Casa individuala Giarmata
10
1

Casa individuala Giarmata

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate o casa situata in Giarmata, cu structura metalica. Casa individuala, cu 115 mp utili, este construita pe un teren cu suprafata de 631 mp, in zona noua din Giarmata. Compartimentare parter: -hol de acces; -dormitor; -bucatarie; -camera tehnica; -baie; -living ...

1304 EUR/m2 | 115 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Hala in parc industrial, depozitare sau productie, 523 mp
5

Hala in parc industrial, depozitare sau productie, 523 mp

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un spatiu logistic modern, cu suprafata de 523 mp, situat intr-o hala noua de 8.000 mp. Proprietatea este localizata la doar 5 minute de oras, in imediata apropiere a viitorului drum expres ce va conecta zona cu Autostrada A1 Budapesta – Bucuresti, a carei finalizare ...

707 EUR/m2 | 523 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, situat în Târgu Jiu, Str. Mioritei
8
1

Apartament 3 camere, situat în Târgu Jiu, Str. Mioritei

**Apartament 3 camere de Vînzare Zona 9 Mai, Târgu Jiu** Agentia Imobiliară CASA TA vă propune spre Vînzare un apartament modern și spațios, situat pe strada Mioritei, în zona 9 Mai. Cu o suprafață de 44 mp, apartamentul se află la etajul 4 al unui imobil cu regim de înălțime P+4 și oferă un mediu confortabil ...

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Descopera oportunitatea! Imobiliar Transfer Business in inima statiunii Poiana Brasov, Romania
20

Comision cumparator: 0% din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE propune spre vanzare in REPREZENTARE IMOBILIARA, o proprietate in cea mai mare si moderna statiune de vacanta din tara, fiind o atractie de renume international, Poiana Brasov. Pentru confortul dumneavoastra va invitam sa ...

3600 EUR/m2 | 250 m2

Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Intravilan - 681 mp - in Copou, zona Viticultori
4
3

Teren Intravilan - 681 mp - in Copou, zona Viticultori

Recapitulare detalii teren: Suprafață: 681 mp Deschidere la drum: 20m - se vede si in schita Utilitățile : Da, în apropiere Avem un Certificat de urbanism valabil pentru informare Vedere panoramică asupra zonei Zonă liniștită, ideală pentru investitie, relaxare și locuit. Contact: doar whatsapp Persoană ...

681 m2

Copou, Iasi, Iasi

De vanzare pensiune la cheie - 300m de plaja Corbu
8
2

De vanzare pensiune la cheie - 300m de plaja Corbu

Vindem pensiune (casute) in stadiu de functionare, la malul marii, situata la 300m de plaja Corbu, compusa din 7 casute de sine statatoare, construite in 2020 pe o suprafata de teren de 500 MP, cu foisor comun, baie proprie, utilate, mobilate, pregatite sa primeasca turisti.

1250 EUR/m2 | 140 m2

Constanta, Constanta

Anunturi teren de vanzare Agigea zona pod
1
2

Anunturi teren de vanzare Agigea zona pod

COD VT 53 Vand teren intravilan in localitatea Agigea, judetul Constanta avand o suprafata totala 40000 mp, Terenul are deschidere la 2 strazi respectiv, str. Dinu Cocea si Soseua Canalului. cu acces rapid și facil la drumul național și autostradă. Pe teren exista apa si curent electric. Terenul este ...

Agigea, Constanta

Teren de vânzare sat Braniștea, jud Giurgiu.
1
3

Teren de vânzare sat Braniștea, jud Giurgiu.

Teren de vânzare Comuna Oinacu, sat Braniștea, jud. Giurgiu Se oferă spre vânzare imobil (teren) situat în comuna Oinacu, sat Braniștea, județul Giurgiu, pe Strada Sanitarului, FN. Suprafață totală: 1.900 mp Terenul este compus din mai multe categorii de folosință, după cum urmează: Intravilan ...

1,900 m2

Giurgiu, Giurgiu

Teren de vanzare in Lazu lot de casa cu PUZ
7
2

Teren de vanzare in Lazu lot de casa cu PUZ

Cod vt 82 Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan construibil în localitatea Lazu avand o suprafata de 400 mp cu deschiderede 22 ml Terenul este ideal pentru investiție sau pentru construirea unei locuințe permanente sau de vacanță, fiind situat într-o zonă de case ...

Lazu, Constanta

Duplex la cheie de vanzare zona cartierului Buna Ziua teren 258 mp
20
1

Cauți o casă modernă, bine gândită, într-o zonă premium din Cluj? Acesta nu e genul de proprietate pe care o vezi zilnic — e fix genul care se vinde repede fiindcă e poziționată corect. Finalizată în 2021, această proprietate îți oferă exact combinația pe care o caută majoritatea ...

4204 EUR/m2 | 137 m2

Buna Ziua, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare garsoniera Baneasa
6
14

Vanzare garsoniera Baneasa

Se ofera spre vanzare garsoniera in zona Baneasa la 5 minute de spitalul baneasa Regina Maria .Garsoniera are o suprafata de 37mp etaj 2 an constructie 1982.

2027 EUR/m2 | 37 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Teren de vanzare Constanta zona varianta Ovidiu
4
2

Teren de vanzare Constanta zona varianta Ovidiu

COD VT 160 Vand teren in Constanta suprafata de 29000 mp avand o deschidere 62 ml la varianta Ovidiu, peste drum de piata de legume en-gros, utilitati la 50m. are cadastru si intabulare. pret 30 euro mp*pentru o mai buna colaborare va rugam comunicati codul ofertei

29,000 m2

Constanta, Constanta

Teren intravilan Oltenita -preț negociabil 2

Teren intravilan Oltenita -preț negociabil

teren intravilan de vanzare, Oltenita Veche, zona buna, strada Gheorghe Doja, la circa 55 km de Bucuresti, 1 ora fata de Bucuresti 300 m2 pret 21000 euro.

300 m2

Oltenita, Calarasi

Casa 4 camere - NADAB ( 35 km de Arad )
10
4

Casa 4 camere - NADAB ( 35 km de Arad )

CASA 4 CAMERE - NADAB ( 35 km de Arad ) - Constructie an 1960 - ST = 1482 mp - SC = 120 mp - SU = 100 mp - FS = 30 ml - Compartimentare semidecomandata - Compusă din: 3 dormitoare, sufragerie, bucatarie, baie, terasa - Imbunatatiri: parchet, gresie, faianța, calorifere - Centrala pe gaz - Utilitati: ...

750 EUR/m2 | 100 m2

Arad, Arad

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren intravilan in Stefanesti jud. Botosani
2
11

Teren intravilan in Stefanesti jud. Botosani

Teren intravilan 1200 m2 in localitatea Stefanesti-Botosani, Stefan cel mare, 11 Vindut de proprietar, intabulat

Iasi, Iasi

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Gorjului
4
23

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Gorjului

Vanzare apartament in zona Gorjului, 2 camere open space, situat la etajul 3 din 10, intr-un bloc construit in anul 1982, cu o suprafata utila de 53 mp. Apartamentul este modern, renovat recent, cu living si bucatarie open space, dormitor confortabil, baie si balcon. Se vinde mobilat si utilat, cu finisaje ...

1547 EUR/m2 | 53 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
CASA IN ZONA COMPLEXULUI STUDENTESC
5
1

CASA IN ZONA COMPLEXULUI STUDENTESC

De vanzare casa cu teren in zona Facultatii de Stiinte Economice / Pestalozzi/ Complexul Studentesc. Casa este mare si solida si a fost transformata dupa 90 in service auto, dar se poate reveni la destinatia initiala sau i se pot da alte utilizari: locuinte colective, servicii medicale, restaurant, pensiune, ...

1120 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dr. Taberei
5
4

Apartament 2 camere Dr. Taberei

Particular.Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare. De vânzare apartament 2 camere, confort 1, situat în cartierul Dr. Taberei, Valea Roșie. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10, este de tip circular, suprafata aprox. 46mp. Apartamentul necesita renovare. Imbunatatiri: gresie , faianță, termopane, ...

1783 EUR/m2 | 46 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera de vanzare
6
3

Garsoniera de vanzare

Persoana fizica vand Garsoniera Nicolina Gara Internationala 24 mp Bloc din 1978 et 4 pe mijloc Compusa din 1 camera baie cu cada,bucatarie cu gaz hol si balcon. Se vinde complet mobilata si utilata 47000 eur doar cash Nu colaborez sub nici o forma cu agentii imobiliare Nu deranjati inutil.

1958 EUR/m2 | 24 m2

Iasi, Iasi

Vand casa  in Teisani
7
1

Vand casa in Teisani

Casa in supragata de 150mp.3 dormitoare,2 bai, living si bucatarie, toate utilitatile, zona deschisa, teren 400mp, foisor de vara ,mobilata, utilata inclusiv ac,Pret negociabil.

600 EUR/m2 | 250 m2

Teisani, Prahova

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Bucurestii noi
13
2

Apartament 2 camere Bucurestii noi

Propietar, vând apartament 2 camere în Bucureștii Noi, lângă parcul Bazilescu și la 10 m de metrou . Recent renovat cu finisaje premium și instalații electrice și sanitare schimbate, geamuri termopan schimbate, se vinde complet mobilat (Mobexpert) și utilat cu electrocaznice incluse totul fiind nou, ...

2957 EUR/m2 | 46 m2

Bucurestii%25252525252bNoi, Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 camere, zona Miorita
16
10

Apartament 4 camere, zona Miorita

Apartament 4 camere, zona Miorita, etaj 4 4, decomandat, suprafata 92 mp, 2 balcoane deschise, camara alimente, 2 bai, centrala termica pe gaz, parchet masiv, geamuri termopan, calorifere schimbate, usa metalica, vederea pe 2 parti, se vinde mobilat si utilat. Pret: 78000 Euro Tel. 0754844277 HOME ...

975 EUR/m2 | 80 m2

Miorita, Arad, Arad

Salvează căutarea