Imobiliare

Promovat
0% Comision, Apartament de vanzare 3 cam zona Pajura/ Loc de Parcare Inclus
8

0% Comision, Vânzare Apartament 3 camere – Zona Pajura | Loc de Parcare ADP | Bloc Reabilitat | Etaj 2 Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în zona liniștită Pajura, o locație recunoscută pentru numeroasele sale spații verzi și atmosfera calmă. Locuința se află la etajul 2 al unui ...

2388 EUR/m2 | 58 m2

pajura, Sector 1, Bucuresti

Promovat
2 camere  | 54 MP | 3 Boxe | DOROBANTI
17
6

2 camere | 54 MP | 3 Boxe | DOROBANTI

Vă prezentăm în exclusivitate spre vânzare un apartament luminos cu 2 camere situat în zona Dorobanți, într-un imobil construit în 1940. Situat la etajul 3/3 și având orientare sud-estică, apartamentul beneficiază de lumină naturală abundentă și o atmosferă plăcută ...

2852 EUR/m2 | 42 m2

Dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere  într-un Bloc de Top-Ideal pentru un Stil de Viață Select
15
1

Apartament 3 camere într-un Bloc de Top-Ideal pentru un Stil de Viață Select

AcasA Imobiliare propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate situat in Galati, pe Blv.Brailei, in Complex Rezidential Privilege, construit in anul 2009 unde putem regasi un ambient placut, modern si vecinatati decente. Pozitionarea imobilului prezinta avantajul unei privelisti aerisite ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Promovat
Calea Calarasilor, Matei Basarab, Hyperion
3
1

Calea Calarasilor, Matei Basarab, Hyperion

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, renovat, mobilat si utilat, spatii de depozitare, luminos, situat la etajul 3 in bloc de 8 nivele reabilitat, loc de parcare.

3063 EUR/m2 | 80 m2

Calea Calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere 52m et2
9
3

Apartament 2 camere 52m et2

Vand apartament 2 camere decomandat,situat langa scoala nr.7 si gradinita nr.13.Se vinde direct de la proprietar.

1538 EUR/m2 | 52 m2

Cetate, Alba Iulia, Alba

Vanzare garsoniera Obor
3
3

Vanzare garsoniera Obor

Oferim spre cumparare garsoniera in zona Obor situata la etajul 2.Garsoniera este decomandata si utilata complet ,are centrala termica proprie.Anul de constructie al blocului este 1980 si are 40mp.Este situata in apropiere de piata obor cu acces util catre mijloacele de transport in comun si superma ...

1775 EUR/m2 | 40 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, 1000mp  teren 205.000 euro negociabil
10

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, 1000mp teren 205.000 euro negociabil

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, cu toate utilitatile . Imobilul are o suprafata de 130 mp si teren de 1000 mp. Este compus din bucatarie, 2 bai, 3 camere, terasa. Este partial finisat cu finisaje de calitate, incalzire in pardoseala, gresie, faianta, parchet, instalatia electrica ...

1538 EUR/m2 | 130 m2

Giarmata-Vii, Timis

COMISION 0 | Penthouse | 3 camere | 143 mp utili | Complex Studențesc
20

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare sau închiriere un penthouse deosebit, în zona Complexului Studențesc din Timișoara, una dintre cele mai dinamice și bine conectate zone ale orașului, ideală atât pentru locuire premium, cât și pentru investiție. Localizare – Complex Studențesc Proprietatea ...

1748 EUR/m2 | 143 m2

Timisoara, Timis

De vanzare casă  single in Sanandrei 115000 euro
1
2

De vanzare casă single in Sanandrei 115000 euro

De vanzare casa single in Sanandrei situata in vatra satului, teren 340 mp, cu finalizare iulie 2026. Beneficiaza de toate utilitatile. Suprafata utila este de 62 mp si este format din living, bucatarie, 2 dormitoare, 1 baie terasa. Pretul la cheie cu finisaje la alegerea clientului si cu incalzire ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Sanandrei, Timis

Teren extravilan
8
16

Teren extravilan

Proprietar vând teren extravilan arabil și livadă, în suprafață de 765 metri pătrați, în sat Piraul Pintei com Borca, județul Neamț. Se poate trece in intravilan.Relatii la primaria Borca. Terenul este situat în apropierea satului, 10 minute de mers la pas. Izvor cu apa potabila in apropierea ...

765 m2

Paraul Pantei, Neamt

De vanzare duplex în Mosnita Nouă aproape de Mega Image si Lidl 172000 euro negociabil
17

De vanzare duplex în Mosnita Nouă, aproape de Mega Image, si statie de autobuz, Parter+Etaj, suprafață teren 275 mp, suprafață utilă 115 mp, compartimentare astfel: la parter: bucătărie spațioasă, living cu acces pe terasă, baie cu duș; la etaj: 3 dormitoare, baie generoasă cu cadă și cu duș. Sunt incluse ...

1496 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

COMISION 0% | Duplex | 96 mp utili | 4 Camere | Săcălaz |
16
1

COMISION 0% | Duplex | 96 mp utili | 4 Camere | Săcălaz |

Vă propun spre vânzare un duplex modern cu 4 camere, situat în Săcălaz, în zona centrală a comunei, la doar câteva minute de Timișoara. Proprietatea este construită în 2025, are clasa energetică A și reprezintă o alegere excelentă pentru familiile care își doresc confort, acces rapid la facilități și ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

Sacalaz, Timis

casa comnina Romanesti Jud. Botosani
4
12

casa comnina Romanesti Jud. Botosani

casa și pământ 3000 m vie + gradina, curent electric, fântâna în curte, posibilitate de racordare la apă.

275 EUR/m2 | 60 m2

Românesti, Botosani

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Spre vanzare un apartament cu o camera situat la etajul 3 4, in zona Calea Aradului, Timisoara jud.Timis. Casa scarii recent renovata. Ideala atat pentru investitie cat si pentru uz personal deoarece este pozitionata aproape de punctele de interes ale orasului. Imobilul dispune de o suprafata utila de ...

1757 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare parcele de teren in Giarmata Vii,  langa asfalt 110 euro negociabil

De vanzare parcele de teren in Giarmata Vii, langa asfalt 110 euro negociabil

De vanzare parcele de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 630 mp, o parcela este situata pe colt cu 2 fronturi stradale, la 50 m de asfalt. Terenurile sunt situate in Giarmata Vii, intre case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent canalizare si drum . Nu este pe drum de servitute. Pretul este ...

630 m2

Giarmata-Vii, Timis

Teren intravilan
2
22

Teren intravilan

Vând teren parcelat Sat.Balotesti -Com. Izvoru Barzii-Jud. Mehedinti .Parcele se afla spre Strandul Forest Beach . Preț negociabil 25 euro m . Parcele-560 m 560m 560m 1000 m 664m- vandut Un loc linistit .. un peisaj superb ...locatie ...

3,898 m2

Balotesti, Mehedinti

Promovat
Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
10

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa superba cu 13 camere in Sangeorgiu de Mures
20
2

Casa superba cu 13 camere in Sangeorgiu de Mures

Blitz Imobiliare va ofera spre vânzare o casa superba cu 13 camere cu posibilitate de dezvolatere spatiu comenrcial, pensiune, cabinet medical etc dispusa pe o suprafata de teren de 707 mp cu amprenta la sol de 230 mp si o suprafata utila de 700 mp amplasata strategic in Sângeorgiu de Mureș aproape de ...

770 EUR/m2 | 700 m2

Sangeorgiu de Mures, Mures

OPORTUNITATE  de vanzare parcela de teren in Remetea Mare-Ianova 26000 euro

OPORTUNITATE de vanzare parcela de teren in Remetea Mare-Ianova 26000 euro

De vanzare parcela de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 600 mp. Terenul este situat in Ianova- RemeteaMare, langa case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent si drum . Pretul este de 26000 euro, cu utilitati si TVA Incluse

600 m2

Remetea Mare, Timis

Garsoniera zona Medicina- Take Ionescu,  23500 euro
4

Garsoniera zona Medicina- Take Ionescu, 23500 euro

De vanzare garsoniera zona Medicina- Take Ionescu, etaj 3, 12 mp mobilată, 23500 euro

1958 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Casa , 4 camere, 100 mp utili, 390 mp teren, zona Bucium
19
4

Casa , 4 camere, 100 mp utili, 390 mp teren, zona Bucium

Blitz va ofera spre cumparare o casa de 4 camere in Bucium. Priveliște deosebită și locație liniștită: Cu o priveliște panoramică asupra orașului și amplasată într-o zonă linistita, casa oferă un mediu relaxant și reconfortant pentru locatari. Compartimentare spațioasă: Livingul generos, bucătăria ...

2200 EUR/m2 | 100 m2

Iasi, Iasi

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL 148000
5

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL 148000

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL, aproape de statia de autobuz, suprafata teren de 370mp, cu acces auto in curte , suprafata utila de 93mp, format din living, bucatarie, 2 bai, 2 dormitoare, terasa, pod, cu utilitati: apa, gaz, curent , fosa septica ecologica. Pretul este 148000 euro negociabil ...

1591 EUR/m2 | 93 m2

Mosnita Noua, Timis

garsoniera de vanzare in zona Gara de Nord
4
30

garsoniera de vanzare in zona Gara de Nord

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Gara de Nord , an de constructie 1992 , situata la etajul 4 , cu o suprafata de 36 mp. Acces facil catre mijloace de transport (10 minute pana la metrou). Va asteptam la o vizionare!

1278 EUR/m2 | 36 m2

Gara de Nord, Sector 1, Bucuresti

De vanzare casa single in Dumbavita-Giarmata Vii, in sat la asfalt 160000 euro
9
1

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, cu toate utilitatile . Imobilul are o suprafata de 130 mp si teren de 450 mp. Constructia este de caramida. Este compus din bucatarie, 2 bai, 3 camere, terasa. Este finisata cu finisaje de calitate, incalzire in pardoseala, gresie, faianta, parchet, ...

1231 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Salvează căutarea