D!Coltul tau rustic la casa,Central, Targu Mures

Comision cumparator: 0%. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o casa amplasata in zona centrala si in acelesi timp, prin particularitatile proprii, si ariere linistita a orasului Targu. Mures, respectiv strada Calarasilor, in imediata apropiere a restaurantului Cocosul de Aur. Va ...

1152 EUR/m2 | 164 m2

central, Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
17

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 1 din 2 nivele, cu o suprafata utila de 50 mp, compus din : hol, living cu bucatarie open space, baie, terasa , amenajat nou, pret 125000 euro.

2500 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Film  3D!Coltul tau rustic la casa,Central, Targu Mures..
14

Film 3D!Coltul tau rustic la casa,Central, Targu Mures..

1152 EUR/m2 | 164 m2

central, Targu Mures, Mures

TEREN  DUMBRAVITA 785 MP
3

TEREN DUMBRAVITA 785 MP

TERENUL ARE DOUA FRONTURI STRADALE 20 / 39 M . TOATE UTILITATILE (CURENT,APA,GAZ,CANAL ) SUNT IN FATA PARCELEI . DRUMURILE SUNT PIETRUITE. IN APROPIERE ESTE GRADINITA.

785 m2

Dumbravita, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan | 638 mp | 2 FS 52 m | Mosnita Veche
1
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan situat în Moșnița Veche, într-o zonă rezidențială liniștită și în continuă dezvoltare, ideal pentru construcția unei case individuale sau a unui duplex. Localizare – ce este în zonă Terenul este amplasat într-un cartier nou de ...

638 m2

Mosnita Veche, Timis

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Salvează căutarea