Promovat
Proprietar,In Bloc Nou,Cu Centrala+Loc Parcare Privat,Etaj 1, Mobilat,Utilat
18

Proprietar,Am Acum de Vânzare Langa Benzinaria Esso de la Intrarea in Giroc,Un apartament cu 1 camera in Bloc Nou, Finalizat in 2024,este Confort 1 Decomandat, Modelul Mare,Etajul 1 cu Balcon Și Centrala Termica,Cu Loc de Parcare Privat,Este Mobilat Frumos,Utilat, Merita Văzut 100%. Imobilul este compus ...

2200 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă Ploiești - 6 Camere -282 Mp Utili - Teren 600 Mp - Comision 0%
20
4

Casă individuală spațioasă, complet renovată – poziție excelentă | Str. Mircea cel Bătrân nr. 151 Descoperă o proprietate cu adevărat completă, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu generos și o locație liniștită, dar bine conectată. Locuința este alcătuită din 2 corpuri conectate: ...

848 EUR/m2 | 282 m2

dorobantul, Ploiesti, Prahova

Promovat
ID 3624 EXCLUSIVITATE   Apartament 3 camere   Strada Babadag
20

ID 3624 EXCLUSIVITATE Apartament 3 camere Strada Babadag

LUX IMOBILIARE vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Babadag, într-una dintre cele mai bine conectate și apreciate zone din Tulcea. Zona este ideală pentru familii sau investiție, fiind aproape de magazine, școli, stații de autobuz și alte puncte de interes. Apartamentul ...

1190 EUR/m2 | 71 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Complex cu Piscină/Cazare de Vânzare, 10.777mp Teren - DN24, Vaslui
20
1

Comision 0% Complex de agrement cu piscină și teren parcelat de vânzare, la intrarea în Vaslui dinspre Iasi deschidere la DN24. Este vorba despre o proprietate specială, o afacere de familie, cu deschidere la DN24 - în apropierea viitoarei intrări pe centura Vaslui. Complexul de agrement cuprinde: - ...

2361 EUR/m2 | 360 m2

Nord, Vaslui, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren 5

Vand teren

Vand teren arabil zona Cârcea, 7300mp,tarlaua 15,parcela 78.

Carcea, Dolj

Apartament 2 camere cu loc de parcare si mansarda locuibila, zona Precista- Scoala nr.10
9
6

APARTAMENT 2 CAMERE, CU LOC DE PARCARE ȘI MANSARDĂ LOCUIBILĂ, ZONA PRECISTA - ȘCOALA NR. 10, 64.700 EURO Pentru a veni în întâmpinarea celor aflați în căutarea unui cămin confortabil, FORTUNA IMOBILIARE vă oferă posibilitatea să optați pentru acest apartament, situat la etajul 4, acoperit cu pod mansardat. ...

1294 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi
1
1

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi

Vand 10 ha teren industrial, FS- 261 m, frontul strada este la DN 987 care face legătura dintre Timișoara și Dudestii Noi. Pret : 8 euro mp

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandate, in bloc Ultracentral, zona Lic.Spiru Haret
10
3

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDATE, ÎN BLOC ULTRACENTRAL - ZONA LIC. SPIRU HARET, 59.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare un imobil cu o poziționare privilegiată,ideal pentru investiție imobiliară, cât și pentru familii cu copii la studii. Acest apartament, situat la etajul 4 acoperit, ...

1037 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

Casa deosebita in Sacalaz - vatra satului la 15 minute de Timisoara
20
2

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona centrala, in vatra satului, la doar 15 minute de oras. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Sacalaz, zona Centrala, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila ...

2489 EUR/m2 | 92 m2

Sacalaz, Timis

Vand parcela pentru construcție casa
9

Vand parcela pentru construcție casa

Vand parcela de teren, S - 745 mp, FS - 19 m, amplasata în centrul satului Cerneteaz , comuna Giarmata Mare. Strada asfaltata, curent electric, gaz, stație de autobuz. Pret : 52000 euro

Cerneteaz, Timis

Promovat
 garsonieră de vanzare dsituată în zona Dristor aproape de metrou
2
31

garsonieră de vanzare dsituată în zona Dristor, Sector 3, într-un imobil construit în 1984. Garsoniera are o suprafață de 30 mp și se află la etajul 5 10. Se vinde mobilată și utilată, iar datorită poziției excelente, la doar câteva minute de mers pe jos de stația de metrou Dristor, reprezintă o alegere ...

1733 EUR/m2 | 30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere, zona Adridan - Darmanesti
10
7

Apartament 3 camere, zona Adridan - Darmanesti

APARTAMENT 3 CAMERE, ZONA ADRIDAN DĂRMĂNEȘTI, 53.000 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 3 camere, cu structură semidecomandată, amplasat la etajul 8, într-un bloc prevăzut cu lift modernizat ...

746 EUR/m2 | 71 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Teren pentru casa , Bucovat
7

Teren pentru casa , Bucovat

Vand teren intravilan,S - 877 mp,FS - 17m ,utilitatile la 150m,zona Bucovat catre Bazosul .Pret : 40000 euro

Bucovat (Remetea Mare), Timis

vand jumate de duplex mosnita83 mp
7
6

vand jumate de duplex mosnita83 mp

vând la Rudicica langa calea Urseni înainte de centura jumate de duplex 83 utili și 200 teren .La parter baie,bucătărie open space,camera tehnica ,terasa .la etaj 2 camere și baie cu pod înalt,curent + panouri solare ,fosa ,pompa de căldură preț 136 000

1236 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament 3 camere Micalaca
8
3

Apartament 3 camere Micalaca

Proprietar vand apartament 3 camere in Micalaca zona 500, etajul 3 din 4 Nu colaborez cu agenții.

1079 EUR/m2 | 76 m2

Arad, Arad

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Casa in oras, cu priveliste de vis, la poalele padurii
20
14

Casa in oras, cu priveliste de vis, la poalele padurii

CASĂ IN ORAS, CU O PRIVELIȘTE DE VIS, LA POALELE PADURII, 151.000 EURO Pentru cei pasionați de natură, liniște și un stil de viață sănătos, FORTUNA IMOBILIARE prezintă această proprietate, situată în intravilanul municipiului Piatra Neamț, verdeață și frumusețe la poalele pădurii. Proprietatea este ...

1102 EUR/m2 | 137 m2

Piatra Neamt, Neamt

Direct Proprietar   Apartament   Bloc Nou   Prel. Ghencea stradal
6
3

Direct Proprietar Apartament Bloc Nou Prel. Ghencea stradal

Direct Proprietar ! ( 0% comision ) Bloc nou , construcție 2020-2021! Disponibil un Apartament de 2 camere , complet mobilat ,decomandat, etaj intermediar, blocul având un regim de înălțime de 6 etaje și un total de 136 de apartamente de 2 și 3 camere (fara garsoniere), 2 scări de bloc, situat in str. ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Teren intravilan 6000 mp deschidere 24,5 m utilitati in zona
2
3

COMISION 0% De vanzare teren intravilan  format din doua parcele de 3000 mp fiecare, cu o deschidere de 12,25 m insumand astfel 6000 mp cu deschidere de 24,5 m situat in zona Gusterita din Sibiu. Toate utilitatile sunt in zona. POT - 40% CUT -1,2 Ambele terenuri insumeaza o deschidere de 24,5 m ...

6,000 m2

Gusterita, Sibiu, Sibiu

Apartament o camera zona Dacia
3
5

Apartament o camera zona Dacia

Vand apartament o camera zona Dacia , suprafata 40 mp. Etaj 4 . Instalatiile sanitare si electrice sunt schimbate ! Este mobilat , utilat ! Rog seriozitate din partea celor interesati .

Dacia, Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Proprietate moderna si eleganta in cartier rezidential Piatra Neamt
18
1

PROPRIETATE MODERNĂ ȘI ELEGANTĂ, ÎN CARTIER REZIDENȚIAL PIATRA NEAMȚ, 250.000 EURO Dacă v-ați decis să scăpați de aglomerația urbană și de grijile cotidiene, să vă redefiniți zona de confort într-un acasă interior așa cum vi-l doriți, FORTUNA IMOBILIARE vă propune spre achiziție aceasta proprietate ...

962 EUR/m2 | 260 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
7

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Dambovita, decomandat, la etajul 2 din 4,are o suprafata de 35 mp. Apartamentul se ofera la vanzare utilat si mobilat,este dotat cu centrala proprie si aer conditionat,avand deasemenea si balcon. Zona este una buna dar si linisita,fiind ideala ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere echipat complet, boxa, loc parcare, Ultracentral- zona Scoala nr.3
18
5

APARTAMENT 3 CAMERE, ECHIPAT COMPLET, CU BOXĂ ȘI LOC DE PARCARE, ULTRACENTRAL - ZONA ȘCOALA NR. 3, 87.500 EURO Oferim spre vânzare apartament cu 3 camere, situat ultracentral, în proximitatea Școlii Nr. 3, la etajul 5 8, cu o ușoară accesibilitate către serviciu și principalele obiective de interes ...

1434 EUR/m2 | 61 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea