Promovat
Casa 3 camere lux Oradea Gheorghe Doja
20
2

Casa 3 camere lux Oradea Gheorghe Doja

Casa este situată pe Strada Gheorghe Doja, strada asfaltata, la 2 km de spitalul județean, 100 m de stația de autobuz si 5 minute cu mașina de centru. Casa este compusă din: 2 dormitoare, 2 bai, dressing, bucătărie cu living open space, terasa exterioară, loc pentru grătar, parcare pentru 2 mașini. ...

2397 EUR/m2 | 75 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 3 camere decomandate zona Abator
6
1

Apartament 3 camere decomandate zona Abator

cod VA 42558 Va propunem spre achizitie Apartament 3 camere decomandate zona Abator avand o suprafata de 65mp,situat la etajul 3 4,imbunatatiri,2 grupuri sanitare,cadastru,intabulare,se vinde mobilat la pretul de 120000 euro.Ptr mai multe detalii apelati la 0752194792

1846 EUR/m2 | 65 m2

Abator, Constanta, Constanta

Promovat
Imobil Multifuncțional – Spații Comerciale și Apartamente
9
1

Imobil Multifuncțional – Spații Comerciale și Apartamente

Agenția Jinnimo Concept vă propune spre vânzare - Zero Comision - o proprietate investițională cu funcțiune mixtă, compusă din mai multe corpuri de clădire (C1, C2, C3 și C4), amplasată pe un teren de 1.515 mp, cu o suprafață construită totală de 1.436 mp. Proprietatea este structurată inteligent, oferind ...

917 EUR/m2 | 1,200 m2

Central, Faget, Timis

Promovat
vand teren intravilan 1200m com Bucovat
4
2

vand teren intravilan 1200m com Bucovat

posibilitate canalizare si curen electric,,deschidere 12 100 langa padure dupa serpentinele com.Bucovat Dolj

1,200 m2

Bucovat, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Comision 0%.Loc de parcare subteran. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Mobilat si utilat !
10
2

Spre vanzare, cu comision 0%, apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de apa, la etajul 1, cu 2 locuri de parcare in CF, din care unul sub bloc, decomandat, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dressing, baie cu geam, camere video ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren intravilan, Goranu-Lespezi
6
3

Teren intravilan, Goranu-Lespezi

Agentia Imobiliara Egal intermediaza vanzarea unui teren in suprafata de 1200 mp si a unei cote parte indiviza din drumul de acces de 323 mp, in intravilanul localitati Rm Valcea , zona Goranu, strada Lespezi in zona de case. Datorita formei terenului poate fi dezmembrat in doua parcele, deca se do ...

1,200 m2

Goranu, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere decomandat zonă deosebită,Deva
10
1

Apartament 3 camere decomandat zonă deosebită,Deva

Proprietar vinde apartament , 3 camere spațioase ,decomandat,gresie , faianță,termopane , ușă metalică,parchet stejar,bloc izolat termic ,aier condiționat,detector de gaz, centrală termică în garanție,, instalații interioare schimbate ,mobilat ,utilat ,vedere pe două părți .Prețul este 73000 euro .Se ...

993 EUR/m2 | 73 m2

Astoria, Deva, Hunedoara

194 mp apartament de lux + 195 mp curte individuala, zona Centrala, Arad
20
4

Apartament de lux de 194 mp cu demisolul amenajat ca apartament de 35 mp, curte individuala de 195 mp in zona Centrala. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 5 camere, semidecomandat, situat in Municipiul Arad, zona Centrala. Apartamentul se afla la etajul 1 intr-o casa cu regim de inaltime ...

923 EUR/m2 | 194 m2

Arad, Arad

Apartament etaj retras 74mpu 3camere terasa 46mp bloc cu lift Turnisor
3

COMISION 0, direct de la dezvoltator! Apartament tip penthouse de vanzare la etaj retras, 3 camere, decomandat, 75 mp, zona Turnisor, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Dormitoare cu dressing; • Terasa spatioasa; • Parcare extra pentru vizitatori; • Locatie ferita ...

3146 EUR/m2 | 75 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Construcții imobile la rosu in mai multe județe 2

Construcții imobile la rosu in mai multe județe

Constructori de calitate executam case la roșu sau alte imobile. Echipă locală. Nu solicitam plăti în avans

Oradea, Bihor

Proprietar vând apartament 3 camere complet decomandat Dezrobirii   Rovine.
11

Proprietar vând apartament 3 camere complet decomandat Dezrobirii Rovine.

Proprietar vând apartament 3 camere, complet decomandat, str. Desnățui ( Dezrobirii ), cartier Rovine. - Compartimentare: 3 camere (două dormitoare, living) + zona separată de gătit mutată pe balcon, zona de servit masa (bucătăria), 2 băi, hol. - Dispus la et. 3 11 al unui bloc construit in anul 1980, ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

Craiova, Dolj

Apartament doua camere cu scara interioara, zona centrala.
5
4

Apartament doua camere cu scara interioara, zona centrala.

Agentia Imobiliara Egal intermediaza vanzarea unui apartament cu doua camere in zona Centrala Constructie tip mansarada cu scara interioara din BCA, ocupa etajul 4 si 5, fiind construit pe un bloc de 3 etaje. In suprafata tota la de 56 mp, se vinde mobilat , utilat asa cum reiese din pozele de p ...

1173 EUR/m2 | 52 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
6

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament trei camere, Zavoi
7
8

Apartament trei camere, Zavoi

Agentia Imobiliara Egal, intermediaza vanzarea unui apartament compus din trei camere de locuit si dependinte, cu structura din releveul atasat anuntului. Apartamentul nu are niciun fel de îmbunătățiri, necesitand renovare. Suprafata totală 82,4 mp. Apartamentul se afla la etajul 6 , intr-un bloc ...

1037 EUR/m2 | 82 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754
15

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754

ID intern: V754 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Duplex pe parter. 300 mp teren. Camera tehnica. Aproape de Valery !
13
1

De vanzare duplexuri in Mosnita Noua pe parter, in spate la Valery cu suprafata utila de 72 mp utili si teren de 300 mp, placa de beton si izolatie cu vata, camera tehnica, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dispune de toate utilitatile (gaz, apa, curent, canalizare, internet), ...

1944 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Noua, Timis

Spatiu comercial, zona 1 Mai
13
1

Spatiu comercial, zona 1 Mai

Agentia Imobiliara Egal intermediaza vanzarea unui spatiu comercial in zona 1 Mai. Transformat dintr-un apartament cu doua camere in spatiu comercial cu destinatia cabinet medical si dotat cu doua grupuri sanitare, sala de asteptare, sala de tratament, cabinet de consultatii, cu toata normativele de ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

1+Mai, Ramnicu Valcea, Valcea

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren de vanzare Toplita
2
2

Teren de vanzare Toplita

Vând teren intravilan pe Strada Murelor(Magherus) Toplița,terenul dispune de o suprafață de 8225 Mp. Terenul are acces la rețeaua de apă,canalizare,electricitate. Accesul auto se poate face în mod facil, se efectuează exclusiv pe asfalt. Se poate imparti și în loturi de minim 1000 Mp. Pentru mai multe ...

8,225 m2

Toplita, Harghita

Salvează căutarea