Imobiliare

Promovat
Apartament 4 camere, 160 mp, curte 165 mp, garaj | Andrei Muresanu
9

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 4 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Andrei Muresanu, zona strazii Iosif Vulcan. Imobilul este amplasat intr-o zona exclusivista si linistita, bine conectata la principalele artere ale orasului, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri si mijloace ...

3125 EUR/m2 | 160 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
PROPRIETAR - vând imobil+atelier auto-moto
5

PROPRIETAR - vând imobil+atelier auto-moto

PROPRIETAR, vând imobil+atelier auto-moto în Oradea, zona Iosia, strada Ursa Mare. Proprietatea este compusă din: -Casa de locuit P+M - 3 dormitoare, 2 băi, living, bucătărie, hol, camera tehnică, 2balcoane, terasă 32mp. Este construită din cărămidă porotherm, izolată cu polistiren de 10cm, pod utilizabil ...

1329 EUR/m2 | 210 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Promovat
COMISION 0% Apartament de 2 camere, zona FSEGA
10

COMISION 0% Apartament de 2 camere, zona FSEGA

Agenția EDIL Florești vă oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 2 din 4 etaje, în Cluj-Napoca, cartierul Mărăști, zona Venus, la limită cu Gheorgheni, în apropiere de FSEGA, grădinițe și stații de autobuz, centru comercial IULIUS MALL. Apartamentul este confort 1 decomandat, orientat ...

3942 EUR/m2 | 52 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere Metrou 1 mai
8

Apartament 2 camere Metrou 1 mai

Apartament 2 camere, situat la parterul unui imobil cu 7 etaje, într-o zonă liniștită și apreciată pentru accesibilitate și numeroasele facilități din apropiere. Este in apropierea MedLife. Suprafață utilă: 42,16 mp Parter / 7 etaje An construcție: 1965 Fără risc seismic Se vinde complet mobilat Ideal ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa ieftina de vanzare
4

Casa ieftina de vanzare

Casa ieftina de vanzare ,ín comuna Zerind,pe teren de 1400m2,cu fantana forata proprie,sí cu acces de a introduce gaz.

220 EUR/m2 | 100 m2

Iermata+Neagra, Zerind, Arad

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!
12

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, la etajul 2, cu posibilitate de a inchide bucataria, bloc nou integral din caramida, finalizat, cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat, rulouri pe geamuri, loc de parcare inclus, la pretul de ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan 2200 mp in sat Bălteni comuna Probota județul Iași, pentru construcție casă cu utilități in zonă (apă, curent, canalizare) Preț 10 euro mp

2,200 m2

Iasi, Iasi

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

2 camere etaj 2- Decathlon/Facultatea Agronomie  +loc parcare
20
1

2 camere etaj 2- Decathlon/Facultatea Agronomie +loc parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita aproape de Decathlon Mega Image aproape de Facultatea de Agronomie, intr-un imobil construit in anul 2018 confort 1 openspace etaj 2 din 2 amenajat semimobilat CENTRALA PROPRIE balcon obloane de aluminiu la geamuri respectiv la ușile ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

Design Modern.Costructie de calitate.In Oras.Disponibila Imediat!
16
2

De vanzare duplex cu 4 camere, 3 bai, cu un design modern, cu spatii vitrate pentru cat mai multa lumina, constructie de calitate, compartimentare eficienta cu multe spatii de depozitare, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, curtea va fii amenajata ...

2500 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere semidecomandat, etaj 3 - Calea Bogdanestilor
10
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Bogdanestilor, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1970, structura ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Drumul Taberei
6
52

Garsoniera de vanzare in zona Drumul Taberei

Oferim spre vanzare garsoniera, situata in zona Drumul Taberei se află la etajul 4 8, , bloc fără risc seismic,anul constructiei fiind 1985. Are o suprafata de 40mp.În apropiere se află Mall-ul AFI Cotroceni și cartierul Cotroceni.

1375 EUR/m2 | 40 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0 Apartament 91 mpu 4 camere si LOC PARCARE Doamna Stanca
13
2

COMISION 0% LA CUMPARATOR !! Apartament de vanzare cu 4 camere decomandate, avand o suprafata utila de 91 mp si 3 balcoane private cu o suprafata totala de 11 mp, pozitionat la etajul intermediar 1 din 6 al unui imobil cu lift, si un LOC DE PARCARE inclus in pret zona Doamna Stanca din Sibiu. Structura ...

1813 EUR/m2 | 91 m2

Sibiu, Sibiu

Casa traditionala,zona pitoreasca,domeniu de 3.400 mp,Suveica,Acatari,Mures
13
4

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va invite sa descoperiti o proprietate cu farmec autentic, situata in zona pitoreasca Suveica, Acatari, judetul Mures, pentru cei care cauta liniste, aer curat si un stil de viata aproape de natura. Va invitam sa experimentati o vizionare ...

786 EUR/m2 | 70 m2

Suveica, Mures

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

AC007  Duplex despartit prin garaj 120mp utili  Giroc
18
4

AC007 Duplex despartit prin garaj 120mp utili Giroc

AV-Estate va propune spre vanzare duplex despartit prin garaj, cu 5 camere, decomandat, teren aferent de 300 mp, avand suprafata utila de 120 mp, situat intr-un imobil in regim de inaltime P+1E+POD, garaj 20mp, terasa acoperita 21, situat in Giroc. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Parter: - ...

1875 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Pozitie excelenta.Strada Linistita.Toate Utilitatile!!
17

Pozitie excelenta.Strada Linistita.Toate Utilitatile!!

De vanzare duplex cu 4 camere, bine compartimentat, pe parter, integral din caramida, design modern, cu incalzire prin pardoseala, se mai pot alege finisajele, gradina va fii amenajata cu gazon insamantat, sistem de irigatie cu aspersoare. Zona Mosnita Noua vizavi de Lidl si Penny, la 5 minute de mers ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Mosnita Noua, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Teren de vinzare pentru constructii toate utilitatile disponibile
1
1

Teren pentru constructii acces la 2 strazi Are disponibile toate utilitatile Suprafata 1100 m2 Expunere sudica !

1,100 m2

Sighisoara, Mures

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5
1

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,panoramic,75 mp,mobilat,terasa, lift,parcare,Unirii,Targu Mures,Digului
15

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare un apartament care ofera o apreciabila experienta de confort, liniste si echilibru. Situat intr-o zona retrasa si aerisita din Targu Mures, pe strada Digului, la granita dintre oras si Sancraiul de Mures, acest camin ...

1725 EUR/m2 | 75 m2

unirii, Targu Mures, Mures

AC001 Casa individuala, P+1E, Sacalaz
6
11

AC001 Casa individuala, P+1E, Sacalaz

AV-Estate va propune spre vanzare casa individuala cu 4 camere, avand suprafata utila de 114 mp+ 13 mp terasa, casa dispune de un teren aferent de 350mp, situat in Sacalaz, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Parter - hol acces - bucatarie si living ...

1711 EUR/m2 | 114 m2

Sacalaz, Timis

2 cam ETAJ 1 zona Dacia
6

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 07 arata numarul

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Salvează căutarea