Promovat
Apartament 89 mpu 4 camere 2 bai loc parcare si pivnita central Sibiu
12
2

TABOO Imobiliare va propune spre vanzare acest apartament cu 4 camere, cu loc de parcare in curte, amplasat in centrul orasului Sibiu. Acest apartament se afla la parterul unui imobil cu regim pe inaltime parter+etaj, construit din caramida in jurul anilor 1930 si cu peretii grosi, diminuand astfel ...

1944 EUR/m2 | 89 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
COMISION 0%. Oferta. Finisaje premium.
6
1

COMISION 0%. Oferta. Finisaje premium.

COMISION 0%! Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in zona Aradului, pozitie excelenta aproape de mijloace de transport in comun, magazine, scoli. Terasa, incalzire in pardoseala, cu termostate individuale, aparat de aer conditionat, finisat la cheie. Sistem inteligent ...

2159 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casă 157 mp utili, complet mobilată și utilată modern
20

Casă 157 mp utili, complet mobilată și utilată modern

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Casă individuală cu 4 dormitoare, living, 3 băi și anexe Sat Ion Creangă, Comuna Ion Creangă, Jud. Neamț Proprietatea este amplasată central, în imediata apropiere a Primăriei, Școlii, Dispensarului și supermarketului Profi. Acces ...

1051 EUR/m2 | 157 m2

Ion Creanga, Neamt

Promovat
La cheie. Disponibil imediat. Despartit prin camera tehnica
19
5

La cheie. Disponibil imediat. Despartit prin camera tehnica

Casa parte dintr-un duplex despartit prin camera tehnica in Dumbravita, in apropiere de Bulevardul Ion Creanga, avand 106 mp utili si 330 mp teren. Zona de parter este alcatuita din living open-space cu bucataria (cu posibilitate de inchidere), dormitor, baie, camera tehnica si terasa de 20 mp, iar ...

2340 EUR/m2 | 106 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand vila P+1 zonaSpitalul Judetan
10
1

vand vila P+1 zonaSpitalul Judetan

Vand vila P +1, suprafata 260 mp utili. teren 500 mp, zona Spitalul Judetean. Vila este formata din: * parter : living si bucatarie open space, baie , camera tehnica( puffer capacitate 500 litri, 2 centrale, pe gaz si electrica) * etaj : 3 dormitoare ...

1535 EUR/m2 | 260 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !
7
1

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339

1786 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă de vânzare Micalaca ( strada Lipovei) stil mediteranean
10
6

Casă construcție noua 2022, amprenta la sol 275 m2, suprafață teren 860m , informații la numărul de telefon proprietar ( exclus agențiile ).

1902 EUR/m2 | 275 m2

Micalaca, Arad, Arad

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V756
12

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V756

ID intern: V756 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1831 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand URGENT Apartament 3 camere
5

Vand URGENT Apartament 3 camere

Apartamentul este situat în cartierul Sud Focsani la etajul 4 4, are o suprafață utilă de 65 mp, o logie de 5 mp si necesită renovare. Are doua aparate de aer conditionat, nu este izolat si nu are centrala (este racordat la Entel) iar acoperisul este din azbest ! Releveu actualizat 2026 !

643 EUR/m2 | 70 m2

Sud, Focsani, Vrancea

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 4 camere  la casa cu curte pivnita zona Lazaret Sibiu
17
3

Apartament 4 camere la casa cu curte pivnita zona Lazaret Sibiu

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 110 mp, zona Lazaret, Sibiu.   Avantaje majore ale acestui apartament:   • Pivnita; • Curte; • Intrare separata; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea ...

1455 EUR/m2 | 110 m2

Lazaret, Sibiu, Sibiu

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vânzare apartament 2 camere - parter – zonă centrală – Str. G-ral Cristian Tell
7
2

Apartament 2 camere transformat în 3 – vânzare – parter – zonă centrală – Str. General Cristian Tell – 52 mp – mobilat & utilat – ideal rezidențial sau activități profesionale! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat central, la parter, pe strada General Cristian Tell, o poziție ...

1896 EUR/m2 | 48 m2

Targu Jiu, Gorj

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Duplex 4 camere, 140 mp, in Giroc, zona calea Urseni
17
1

Duplex 4 camere, 140 mp, in Giroc, zona calea Urseni

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc, zona calea Urseni. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Giroc, zona calea Urseni, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 140 mp si teren 360 mp. Anul constructiei este 2010, ...

1429 EUR/m2 | 140 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea